Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
No Leni, to nevím, jestli jsme víc komplikované. Pokud by jsme měli stejně laxní přístup jako chlapy, tak nikdy nic nemáme a děti nám porostou jak dříví v lese. Ono je opravdu jednodušší starat se pouze o práci a dál se vše udělá nějak samo, jenže on se ten zbytek neudělá a nezařídí sám.
Profilova fotka
moni jo jo souhlasím ;-) ale to je o tom manželství :-D to lenka jednou pozná vlastně za chvíli :-D :-D
tak to prostě je. jo, chlapi jsou ve spoustě věcech jednodušší. já bych tedy neměnila, nechtěla bych být chlap, ale opravdu bych chtěla být někdy větší flegmatik. taky mi přijde, že dokud nic nechci, je klid, ale jinak? musíme s nimi jednat jako v bavlnce, jinak nastoupí jejich mužská ješitnost a je konec! myslíš, že ho fakt neukecáš, že se neumoudří s tím vyšetřením?
Profilova fotka
Leni, určitě ne. To by mu někdo z jeho okolních alfa samců musel říct ." Chlapi, byl jsem na spermiogramu, to Vám byla prča.". Pokud to budu chtít já, není šance. Jedině, že bych už byla rozkuchaná a byla v pořádku a trvalo to x let. Já si opravdu myslím, že to může souviset s tou mojí nepravidelnou MS, jenže, tohle může být vyšetřené zároveň. Pokud by byl jasný problém, tak už by se nemuselo na nic čekat a šla bych rovnou na umnělé, nevidím v tom problém. Jenže, takhle se budou šťourat ve mně, pokaždé budeme čekat, jestli UŽ, bude to trvat pár let a pak se ve finále může zjistit, že je problém i u manžela. Moje známe byla s manželem na spermiogramu asi po půl roce zkoušení, tam zjistili, že vše O.K. a začali hledat problém u ní. Já postoj manžela znala, už jsme se o tom bavili a do toho sobotního rozhovoru, jsem se ani nechtěla zapojit. Vyprovokovala mně až to, když řekl, že není důvod, že to mám psychické. V tu chvíli se mi chtělo brečet. Jediné, čím jsem ho kdy obtěžovalo bylo jednou, aby mi koupil těhotenské testy. Dělám si test vždy, když vím, že jdeme někam, kde se bude pít.
Profilova fotka
Moni tak tohle znam :-( My se taky kvuli tomu uz parkrat chytli, pry, ze deti chci jen proto, ze je maji ostatni a ze to moc resim a tak. Rekla jsem mu uplne to same co ty,ale to on nebral. Staci ze se o tom parkrat zminim a uz je z toho hysterie a amok po detech :-( Pritom vim, ze dite chce. Takze vim o cem mluvis. Ale minuly tyden jsme si o tom poradne promluvili v klidu, zeptala jsem se ho jak si to predstavuje, ze dite spadne z nebe nebo jeslti nam prijde postou a kupodivu jsem se dozvedela, ze si predstavoval, i kdyz vedel, ze tak to neni,ale spis by to tak chtel, ze proste najednou prijdu, ze jsem tehotna :-D A k tomu vysetreni, ja jsem byla pripravena rict mu, ze ja taky musim na vysetreni a rozhodne je mnohem neprijemnejsi kdyz mi cizi chlap civi mezi nohy nez kdyz je on sam v te kabince. A jde na to jednou narozdil od nas. Ale nastesti sem to nemusela pouzit, sel sam od sebe. A jak vis i ty, neni dulezity, jestli dite ma,ale v jakym stavu jsou ty breberky ted :-| Jiank jsem koukalana Amelii z Montmartu a nelibilo sem i to. Mela jsem to pujceny od kamosky, ta to vychvalovala ale nejak me to nedostalo. Jinak jsme koukali na Harryho P. a vezne z neceho :-D Velmi nebezpecne znamosti, Válka nevěst - to je sranda, suprova oddechovka a vzpominka na svatebni pripravy. A dal ted nejak nevim mam to docela smotany a moc jich zas nebylo, on byl i dobrej program v TV, takze spis jsme ho doplnili ;-)
hm, Moni, takový postoj nechápu. ale asi mužská ješitnost. vždyť se to nemusí nikdo dozvědět. jen to zkusit pro dobrý pocit. znáš ho nejlíp, ale zkusila bych ho nějak přesvědčit, aby byla jistota, že je taky v pořádku.
Profilova fotka
Leni, já se s ním hádat nebudu. Když jsem si vyslechla jeho postoj, tak se přiznám, že jsem uvažovala i o rozvodu. Je fakt, že je zlatej, když se nic neděje, ale řešit problém, nebo práci, to se s ním prostě nedá.
Moni, věřím, že to není nic příjemného. ale zkus to. to, že chodil z práce pozdě jsi taky nějakým způsobem ovlivnila. nemusíte se hádat, jen si promluvit o tom, co chcete. chlapi prostě nechápou, jak silný je pocit toužit po dítěti. když budete chtít jít na umělé, tak toto bude muset stejně absolvovat.
Profilova fotka
Zbytečný, jsem s ním deset let, znám ho.
Moni,nevím, co na to říct. víš sama nejlíp. tak snad se to podaří a aspoň tobě dr.pomůže! tady jsou fotky ze Salzy: http://piznik.rajce.idnes.cz/Salza3-6...
Profilova fotka
To je banda lidí, super, hned bych jela taky. Já byla na vodě jednou, ještě na gymplu. Kde to je? Já vůbec nevím, že jste se někam chystali :-N
Moni, je to v Rakousku, řeka Salza, městečko Wildalpen. Bylo tam krásně, ale ten zážitek, kdy jsme se vyklopili z lodě bylo hrozný! fuj! já to tu psala, ale asi sis nevšimla, že jedeme na víkend. a kde jsi byla na vodě? my vždy jezdili jen Vltavu, já byla teda na gymplu ještě na Dunajci a Hronu na Slovensku, ale s tímto se to nedalo srovnat, bylo to dost divoké!
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni pekny fotecky, hned me to laka taky, my uz jsem se znamyma domluveni a ted jen pocasi ;-) A koukala jsem na tricko s U2, ja se snazim ziskat listky nakoncert,ale porad se mi nedari :-( :-( Pokud teda za ne nechci dat 3 tis.
Leni, díky. U2 miluje můj Adam. je v nějakém fanclubu a lístky sehnal v předprodeji, takže v srpnu bysme měli jet do Polska do Katowic. mně se líbí, ale až tak je nežeru. ale kvůli němu pojedu ráda. vyšly ho kolem tisícovky. kam se chystáte na vodu?
Ahoj holky....tak jaký byl víkend? Co jste dělali? Dnes vás budu postupně dočítat....
Profilova fotka
Jee Leni tak to vam fakt zavidim!!!!! My je mame radi oba dva, pro Kamila je to nejoblibenejsi kapela, tak me stve, ze se nam to nepodarilo :-(
Profilova fotka
Já ti ani nevím, co to bylo za řeku. Že by Ohře?: Fakt nevím, bylo to fajn, akorát jsme byli v lodi dvě holky a obě poprvé, tak jsme dřeli jak paka. Poslední místo bylo naše :-D . Tak U2 mi nic neříká.
Ahooooj! Tak u nás byl prodloužený víkend poměrně divokej. V pátek jsme šli pařit, každej zvlášť a kolem půlnoci jsme se sešli na náměstí. M jel v sobotu makat do lesa jako každej tejden a zapomněl si doma mobil, asi ve dvě mu vytrvale zvonil, tak se jdu mrknout, kdo to co to a on to kamarád Martin. Tak si říkám, že to vyřídím a vezmu to. Martin opravoval auto na heveru a spadlo na něj, má něco z rukou a potřebuje odvézt do nemocnice. Tak jsem odvezla Martina na chíru, mezitím volal Michal z tátovo mobilu, že pojedeme kempovat na pískovny s kámošem Tomšem a jeho inženýrama (nedávno odpromoval, takže se to jako bylo slavit). Vraceli jsme se včera dopoledne a u nás byl takovej neskutečnej přívalák, že během 20ti minut teklo ulicí po kolena vody. Fakt mazec, asi příroda nechává postupně lidstvo vychcípat nebo nebo co.
Profilova fotka
Dobre rano ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno. Amimi, ta voda je prokletá. Lidi už z toho musí být unavený. Jdu makat, papa.
Profilova fotka
:-D Kde jste? Jsem si myslela, jak budu dočítat :-D
Profilova fotka
Asi začnu trpět samomluvou. Myslíte, že si schizofrenik může dobře pokecat sám se sebou? :-D
Já jsem tadyyy :-D
Profilova fotka
Čekala jsem čekala a pak jsem to vzdala. Letím do Globusu na nákup a pak k babičce.
ahoj holky, no vy jste toho moc nenakecaly! :-) já dnes posílala životopisy na městské úřady, prošla jsem si všech 22 částí a našla jsem i víc zajímavých nabídek. jedna se uzavírala už zítra a musela jsem zajet ještě pro výpis rejstříku trestů, chtěli to poslat poštou. takže jsem jen běhala a nestíhala a odpol. byla s kámoškou na bruslích a večer s Ádou na pivku. co plánujete na víkend? my zítra posedět s kamarády večer a v So na celý den na kolo. v Ne chceme zkusit ukuchtit svíčkovou, máte zkušenosti? já si dovzela z Rakouska ty jejich úžasné knedlíky, sice jen v sáčku, ale určitě budou dobré! a omáčka a maso bude premiéra. měli jste na svatbě svíčkovou?
Profilova fotka
Dobre rano, teda ja cekala jak budu mit k snidani co cist, kdyz jsem tu vcera nebyla a ono ne =-) Ja byla vcera segre na promocich, mela je uz v 9 rano tak jsem si vzala rovnou na celej den dovcu a ted v tom mam peknej zmatek, nejdriv jsem nechtela vstavat, ze je nedele a ted zas porad mluvim, ze je pondeli :-D Leni ja svickovou jeste nedelala, tu mi dela dede a ma na ni nejakej specialni recept, ze to dela rychlejsim zpusobem,ale jako svickova to chutna a to mi staci. Ja ji celkove moc nemusim. A vzhledem k tomu, ze mamka ji nesmi tak jsme ji nemeli ani na svatbe ;-)
Dobré ráno, ahoj Leni. my ji doma právě taky nedělávali a na svatbu ji chceme, tak že si ji zkusíme. no jsem zvědavá, jak to dopadne! :-) co a kde Tvoje ségra studovala? takže už má hotovo? Ing. nebo Mgr.?
Profilova fotka
Studovala tady v CB zemedelku, je Ing. a ted jeste chce studovat fizioterapii,ale ceka na vysledky,takze ma takove to blbe obdobi, kdy nevi co bude dal :-(
Profilova fotka
ahojky koukám že to tu žije :-D :-D hlásím že žiju za týden jdeme na velký UZ snad nám řeknou pohlaví 8-) ;-) jinak malý kope a kope...a koupili jsme fonendoskop a posloucháme srdíčko x-) na baráčku se maká taže jdeme vesele dál av září snad budeme bydlet :-) já svíčkovou nikdy nedělala dělá mi jí babička a tchýně ;-) já to umět nepotřebuji :-D :-D :-D
Profilova fotka
Dobré ráno. Co budu dělat op víkendu netuším. Doma je to stále na houby po té sobotě a mně to nějak nebaví. Asi se seberu a pojedu na chatu, nebo k našim, mamča má dnes svátek, je Libuše. Svíčkovou jsem dlouho nedělala. U nás nikdo moc omáčky nemusí. Já na omáčkách a knedlících vyrostla, takže jsem toho docela přejedená. Já když dělám svíčkovou, tak jen falešnou. Což znamená, že vše vařím. Nepeču to v troubě. Je to rychlejší a dle mého to chutná stejně, ale recept mám někde doma. Jinak už mám číslo účtu paní, co nám bude prodávat dům. Domlouvala jsem to se sociální pracovnicí z domova důchodců. V úterý jdeme podepsat smlouvu o smlouvě budoucí, protože to musí být úředně ověřené. Jsem zvědavá, jak její chodítko dám do svého mini auta :-D . Už mám potvrzené mamči příjmy a její výplatní pásku. Svoje příjmy jsem účetní poslala včera ( dokonce nám včera zvedli plat o zhruba 500Kč hrubého měsíčně 8-) :-S ) babička dnes zaběhne za tím pánem, co bude dělat odhad, nevím, jestli jsem to psala , ale je to rodinný známý, myslím si, že je to štěstí, když jeden ze dvou odhadců je velice dobrý známý babičky, tak snad to nějak půjde. Pavel ve středu zajede pro list vlastnictví na katastr a pak už to pofrčí. Slečna mi psala, že vzhledem k tomu, že jsme významní klienti :-. , tak nám půjčí 100% + na rekonstrukci, ovšem, to se teprve uvidí že. Jinak mrkněte, za kolik se tam prodává pozemek. Fotka č.11 kouká na "náš" pozemek, jsou tam vidět ty dva domy, mezi kterými je ten "náš" pozemek http://www.sreality.cz/pozemky/prodej...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?