Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
bílý určitě ne. on je takový snědý, někteří tvrdí, že jako Ital. no máme exoty, viď Moni! :-D no jo, chlap s košilí, to je děs! a víš co? já je neumím žehlit! jsem ostuda. on si je žehlil už na koleji, takže to umí. pracoval už při škole. a teď to dělá dál. prostě se na to jednou vrhne, hodně u toho nadává a je to! já mu slíbila, že se to naučím, až budu na mateřské. ovšem jestli zbyde čas! :-) já bych se s tím žehlila dvakrát dél než on. jinak dělám vše. ale dostala jsem za to vynadáno doma, že jsem ostuda, když mu je nežehlím!
Mončo - já nikde album s fotkama nemám, ale neboj - kdybysme se potkaly, tak já tě pozdravím a představím se :-D :-D Ne, musím si nějaký to rajče zařídit, když pak někde vejletíme a okolí chce fotky, tak furt to někde tahat sítí, to je vopruz, takhle dám odkaz a cajk. Leni - já si právě myslím, že těm tmavým chlapům by světlý oblek šel líp než nějakým bleďochovi... nebo ne? Můj Michal je takovej světlovlasej modrookej (PROČ má taaak dlouhý hustý řasy, hebký ťapky a pěkný nehty? však to nepotřebuje! A já do toho musím nainvestovat takovejch prachů, aby to bylo taky takový :-D - to jako příroda nevymyslela!!!)... a nevím, jestli by mu slušel. Co se týče košil, tak mi přijde, že ty pánský se žehlí tisíckrát líp než dámský košile a blůzky - jak je to vypáslý a třeba mám x halenek s takovýma těma nabíranýma rukávkama...no to by mě čert vzal!!! Můžeš se to učit na pyžamec - tak mě to učila babička :-)
Profilova fotka
No, já to teda žehlit umím, ale nebaví mně to. Od doby, co je Pavel se mnou, tak už to umí taky :-D .Amimi má pravdu, že dámský jsou horší, páč jsou většinou z x dílů a je to menší plocha. Dnes jsem se ráno zrovna u jedné vztekala. Tmavým chlapům ty světlé věci sluší. Ale mně úplně bílý oblek neoslovil, netvrdím, že to není pěkné, ale my to nechtěli. To rajče je fajn. Pro mně ideální, pořád něco fotím a posílám mamča, komunikace mezi námi je složitá na tu dálku.
hm, pyžama umí, to jo! :-) ty nové se už žehlí líp, ale takové ty staré typické pánské košile, no děs! to jste ho měli slyšet, samá ku a pi! a to je normálně docela slušný! jo, asi bilý oblek spíš na tmavého. ale on to sám nechce. uvažujeme o šedém. mně se líbí takové ty kovové odstíny. Míšo a vy už se bavíte o svatbě? chcete se v budoucnu brát nebo to necháváte tak? holky, začínám si uvědomovat, jak se říká buď svatba nebo rozchod, tak na tom něco bude. já cítím, že je třeba to posunout i někam dál. Moni, tys to tak necítila po tak dlouhém vztahu?
Leni - přesně tak, svatba nebo rozchod...někdo to tak nemá, ale všichni v mým okolí, co se budou brát nebu už se vzali, tak to měli přesně takhle - hlavně ze stran teda ženský, po nějakých těch 4-7 letech začla mít takové ty řeči, že ani neví, jestli jako joo a že už jsou spolu tak dlouho a že už to začíná být nůďo. A většinou prásk ho, do měsíce se zásnubákem :-D My se o svatbě bavíme už tak cca rok, známe svý představy, i moje nároky ( 8-) )... v podstatě by se dalo říct, že v hlavě už to máme (fotit jedině Zuza Scharf, svatba na Hluboký, jídlo na Štilci atp.)..takže až dokutíme to bydlení - dělat dvě takhle "velký věci" najednou - chci si oboje hodně užít a ne skákat jak blecha od jednoho k druhýmu - tak pak je to jasná věc :-D
Profilova fotka
Leni mněla, my se taky po sedmi letech rozešli a když jsme se dali dohromady, tak jsem do 6 měsíců mněla zásnubám. Já mám pocit, že život je o etapách a když jedna skončí, má přijít druhá. Je jedno, jestli svatba, dítě, cestování, budování, ale úplný stereotyp trochu ubíjí. Ta Scharf má pěkné fotky, my chtěli Šebestovi a byla jsem i ráda, že už tady jednou fotili, tak věděli co můžou čekat.
já o Zuzce slintala už dávno předtím...hodně jsem o ní četla a VŮBEC jsem neměla tušení, že je taky z Budějc. Takže pokud bude ještě fotit (ale tuším, že cenově se vyšplhá tam, kde je dneska Bigoš např. - ale to je prostě tím, že je dobrá a je po ní poptávka), tak o ní budeme eminentně usilovat.
Profilova fotka
Amimi, doporučuji s ní sepsat smlouvu, druhý den po obdržení prstýnku :-D . My dali za fotografa také balík, ale rozhodně toho nelituji.
holky, tak to jsem ráda, že to necítím sama. já ani nepociťuju nudu, my se umíme spolu jen tak válet a smát. prostě pohodička. víme, co od sebe čekat, ani si už neumím představt zvykat si na jiného chlapa, na jeho zvyky a ponožky! :-D tak to já jedině Wagenknechta, jsem se do jeho fotek úplně zbláznila. a lusk, už to máme domluvené a zaplacenou zálohu. zamilovala jsem se do těchto fotek:http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=184085 cena ujde oproti Bigošovi. Moni, vaše fotky se mi líbí moc. co se týká Zuzany Sharf, vím, že je oblíbená, ale mně se prostě nelíbí úplně nejvíc. kolik jste za ně dali? kolik bylo ks? a kolik hodin fotil? byla jsem si zabruslit, už mě to tu nebavilo. ale stihla jsem toho dnes dost - uklidit, uvařit, oprat, převléct postele. a teď jedu za bývalými kolegyňkami. jsou to fajn holky, jsem ráda, že jsme se poznaly.
Profilova fotka
My dávali 10 000 fotek jsme měli vyvolaných dost, ale to už bych dnes nechtěla. Vyvolali nám i ty, které já bych nenechala a ty jsou ne vyhození. Ty knihy jsou o 100% hezčí a pokud bych chtěla album, tak si je nechám přidělat. Ten formát mi stejně nesedí k albům která jsem dostala. Ale zas tak velký rozdíl to nebyl s vyvoláním a bez. Fotila nás už doma až k prvnímu tanci. Bylo to o domluvě. Fotografka byla moc milá a šikovná. Jen mně mrzí, že jsme nestihli víc fotek. Na Hrádku jsme fotili dvě hodiny a i když jsem domluvila prohlídku zámku, tak tam nikdo nechtěl a pak byli otrávený jak šváby. Kdybychom neměli svatbu v 16:00, tak bych se klidně na focení vypařila po obědě a prvním tanci. S paní Šebestovou maximální spokojenost.
Profilova fotka
my dali za fotografku na celý den 2 tis.fotek máme přes tisíc na CD udělala nám pár koláží moc krásné a zbytek jsme si vyvolali sami podle sebe a nelitujeme fotila jako profík ;-) 8-)
Koukala jsem, že Zuzka má ten "nejdražš balíček" včetně fotek na oznamko a tak...a to je celkem asi deset tisíc. Já když jsem byla fotit, tak u vítečného Filipa M. v Praze...fotí i svatby, ale to nemá takovej ten šmrnc, on je dokonalej na akty a tak. V životě se mi nikdy s nikým nefotilo líp a taky ty fotky za to stojí. A Moni - mít svatbu až takhle pozdě je můj sen...hrozně nerada vstávám a představa, že v můj svatební den, kdy tutovka nervozitou nebudu moct usnout, vstávám třeba v pět ráno, abych stihla maraton kadeřnice-kosmetička-rvaní do šatů... pffff - ani mě nehne! :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, vůbec Vás nestíhám číst, tak alespoň napíši. doufám, že v příštích dnech už to bude lepší. Byli jsme teď 2x v Mostě - já u holiče a malý u dokorky. Vládík má už 4390g a 55 cm :-) Prý krásně roste, všechno pozoruje a je moc čilý, doktorka měla problém ho i změřit :-D Vládík spí přes den míň a míň a noci jsou občas taky někdy hodně probdělí. Dnes jsme vstávali už ve 4:45 a pak usnul jen na půl hoďky a v 6 už jsme koukali na snídani s novou :-| Dopoledne pak zabral asi 2x na půl hoďky a pak spal až od 13 do 16 hod. to zase bylo hezký. Každý den i noc jsou jiné, někdy se vydaří někdy ne. Už se krásně směje, i když on si to ještě asi neuvědomuje a vydává srandovní zvuky. V postýlce se sune pořád nahoru a v kočárku dnes zase dolu, až mu z něho koukali nožičky a to při spánku :-D Musíme ho už víc hlídat. Jinak na konci července jedeme na 3 noci na dovču k Domažilicím, tak se moc těšíme a snad to zvládneme :-) Až bude čas, tak přidám nové fotečky. Už mi stál i modelem, snažila jsem se o trošku profesionálnější fotky :-D :-D 8-) Mějte se moc krásně a doufám, že vás brzy navštívím na dýl. Papa
Profilova fotka
Amimi, já také doporučuji svatbu později. Ale dnes už málo kdo stepuje na radnici v osm. Mimochodem, stejně jsme měli 30 minut zpoždění. Upadla kytice z auta, tak to musela květinářka předělat.
ahoj Jiřinko, tak to jsou hezké radosti, jen tak dál. těším se na další fotečky. hezky se vyspěte. Moni, a do kdy jste pak pařili? já taky nerada vstávám, prý se u nás v kostele dělá obřad v 11, ale já ho chci taky později. v 5 vstávat rozhodně nemíním, tak minimálně v 7, protože i s tím účesem to snad nebude tak komplikované. ani nevím, jak dlouho to u kadeřnice a kosmetičky orientačně může trvat, dvě hodinky? Tobě asi dél, když jsi měla takový účes, že? ale byl nádherný, hned jak jsem viděla ty fotky, byla jsem hotová! :-)
Profilova fotka
Dobre rano :-) Tak kus prace udelan a je cas na pokec :-D My meli obrad v 11 a bylo to akorat, ja nervozitou stejne od 5 nespala takhle jsem se aspon pak zamestnala ;-) Jiank nas fotil p. Tvaroh (z Lisova) a toho povazuji taky za jednoho z tech lepsich, ale kolik stal uz nevim. Miso urcite nejake album udelej my mame velkou sanci se potkat tak abych pak nekoukala jako puk kdo me zdravi :-D Dneska jedeme na otacko do Krumlova tak porad prosim oblohu at vecer neprsi :-|
Profilova fotka
ahojky holky my měli obřad ve 12 ;-) vstávala jsme po šesté v 8 jsme měla být u kadeřnice kde mě česali,líčili,tam jsme byli skoro do 10 hodin pak jsme přijeli domů oblékli mě do šatů x-) x-) a přijeli příbuzný..zdobili se auta a po 11 se vyjíždělo na obřad ;-) vůbec jsme se nestihla nudit ani si uvědomit že se vdávám :-D byl to super den x-) x-) ted jedu za kámoškou má 7 měsíční miminko pak k doktroce na kontrolu jater snad je vše v pořádku tak s etu mějte papa :-)
Profilova fotka
Ahoj Jiřinko. To jsou super zprávy. Moc se těším na fotky. No, my pařili myslím do šesti, už si to nepamatuji přesně. Ale poslední hodiny pro mně už byli utrpením. Chtěla jsem všechny vyprovodit, ale rozváželo se docela daleko, tak to trochu trvala. My se doma trochu picli už den před svatbou, takže pozdní vstávání bodlo. Pavel s tátou se totiž vypařili a šli na panáka na benzínku v době, kdy bylo dost práce, tak jsme se ňafli. Dobrý je, že věděl, že přestřelil a nakonec z toho byla super houm párty. Musím někde najít fotky. To by jste se divili, jak vypadala nevěsta, den před svatbou, nedivím se, že Pavel nevěřil svým očím, když mně viděl nalíčenou, načesanou, oblečenou. Zpívali jsme a tancovali, protože táta koupil CD nějakých prostonárodních písní u kterých jsem se až červenala.Spadla z nás tím nervozita.Já byla u kadeřníka skoro tři hodiny a to už jsem měla předem udělaný melír a umytou hlavu. Líčila jsem se sama.
Dobrý ráno :) Nám konečně přivezli zboží, tak se bude hrozně rozesílat a já tu horu musím odfakturovat....ale aspoň se nebudu nudit :-) Mončo - já myslím, že bych si taky zvládla nakreslit obličej na xicht sama - ale z vlastní zkušnosti vím, že když o něco jde (teda důležitej ples nebo setkání), tak se mi klepe ruka, mám kostrbatý linky, furt to umazávám, předělávám, o to víc jsem nervös...no to nemožu riskovat :-D Jinak mě včera moc potěšilo to moje zlato...jsem tak nadhodila, že asi na dovolenou se vybodnem, když škudlíme prachy na bydlení a on řekl, že jestli se potřebujou umlátit dva miliony za bejvák, takže nějakých třicet čtyřicet tisíc za dovču už nás fak nevyškubne. Je zlatej x-) Teď ještě, KDE těch čtyřicet tisíc "vyškubneme" :-D :-D Leni - podle mě pršet nebude a když, tak jen přeháňka a víš jak je to v programu: "Hrajeme i při mírném dešti." ;-) Takže pláštěnky s sebou, něco pod zadek a jestli máš termofor - tak doporučuju, já ho měla teď minule a bylo to nejpříjemněji strávený představení na otáčku. Na co jdete? Já bych chtěla vidět ten moderní balet - tak musím zavolat tetě, jestli mi může sehnat ještě nějaký podpulťáky 8-) :-D
Profilova fotka
Jéééééé vy jedete do Krumlova na to otočné dovadlo? To bych také moc ráda. Zatím jsem o tom jen slyšela, nikdy jsme tam nebili. Amimi, já jsem kosmetičku zkoušela a nebyla jsem nespokojená. Prostě jsem zvyklá na to, jak se líčím a ve svatební den bych byla z něčeho nového nervózní. Hlavně mi všude tvrdili, že nevěsta má být nalíčená jemně. To je sice možné, ale já jsem blondýnka a chtěla jsem mít pěkné fotky, což se s jemným líčením příliš neslučuje. Moje mamča se klepala strašně, tak si jí vzala do parády moje družička Lenča. Dospělé družičky doporučuji. Holky udělali kus práce a byli nám pořád po ruce.Lenka si vzala dovču a byla se mnou od rána, pomáhala zdobit stoly, vchod a ostatně i nás :-D
Profilova fotka
jdem na krasku a zvire a uz se tesim ;-) jen posledni dobou mirne deste teda opravdu nejsou, vcera ta burina, ta byla zas luxusni My se snad uz taky dohodli a asi pojedem se znamyma do Chorvatska do nejakeho apartmanu primo u more. Maji 3 letou holcicku tak to bude vesele. Nastesti nas sami upozornili, ze se nemusime na sebe vazat, takze kdyz budeme chtit byt s nima budem a kdyz ne tak nebudem, to mi vyhovuje ;-)
Moni - teď otáčko zase prodloužili až do roku 2016 - takže to určitě stihnete ;-) Leni, taky ti přišlo tolik petic mailem? Mně asi padesát od padesáti různých lidí :-D Já Chorvatsko jako takový moc nemusím...nemám ráda kamenný pláže a vadí mi přehršle českých villagerů kam se podívám. Ale jednou jsme byli...a až si vzpomenu, tak to sem napíšu :-D - a tam byla neskutečná výhoda, že v té lokalitě není přímo hotelnictví a turismus, není tam žádný hotel a ani apartmány - bydlí se u těch lidí, u domorodců a bylo to dokonalý - klid, čistý moře a krásná příroda - to se Chorvatsku nedá upřít. Nějak nemůžu zkousnout tu jejich "akci" se Srbama - já vím, že každá země má něco, že kdybych to brala takhle, tak do Německa bych nemohla odporem ani vkročit, ale tohle je tak nějak blíž tomu všemu, jakože nedávno, že si to ještě jako dítě pamatuju a prostě mi to vadí. Taky jak loni nebo předloni dělali ty vofuky a ztěžovali lidem tu možnost tam jet, zákazy a příkazy. Opravdu nechápu, jak si to země, která je živa z českých turistů může dovolit. Just bych tam nejela! V dnešní době, kdy můžeš jet skutečně kamkoliv, tak si nějaký "blbý" Chorvatsko bude diktovat, jestli si s sebou smím vzít šišku salámu a dítě od sousedky. Nas*at, pojedu tam, kde mě nebude nikdo buzerovat. Tak. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Miso ja vim, taky nemusim jet nekam kde si budu pripadat jak v Cechach, jenze kdyz jedem jen na tyden a jeste je to jen doplnkova dovca, kdyz tu hlavni jsme uz meli,tak chci stravit na ceste co nejkratsi cas. Ja byla v chorvatsku s nasima jako mala nekolikrat ( taky se nikam jinam poradne nejezdilo, ze :-D) a vzdy dobry misto, to vis jako pubertacka jsem ty turisticky arealy vyhledavala aby byla zabava, ale pak jsme byly i na klidnejsich mistech a jednou i uplne na jihu a tam se jednou chystam znova, byl tam ohromnej klid a super misto. Prave si myslim, ze je potreba tam jezdit bez cestovky a najit si neco podle predstav. Ja kamenny plaze taky moc nemusim, ale Italie na severu se mi vubec nelibi, takze chorvatsko bylo jasny. A stopro chci do klidnejsiho mista s moznosti vlastnich vyletu a prochazek ;-)
Profilova fotka
Amimi, to mně také napadlo, že Chorvati můžou být rádi, že tam jezdíme, dnes už spíš ze setrvačnosti. Mně už to také neláká, ale je pravda, že je Chorvatsko pěkné. Můj strejda ho miluje, vždy spí u nějakých lidí, kteří mají vinici. Chodí tam na ryby, dělají si slávky na ohni a tak. On nesnáší hotely. S dítětem bych se tam určitě ráda zase podívala.
Profilova fotka
ahoj holky, ta petice na otáčko mi taky přišla několikrát, je dobře, že to prodloužili - my tam totiž taky ještě nebyli ;-) v Chorvatsku já ještě nebyla, ale klidně bych jela - lákají mě jejich národní parky, historická města...
Profilova fotka
Fsvojap pokud jsi tam ještě nebyla, tak vřele doporučuji. Já tam byla 3x, ale přiznám se, že jako dítě, nebo puberťák, takže jsem nebyla v žádném národním parku. Ostuda co. Ale naposledy jsme se tam seznámili s pánem a jeho dvěma syny - Němci. On tam byl za války a znal se s domorodci, tak nás protáhli po vnitrozemí, dostali jsme melouny, rakii, chorvatská jídla a tři živé želvičky :-D, protože se do mě zamiloval asi desetiletý klučina, který když zjistil, že mám ráda zvířata, tak dotáhl všechno, co chovali, včetně kozy a želvičky jsem dospala jako dárek.
Profilova fotka
jo a petice jsem taky dostala a i podepsala ;-)
Profilova fotka
Já ne :-(
Profilova fotka
Tak jsem koukala na modrou střechu, chtěla jsem si přečíst něco ohledně kupní smlouvy, jak přestavovat atd, ale špatně se mi to hledá. Také je mi divné, jen tak lézt do různých témat. Necítím se tam prostě dobře, tady je mi lépe, tak mně budete mít na krku :-N
My byli jednou u jedný rodiny, ty měli barák ještě od kulek a starej gazda vyprávěl, jak schoval mámu do přístěnku pod schodama a bránil svůj dům ("Moja kuča nemá šanc." - to budu slyšet až do smrti). A pak jsem viděla film The Warriors a docela mi otočil žaludek naruby. Říkala jsem si, kolik ten milej dědeček se samopalem popravil lidí, který znal roky, zdravili se a byli v podstatě kamarádi, jen proto, že mu najednou šiblo, stal se patriotem a chtěl svojí zemi pro svý lidi. :-S

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?