Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Leni tady je taky teplo a hlavne dusno :-( To cestovani ti teda nezavidim, autobusy hlemyzde nemam fakt rada. Jednou jsem takhle jela od nas do Prahy 3 a pul hodiny busem, pricemz, vsechny ostatni jezdi 2 hodky a i vlak to stihne za 3. Jsem videla vsechny mozne i nemozne pr...e ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky, babička mi teď vyvezla Vládíka, tak jsem se na vás přišla podívat ;-) U nás je teď taky hezky, ale bohužel podle předpovědi má pak všude pršet :-( Vaškovo rodiče jsou ve Francii, taky bych hned jela. Mončo, fotečky jsou moc hezký a tam je to úžasný. Chceme jet s prckem někam na prodloužený víkend, ale tohle pro kočárek není moc vhodný :-D Nikdy jsem nebyla ve Františkových lázních a teď je ukazovali v televizi a vypadá to tam moc hezký, tak chceme vzít nějaký penzionek někde blízko a jet se tam a do okolí podívat :-) Leni, já busem jezdila z Prahy do Mostu taky někdy 3 hodiny a to je to jen 90km - zácpa v Praze a to stačí. :-|
Profilova fotka
Holky tak já jezdím ráda čímkoliv, miluji pokukování po okolí a veškeré prdelky, perfektně si u toho vyčistím hlavu, ale musím mít dost pití a nejlépe také přestávku na čůrání :-N . Ahoj Jiřinko. Teda ty se máš, hlídací babička. Jak se cítíš jako maminka? Na tu Hrubou skálu s kočárkem asi ne, ale jinak máte super nápad. I Morava je celkem placatá, tak by se Vám tam dobře drandilo, akorát to vínečko u Lenči by jsi si jako kojící matka nevychutnala :-D
jejda, já píšu jak prase, když si to pak po sobě čtu, kluci jeli s měkkým y! no nejsem já tele? :-D já normálně z Prahy až k nám do Ratíškovic cestuju skoro pět hodiny, no hrůza! Moni, s bydlením je to náročné, vím a vidím to kolem sebe. člověk musí mít i trochu štěstí a poté, co ses na to vrhla už asi nemáš tolik chuti, to je pochopitelné. Jiři a kdy máte v plánu vyrazit na víkend? taky si říkám, že s malýma dětma stačí po Čechách. my když jsme byli s bráchou malí, ten byl ještě v plenkách, jezdili jsme jen u nás a bylo to parádní!
holky, tak kdyby se vám chtělo, druhou půlku srpna mám úplně volnou, nebyl by problém na víkend přijet. u nás v domku se vyspí lidí až až. takže která byste ráda poznala krásy jižní Moravy, opravdu velmi ráda vás tu uvítám! :-) Moni, mně baví nejvíc vlakem. jak píšeš - dostatek pití a ve vlaku je i wc, takže čůrat můžeš do sytosti! :-D
Profilova fotka
Jezis ja sjem slepa, jsem si nevsimla, ze uz jste na dalsi strance :-D Ja se teda osobne trochu ve vlaku bojim, takze preferuju bus,ale musi to byt nejaky rychly. Jezdivala jsem do Brna 5 hodin a uz me pekne bolel zadek a taky je dulezite, kdo sedi vedle me, nejlepe nikdo :-D Jirinko ja se taky tesim jak budu zase poznavat nove i zapomenute krasy Cech az bude mimi a vyjet na vikend je super ;-) Leni ja mam zatim volno, pokud do toho neprijde nejaka dovca ;-)
Profilova fotka
Jo a Moni je to tezky s bydlenim ja vim, vidim to kolem sebe, takze o to vic budu drzet palecky!!!
Leni, ty jsi v Brně studovala? co? a vy jste na tom s bydlením jak? co bys ráda za dovču? my si říkali, že letos dáme asi něco odpočinkového a levného, i kvůli svatbě, musíme trošičku šetřit. na podzim bývají levné last-minut Tunis a Egypt. prý je krásná Djerba. uvidíme.
Profilova fotka
To by byla pecka udělat výlet na Moravu. Jeden zdatný řidič, složit se na benzín, maso na gril my, pití by zajistila Lenča :-D . Jen škoda, že jsme roztahané po celé republice, dvě těhulky, jedna maminka a jeden dokončující se domeček. Ale já bych měla sbaleno hned ;-) . Já se vlakem nebojím, jezdila jsem s ním od malička do nedávna na chatu. Kde je vůbec Evča, takový tahoun, nepíše sem, ani na mail?
Profilova fotka
Djerba je fajn, taková nenáročná, pro cestovatele a průzkumníku trochu nudná, ale my tam byli na dámské jízdě a super, ani s dítětem bych se tam nebála.
Moni, opravdu klidně můžeš dojet, popř. kdo bude chtít dál. Chápu, že pro Jiřinku a holky těhulky by to mohlo být komplikované. Tak uvidíte. Stačí dát vědět. Máme na zahradě bazén, přímo u lesa, a taky krb s pergolou. Snad bych vás dostatečně nalákala! :-)
Profilova fotka
Teda to zní dobře x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni ja uz nalakana jsem :-D Nene nestudovala,ajen jsem tam jezdila mesic na skoleni k praci, jelikoz centrala je prave v Brne a ten mesic a pak jednou za cas na nejake konzultaca mi to stacilo. Jak od nas nevede zadna poradna cesta tak fakt me to moc nebavilo. Mam strach jestli Evca nekde nelezi s tema zadama :-(
Profilova fotka
Leni my bydlime v baracku u manzovo rodicu s tim, ze mame vlastni vchod a vlastni patro, takze se vidime jen kdyz chcem a pak na zahrade. A oni jsou fajn tak mi to zatim nejak nevadi ;-) A dovca podle nabidky a chuti,ale jen na tyden tak Recko nebo chorvatsko ;-)
Leni, tak když je vlastní vchod, proč ne. horší, když bydlí všichni tak nějak pohromadě. asi to nedělá dobrotu, ale můžou být výjimky. do Řecka bych taky jela. Chorvatsko mě už tak neláká, byla jsem tam asi třikrát už, snad jen Dubrovník bych ještě ráda navštívila. nemáte na Evču někdo telefon?
Profilova fotka
Leni ja si prave obcas pripadam s nima jak v panelaku :-D Cislo nemam:-(
Profilova fotka
ahoj holky, tak sem konečně můžu nakouknout, dřív mi to práce nedovolila koukám, že se chystá sraz ve sklípku, já mám taky volno :-) ;-) já na Evču telefon nemám, jen email, ale to už asi Monča zkoušela, asi toho má moc - domeček finišuje...
Profilova fotka
Holky já jsem číslo mněla, jak jsme minule tady byli na srazu, ale nepřidala jsem si k tomu jména a teď nevím, které to je, od prosince se mi jich nashromáždilo moc. Snad je vše v pořádku a jen má moc práce. Holky u nás v vyhodili z práce manžela mé kolegyně. Dělal vedoucího ve státním - nechci psát kde. Narodilo se mu dítě, po dost dlouhých a vyčerpávajících peripetiích. On půl hodiny před koncem pracovní doby nalil všem panáka podřízeným a na chodbě na něj čekali s alkoholtestrem. Nenadýchal nic, ale k tomu jednomu panáku se přiznal. Okamžitě ho sesadili a nabídli jiné místo, odmítl to a odešel. To se zase někomu hodilo do krámu. To je síla co?
ahoj Pavli, přesně tak. domluvte se a můžete přijet, fakt no problemo! :-D Moni, to je teda síla! je to trapné, pokud byl šikovný a uměl svoji práci a nechodil opilý, přijde mi to, jako by si na něj někdo počíhal! ale jak píšeš, hodilo se to někomu do krámu. já se vrátila z obědu od babičky, měla výborné zapékané brambory. taky mi volali a zvou mě na pohovor, jdu tam v Út, je to jazykovka, takže bych možná učila Aj. tam jsou i dobré penízky. já učila při škole na jazykovce po večer, jen začátečníky a mírně pokročilé, tak uvidím. jde o nějakou novou metodu, do které by mě zaučili. co plánujete na víkend? a kde máme těhulku Markétku? asi povídá na Koníkovi, že?
Profilova fotka
Tak to by mohla být pěkná práce.
Profilova fotka
No vidis, jeste by sis mohla Leni vybirat ;-)
Profilova fotka
Teď jsem Leni nakoukla na to hledám práci. Docela síla, když si vezmu, že jsou to holky s VŠ a znalostí jazyka. Docela mně to děsí, když si k tomu přičtu poměry malého města a okolnosti krize. Dnes jsem mluvila se spolužačkou. Pracovala ve velké firmě u nás na zóně, byla spokojená, samá pracovní cesta do Japonska, je Ing. a skoro všechny je propustili. No, naštěstí si našla práci novou, ale otěhotněla a po dvou měsících dostala ve zkušebce výpověď. Teď je to celkem jedno, ale kdyby ta velká firma nekrachla, tak se měla po mateřské kam vrátit., takhle jí to po mateřské začne nanovo.
ahoj ženský.... Tenhle tejden je celej nějakej na prd 8-( To hnusný počasí mi vůbec nepřidává. Moje nejlepší kamarádka je na tom po zdravotní stránce docela špatně a já zažívám takovej ten pocit vyhoření, kdy jí nemůžu pomoct a moc bych chtěla a nevím, co mám dělat. Já už cca měsíc se snažím jíst zdravě, měla jsem jak v reklamě na Activii nějaký nafouklý břicho nebo co...takže si jedu na zelenině, ovoci, rýži a tak. Snažím se vynechávat smažený a přemíru sladkostí... a kdybyste viděly můj xicht, tak se utlemíte. Takhle jsem nevypadala ani jako ten nejvíc největší puberťák, fakt hrůza. Úplně se za sebe stydím, snad to brzo přejde :-S Take pro meeting na Moravě bych klidně byla, ale až budu vypadat lidsky :-D Co se týče té práce....mám známou, která je vyučená šička v Igle - takovej ten dvouletej (!!!!!) učební obor. Je totálně negramotná, když psala synovi omluvenku do školy, šly na mě mrákoty z těh šílených hrubek. Pak začla pracovat jako uklízečka v jedný škole a jistým způsobem (a to fakt nechápu, co na ní pan ředitel vidí) se dostala až k místu vychovatelky. A strrrraaašně si potrpí na to, že jí děti oslovují "paní učitelko" - čert by mě vzal, když to slyším. Jiný kvůli tomu lezou čtyři roky na vysokou, pak lezou z pohovoru na pohovor a nic a ona, primitivní vesnická slepice, co neumí ani vyjmenovaný slova je "paní učitelka". Takže asi tak :-D
Profilova fotka
Holky pekny vikend bezim domu papa :-)
Moni, je to děs, máš pravdu. Já mám štěstí, že hledám v Praze, tam je každý den dost nabídek, na druhou stranu, konkurence veliká a teď je blbé období, protože vycházejí absolventi a já zatím nemám co nabídnout, teda něco jo, vybírám si práce, kde odpovídám, domluvím se Aj i Nj, jsem komunikativní, umím organizovat, umím psát všemi deseti a používat PC, ale jen půlroční praxi a to, co nabízím je už dnes tak automatické, že by to měl umět každý! V jiných regionech to musí být děs, čekat třeba půl roku i více na práci. Já si už dvakrát našla práci vždy do měsíce. Mončo, tys měla asi docela štěstí na práci, že? Co přesně jsi studovala? Takový výběr na Chomutovsku asi není, nebo co bys jiného mohla či chtěla dělat? já doufám, že krize snad už bry přejde! Míšo, možná se čistí Tvoje tělo, proto ty beďary. Zkus detox od Vitaland. Já ho měsíc jedla a cítila jsem, jak se čistím, i když dietku jsem až tak nedodržovala. A do srpna budeš určitě krasavice (jak se u říká - samý chlup a bradavice! :-D ) promiň, nějak se mi to rýmovalo! no jo, někteří mají holt štěstí! vlastně je to vše o štěstí, tak to v životě chodí. Leni, hezký víkend.
Profilova fotka
ahojky nějak nestíhám ráno plavčo pak obídek s tou koníkovkou pak město a opět nějaké úlovky na mimi a miláčkovi k nedělnímu výročí jsme koupila dárek snad se mu bude líbit :-N řetízek na ruku s lebkami no je to motorkář no :-D :-D ted jsme přijela....ale jsme hotová ;-( dnes se mi rací c turecka nej kámoška a psala že jim zakousli pejska hlídali ho jeho rodiče přítele jsme z toho zrdcená byl to jorkšíreček ;-( staý jako náš Max 2 roky ;-(
Profilova fotka
holky fakt nějak nestíhám ani na koníkovi :-D pořd uklízíme kolem baráčku jak se vše dělá na etypy pořád jen uklízet ]-( už mě to nebaví hlavně hodně věcí za mě dělá tchýně a já s e cítím prostě blbě :-( míšo s tou kámoškou tě chápu |-| |-| jak mi přišla ta sms od té me nej kámošky normálně jsme v tescu začla plakat..asi jak jsme těhu snáším to ješět hůře vrátí se domů a jejich miminko psí tam nebude ;-( a ty pokud je na to po zdravotní stránce špatně tak tě chápu o to více |-| |-|copak jí je?? na evču tel.nemám :-( jinak také někam pojedem manžel má 14 dní v sprnu dovču tak někam vyrazíme jen sem a asi jen na 5 dní přeci jen mám vycházky :-D :-N
Profilova fotka
dobré ráno holky ;-) tak dnešek mám čas a tady nikdo nebude :-D jedu až na oběd k našim pak je vezu k nám a budem grilovat a slavit že se švagrová dostala na medicínu x-) jinak už cítím pohyby x-) včéra jsme ležela a takové tuk sem tuk tma takové jemné otukávání ale moc krásné x-) úplně mi to vehnalo slzičky do očí :-N :-N ......už nakupujeme koupili jsme krásné lehátko a nádhernou zimní zavinovačku do autosedačky x-) zatím kupuji do žluta pokud bude černý kočárak bude to moc krásné x-) tak přeji hezký víkedn užijte si ho !!!! my máme zítra výročí ale dárek sjem dala jirkovi již včéra opět jsme nevydržela :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky. Já mám dnes pyžamový den, nedělám skoro nic a překračuji i binďas, ale zítra to napravím. Dnes si užívám nic nedělání. Leni štěstí to ani nebyla, spíš vytrvalost. Mám gympl, pak jsem po škole dělala vošku, ale to mně nebavilo a pak dva roky při práci báňskou, jsem studijní prostitut. Pokud bych si tenkrát nenašla práci, byla bych dál na škole (dělala jsem vošku v Praze – psychiatrii), na pracák bych jen tak nešla. Nejdřív jsem si sehnala tu práci a pak jsem se šla zaevidovat s tím, že vím, že tam to absolventské místo mají a že už jsem si to byla na okrese domluvit. Takže jsem byla v evidenci jeden den, jinak to nešlo. Pak jsem měla plat 5200,- což bylo o 1000,- víc něž, byla podpora. Spoustu lidí raději dělalo načerno. Pokud bych neměla partnera, tak bych si nemohla dovolit tam pracovat, protože jsem si nevydělala ani na nájem a náklady na dojíždění. Nastoupila jsem na dopravdu a během chvíle dělala všechno za všechny a než jsem odešla, tak už jsem začínala psát i rozhodnutí ( samozřejmě né svým jménem). Jenže pak se okres rušil a za mnou přišla vedoucí sociálky, jestli bych nechtěla přejít k nim za mateřskou. Tak jsem šla, protože nikdo nevěděl, co bude dál. Po roce jsem dostala smlouvu na dobu neurčitou s tím, že jsem musela dojíždět a to celkem daleko, když jsem jezdila autobusem. No a po dalším roce jsem dostala místo 15 minut pomalou chůzí od baráku. Proto mluvím o vytrvalosti. Na okrese byla sociálka nejlépe zaplacená, vážili si nás tam, ale nikdo tam nechtěl kvůli složení klientely pracovat. Člověk měl dobrý pocit, že dělá náročnou práci a zaměstavatel to ví a ocení. Dnes si nás přehazují jak horký brambor, nejdřív město, pak úřad práce a do budoucna snad budeme spadat pod nějaký sociální úřad. Jednají s námi jak s prozatímním póvlem, všechno je problém, sebrali nám zvláštní příplatky atd. Proto jsem tak otrávená. Je to paradox, ale před čtyřmi lety jsem s odměnami, výhodami a různými příplatky brala víc než dnes a ještě si mé práce někdo vážil. Tak to jsem se pěkně vykecala. Ve státním je to prostě opruz Leni. Ale pokud to bude něco menšího, jako třeba ten Klokánek, tak by to mohla být hezčí práce. Jinak letos jsme nedostali ani odměny, protože nám musí přidat, dělá to necelých 500Kč hrubého, ale lepší než drátem do oka.
ahoj holky, přeju hezký víkend. já jsem nějak bez energie. a to jsem odpoledne i spala. asi si zajdu s taťkou a bráchou do hospody na pečené koleno, prý mám jít s nimi, tak třeba mě to povzbudí! :-D Moni, co na to říct, je to náročné. člověk je rád, že má nějakou práci, ale často to není to, co by chtěl dělat, ale stejně nic jiného nezbývá. tak máš aspoň dobrou praxi. uvidíš, co bude dál. třeba pak po mateřské objevíš něco zajímavého a taky snad už bude po krizi! hm, psychiatrie, to musí být zajímavé. co bys mohla dělat? chci se Tě zeptat, máš v tom asi větší přehled než já. musím mít odpracovaný celý rok, abych měla nárok na podporu a mateřskou??? na podporu bych taky nechtěla jít, dlouho by mě to nebavilo. já mám příští týden kromě té jazykovky ještě pohovor do Penzijního fondu jako asistentka náměstka. no jsem zvědavá. napsala jsem si tam požadovaný plat 20 tis. chtěli i fotku, tak jsem je asi zaujala. uvidíme. upřímně, nejradši bych dělala v tom Klokánku, ale ty peníze jsou taky potřeba. Marky, užijte si výročí!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?