Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Hmm tak rovnou na zamku jo, no tak to bych si taky dala rict :-D ale myslim, ze se budu muset spokojit s nejakym penzionem :-D
Profilova fotka
Tak uz koukam na nabidky a neni to zas tak hrozny, jen nevis jake jsou ty nejlevnejsi pokoje? To jen pro srovnani jak moc se to lisi ;-)
Profilova fotka
leni my ty tour pokoje měli bez záchodu a sprchy ne jen aby jsme ušetřili :-D ale jiné nebyli volné a byli normální počkej pošlku ti fotky ;-)
Profilova fotka
kopíruji je na rajče moment ;-)
Dobré dopolednee :-) To je ale hnusně, což? ]-( My byli o víkendu na chatě, sbírali jsme borůvky a houby. A včera jsme zajeli ke kamarádům na jejich chatu kus od nás, na paintballovou válku :-D Leni - na Hrubou Skálu jsou hodně pobyty k mání na Aukru. Jiřinko - já mu jen poslala fotku tý rozšmelcovaný boty a jasnou žádost o vrácení peněz nebo zaslání nových bot. Posílat zpátky se ti to nevyplatí.
Profilova fotka
kdyz ja s aukrem nemam moc dobrou zkusenost,alekouknu na to. I kdyz uz bych mela neco delat :-D :-D Market super, klidne mi hod odkaz do IP kdybys nechtela sem ;-)
Profilova fotka
Horejsi. Já doporučuji ubytování přímo na zámku a nejlépe na prodloužený víkend, aby jste měli dva celé dny.Jak už jsi zjistila, tak jsou tam pokoje v různých cenových kategoriích. My měli jeden z dražších, ale chtěli jsme to se vším všudy, dostala jsem to k svátku a jako kompenzaci toho zkaženého předvánočního víkendu. Ten víkend o Vánocích byl úplně za hubičku a vyplatí se to, jinak počítej s tím, že rezervaci musíš udělat minimálně měsíc dopředu. My na ten pokoj Lux čekali skoro dva měsíce.Moje kamarádka tam jezdí na Vánoce i čarodějnice. Ještě jsme pod Hrubou skálou objevili pensionek, který je moc milý, máme ho nafocený i uvnitř. Ti majitelé mají ochočené srnky a je to tam také příjemné. Mimo sezónu mají ubytování za 350 Kč se snídaní ( sprchy a toalety jsou na patře, ale je tam jen pár pokojů) a v sezóně myslím 450Kč Najdu odkaz a zítra ho sem dám. Je to u arboreta. Mimochodem v tom arboretu zrovna kvetl liliovník tulipánokvětý, strom o kterém jsem do teď ani neslyšela a pak například - douglaska tisolistá, které připomínali tis, smrk a sekvoji v jednom. Je to od zámku cca. 15 minut. Ale pensionků je tam všude dost.
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Adventn...
Profilova fotka
Markét, já bych se na ty pokoje také ráda podívala. V jaké byli části? My to tam trochu prohlédli a pokoje byli už i u recepce. Ten náš pokoj byl přímo na nádvoří, naproti vstupu do restaurace, pokusím se nějak ty fotky popsat. Zrovna jsem si říkala, že by pobyt na Hrubé skále byl úžasný dárek k svatbě ( s někým se složit ) nebo k nějakému výročí. Jinak jsme byli na masáži v Sedmihorkách. Masáž trvala 15 minut a stála 300Kč,ale bylo to příjemné. Jinak Sedmihorky se mi vůbec nelíbí, to je informace hlavně pro Evču, pamatuji si, že to chtěla kupovat snad pro rodiče.
Profilova fotka
moni mě se sedmihorky také moc nelíbí :-S byli jsme se tam projít na procházce ;-) jinak s tipem na dárek pro novomanžele je to super příští rok s ebude vdávat ta moje svědkyně tak budeme uvažovat x-) x-) my bili za recepcí až dále viděli jsme na ten stromeček na nádvoří a výhled na okolí...a byli jsem vedle WC a sprch :-D :-D
Profilova fotka
To je super koukat na ty fotky, když už si umím vybavit, kde to přibližně je. Ty pokoje vypadají také docela fajn. Teď mi došlo, že jsme si ani neprošli trasu pod zámkem, Chodili jsme spíš nahoru. Pod skálou jsme šli jen na to Adamovo lože a myší dírou zpět k zámku. Na Valdštejně jsme byli také. Chytnul nás tam obrovský déšť, tak jsme pobyli v tom sále u miniatur asi 45 minu. Nikdo tam nebyl, venku lilo, televize nefungovala, chvíle byla dlouhá ...................táááááák jsme si to tam zpestřili :-N , jen doufám, že tam nemají kamery :-N x-) .
Profilova fotka
moni a kde máš ty ty fotky =-) =-) kdy budou?? :-) no pokud kamery měli tak si to zpestřili oni :-D :-D :-D :-D
Článek se načítá
Moni, Markét :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se k vám po dlouhé době konečně dostala.. průběžně vás aspoň tak nějak čtu, ale psát už nestíhám, jsou teď strašný fofry. Markét, gratuluji k dobrým výsledkům, mám radost za tebe :-) Jiřinko, malinkej je naprosto dokonalej, je to krásné miminko, má super kukadla, moc vám to sluší x-) Mončo, je dobře, že se Hrubá skála zadařila, já o ni na tento víkend také přemýšlela, že bychom tam oslavili roční výročí, to jsme se tam mohly potkat :-) Ale nakonec jsem z časových důvodů kvůli domečku tento nápad opustila a včera jsme si na oslavu výročí udělali krásný výlet do Prahy, do Palladia na sushi (málem jsem praskla :-D ), holky, díky za tip, fakt pecka :-) Pak jsme šli odtamtud PĚŠKY až na hrad, přes Karlův most atd, bylo to moc krásné, pak pěšky zpět, to už mě teda bolely nohy i záda a nakonec jsme strávili x hodin v Ikee, nakupovala jsem ptákovinky do kuchyně, koupelny, předložky, koberečky atd, no povedl se mi účet dlouhej přes půl metru, celkem nářez, paní u pokladny se smála, že si připadá jak v supermarketu :-D Domů jsme dorazili až v 22h, večer jsme ještě přenášeli jednu těžkou krabici, chytly mě neuvěřitelně záda, dnes se nemůžu ani hnout, vydím to od zítřka na dlooooouuuuhou nemocenskou a využití pojistky :-D Jo, Jiřinko, jak jsi se ptala s tím stěhováním, tak jsme si nájem prodloužili o 14dním protože na podlahy mají čas až 29.6., bylo by to pak to přestěhování moc na rychlo. Už se nemůžu ale dočkat.. kuchyně je hotová, jedna stěna je už komplet obložená kamenem i bar, vypadá to moc hezky, teď makáme na obezdění krbu a obložení té další stěny kamenem. Zbývá nám už jen položit dlažba v koupelně, vymalovat tu koupelnu a zapojit vanu, osadit všude vypínače a pověsit světla, to přijde udělat kámoš teď v sobotu a je hotovo :-) Na dveře nám přijdou 1.7. Musím dát už ty fotky na rajče, jsem strašná, ale fakt teď nemám minutku volnou.
Profilova fotka
ahoj holky, Jiři - super fotečky :-) Moni - na vaše fotky z víkendu se taky těším my měli první červencový víkend taky strávit v romantickém penzionu, ale manželovi do toho bohužel něco přišlo, takže smůla :-| dostali jsme svatebním darem poukaz a ještě jsme tam nebyli
Profilova fotka
Evi - a chutnalo sushi?
Profilova fotka
evi děkuju x-) jéé takový hezký den po paraze jste měli jo x-) x-) také to miluji chodit těmi uličkami je to super relax 8-) sushi nepapám tak nevím ale je dobře že ti chutnalo :-D :-D :-D my měli jet tento víkend ale byli tu ty topenáři takže to vidím na víkend po 28.6.....kdy asi ěnkam vyjedeme x-) a oslavíme to roční krásné manželství x-) x-) x-) takže evi ještě se nestěhujete =-) nebo jak to je????
Profilova fotka
Pavlí, chutnalo, sice jsem si to představovala trochu jinak, ale spokojenost :-) Ochutnala jsem úplně vše, co tam jezdilo, krevety, mušle, chobotničky, všechny druhy sushi, kuřecí špalíčky a směsi, no šmákla jsem si, jen mě pak bylo doooost těžko :-D Jo, nemáš dneska náhodou svátek? Jsi Pavla nebo Pavlína? :-) Markét, ta procházka byla krásná, v Praze jsem takhle nebyla x let, moc jsme si to užili, i počasí přálo :-) Nestěhujeme se, protože si nechceme ty hříšně drahé plovoucí podlahy pokládat sami, chcem to udělat od nich a oni dřív nemůžou a když nám ještě protáhli nájem o těch 14dnů, tak je zbytečné se teď stěhovat na beton, víš jak.. Třeba kuchyni ale už skoro přestěhovanou mám :-D
Profilova fotka
Evi - mám, jsem Pavla ;-) jen šéf mi každoročně přeje v sprnu k Pavlíně 8-) já toho taky ochutnala hodně, ale zrovna sushi mě moc nenadchlo
Profilova fotka
Fotky budou snad zítra. Evi krásný víkend, kde jsou fotky z domečku?
Profilova fotka
Tak všechno nejlepší Pavlí, hodně štěstí, zdraví, lásky, ať se ti splní všechny tajné sny.. To sushi je dost syté, ale mě to jelo, s wasabi to bylo naprosto super. manželovi to moc nechutnalo, mám pocit, že jsem tam toho snědla tak desekrát víc než on :-D
Profilova fotka
Mončo, jsou v compu a není nějak kdo by je nastrkal na rajče.. pokud mi to vyjde, tak to udělám dnes.
Profilova fotka
pavlí vše nejlepší k svátku x-) já aini do kalendáře nekoukám :-N ostuda co :-p :-p :-p
Profilova fotka
jééé evi já bych ti to udělala :-D :-D :-D se nudím :-p a ty už máš po dovče???? =-)
Profilova fotka
Markét, tiše závidím, že se nudíš, za trochu klidu i nudy bych teď dala zlatý prase :-) Dovču jsem měla od 8-12.6., celý minulý týden jsem chodila už do práce, ale po té dovče tu byl strašněj frmol, tak jsem neměla ani čas vám psát, po večerech makám, a pak doslova padám na hubu. Teď mě znervozňujou ty záda, nemůžu se vlbec hýbat, co s tím doktoři udělají, máte s tím zkušenosti?
Profilova fotka
evi také toho mám hodně včéra jsme uklízeli celý barák potom topení a večer mi nebylo nejlépe :-( takže to nesmím přehánět.... :-N dnes je klid jirka v práci já mám hotovo tak toho využívám x-) ale asi jsme se ještě úplně nenudila 8-) jsme 3 měsíc doma :-D :-D aha tak ty jsi na nás neměla takhle čas :-( to chápu ono ta rekonstrukce dává zabrat vidím to ted sama :-p kdybych měla ještě chodit do práce :-p tak mě také dlouho nevidíte :-D evi třeba tě narovná a nebo tě pošle někam na masáže nevím :-N
Profilova fotka
Pavli ja bych taky zapomela a to mam segru Pavlu :-D :-D Takze vse nej nej!!!!! Evi to je super, ze jsi si pochutnala ;-) a ta prochazka potom vubec neskodi, ja se odtud vzdy valim jak koule tak prochazku jen uvitam. A s tema zadama, navim,ale kamosce to nejak opichovali, neco na uvolneni svalu :-|
Profilova fotka
Markét, ty se šetři, ať je miminku u tebe dobře :-) copak kuchyni, už ji máte objednanou? Mně teď strašně trápí, co do zádveří, to je jediná místnost, kam mi chybí nábytek a nevím jak to tam vyřešit. Leni, tak opichování bych se bála, navíc ono tam nejde jaké svaly uvolnit, nemám žádné, budu muset konečně začít něco dělat, možná je tohle varování. Spíš bych si nechala líbit nějaké rehabilitace či lázně :-D
Profilova fotka
evi kuchyn objednaná není stačí 14 dní dopředu byli jsme se tam ptát ;-) my jí nechceme objednávat když je tam ještě ta příčka :-| aby jsme to nenaměřili blbě a pak čučeli :-D takže až se zboří příčka naměří s eto a objená se ;-) jejda já nevím jak vyřeším věcí :-N nevím jaké podlahy ke světlé kuchyni nevím jak obývák nic ]-( leni viděla jsi fotky??
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tak už nakupuji tak mrknětě :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?