Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Já jsem tady také ;-) Ale koukám nějak to tady slábne... :-(
Profilova fotka
ahojky jdu pozdravit :-D
Profilova fotka
no to jo, to to slabne. Ja nastesti ted mam docela praci a vzdycky kdyz kouknu na hodinky tak je hodina pryc :-D
Ahoj ženy, v práci mám teď frmol a hlavně je to náročný na chyby, tak se radši ani moc nechodím rozptylovat, páč pak mi myšlenky cárají bůhvíkde... tak takhle se líp soustředím. Tak jen zdravím, že žiju a jdu se zase ponořit do práce :-S :-D
Profilova fotka
u nás je plno práce dnes jedem pro materiál..v sobotu se bude dělat ty dveře vybourat a zazdít ty druhé bude se stavět příčka....příští týden přijdou na topení..je toho nějak moc..ale už se chýlíme ke konci a pak už jen zařizování x-) x-) x-) navíc já dnes měla nějaké střevní potíže ještě ted mi není nejlépe :-N ale na oběd už s etěším :-D :-D vy....jsme se z podoby :-D :-D
Profilova fotka
Market to toho mate fakt dost =-) jeste, ze jsi doma vid. A ja letim na obidek, mam uz silenej hlad ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím vás po návratu z Kodaně, bylo to tam super, krásné město, skvělí lidi, nejlepší točená zmrzka, co jsme kdy ochutnali x-) ale trochu zima, normálně prý v červnu mají 20-25°C, ale my jsme tam měli kolem 12°C teď jsem trochu zavalená prací, ale po chvilkách vás dočtu a napíšu víc ;-)
Ahoj Pavlí, vítám tě! Hlavně že se vám tam líbilo a ukážeš nějaké fotečky? ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, já teď malého houpu v houpačce, tak jsem nakoukla ;-) Pavlínko, vítám tě zpátky. Tady taky bylo hnusně, tak to máš jedno :-) Jinak dnes jsem byla už po třetí během týdne u zubaře, tak uvidíme, jestli to už pomůže a musím zase příští středu :-| Už jsem opravdu trpěla. Jinak Evčo, zlvádám to jak se dá. To víš, někdy máš pocit, že na ten pláč nic nezabere a jsi bezmocná :-( Ale brečí docela málo, spíš ho trápí ty prdíky. Takže mačkáme nožičky k bříšku, masírujeme bříško, dáváme fenyklový čaj a zkusíme to teplé. Prý se prodávají nějaké kapičky, které opravdu zabírají. Stojí prý 700,- ale poptáme se po nich. Jinak docela dost blinkáme :-( Občas mi to přijde jako už zvracení, spíš se malý dost přejídá a pak to musí ven. Kadíme taky strašně moc, ale to je snad dobře. Dnes jsme měli jít do Mostu na kyčle, před nemocnicí jsme neměli kde zaparkovat, pak jsme tam vešli a asi 20 miminek tam bylo a doktorka nikde. Nějaký tatínek se tam dohadoval se sestřičkou a Vašek řek, že na to nemá a že zkusíme Chomutov, takže tam jedeme zítra. Jo a už máme fasádu na baráčku, vypadá to hezky x-)
Profilova fotka
A kdyby jste neměli co dělat, tak tady je odkaz na více foteček s Vládíkem :-) http://www.vevercata.estranky.cz/foto...
Profilova fotka
Jirinko uz jsem prohlidla vsechny fotky a nadhera, to je tak krasny a malilinky miminko ;-) :-D v ty postylce se uplne ztrati. A je videt, ze se umi fotit, ma krasne vyrazy :-)
Profilova fotka
Pajo to je supr, ze jste si to uzili a ze se vam libilo. Uz se tesim na fotecky!!
Článek se načítá
Jiřinko, máte nádherné miminko x-) Vládík je opravdu kouzelný!!!!!!
Profilova fotka
tak jsem vás dočetla, naštěstí jste toho moc nenakecaly ;-) oběma Lenkám přeju dodatečně všechno nejlepší k narozeninám, ať se vám splní všechno, co si přejete :-) Leni (lennus) - gratuluju k zásnubám a držím pěsti, aby jsi co nejdřív našla super job ;-) Jiři - nádherné fotečky x-)
Ahoj Pavlííí :-) Já jednou přes Kodaň jela, když jsme frčeli s mým ex do Norska...ale už je to dáávno a teda nevím nic :-D Jiřinko - nynynyny x-) x-)
Dobré ráno... :-) Je tady někdo, nebo bude tady aspoň někdo???? :-D
Profilova fotka
Dobre rano my vcera byly na tech koktejlech tak sjem si rano prispala,ale stejne mi to nepomohlo, budu tu dneska asi uplne zbytecna :-( :-D Ale byl to uzasnej vecer
Profilova fotka
ahojky holky já včéra odpadla v půl 6 do postele :-D bylo mi zase divně :-N ale alespon jsme si pospala :-D venku je tma a lije ještě jsem stihla jít se psem a nakoupit přišla jsem a spustilo se to!! jinak holky asi už pomalu začínám pocitovat drobečka x-) x-) x-) takové bublinky v bříšku na dotek je to krásné x-)
Profilova fotka
koukám že to tady pojede :-D :-D :-D
Profilova fotka
Market to musi byt krasne, hlavne takhle kdyz to zazivas poprvy ;-) jiank tady je taky tma jak v noci a prsi a prsi. To zas bude den :-|
Dobrou chuť, pokud právě obědváte :-D Leni - to já si takhle zrovna vylezu z IGY, kde jsem si v HM koupila svůj první skládací deštník (mám jen takovou úchvatnou, ale monstrózně velkou krávu, kterou s sebou nechci tahat a tak pochopitelně MOKNU) a jeeen co vylezu ven s NOVÝM deštníkem - modro, sucho :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Miso :-D :-D i kdyz ja pred chvilickou dorazila z obeda a sla jsem jen v tricku jak bylo nadherne, ale jak se ted zatahlo, to je hnus, jsme to meli fakt o kousek. Myslim, ze za chvilicku muzes vylezt ven a destnik vyzkouset, uz i hrmelo ]-( :-D
ahoj holky, no dneska jste toho moc nenakecaly! :-D co nového? já jdu zítra naposledy do práce a pak budu opět nezaměstnaná. :-( ale jsem optimista, předtím jsem si vždy našla práci do měsíce. snad to klapne. včera jsem našla fajn nabídku, týká se integrace a migrace cizinců na ministerstvu vnitra. zadali ji tam v Po a ve St už byla uzávěrka. já tam ještě v rychlosti psala včera večer. no a ráno v 7 sedím na záchodě a volali mi pán právě z MV! :-D tak uvidím, co dál. držte mi palce. maminko Jiřinko, těhulko Murynko (taky Míšo Pipiii), budoucí stavitelko Míšo, pařmenko Evčo, Italko Mončo, Australanko Lenčo, seveřanko Pájo a sympatická Káťo, jak se máte???????????????????????? 8-)
jo a dělali jsme si finanční odhad, no to je děs! je to drahé jak sviňa! :-D napočítali jsme kolem 70 lidí a vychází nás to na asi 110 tis. kde na to kurňa vzít??? :-S
Profilova fotka
Ahojky holky, jdu vás jen pozdravit, nějak nestíhám.. Dnes jsem si udělala odpočinkový den, byla jsem za tou kámoškou, co se jí narodilo mimi, bylo to super, přijela tam ještě jedna už s roční holčičkou, tak jsem se namazlila na rok dopředu :-D No a zítra zase hurá makat na baráček :-) Leni, tak poslušně hlásím, abych dodržela přízvisko, které jsi mi dala, že jdu zítra pařit, bude to velké, to už vím teď :-D no a v sobotu odpoledne jedeme k té mé nej kámošce na prase, její manžel slaví 30, budem tam až do neděle, takže si asi příští týden budu muset vzít dovču na vzpamatování z víkendu :-D Kdybych se sem už zítra nedostala, tak přeji hezký poslední pracovní den a víkend :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, kde jste kdo??? Ja se dneska nemohla vyhrabat z postele, na 3x jsem prerizovala budik a nakonec jsme jela az v pul 8 :-D Leni to je super, ze jsi hned nasla nejakou nabidku a ozvali se ti, i kdyby to nevyslo tak je vyborny vedet, ze mista jsou a sanci mas. Me nejvic stvalo, ze se mi treba na 20 zivotopisu neozval nikdo, kdyby aspon rekli ne,ale tohle mlceni me fakt stvalo, jsem ani nevedela jestli jim to doslo, ale je to asi normalni, bohuzel. Takze ted budu mooooc drzet palecky at ti to vyjde!!!!!
Ahoj holky.... :-) Tak už je tady pátek a snad bude i víkend krásný!!! Kolik jste toho napsali??? Jdu se podívat a přečíst..,ale asi to bude jen pár řádků co... :-S Nějak to flákáme....... :-( ...... ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, fakt to tady nějak skomírá... co všechny děláte?
Je to tady mrtvé... :-| Asi všichni makají a vydělávají :-D
Profilova fotka
já teda teď moc nemakám, tak si alespoň dodělávám resty na fráninu ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?