Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
ahoj holky, přeju hezký víkend a zdravím z Moravy. jaké máte počasí? tady nic moc, ale neprší. snad bude za rok líp! :-) děkuju moc za gratulace. Jiři, fotky krásné. a už manžílek i přebaluje? měli jste nějaké zkušenosti? třeba Adam má dvě neteře a synovce, takže má zkušeností víc než já. jinak v pátek jsme se v práci dohodli, že skončím. a upřímně, dost se mi ulevilo. navrhli mi to a já řekla, že cítím, že to taky není práce pro mě. hrabala jsem se v číslech, tabulkách a Excelu, občas byly i chyby. ještě tam budu příští týden. mají tam i jiné asistentské pozice, zaměřené víc na organizaci a využití angličtiny, což by bylo pro mě jako dělané, jsem docela organizační typ. tak uvidíme, ráda bych, kdyby to vyšlo. už si připadám jako looser, nejsem schopná si najít pořádnou práci, ale jak se říká, co Tě nezabije, to Tě posílí! :-) jak trávíte víkend? my jdeme dnes na oběd k jedné babi a zítra k druhé.
Profilova fotka
Ahojky holky :-) tak jsme zpátky z baráčku, malovala jsem jako divá, teď jsem se z toho hodinu dostávala v horké vaně, bolí mě každý sval v těle, vůbec jsem netušila, že jich mám tolik.. Ráno jsme byli konečně objednat a zaplatit dveře, tak i s obložkama a montáží vyšly na 50tis, strašně to lítá :-S Pak jsme byli volit, na obídku, to bylo příjemné, ale to malování odpoledne mě odrovnalo. Míšo, tak limetkovou jsem ještě neměla, já vodku vůbec nepiju, když panáka, tak zlatýho puškinka nebo jelzina, tomu říkáme haribo a s bandou se občas navezu do rumu nebo zelené, ale to je pak hukot :-D Leni, s tou prácí mě to mrzí, ale pokud tam nejsi šťastná, tak je to tak lepší, určo najdeš brzo něco jiného nebo klapne ta jiná pozice tam, to by bylo super, co :-) Markét a mátu si pěstujete nebo kupujete? Já jí budu muset příští týden zasadit, aby do července pěkně zvrostla :-D
Evi - padesát tisíc za kolikatery dveře? Já mám dvoje a dvoje posuvný a stály mě šedesát :-S Jsou teda přímo epesní, ale když jsem pak zjistila, že jsme je přeplatili o skoro dvacet tisíc, docela to zabolelo. O to víc teďka, že si je odsud samozřejmě neodnesu ]-( Za blbost se platí a to doslova.... 8-( Jinak já byla odvolit už včéra, dneska jsem pouklidila a tak nějak se poflakovala...jak je hnusně, nic se mi nechce. Jen jsem šla s psiskama na procházku - ty ze mě teď asi nemůžou, protože je furt tahám do nitra čtvrti a vočumuju baráky...takže občas hodí takovej ten vyčítavej pohled typu "Tak díky, no" :-D Evi - mně mátu sežral králík venku, takže jsem si v Albertu koupila v květináčku a uvidím, kam jí zasadím znova :-D Leni - já bych si asi cenila toho přístupu...jsi ve zkušebce, můžou ti klidně říct "A zejtra už nechoď"...tohle mi přijde fér. Když cítí, že k tomu nejsi. Třeba vyjde ta jiná asistenční pozice :-) Já jsem taky teďka ve třetím zaměstnání a když mě vyhodili z té předchozí, tak jsem si připadala jako fakt neschopná...úplně mě to drtilo, že jsem debil a nic neumím, nikam se nehodím, nikde nevydržím...ale dneska jsem za to fakt vděčná. Pomohlo mi to posunout se dál ;-)
Profilova fotka
ahojky evi kolik je tic dveří??? =-) no lítá to pěkně |-| mě o tom povídej :-| mátu?jsem koupili už vyrostlou v květináčku za 30kč v hypernově ;-) ;-) zrovna ted ho znovu pijeme :-D :-D je to ňamka x-) my bli odpoledne u kámošů na kafi a ted koukáme na telku popíjíme....a nathala jsem si třešně z višňovky ty jo ty jsou vynikající zíra tam jdu s taškou :-D :-D
Profilova fotka
Míšo, 50tis za 7 dveří i s obložkama.. opět jsem ustoupila manželovi, mně se líbily původně nejvíc ty, jak má Jiřinka, ale manžel se mi zakoukal do těhle, samozřejmě dražších :-( S těma psíkama dobrý :-D :-D A objevila jsi už nějakou inspiraci? Králíci žerou mátu??? Tak to by u nás tam taky dlouho nevydržela, to říkám furt, že ji zasázím do truhlíků místo petúnií :-D
Profilova fotka
Markét, oni už jsou třešně?? tak to je paráda, zítra manžela vytáhnu někam na lup :-D
Profilova fotka
evi jsou a jaké :-D :-D a včéra jsme je chtěla koupit za 60kč 8-( 8-( 8-( a byli hnusné oproti těmto :-N evi kolik jedny dveře stály? =-) my budeme potřebovat 6 dvěří....
Profilova fotka
Markét, nás těch 7 i s obložkama vyšlo na 50tis, tzn, jedny stojí 7142Kč i s montáží, je to tedy ten lepší povrch, folie je levnější. Tyhlety jsou od Sola, původně se mi líbily ty od Massonite, jak má Jiřinka a ty by jedny vyšly jen na 5tis i s obložkama. Ale jelikož jsem váha a furt jsem nevěděla jaké, tak opět rozhodl manžel, nevím, že vždy se nadchne zrovna pro to dražší :-S
Evi - králíci žerou úplně všechno...ten náš stoprocentně :-D
Profilova fotka
Míšo, no mě zrovna máta překvapuje, že jim jede, když je děsně aromatická.. i když možná to je právě láká, že :-D
...si chtěj taky čistit zuby, ne? :-D
Profilova fotka
Míšo :-D kdyby si nějakej králík chtěl vyčistit zuby mojí mátou, tak si piš, že ještě ten den ho mám k večeři na česneku :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky jen zdravím ;-) celé dopoledne uklízím peru žehlím :-p :-p ted uvařím a odpolko zajedem do prahy někam se podívat ;-) tak hezký den všem papa x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes se mi blbě spalo kvůli zoubku a to byl prcek moc hodný. Markétko, jak je to s paralenem, ten se může? Já nevydržela a bylo to jediné, co jsem si říkala, že mám doma a asi na bolest můžu. Ve čtvrtek jsem byla u zubařky, něco mi tam narychlo udělala (je to manželova zubařka, bylo to narychlo) a zítra jdu na preventivku k sobě, tak snad mi to opraví, je to stejnej zub, jako posledně :-( Leni, tak manžílek nepřebaluje, do toho se mu zatím nechce. Jinak moc pomáhá. Třeba večer, když se prcek probudí a jsme ještě v zhůru, tak já nakrmím, přebalím, jdu si lehnout a manžílek ho uspává. Včera mě třeba ráno nechal spinkat, vzal prcka a jeli i s jeho mamčou nakoupit. Dneska mě zase ráno nechal spinkat a vzal si ho ven :-) Jinak zkušenosti jsme neměli ani jeden, já nepřebalovala ani jednou, co si pamatuju, ale to je snad to nejjednodušší. Nejlepší je, když přebaluješ a prcek se ti u toho vyčůrá nebo pokaká. Včera jsem mu nazvedávala prdelku, abych pod něj vložila plínku a on zrovna začal čůrat a to tak, že si počůral i vlásky :-D Bez plínky čůrá nejraději :-D A co že ta práce? Vždyť jsi ještě v týdnu psala, že je to dobré, i když to není úplně ono. A máš tam zařízenou jinou pozici? Evičko, jaké dveře tedy máte? Nás to vyšlo na 40tis. + práce za obložky 5600,-. Ale byla tam veliká sleva (asi 30 %.) I Masonite má dvě kvality, my máme taky tu lepší. Jinak máme 6 dveří + 1 posuvné. Jinak my mátu taky už pěstujeme x-)
ahoj holky, přeju hezkou neděli. Jiři, to je fajn, že se manžílek tak stará. já myslím, že ten můj se taky bude starat, cítím, že je hodně zodpovědný a bude mi oporou, takže vím, že lepšího bych si nemohla vybrat. Jiřinko a jak často se tak váš malý budí, kolik toho takové miminko naspí? je to ten největší zázrak a já už se taky moc těším na svoje! do kdy se může hlasovat na ten pupík roku? musím Ti taky poslat hlas. :-) co se týká práce, já jsem celkově optimista a doufala jsem, že to bude lepší, takže jsem to nijak špatně nehodnotila. líbilo se mi, že mi to utíkalo, ale jinak jsem celou dobu cítila, že to není pro mě. a tak nějak jsme se i na tom shodli se šéfem. je to hodně o číslech a je možné, že jsem občas udělala chybu a tam je to fakt zásadní, jde to pak do obchodů. prostě jsem tomu nechávala volný průběh a řekla si, že uvidím, že mám ještě dva měsíce do konce zkušebky. a nějak se to vyřešilo, jsem ráda. kéž by mi vyšla ta druhá pozice. už se mi nechce prolézat inzeráty a chodit po pohovorech. upřímně, nejradši bych se sbalila a někam odjela. Míšo, jo, je to fér. vím, že ve zkušebce nemá člověk nic jistého. a já si taky uvědomila, že peníze nejsou vše, i když je taky potřebuju. co vaše budoucí stavbička, jak pokračujete? já se byla včera podívat na domeček Adamové sestry. mají bungalow, staví na pozemku, který dostali od rodičů švagra, hned vedle. je to 4+kk a k tomu i taková super místnost ná krámy. moc se mi to tam líbilo a doufám, že se taky jednou vlastního domečku dočkáme. kuchyň mají Oresi, krásná!
Profilova fotka
jiřinko paralenem nic nezkazíš ;-) jinak je super že manžílek pomáhá ono to chce je zapojovat hned od začátku ;-) s tím přebalováním jsi mě rozesmála :-D že ti počůral i vlásky :-D to je sranda :-D
Ahoj, my byli dopoledne na masáži v tom relaxačním centru a bylo to super x-) Pak jsme si zašli na oběd a teď odpočíváme :-D M se bude dívat na F1 a já si tu tak vegetím. Leni - teď se podala žádost o tu přípojku na elektriku a taky na vodovody a kanalizace....jsou tam mraky parcel, tak třeba by chtěli tam rovnou udělat něco většího, než že my si tam přes sousedy natáhneme nějakou "trubičku". Jinak dům 4+kk je fajn...ale jak už jsem říkala, u nás potřebuje Michal pracovnu a já bych si pro sebe ráda uzurpovala tu šatnu :-D a dítě každej svůj pokojík. Pokud ne, nemá smysl stavět, můžem rovnou bydlet v bytě. Jo a Michal si tama ještě vysnil dvougaráž. Takže dům, který by nám i vyhovoval vyšel v katalogu skoro na pět mega :-D Jenže žádnej takovej, abysme byli ochotní kompromisů, jsme nenašli, takže spíš se nainspirujeme a necháme si naprojektovat vlastní. Jako takový pičičandičky jako "ateliér" nebo "galerie" mi přijdou v baráku zbytečný, stejně jako speciální místnost na sekačku a zahradní nábytek, když je tam dvougaráž. A i ta dvougaráž se mi moc nezamlouvá, protože se pozbavujeme těch dvou aut, co by si garáž zasloužily (tedy audi a bmw) a zbyde nám octávka. Já vím, že si pak Michal koupí lepší (hlavně až bude cesta, protože těma našema tam neprojedeme, prej bétépéčko by bylo ideální zatím :-D ) a já taky s dětma nebudu jezdit v octavii... Ale to je hudba budoucnosti a zase postavit to bez a pak to tam nějako lepit... no uvidíme uvidíme. :-D
* kurňa...bévépéčko :-D
Profilova fotka
Leni, zatím to není pravidelný. Třeba před dvěma dny my spal přes den jen jednu na 3 hodinky. Dneska spí skoro pořád a probudil se jen na kojení a přebalení a chvilinku zůstal vzhůru. V noci většinou tak 3x-4x. Třeba včera jsme ho museli na kojení o půlnoci budit, spinkal od osmi. Jindy jde spát v půl 8 a po desáté už se vzbudí sám. Jinak o pupík se hlasuje do 15.6. x-) Markétko, mě zatím počůrá jen tak tričko, ale sobě počůral vlásky :-D
Profilova fotka
Dobre rano, tak je tu zas pondeli :-( taky vam ten vikend utekl? A to ja ho mela fakt odpocivaci, v sobotu jsme prospali skoro celej den a vcera jsme k tomu nemeli daleko, ale pak jsme vylezli na zahradu a byli aspon tam na vzduchu :-D a to jsem si planovala jak vyzehlim a umeju utiko, no tak zas nic, holt pristi vikend :-D :-D
Profilova fotka
Leni mrzi me to s praci,ale vim o cem mluvis, pokud citis, ze to neni pro tebe je lepsi hledat neco jineho, taky jsem si to zazila a tenkrat jsme po par nervovych zhroucecnich radsi odesla pred koncem zkusebky sama a bylo to nejlepsi rozhodnuti. Nikdy bych uz nechtela prozit to co tam. Pak jsem byla par mesicu na pracaku a ted uz makam pres rok a jsem moooc spokojena, tak to chce jen vydrzet ;-)
Dobré ráno , zdravím při pondělku!!! :-) Jaký jste měli víkend???? Počasí nic moc...,tak o víkendu asi taky těch možností moc nebylo.
Profilova fotka
ahojky holky ;-) jdu jen pozdravit jedeme por naše na letiště x-) pak zajdem na obídek a manžel pak jede do práce a já zůstanu u našich a pokecáme ;-) pak jdu na oslavu k tetě a pak domů :-D taže se ukážu až večer papa ;-) hezký den x-)
dobré ráno. já měla víkend hektický, ostatně jako vždy když jsem doma. než obejdu celou famíli, je pryč! tady nebylo tak špatné počasí, v So teda nic moc, ale včera už fajn a dnes je od rána krásně a teplo. včera jsem vyrazila s kamarádem na třešně, pak jsme si dali pivko a kupodivu to s námi nic neudělalo! :-D co ty a víkend, Kači? Leni, díky za podporu, i kamarádka mi říkala, že přeci odejít ve zkušebce není žádná ostuda a tady byl ten pocit oboustranný! když já už chtěla práci, ale snad se konečně poštěstí! Leni a co ty vlastně děláš za práci?
Ahoj Markét,máš opravdu krásnou náplň práce!!!!!!!!!! :-) Užij si to!!!!!
Ahoj Leni, já jsem o víkend měla kolotoč něco jak píšeš....než obejdeš všechny známé,potom nějaké povinnosti doma tak je víkend pryč. Navíc jak teď pravidelně jezdíme každou sobotu za tím dědečkem,tak se vracíme po půlnoci pravidelně vždycky každou sobotu (teda neděli ráno) a celá sobota je zabitá! Třešně bych si také dala,ale u nás jsou ještě zelené. Pivko a třešně??? Tak to máte jako já - kachní žaludek!!! :-D Já jsem zbouchala 2kg lusek cestou do Liberce :-D a nic... :-D Kdo chce odejít ve zkušebce??? Jdu vás dočíst,ať jsem v obraze...
Profilova fotka
Leni ja jsem kancelarska mys ;-) jsem referent na urade pro fondy z EU ;-) My budeme mit tresne snad o vikendu, uz krasne cervenaji. Ja teda ale na ne pit nemuzu, jsem zas hrozna cita :-|
Kači, to já právě kachní žaludek nemám a musím si dávat pozor, co sním. I když toho umím spořádat fakt hodně! A taky střeva mám citlivé, takže se mnou dost věcí hned zamává a už letím! :-D Včera ale nic! Já odcházím ze zkušebky. Bohužel, ale je to tak lepší.
Profilova fotka
Jo a Leni, ja byla pak 5 mesicu na pracaku a vsichni mi rikali, jak jsem to tam mela vydrzet a hledat si neco pritom nez takhle odejit,ale jsem za to strasne rada, ze jsem to udelala, i kdyz to hledani nebylo nic moc, ale byla jsem klidnejsi nez bych byla v te praci ;-)
Leni, náhodou ta práce zní dobře, něco takového by mě taky lákalo. Asi pracujete na různých projektech, že? Mně přesně tohle říkala mamina, jenže s bývalými šéfy to byl stres a já byla tak šťastná, že jsem odešla! Navíc, jak máš hledat a chodit po pohovorech, když si celý den v práci, že? Jéé, ty jsi taky z Budějic jako Míša, tam je moc hezky. Bydlíte v domečku nebo v bytě?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?