Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Taky jsem to četla, podle mě jedna z informací bude asi nepravidívá, teď píšou jen o dřevěné paletě a o troskách se moc nezmiňují. v jednom článku jsem i četla, že už našli sedačku, to bylo asi včera.. to si pak člověk může asi vybrat, co vůbec našli.. Všude o tom letadle píšou jako o zříceném do oceánu, čím mají tohle podložené? No jsem na to moc zvědavá, na co se nakonec přijde.. Jiřinko, to je parádička, že je malinkej takhle hodňounkej :-) Pak nám prosím blejskni ten kočárek ;-)
Evi, ty se máš,že máš dovolenou!! Přeji ti krásné počasí!!!!! Začneme na miminku až se dokopu právě k té doktorce,ta nám musí dát pokyny,eventuelně připravit na nečekané..... :-| Ale tento rok už to bude....nejpozději to zkusíme poprvé na dovolené koncem srpna ;-) Leni - také se přidávám ke gratulaci a přeji všechno nej,nej,nej...hlavně zdarví,štěstí a lásku ==== x-) Je to hrozné Markét...pořád to sleduji a nějak to na mě i zapůsobilo..,nevim proč....Jsem nadšenec pro lítání a dovolené...,ale můžu říct....že tohle mě parádně odradilo....nějak to vnitřně prožívám... :-(
Jiřinko, já bych také poprosila o foto kočárku....máte vše v barvě,nebo jste kombinovali???
Jo a divadlo včera paráda, ani mi nebyla zima :-) Předtím jsme si došli na večeři, pak se prošli po tom parku....no musím ale říct, že přímo Otáčko jako takový....no je vidět, že nejlepší léta už má dávno za sebou a že na to fakt kašlou, když to budou rušit a přesouvat. Ta kulisa zámku tam je už v hrozným stavu. Ale pořád mají narváno a jezdí tam lidi z celý republiky... :-) Ale Mariannu hrála Dana Verzichová, tak jsem měla radost, že jsem jí zase viděla "na prknech" :-)
Profilova fotka
Míšo, já si včera na tebe večr vzpomněla, když jsem byla venku se psem, byla tady šílená klendra, tak jsem si říkala, jak se asi máte. Je fajn, že ti nebyla zima, to jsi se dobře oblékla nebo napila něčeho na zahřátí? :-D Stojí to tedy za to, tam jet? Koukala jsem na to s manželem a celkem by o to stál, jen taková ta představení, co si myslím, že by byla dobrá, tak jsou pěkně vyprodaná :-( Na čem jste byli? Kačko, no doufám, že bude hezky, i když budu převážnou dobu zavřená v baráčku a malovat, uklízet atd, tak stejně, jeden den si chci udělat výlet za kámoškou a jeden den máme naplánovanou návštěvu u té kamarádky, co má doma toho čerstváčka :-) bylo by fajné, kdyby byli hice, ta zima mě už dostává..
Evi - tak výhodou je, že nehledí na "společenský oděv" a není výjimkou, že tam jsou lidi v zimních kombinézách :-D Ale já měla normálně černý kalhoty, teplý fusky, kotníkový lodičky, rolák, svetr a zimní kabát. Pod sebe jsme si dali piknikovou deku pošitou alumatkou, přes sebe druhou deku a já ještě měla s sebou termofor a to byl nápad století - parádička teplíčko :-D Jako stojí to za to, to určitě. Je to téměř světová rarita, mají to velmi dobře udělaný, jsou to dobré hry kvalitně zpracovaný s dobrýma hercema. Akorát je tohle myslím poslední sezóna v ČK, tak nevím, jestli to stihnete ještě :-) My byli na Robinu Hoodovi, ale mám tam zkouklý téměř všechno...jsem "od fochu", sestřenka je pořád herečka a její maminka dělá na ředitelství, takže máme "podpulťáky". Ale tohle jsme dostali od našich a táta ty lístky koupil pro ně (mamku a taťku), ale zapomněl, že tohle už viděli a proto nám je dali k tomu výročí :-D
Profilova fotka
holky komín hotový x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
Holky dekuji za prani;-) Evi koukni sem ja tam cerpala hodne info: http://merenibt.xf.cz/index2.html Ja to letadlo taky sleduju a tahle informace o tom, ze to nepatri tomu letadlu moc neverim, protoze mluvi jen o te palete a ne o tom co psali predtim :-| Market a dobry?? Miso jake bylo otacko? My jedeme za mesic ;-) Robina jsem videla minulej rok a moooc se mi libil Jdu slavit, ted mi tu byli vsichni poprat tak jdem i spolecne na obidek :-)
Profilova fotka
leni slavit x-) tak si to hezky užij x-) x-) komín?paráda je trochu nižší opět to změnilo vzhled baráčku a šlo to jako po másle x-) byli moc šikovní ještě jsem se s nimi domluvili na krb ale to časem..ted ještě nevím co a jak ;-) a šáhla jsme si na kominíka x-) takže budu mít štěstí že???
Profilova fotka
Miso uz jsem docetla, tak vidim ,ze mam odpoved vys ;-) :-D My mame listky od unora a uz bylo hodne plno. Pry se prodavali uz na podzim. A slysela jsem, ze snad by meli hrat i pristi rok a listky uz by e meli prodavat v lete, alenevim jeslti to je pravda ;-)
Leni - já lístky nekupuju, takže nevím, odkdy je úplně plno. Jen vím, že od roku 2010 je konec...jestli tím ale je myšlený, že ještě sezóna v létě 2010 poběží...nevím..
Profilova fotka
No tak to bychom toho měli opravdu letos ještě využít, když to bude možná poslední sezona.. nějaké hry jsou tam ještě volné, co jsem koukala, ale takové ty známé jsou už obsazené.. no uvidíme, teď na to není čas, mrknem na to pak v červenci, až se zabydlíme. Leni, ty stránky jsem taky dřív hodně prčítala, jsou super, ale můj případ jsem tam nenašla.. vůbec nechápu, že mi ta teplota nekesla na mou obvyklou. Markét, k tomu komínu, to hos tavěli celý a udělali za dnešek?? Protože co vím, tak se nesmí při stavění komínu udělat víc, než 3-4 šichty za den, kvůli stabilitě, vždy se tomusí nechat zaschnout a druhý den pokračovat..
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi a nemuze to byt ovlivneny necim jinym, meris ve stejnou dobu? M se to treba hejbne jinak, kdyz jdu v noci na zachod, nebo jdu spat dyl nez obvykle a nebo kdyz sportuju. A nebo zkus najet na konikovi na diskuzi, je tam primo o teplote a ty holky jsou uz dost zkusene ;-)
Profilova fotka
Leni, měřím pořád stejně, kolem 8h, podmínky stále stejné.. prostě x měsíců je normál teplota po MS 36,6 a teď už 3.den 36,9, hlava mě to nebere. Na jinou diskuzi se mi moc nechce, jsem jen tady, ale jestli to neklesne, tak jí pak pročtu a kdyžtak se tam holek zeptám. Nebo příští týden brnknu na gyndu, to bude možná nejlepší :-) Ještě mě napadlo si udělat těhu test, jestli ta zvýšená teplota třeba neznačí, že to neodešlo.. ale to asi ne, protože v pátek před příchodem MS byla ta druhá čárka zase skoro neviditelná.
Profilova fotka
Hmm je to divny :-| myslela jsem jen se pozeptat, ja to taky udelala kdyz jsem neco potrebovala, hodila je mjeden dotaz a pockala na odpovedi a uz tam zas nechodim, jde spis o radu. Ale jak pises gynda by byla jista. Uvidis jaka bude rano teplota a jestli bude porad takhle nahore tak zkus testnout a uvidis ;-) Ted to chce abys mela jasno a byla jsi v poradkua!!!
Profilova fotka
No uvidíme, jestli to takhle bude i po víkendu, tak to začnu řešit. Ach jo, mně se tak nechce makat, vůbec mě to dnes neba.. Jo a mám v sobě strašně zvláštní pocit, jako strach nebo nevím jak to nazvat a to z toho, že budu od července už jen OSVČ a nebudu zaměstnaná.. jak jsem se na to těšila, tak teď mě přepadá panika, nebudu mít žádnej řád, no normálně jsem z toho celá jalová, je to normální? :-D Celou dobu po škole nonstop někde dělám a teď bude jako už útrum? Žádnej bič a cukr? začala jsem dnes zvažovat variantu, že kdybych to nějak těžce nesla, že s enechám zaměstnat asi u toho známého, co mi nabízí ty krásné penízky.. no a pak si zase budu stěžovat,jak jsem sedřená a nic nestíhám.. tak já nevím :-D
Profilova fotka
Evi to je strach z neznameho a je to normalni. Vyzkousis si to a uvidis ;-)
Profilova fotka
Leni, já ti nevím, zda z neznámého, to asi tak ne, nic neznámé mě nečeká, flákat se mi jde myslím dobře a znám to :-D ale spíš strach z opuštění takové té jakoby "jistoty" teplého místečka, víš jak.. nedokážu to popsat.. prostě teď má můj život nějakej řád, ráno vstát, celý den prosedět v práci atd.. no jo, ale co bude teď, já sebe dobrovolně nedokopu např. v 8h z postele, víš jak to myslím. No uvidím, kdyby mi to dělalo nějaké problémy, tak se zaměstnat zase můžu nechat vždycky, že jo..
Profilova fotka
evi ten komín stavěli včéra nemyslím si že by to byli amatéři ;-) s tou teplotou nevím zkus jedině test pokud bude slabá čárka je možné že s MS neodešlo vše :-| jinak nevím =-)
Profilova fotka
Markét, nemyslela jsem to tak, že by to byli amatéři, ale můžou to být lumpové, co se jim nechce k jednomu komínu jezdit na pětkrát, víš jak.. Myslíš, že kdyby neodešlo vše, že se na testu něco ukáže? Když by to bylo mrtvé, tak už to neprodukuje HCG, ne? To jenom, když to žije nebo se pletu?
Profilova fotka
ne podle mě by tam zbytkové hcg bylo |-| ale i test to nemusí vidět ale krev by to ukázala najisto....těžko říct já také měla poz.testy a miminko bylo mrtvé :-(
Profilova fotka
to je alchymie tohle, co :-S zase mi ale přijde hooodně nepravděpodobně, aby to neodešlo s MS, když to bylo takhle čerstvé.. nebo co myslíš? co se může stát, pokud to vě mně třeba zůstalo? Jaké by byly příznaky?
Profilova fotka
to netuším já žádné příznyky neměla :-( určo bych šla k dr at se podívá udělá i UZ a tím s ezjistí více ;-) tady každá rada drahá :-N holky komeníkovo štěstí už se ukazuje vrací nám za elektriku :-D :-D :-D
Profilova fotka
Evi prave v tom mas tu vyhodu, ze mas "zadni vratka" ja ti rozumim, to neznamy jsem myslela prave to byt bez tohohle radu co ted mas a strach z toho jak to bez nej zvladnes. ALe ono to pujde ;-)
Profilova fotka
Jdu domu, mejte se a pekny vikend papa :-)
Profilova fotka
Nové fotečky i s kočárkem: http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
ahojky jsme z prahy :-) bylo tam krásně vysvitlo sluníčko a paráda akorát na nákupy x-) pro sebe nic nemám ale pro prcka jsem vzala bodýčka x-) instinktivně šahám po modré nevím proč prostě vím že to bude kluk :-D :-D koukali jsme po kočárkách a jasný vítěz je X LANDER ;-) zkoušela jsem s ním i jezdit a je super..manželovi se také líbí :-) manžel si koupil mátu a dnes u nás bude mochito párty :-D :-D tak jsem zvědavá jak to namíchá číšník :-N
Profilova fotka
Hola hej :-D Markét, mochito? Okamžitě naval vaší adresu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D Byli jsme teď na té pizza party, holky, to vám bylo obžerství, kámoš potřeboval nafotit veškerý sortiment a my to pak museli sníst, v 15ti jsme dali 25 pizz a jelikož to bylo pro fotky, tak byly opravdu hooooooooooooodně bohaté, no bašta, asi mi praskne bříško :-D Do toho jsem vypila pár houbiček a poprvé jsem ochutnala citrónovou vodku, pak druhou, třetí, čtvrtou... no není špatná :-D Jiřinko, kočárek krásný, a tatínkovi to s tím mrňouskem moooc sekne ;-) Teď půjdu do hajan, ráno vstáváme na baráček, teda doufám, že vstaneme :-D dobrou noc..
Profilova fotka
evi :-D :-D mochito bylo vynikající :-D :-D dnes děláme další ale mě bez alkoholu ;-) nakoupili jsme si všechny sortimenty a je to lehké to doma udělat paráda x-) x-) ty jo pizzu vám docela závidím já jí ted nemůžu :-( nadýmá mě a není to příjemné :-N jiřinko tatínkovi to moc sluší x-) kočárek hezky x-) x-) já se dnes dozvěděla že sousedka budeme bydlet naproti sobě :-D je jim kolem 30 let a jsou super tykáme si a tak tak je těhotná!!!!!!a čeká to prosinec leden jupííí mám s kým vozit :-D :-D dlouho jim to nešlo a najednou je ve 12tt :-) mám z toho radost x-) ted jsme doprala olouplala brambory bude rybička a k tomu hlávkový salátek x-) manžel je na baráčku nechali nam tu bikramku tam tam můžeme házet co cheme tak vyklízí ;-)
Dobré ráno :-) Já včera chtěla jít večer ke kamarádce, na vínko pokec a tak....ale normálně jsem po sprše vytuhla a spala jsem až do teďka. Nechápu =-) :-D Evi - mně víc než citronová chutná limetková...říkají tomu u nás "pičupij" a je to fakt dobrý....to se člověk ani nenaděje a má jich v sobě osm :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?