Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
jiřinko jim to dělají 2 roky nevím :-N babičku máte opravdu mladou a automat??to bych asi nemohla řídit nevím :-N
Kačí - cokoliv s tím jde :-) Jen někde v receptech doporučovali udělat do toho "bochánka" ďouru druhým koncem vařečky a naplnit marmeládou. Tak to nedoporučuju, to se mi celý rozpláclo po plechu a místo ovesných hrudek jsem měla ovesnou ulepenou placku a vzteky jsem málem rozkopala kuchyň (samozřejmě jsme měli mít za chvíli návštěvu, chtěla jsem se vytáhnout a zbyl z toho takovej fuják na plechu). Markét - to by sis zvykla, já to měla jak Kačka...div si nohu někam nepřivázat, ale po dvou dnech jsem málem zapomněla řadit :-D
Jůůů... x-) marmeládu nemusím - jen samotnou. Ale v tomhle by to bylo eňo....ňuňo... x-) Aha..., takže na plech ne. A co do hřbetu?
no jestli by to šlo vyklopit potom... Možná jsem jí tam dala moc =-)
Jo takhle to myslíííš! No na plechu je dělám vždycky a nikdy nebyl problém...jen když jsem do toho napchala tu marmošku právě. Takže pokud do toho budeš ládovat jen něco "suchýho" jako oříšky, čokoládu, rozinky a tak...není problém.
No.., nevim jestli se do toho vůbec pustím...... =-) Jsem ráda když se mi povede bábovka,perník a koláč :-N
Profilova fotka
U doktorky v pořádku, máme zdravé miminko. Prcek má 51cm a 3480g, takže krásně přibírá. Po narození vždycky ubírá mimčo na váze a s porodnice se odchází s nižší váhou, my už odcházeli s vyšší :-) Markétko, na automat by sis zvykla, já to taky nechtěla a je to jednodušší. Překvapilo mě, že mě ta levá noha nelákala, jen jsem měla chuť podřazovat si před křižovatkou. Babičce to vzkážu, potěší jí to x-)
Holky, jsem zasnoubená!!! :-) Dnes mě po práci Áda vytáhnul na piknik na Branické skály, ještě jsme tam nebyli, je tam krásný výhled. Bylo trochu chladno a tak jsme se dohodli, že si jídlo sníme až doma a jen chváli tak posedíme. No a tam mě požádal o ruku! Přiznám se, že jsem to vůbec nečekala a to jsem chtěla! Takže za rok se přidám k vám vdaným! :-) Evi, v práci si zvykám, už zase umím o kapku víc, líbí se mi, že mi to hrozně utíká, každopádně práce mých snů to není, ale jsem za ni ráda, i za penízky, které jsou tam dobré. Co se týká taťky, tak jsem mu našla na netu kontakty na psychology a asi si někam zajde, tak jsem moc ráda. A jen tak ze zajímavosti jsem se dívala na seznamky a tolik ženských v jeho věku hledá ještě vtah, že jsem si říkala, že za nějakou dobu, až na tom bude líp, by mohl něco takového zkušit. Evičko, asi jsem si nečetla úplně vše, ale jak to vypadá s těma dvěma čárkama? Psala jsi něco o menses tuším, takže nic? Moje mamča měla menses tři měsíce a já už byla v bříšku, takže ani menses nic neznamená!
Profilova fotka
leni moc gratuluji k zasnoubení x-) užívej si to je to krásné období a jaký je prstýnek? =-) =-)
Marky, díky. je krásný, prostě zásnubní, z bílého zlata. viděla jsem tu fotku vašeho pejska, no to je teda kaňour! :-D opravdu nevypadá jako retrívr! :-D
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) Leni moc gratuluju!!!!!! To je opravdu moc krasne obdobi tak si ho uzij. A koukam, ze budes mit svatbu na moje narozky ;-)
hezké ráno. Leni, děkuju. přítel to chtěl opravdu do roka a do dne! :-) tak v tom případě Ti přeju všechno nejlepší k narozeninám a brzy vytoužené miminko! já mám právě narozky 8.6., červen mám hodně ráda a mám i zkušenosti, že když jsme slavili, vždy bylo hezky. nemusí to být záruka, ale snad bude hezky, i když je to až za rok! :-D chci vám popřát hezký víkend, jedu po práci domů. v pondělí musím k zubaři, ať jsem za rok krásná nevěsta! :-D
Článek se načítá
Dobré ráno :-) Leni,gratuluji také!! Jaké byli tvé pocity? Co jsi hned říkala????? Přeji vám moc štěstí a krásné přípravy...! x-)
Profilova fotka
leni o tom nepochybuji že je krásný :-D pro každou je ten prstýnek nádherný x-) x-) jéé a červen ti schvaluji x-) opravdu krásný měsíc na svatbu x-) :-D holky dobré ráno :-) venku je pěkná zima...chudáci řemeslníci asi pěkně mrznou :-S
Dobré ráno :-) Leni gratuluju x-) Jiřinko to je paráda, že Vládík takhle roste....já byla jak seschlá houska, když mě vezli z porodnice a Vládík je takovej krásnej chlapeček x-) :-D Tady je docela slunečno a ani moc zima...jako na letní šatičky to není...ale dá se to.
Profilova fotka
My meli v tech pul 6 rano jen 3 stupne =-) ]-( ]-( Leni my se brali taky v cervnu a meli jsme nadherne, tak to ti urcite vyjde!!! A to uz jsi treti blizenec tady o kterym vim :-D mam kolem sebe hodne blizencu, vypada to, ze konec leta je plodne obdobi.
Profilova fotka
leni léto je nejlepší pro plození dětí :-D :-D :-D ideální období x-) x-) x-)
Profilova fotka
taky to vyzkousime ;-) :-D :-D
Přidávám se také.....začneme také zkoušet v létě... :-D :-D :-D :-D S tím počasím to jeopravdu síla! A když jsem koukala na předpověď tak má být hezky od pondělka když budu v práci ]-(
Profilova fotka
Kato fakt, taky zacnete, tak to by bylo super, kdyby nam to vyslo podobne ;-) jinak ja koukala na predpoved a jedte to co vcera hlasili, ze ma byt pristi tyden pekne tak ted zmenili, ze az od pristi soboty ]-( Doufam, ze jim to nevyjde
Fakt také začneme....,už budeme ve svém a nemá cenu pořád na něco čekat...,když se nám to povede bez problému,tak budu ráda když to stihnu do mých 31. narozenin 8-) Kdyby to bylo na manželovi,tak už to zkoušíme hned po svatbě :-D Cože??? Od příští soboty až má být pěkně????? NE!!!!!!!!!!!! NE!!!!!! ]-( ]-(
Profilova fotka
holky víte že ani nevím proč jsme to začli zkoušet my :-N :-D :-D nějak jsme nechtěli a pak bum :-D :-D
Profilova fotka
Ja doufam, ze to zas zmeni, mam na pristi tyden domluvene akce venku a na vodnika si hrat teda nechci :-D
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Leni, moc gratuluji, to je paráda x-) hezky si užij první zasnoubený víkend ;-) A červen je opravdu na svatbu super :-D Leni Hořejší :-), vše nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky a ať miminko na sebe už nedává čekat ;-) Kačko, vy už začnete taky pracovat na mimču? :-) Jak se vyřešily ty tvé zdr.problémy, bude vše ok? :-) Markét, jedna technická.. na začátku cyklu mívám vždy teplotu 36,6, ale teď je od konce MS pořád 36,9 a taková byla i v ten den, co jsem to dostala, předtím při tom těhu nebo co to bylo, tak byla 37,3. V den MS klesla, to je v pořádku, ae proč není na těch obvyklých 36,6? Není něco špatně, co myslíš?
Profilova fotka
Já mám příští týden dovču, tak chci také krásné počasí!!!!!!!! :-D
Profilova fotka
evi v tom neporadím :-N v teplotách se nevyznám protože jsme nikdy neměřila =-) =-) leni vše nejlepší k narozeninám mě nedošlo že je to dneska :-D :-D omlouvám se to je těhu demence :-N :-D a brzo to vytoužené mimineško u tebe v bříšku x-) x-) x-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky, Vládík mi od 8 spinká, tak jsem si trochu poklidila a šla Vás pozdravit. Za chvíli vyrazíme s kočárkem do centra vsi :-D Leni, moc ti gratuluji a přeji ti to. Je to krásné, tak si to užívej :-) S tím počasím to snad příští rok vyjde na červen lépe, mrzelo by me, kdybych si plánovala svatbu na červen, někde venku a mělo by být jako tuhle sobotu. Jinak u nás je pěkná kosa :-S Včera jsme si zatopili v krbovkách ;-)
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet... fakt záhada :-o :-o :-o
Jééé...jsem lama! (a netěhotná, takže nemám omluvu :-D) Leni - všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, štěstí lásky a brzo přírůstek x-) Markét - taky jsem na to koukala a napadlo mě, když nejsou toho ztracenýho letadla ty troky, tak čí teda?????
* ty trosky

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?