Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
dobré ráno holky x-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky, prcek mi v 8 usnul. V noci jsme toho moc nenaspali, připadá mi, že má ucpaný krček nějakým hlenem, tak pořád chrchlá :-( Míšo, celkem jsem měla nahoře 11kg.
Dobré ráno holky :-) jejda....chudák pinďousek....a půjdete k doktorovi? Jdu vás dočíst....
Profilova fotka
jiřinko :-( tak at je mu lépe a co nějaké fotečky jsou??
Profilova fotka
jo holky něo vám musím napsat měli jsme tu zedníka jeho číslo jsme našli v novinách jako šikovný zedník :-N :-N pozvali si ho k nám podíval se na to a že nám napíše cenu i s materiálem... jde o vybourání jednich dveří a zadělání tich druchých postavit jednu příčku tak 3m dlouhou a ke stropu vysokou s dveřmi a postavit ještě jednu příčku tak 2 metry na metr to je malá.... a víte kolik si řekl =-) =-) =-) 22 tis.bez DPH :-D :-D :-D no musela jsme se smát nějaký magor ne :-D :-D materíál máme spočtený na 5 tis.takže zbytek by byl za práci =-) =-) =-) volala jsme strejdovi zedník a ten mi řekl že nás chtěl okrást a že se na to přijede podívat on a to s emanžel už naštval a zítra jede pro materiál ty příčky postaví s tátou akorát pak je problém to nějak antáhnout to musí zedník a půjde jen o ty dveře... ale fakt síla ]-( ]-(
Cože Markét,???? =-) Obdivuji lidi jak můžou spoléhat na ,,mladé a zároveň hloupé´´.....je to neskutečné!! ]-(
Profilova fotka
kači mě to také překvapuje ]-( zítra přijdou dělat komín a to je lešení za to dají jen tak 5.tis.materiál tak 6 tis. a berou si 20 tis.ze celý komín =-) =-) a podle mě je to větší práce na 2 dny a mnohem těžší budou ve výšce atd atd...takže tohohle zedníka fakt nechápu =-) =-) =-)
No tak to je pěkný rozdíl,když to srovnám jako laik, tak je to hrozný nepoměr....?????! =-)
Markét - :-D :-D :-D Já se mu zase tak moc nedivím, prostě to zkusil....víš jak..."pro hlupáka každý hloupý" a určitě se najdou takoví, co mu to dají, protože se v tom nevyznají. Já když jsem vezla auto do jednoho bazaru, tak mi tam pan bazarník řekl, že mi za něj dá 80 tisíc. O týden později jsem ho prodala přes net jednomu pánovi ze severu Moravy za 200 tisíc (což je taky jeho hodnota - takže bazar by se napakoval na "hloupý holce" 120 táců...ale nééésu blbééé 8-) :-D )
Profilova fotka
ooooooooo ještě že jsme chytrá a mám chytrého manžela :-D :-D :-D :-D :-D
:-D :-D chytrý manžel a chytrá žena....... ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky :-) Jiřinko, to mě mrzí, že malému není dobře, snad to bude jen nějaká banalitka, půjdeš s ním k doktoru? Markét, to je síla, ale taky se mu nedivím, proč by to nezkusil, že.. pokud mu to párkrát již takhle vyšlo.. Míšo, ten minibar té lednici zrovna třeba nesluší, ale je fakt praktický, vem si, jak často v létě běháš do lednice pro pití anebo u nás, když se sejde celá banda třeba na hokej nebo fotbal, to by byla ta lednice pořád dokořán, takhle napakujem minibar pivem a bude :-D Je to velká úspora energie. Včera jsme se ale do krámů vůbec nedostali, mazali jsme na baráček, schylovalo se k bouři a my máme zrovna vykopané odpady, tak je manžel chtěl usadit, aby ten déšť tam zase neschrnul zem, udělalo se to a vysvitlo sluníčko, takhle na něj :-D Takže jdem po lednicích dnes, uvidíme, kterou nakonec vyberem, už se táááák moooc těším :-) Leni, já s ní v kuchyni počítala hned od začátku, jsem do ní už zamilovaná pár let, exmanžel mi ji tenkrát do minulého domu nedovolil, že je to zbytečně drahé, tak si vlastně teď plním svůj dávný sen :-D Jak je dneska u vás? tady sluníčko a teploučko x-)
Článek se načítá
Evi - já piju zelený a bílý čaj, v zimě v létě (v zimě víc), můj muž studenou vodu nesnáší (jako já si loknout TEPLÝ vody, tak se pobliju...ale ať si chlatá, co chce :-D) a navíc - když chci něco studenýho, tak piju vodu, normální běžnou vodu z vodovodu, vyjímečně mattonku a tak - a však to z té lednice teče, ne? A aji led by to mělo umět dělat (kostky, drť, nebo jen ledovou vodu). No uvidíme uvidíme :-D My teď zjistili, že město s těma okolníma pozemkama nemá nic v plánu...tudíž to nebude síťovat. Což nás teda docela štve, protože na vlastní náklady to asi nebude zrovna žádná levná sranda. Ob parcelu už stojí dům, tak si asi uděláme procházku "za sousedem" a vyptáme se, jak to má řešený on. Výhodu má, že je hnedka u cesty, takže se tam asi někde napichnul na obecní kanalizaci nebo tak, což? Hlavně by to asi chtěla se nějak spolčit s tím, co má tu parcelu mezi náma...protože jako dělat tam přípojky a on se pak jen poveze, to by se mi teda moc nelíbilo....tak doufám, že to nepatří nějakýmu stoletýmu důchodci nebo naopak pětiletý holčičce, co jí to rodiče pořídili do věna =-)
Profilova fotka
Míšo, jojo, ta lednice se připojí přímo na vodovodní potrubí a pak si z ní čepuješ chlazenou vodu, dělá led, tu drť atd.. Je fakt, že my nejvíc doma pijeme vodu se šťávou, limonády nekupujem vůbec, minerálky čistě vyjímečně, jen nějaké ty džusy, takže ten minibar by se vlastně využíval akorát na ty párty doma.. vidíš to, nad tím jsem ani nepřemýšlela, možná to ještě přehodnotíme :-D Míšo s těma přípojkama, pokud je to hned u cesty a obsoused je má, tak je to v pohodě, nejspíš tam voda, elektrika a kanalizace vede, takže se na to jen připíchnete.. Jinak je budování přípojek celkem nákladná věc, tak snad to bude všechno blízko.. dej pak vědět ;-)
No k hranici našeho pozemku je to od tý cesty baj voko tak 30 metrů? Když to tak vezmu, tak elektriku tam napíchne ČEZ a platí se za ty ampéry nebo co (takže to vyjde tak na padesát tisíc), potom kanalizace a voda (tu jako vůbec nechápu, jak se to dělá)...plyn není tolik potřeba, ale neumím si představit, čím jinak topit, aby nás ten ČEZ nepřivedl na mizinu. Leda nějak to tepelný čerpadlo a teplovodní krb nebo tak něco a to je docela investice ksakru velká. Jako původně, když jsem tam stáli, na tom kopci, tak jsme si říkali, jak by bylo fajn to mít někde táááááámhle v prd*li daleko od všech. Haha, jak jsme teď rádi, že souseda máme za hrbem, protože jináč bysme tam postavili fakt tak ten stan :-D
Profilova fotka
Tak Vládíkovi je líp, možná to vyblinkal. K doktorce jedeme zítra na kontrolu. Před chvílí jsme se vrátili z procházky. Sice svítí sluníčko, ale fouká silný vítr a je chladno. Míšo, ČEZ vás musí ze zákona připojit, to dělá on, vy jen platíte asi za ty ampéry nebo co to je, dělá to 12.500,- (teda nám to tak dělalo).
Jiřinko - to vím, ale potřebuju taky trochu vody a taky nečůrat na toiku...ale nějak to určitě jde :-D Je fajn, že to vyšlo jen na tolik málo :-)
Profilova fotka
tak u nas taky sviti slunicko, jako teplo je, ale na tilko ve kterem jsem ted nekolk holek potkala to teda neni, je studenej vitr :-| My doma pijeme taky jen stavu a vodu z kohoutku, limcu mame fakt jen vyjimecne a dzus se mi ted zkazïl jak jsem ho mela dlouho nacatej. Ale ty stavy spotrebujeme fakt hodne, uz kupujeme v Makru 13 litrove kanystry :-D :-D :-D
Profilova fotka
jinak u dr dobry, jsme ja i Kamil v poradku, me teda budou jeste delat hormonalni profil a asi budu brat nejaky hormony,ale co, hlavne, kdyz to pomuze k mimi ;-)
Profilova fotka
Leni, vy jste byli u doktora kvůli mimi? Jak probíhala prohlídka, co vše u ženský zkoumají? Hlavně, že je má tvůj manžel v pořádku, ženské problémy se dají vyřešit, ale když se třeba netvoří spermie nebo jsou deformované, to je pak větší průser. je super, že jste v pořádku! :-) S tou šťávou je to u nás taky děs, my kupujeme ten kanistřík 5l Jupí a máme ji tak na tejden až 14dní :-D Holky mám dobrou zprávu, asi mi klapne vše tak, jak jsem si představovala, šéf na to dnes přistoupil, takže to doladíme a červen je poslední měsíc, co jsem zavřená v kanclu, jupííííííííííííííííí a léto budu trávit doma na terase s noťasem :-D
Profilova fotka
evi s tou prací to je tedy super x-) x-) jak jsi to dokázala =-) :-D ?? holky mě včéra dostal manžel x-) za prvé chodil s pravítkem a říkal tak už je prcek veliký :-D :-D a za druhé věděla jsem že má na účtě nějaké našetřené penízky ještě když nebyl semnou a beru to že je to jeho ale včéra mi to poprvé ukázal kolik tam má to je pro mě pocta x-) x-) ale hlavěn ty epníze tam :-D :-D a víc neže jsem čekala :-D to potěšilo ještě více :-D :-D :-D
Profilova fotka
ted jím jahůdky rozmačkané s cukrem x-) to je žrádlo :-D
Profilova fotka
ahoj holky, dnes vás moc nestíhám, ne že bych měla tolik práce, ale ještě na poslední chvíli sháním info o Kodani a okolí, jízdní řády... x-) já piju nejvíc čajíčky, ledu během roku moc nepotřebujem, takže u nás bude lednice i mrazák schovaný v lince 8-) Evi - s tou prací je to paráda :-) a co ten eshop? jak to s ním vypadá? ;-) Leni - super, že jste oba zdraví, tak ať se brzy zadaří Markét - koukám, že ty bohatneš a bohatneš :-N
No tak to je vše krásné Evi....Markét.....!!! x-) Jahůdky jsem měla včera,jsou moc dobré. A také jsem měla včera poprvé letos lusky x-) !!!!!
Profilova fotka
Markét, no dokázala jsem to jednodušše, jsem totiž šikovná holka :-D Mám totiž od známého nabídku jít dělat pro něj to samé jako tady a měla bych třeba i 50tis, co slibuje.. jenže mě už se na plné obrátky makat vůůůbec v tomto oboru nechce, teď jsem tady spokojená, máme málo aut, takže práce taky malinko a pohodička.. no a tak jsem šéfovi řekla, jak se věci mají a vzhledem k tomu, že se mi zanedlouho rozběhne ten eshop, že pro mě ztrácí smysl sedět někde v kanclu 8hod, ale že ho v tom nechci nechat, tak to uděláme tak a tak, no a klaplo to :-D Jinak jak jsi psala o tom manželovo kontě před svatbou, mě by to spíš asi urazilo, že mi to ukázal až po roce manželství :-D Ale je fajn, že je kam takhle v krajní nouzi šáhnout, viď :-)
Profilova fotka
leni myslím že ten už jen krůček a budete mít miminko ;-) ono jen někdy stačí prostě vědět že je vše v pořádku x-) je dobře že jste to vyšetření podstoupili ;-) ;-)
Profilova fotka
Pavlí, makám na tom, ale přes týden není čas a za ty víkendy jsem zatím stihla udělat jen 150 položek, převážně zatím jen kategorii postele a trošku nábytku do ložnice a jídelny.. ale už to s tím asi nechám spustit a budu doplňovat průběžně.. je to strašná práce :-(
Profilova fotka
evi jsi šikovná já bych to takhle se šéfem nezmákla :-D evi proč naštvaná?? =-) =-) já to brala prostě že je to jeho!!!!našetřil to předemnou věděla jsme o tom ale nikdy mě nazajímalo kolik a tak vím že by to neutratil za kraviny a vím že to je ted pro nás....ale prostě to bylo jeho a tak jsme to brala a brala bych to dál kdyby mi to včéra neukázal sám od sebe a řekl že je to naše x-) takže mě tohle fakt neurazí 8-)
Profilova fotka
Evi ja uz tam byla pred mesicem, to delal nejake stery ale nevim na co, on to vzdycky rekne odborne a to hned zapomenu,ale hlavni je ze jsou v pohode. A dneska mi delal ultrazvuk a neco se mu tam nelibilo tak me posila na ten profil a to je z krve, takze pujdu 24 DC na krev a pak si mam zavolat na vysledky. A podle toho pak bude postupovat dal. Ja chtela vedet jestli jsme vporadku, nechtela jsem cekat az po roce, me by pak strasne nastvalo, kdyby mi rekli, ze nam to nejde kvuli necemu co se mohlo vyresit hned na zacatku ;-) a pak jsem tam taky minule sla na preventivni prohlidku tak sjem toho vyuzila :-D A s tou praci ti teda zavidim, to bude strasny az budem cist jak se valis na slunicku a my zavreny v kanclu :-D
Profilova fotka
evička bude semnou jako na PN že :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?