Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
Dobré ráno holky.. Markét, to je děsný, je mi z toho ouvej. A proč ti volala? Vyznělo to tak, že potřebuje od tebe peníze? Protože pokud jo, tak bych jí něco v rámci svých možností dala, ne půjčila, ale přímo dala, musí na tom být hodně špatně, když už volá kamarádky dceři, víš jak.. No nevím, ale zvaž to, pokud víš, že ti nějaká ta tisícovka nebude chybět, tak bych neváhala.. ono se ti to stejně jednou vrátí, třeba úplně z jiné strany, takhle to na tom světě prostě funguje, to už mám vyzkoušené :-) Moje známá se před lety dostala taky do hrozného problému, měla miminko a k tomu 15ti letého kluka, přítel jí opustil, z podnájmu je vyrazili, protože neměla na placení, když byla na mateřské, no strašná situace, tak jsem jí prostě pár měsíců živila, i když jsem sama tenkrát neměla extra plat, ale přece nencháme známého člověka někde napospas, ne? Peníze jsou od toho, aby ti dělaly život krásnější a věř, že když někomu pomůžeš, budeš mít mnohem lepší pocit než když si koupíš nové hadříky ;-)
Profilova fotka
evi o to nejde dát nedát ale pomůže jí to jen na chvíli |-| |-| nemůžeme jí pomáhat do nekonečna :-( spíše volala kvůli tomu zápalu plic chtěla nějaké info jenže o tom já nic nevím :-( podle mě chtěla i abych zajistila aby se tam o něj lépe starali prostě na něj kašlou :-( oči má otevřené ani mu nekapou kapky aby mu nevyschli no hrůza,jenže neznám tady na tom oddělení žádnou sestřičku která by to zajistila a sama tam ted jít fakt nemůžu v mém stavu to fakt nejde nemohla bych ho vidět |-| |-| to bych nezvládla o peníze vůbec nejde to ona se nezminuje to ví jen maminka která to řekla mě..takže ona ani neví že my to víme že je na dně navíc má docela slušnou podporu v rodině ještě že tak a skvělou šéfovou která jí dává plat ale může si chodit do práce jak chce ale brzo se to bude zavírat je to videpůjčovna která ted nejde.... jí nepomůže tisícovka ale zaplatit soud a výlohy právníky to by prostě můj manžel který s ní nemá co společeného nedovolil....ani to po něm nemůžu chtít je to pro nás cizí člověk..... je to v háji život je fakt někdy svině nejhorší je že se to může stát mě a každému |-| |-| |-|
Profilova fotka
Takhle nad tím Markét nepřemýšlej, to by tě mohlo zbytečně stresovat a to teď není dobré, mysli na Karolínku nbeo Sofinku ;-) Je to šíleně smutný :-( jen nerozumím tomu, jak nemůže vědět, kde měl peníze, když spolu žili a mají spolu dceru.. tohle je hrozný. A když nebyli manželé, tak se nikde ani ničeho nedovolá, pravděpodobně i kdyby zemřel.. i když to by mohl být jako dědic ta jejich dcera, pokud má v rodném listě jeho jméno. Je to prekérní situace.. a jaký soud a právníky potřebuje zaplatit? Jako kdyby nemocnici žalovala? pokud by to vyhrála, tak by nemusela platit nic, to výlohy hradí prohrávající.. ovšem kdyby prohrála, tak by to byl průser, to by se nedoplatila.. S tou nemocnicí to je hukot, myslíš, že je možný, že se o něj tak špatně starají? Že by mu nechali vysychat oči a tak? Nepochopím, jak mohl dostat v nemocnici zápal plic, to je už vrchol. No tak snad to všechno dobře dopadne, budu držet palce.
Profilova fotka
evi moc děkuji asi nemá cenu nad tím přemýšlet :-x on před ní peníze schovával ]-( sice dost utrácela ale tohle podle mě neměl nikdy udělat :-( to jirka je v tomto jinej vím PiN vím kod od trezoru a ted ještě uzavřel tu pojistku je vidět že myslí úplně jinak...kdyby se mělo něco takového stát |-| |-| víš co soud by jasně projela dr nikdy nepřiznají vinu a když neměla svědky je to na nic :-( a o nemocnici mi ani nemluv jsou to hrozný hovada ]-( že to tak musím říct :-( já do ted uklízela převlíkla jsme nám postýlky x-) x-) vyprala,uklidila kuchyn a chodbu a mám dost :-N ale radost z dobře vykonané práce :-D :-D co vy pojedete na baráček???
Dobré ráno....tady je tak hnusně, že mi ani muž neodjel do lesa makat, tak jdeme odpoledne do toho wellness centra na masáž a rozmazlování x-) Včera jsme byli na večeři a pak si zatancovat :-) Markétko - to je strašná situace.... ani si neumím představit, jestli má smysl třeba tu nemocnici žalovat...tohle je všechno hrozně ošemetný :-( a aby neskončila ještě s xxl dluhama na výlohy :-S Docela mě překvapuje, že neřekne vlastní družce, se kterou má dítě, kam sype prachy a tak. My s Michalem nejsme manželé a nemáme vlastně žádnej společnej majetek, ale víme o svých kontech, napsal na mě auto a tak.... kdyby prostě něco, abych nezůstala s hubou v louži :-| Až se začne stavět, přepíšeme na sebe i životka (oba ho máme založený, ale na rodiče jako dědice a Michal ještě na nezletilou ségru)...je to trochu malování čerta na zeď, ale musí se s tím počítat a nějak si to "pojistit"...čistě jen pro klidný spaní. Škoda, že nemáš známou sestřičku na tom oddělení.......ale myslím, že by sis tím neměla moc dělat hlavinku těžkou. To je prostě život, nevíš dne ani hodiny. Můžeš je podpořit finančně i psychicky, ale neangažuj se do toho přespříliš citově, mysli na Jirku/Káju/Sofinku ;-) Člověk by měl žít tak, aby byl se sebou spokojenej a z chyb ostatních se poučit, i z těch svých vlastích. |-|
Profilova fotka
míšo mě to také překvapuje že chlap dokáže být takový a prostě hrabat pro sebe ]-( :-( jak říkáš tohle je prostě rozumné pokud spolu dva žijí milují se určitě je dobré toho druhého tak nějak pojistit kdyby něco |-| s tím já naprosto souhlasím a některý to berou tak že jsme vychcaná mrcha :-N ale to už jsme si zvykla to mě netrápí :-N lidi co mě mají rádi se semnou baví a ty co to nezkousli jsou někde jinde bohužel :-( ted koukám na jedničku na krasavec Beuty o koni a brečím tu jak malá ach ty hormony :-D :-D
Markét - mně už tohle přijde spíš k smíchu....já si to zezačátku vyslechla tolikrát... :-N Samozřejmě nejvíc od lidí, co o tom ví kuloví a pomalu ani neví, jak se jmenujem, ale slyšeli na "Jo tak on jí koupil A8! No ta je s nim jen pro prachy!" Jednou se mě jedna "známá" dokonce zeptala, jestli je jako pravda, že mi přítel zapaltil plastiku prsou, tak jsem řekla že jo a jestli si chce sáhnout :-D
Profilova fotka
Míšo :-D :-D :-D ty jsi taky dobrý hovádko :-D :-D :-D Holky, hrabe mi tu z toho, šla jsem si teď k vá dát kouřovou pauzu, ťukám položky do toho eshopu, popisky, fotky, je to nepředstavitelná pakárna :-( Markét, na domeček dnes nepojedu, manžel je tam teď se s vám bráchou a makají, já bohužel musím udělat tohle, radši bych se ale na baráčku oháněla válečkem :-D Koupila jsem si už truhlíky do oken a ani na zasázení těch kytiček nemám čas, je to peklo. No nic, dokouřeno, jdu se na to zase vrhnout.
Profilova fotka
evi a co přesně děláš?? =-) =-)
Profilova fotka
Kouřová pauza :-D Markét, no prodávám už nějakou dobu nábytek, zatím jen přes aukro, inzeráty a známý, ale jelikož je o to dost zájem, tak jsem se rozhodla pro ten eshop.. tady je malá ukázka z mého sortimentu, co inzeruji zrovna na Aukru: http://www.aukro.cz/show_user_auction...
Profilova fotka
aha to vím že se věnuješ nabýtku prodeji ale já nechápala co děláš ten eshop :-N ale ted už to vím :-D děkuju a to od někoho koupíš a prodáš dál =-) já si to nedovedu představit :-x ted jsme byla se psem venku je zima :-( takže asi zalezu do postele :-D
No Evi přemejšlela jsem, jestli bude chtít, co budu dělat :-D :-D Evíku, my v práci "vyrábíme" i www stránky...ty umíš programovat? Já jednou koukala, jak Marek jenom vytváří klasickou kostku k člověče v programu a vůůůůbec jsem netušila :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Markét, tady je taky hnusně, já si teď na chvíli otevřela okno a v cukuletu to tu bylo vymrzlý, výbornej nápad, fakt, netopí nám a asi si budu muset pustit troubu nebo nevim :-D Míšo, programovat neumim, grafiku a vše okolo aby to fachčilo, mi udělala firma, na mě je nabouchat do takové excelové tabulky právě teď všechny ty položky, čísla fotek, co k čemu patří a popisky a oni mi to tam pak nahrajou.. i toto je pro mě nadlidský úkol, doufám, že to dělám dobře, protože jinak mi trefí.. Jde to fakt šíleně pomalu, od rána jsem udělala jen 32položek a to se kromě pauziček tady fakt neflákám.. celkem mám hotovo 132položek a mohlo by jich být cca 5000, to ale nedám, to bych ten eshop spouštěla tak za 10let, takže teď udělám jen takové to nej zboží a časem to budu doplňovat. Mám ještě 4hodiny, pak se musím začít připravovat na večer :-D
Profilova fotka
já ulehla ke knížce a usnula jsem a hádejte kdo mě probudil nedávno mi sem na vrata dali májku mě vdané paní a ted chodí vyhravájí po vesnici ani nevím co s ejako má dělat asi chtějí chlast jsme neotevřela akorát mě probudili a třeští mi hlava :-( ale ve 4 přijede manžel a přiveze mi mekáče :-D :-D :-D
Profilova fotka
Markét, tak tuhle tradici taky neznám, asi bych se taky zapřela doma :-D Ty jsi dneska nevařila? Z té hlavinky si nic nedělej, mně už taky začíná třeštit.. ty si ale nemůžeš vzít prášek, co :-( Tak to zkus ještě zaspinkat ;-)
Profilova fotka
evi můžu paralen ale nechci už to přechází hlavně jsme se lekla najednou ti pod okny začnou hrát a je to humbuk :-p :-D pak jsme slyšela jak se vzdalovali a ted už jsou někde nahoře ve vesnici.... já dnes nevařila měla jsme palačinku ze včéra a polévku....mě nebaví vařit když jirka není doma...on jí v práci zítra pojedu ráno do tesca a navštívím jako babičku ta mi oběd dá :-D :-D potřebuji koupit něco miminku jedu zítra k té kámošce jak nás fotila na svatbě a 19.4 porodila toho davídka tak se na něj konečně jedu podívat x-)
Profilova fotka
Markét, tak to budeš mít pěknou neděli :-) Ta moje kámoška, jak byla po porodu taková divná, tak už mi konečně napsala, abych se přijela podívat.. psala to tedy už před týdnem, ale teď je zase problém ve mně, nějak nemám hodinu volnou a večer tam už jezdit nechci.. takže já to mimi uvidím asi až jako batole :-D ne, příští týden se tam vypravím, nakoupeno pro ni mám od prvního dne, to mě baví, koupila jsem jí kolotoč nad postýlku, krásnou žůžovou deku, pár hadříků a lahvičku s chrastítkem x-)
Profilova fotka
evi tak to je dobře vidíš říkala jsem ti že se dá do kupy ono fakt ten porod asi není hračka a s každám o zamává jinak :-N o já pro ní ještě nic nemám protože oblečky by už mu ted byli malé už má velikost 68 :-D a to jsem chtěla kupovat 56 ještě že jsem počkala ;-) a zítra určitě něco seženu x-) x-)
Profilova fotka
Markét, to je jasný, krámy jsou plné krásných věcí pro prcky :-) Já jí kupovala srací laclovou žůžovou šatovku na léto, takže ta je dost velká, a pak takovou prďáckou mikču pro chladnější večery, ta bude taky v poho, ale musím se tam vypravit, aby léto neuteklo a mně to zbyde ve skříni :-D Pro dnešek jsem práci na eshopu už zabalila, jde mi z toho hlava kolem, už mám celkem 150položek. Až zítra přijedeme z té akcičky, tak na to ještě zasednu a příští týden to nechám spustit prozatím s tím, co bude.. Vůbec se mi dnes nikam nechce jet, bolí mě děsně břicho a jsem utahaná jak kotě.. Copak máte v plánu na večer vy?
Profilova fotka
evi my nemáme v plánu nic :-D :-D manžel jde zase ráno do práce takže půjde brzo spát a já si zapnu telku...která běží ted celé dopoledne :-N ted jsme si šla natrhat ředkvičky x-) a dala jsem si je se solí ty jo ty pálí mrchy ]-( ale jsou výborné úplně jiné než z obchodu.... a evi MS ještě nikde??
Profilova fotka
Markét, MS už dorazila včera večer, s hroznýma bolestma :-S Moc dobře tomu nerozumím, přišla před termínem a přitom zase dýl než 14dní po ovulce.. takže asi fakt to bylo těhu, co. Ty si pěstuješ ředkvičky? Nebo tchýně? :-D já je miluji na chlebu s máslem, to bych se utloukla x-)
Profilova fotka
evi já x-) x-) psala jsem přeci nedávno že jsme sázeli do skleníku ředkvičky,okurky a rajčátka....zatím jsou jen ředkvičky a jahůdky x-) x-) ty jdou tké krásně tak mimanžílek denně tak 4 ze zahrádky donese x-) x-) evi já nevím vím že krátká fáze je blbá o dlouhé nic moc nevím..ale asi to není také nic moc :-| ideální je tich 12-14dní si myslím...pak je nějaká nerovnováha v hormonech ale fakt nevím jo bolesti ty jsou nepříjemné :-S to znám |-| |-| podle mě to těhu bylo |-| |-| |-|
Profilova fotka
Já právě MS bolesti vůbec neznám, tak to špatně snáším, chvíli křeč, chvíli dokonce cítím bolest přesně tam, kde jsou vaječníky, no nic moc a když si představím, že mě čeká juchací večer a každou chvilku bych se měla začít vypravovat a balit, tak se mi nic nechce. Jé, zrovna mi volala kámoška, vrátili se z DR, je naprosto nadšená, mám radost x-) Už se mi po ní stýskalo, pravidelně se scházíme aspoň jednou týdně na kafčo a teď 14dní nic, to bylo teď radosti, když jsem jí slyšela :-D
Profilova fotka
tak si pěkně ten večer užij,třeba se ti udělá lépe ;-) tak to alespon uvidíš fotečky a připomeneš si tu vaší svatební cestu x-) x-)
Profilova fotka
Tak budem vyrážet až v 20h, manžel je ještě na baráčku, něco tam dodělávají.. už je mi líp, zrovna jsem se nacpala k prasknutí, to mi chybělo :-D Ale aby toho nebylo málo, tak mě začaly děsně bolet dásně, zdá se mi, že se mi odhalují krčky, je to doost nepříjemné :-S Na ty forky se těším, to bude kafe na 5hodin, jestli jich budou mít takovou kupu jako my :-D
Profilova fotka
tak tu semnou chvíli pobudeš :-D :-D manžel ted koukal na ty auta takže tenhle rok či příští koupíme asi tu audinu x-) x-) já koukala po hrací dece je krásná ale jirka se nějak nevyjadřuje :-( ]-( ]-( štve mě :-S
Profilova fotka
dobré nedělní ráno x-) ty joo já měla noc v 1 v noci telefon neznámé číšlo..tak jsme to nechala akorát jsme to dala potichu pak jsme to odložila a za chvíli zase to už jsem začla mít strach že to může být něco s někým tak jsme to zvedla a tam ahoj šárko to jsme já ]-( ]-( a já to asi bude omyl a on aha pardon byl asi ožralej či co..... pak jsem douho nemohla usnout :-( co ty evi jaký byl večer??užila jsis ho trochu??
Profilova fotka
Dobrý den holčiny :-) Markétko, bylo mi smutno z toho co jsem četla :-( Snad se to trochu zlepší a brzy se probere, ale jak jsi psala, musí být hrozné, když nevíš kdy a v jakém stavu :-( S těmi penězi je to také zlé, my máme oba velikou pojistku pro takové případy každý napsaný na druhého. Alespoň i v takové situaci je poznat, že manželství není jen o papíře Markétko, já ty pigmentové skrvny mám taky, ale jak píše Evička, naopak jsem je měla na obličeji tmavé. Evčo, tak je fajn, že se ta kamarádka ozvala. Dneska mi přijedou holky, ale popravdě jsem ráda, že až dneska, že toho bylo opravdu hodně a návštěv je někdy tolik, že už nestíháš pak vůbec nic. Naštěstí máme hodného prcka a hodně spinká. Jen v noci mívá občas problémy a usíná se mnou v posteli :-S Musíme ho to odnaučit, jenže mě je líto nechávat ho brečet |-| Dnes jdeme k sousedům na oběd i večeři, tak nemusím nic vařit a trochu jsem si poklidila. Taky jsem vám zvládla napsat :-) Snad zítra bych Vám už ukázala nějaké fotečky.
ahoj holky, přeju hezký nedělní den. u nás je docela chladno, ale už neprší jako včera. Marky, ta situace vačich známých je smutná. člověk se cítí takový bezmocný, rozumím Ti, protože já teď těžce nesu tu sitauci doma. když jsem před pár dny mluvila s taťkou, byl na zhroucení a mluvil o sebevraždě. úplně mě to dostalo. snažím se mu teď často psát a volat. prostě ho podpořit. myslím si, že ta podpora je hodně důležitá, aby ten druhý cítil, že na to není sám, i když každý si ten problém stejně musí sám prožít a vyřešit. dívala jsem se na vaše albíčko, samozřejmě že ne prvně. vy jste si prstýnky objednávali přes net? taky jsem si všimla, kolik jste toho ještě před svatbou nacestovali během krátké doby, to je super. řešily jste tu autíčka, Audinka je moje vysněná, ale asi se jí nedočkám. jaké jsou vlastně orientační ceny? chtěla bych hlavně bezpečné auto, jinak nestojím o nějaký skvělý design. Jiři, už se těším na fotečky Vládíka. co vaříte, holky? my máme domácí vepřové od babičky, tak prvně zkošíme řízky v pivním těstíčku a k tomu opékačky. snad to bude dobrý. přeju všem dobrou chut! :-)
Leni - to záleží jakou Audi chceš :-) Bezpečný a pro rodinu bych viděla jako A6 a pak to súv (Q7)? Nejbezpečnější jsou auta něměcký, jako je Passat, Audi, bmw, Mercedes... taky Ford nebo i to Volvo, ačkoliv tam si nejsem jistá, jestli jejich deformační zóny jsou tak dobrý, jako u těch ostatních zmiňovaných. Jen mají takový ty vychytávky, že když si nezapneš pás, tak to na tebe řve atd. To by mi úplně lezlo na nervy. Chci, aby mě to auto upozornilo, ale ne, aby mě omezovalo...kdo to nechce udělat, stejně mu to nepomůže ]-( Při výběru aut koukej na crash testy...ty jsou asi nejvíc odpovídající tomu, jak je bezpečné. Pro mě to je to nejdůležitější. Ale i za to si musíš samozřejmě zaplatit. Zrovna včera ráno bylo na primě něco jako Auto Revue a tam se probírali auta "pro rodinu"... bylo tam Mondeo, Passat, Audi, Citroeny a tak.... Jinak my měli k obědu domácí sekanou a brambory. Teď poklízím a vybíráme projekt na dům.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?