Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
míšo já jsem jí to vysvětlila sama jsem jí do testování nutila..prostě píšu jak to je zase jsi to nepochopila tak mě neosočuj!!!!!! evičko nic ti nevyčítám ty jsi to snad pochopila já sama testila 11DPO ale píšu to že prostě 80% těhu takto končí a ženy o tom ani neví....bud ráda že to ted odejde s MS než aby to bylo..tamto |-| |-|
Profilova fotka
Míšo, jojo, na gyndu se objednám hned po MS, která nejspíš dorazí v tu neděli na termín..
Profilova fotka
jinak říkáš kraviny cysta ukazuje // ;-) ;-) ;-) v hodně případech ;-)
Profilova fotka
Markét, já vím ;-) Víš co, jak jsem z toho celého byla v šoku a nevěděla jsem, zda jsem na to připravená a zda z toho mám vůbec radost, tak teď, když ta čárka zmizela, tak je mi po ní najednou smutno a je mi ouvej.. No, tak se zadaří holt příště, máme před sebou léto, ne? :-)
Profilova fotka
evi tak tak pravda víš že těhu být můžeš a to je hlavní na gyndu si zajdi....ukaž jí ty testy a uvidíš co s tebou podnikne ;-) evi nevyčítej si nic já to tak měla v tom září spíše šok že se povedlo hned než radost |-| a pak že vše končí a myšlenyk jako ty ted a také to nedopadlo ted už s ebudeš radovat příště a miminko to ucítí x-) x-) x-) bud ráda že se to stalo ted než později jako mě nebo jiným holám ještě později |-| |-| jsi silná že jsi to nikomu neřekla ted nemusíš nic vysvětlovat v tom tě obdivuji ;-) ;-)
Profilova fotka
Markét, je to tak jak říkáš, je dobře, že to odejde teď samovolně, než dýl, to by mě pak trápilo o hodně víc.. Nejspíš jsem přesně tohle potřebovala, trošinku narazit, abych věděla, že příště si toho musím vážit.. A máš pravdu, hlavně, že vím, že to jde a příště by se tomu mohlo pomoct nějakýma těma udržujícíma práškama, jak jsi brala, ty, viď.. :-) Mám šanci dát ještě pozitivní těhu test manželovi k výročí svatby? Asi ne co.. 31.5. to mám dostat a 21.6. máme výročí.. to by musela ovulka přijít zase brzo, kolem toho 10.6.. ne kašlu na to, nebudu na to myslet a uvidíme :-)
Profilova fotka
K sváče jsem si koupila 1/4 grilovaného kuřátka, bagetku a přesnídávku, už mi zase chutná jíst, to už teda 2 dny a zase dost :-) Ale přesnídávka byla hnusná, vůbec to není jako za nás, přišlo mi to chemický (i když píšou bez konzervantů atd), eaný bebaný, chudáci dětičky :-S
Profilova fotka
evi je úplně jedno kdy to manžovi dáš x-) bude mít radost kdykoliv ;-) ;-) .... příště at ti dá hned utrogestan na podporu těhu sice je to svinstvo ale co pro mimi uděláme vše x-) jéé grilovaný kuřátko :-D :-D to už jsme neměla strašně dlouho :-( přesnídavka hnusná?a jaká to byla?? =-) =-)
Profilova fotka
Proč je ten utrogestan svinstvo? nebylo ti po něm dobře? Přesnídávka byla jahodová, ale taková nějaká divná, pamatuji si přesnídávky jako strašnou baštu a tohle jsem měla co dělat dojíst.. nebyla to teda žádná značka nějaká ta normál obyč, ale to dřív byly všechny a jak byly dobroučké x-)
Profilova fotka
evi no jo dnes vše šidí ]-( bylo mi po něm zle,strašná únava,boláky na zádech.. ty jo venku je pěkně převrátilo nám to stůl a houpačku =-) =-) pěkně jsme se lekla honí se to tam fest :-(
Profilova fotka
Markétko, máme Audi A6 v combi :-D
Profilova fotka
jiřinko no to mě pos... :-D :-D :-D fakt jo??už jí máte??honem foto cena rok výroby atd atd??
Článek se načítá
Profilova fotka
No fakt :-D Je to rok 2001 za 3500 Eur (původně 3990 Eur). Fotku nemám, neuložila jsem si ani to, co bylo na internetu, po návratu z nemocnice to šlo mimo mě a nevěděla jsem, že to manžílek bere tak vážně ;-) Bála jsem se, jak bude vypadat, protože je bílá, ale už jsem jí dnes viděla a nádhera, hlavně vevnitř, vypadá jak nová, v kůži. Na novější už nejsou penízky, ale to nevadí :-) Dneska byla na technický a dává se do servisu, v pondělí už by mohla být na značkách. Teď hlavně, ať je s ní všechno v pohodě. Dneska jsem jeli k doktorce naším autem a máme krátký pás na autosedačku ]-( Ve Vašíkovo služebním se tam zase skoro nevejde, to nemůže nikdo sedět na přední sedačce, takže tohle je vyřešený :-) Kačí, ty kurzy nabízejí většinou porodnice a letáčky bývají u gyndaře. Já chodila na ten těhobik - dělala ho porodní asistentka - a tam jsme vždycky půl hodiny věnovali těhotenství, porodu a péči o dítě. Bylo to moc fajn. Jinak na to tlačení potřebuješ opravdu ještě nějakou sílu, ale myslím si, že jak se blíží konec a víš to, že se ti navrátí. Já mám docela dobrý břišní svaly, takže to bylo jednodušší. Jo Kačko, obě ty auta jsou krásný, ale to Mondeo u mě jasně vede ;-)
Jiřinko - x-) - vy se s tím nemažete, auto, tak auto a cajk :-D Evi - to mě mrzí, jestli to nevyšlo...sama jsi říkala, že to se prostě stává strašně často... Ale myslím, že ještě není "jisto"...nedělejme žádné závěry ;-) Tady byla průtrž mračen, ale už je zase ok. Jinak my se chtěli jít dneska pozeptat na ten stavební úřad a protože vlastně nevíme konkrétně na co se chceme zeptat, tak abysme tam nevypadali jako dva volové, tak jsme to odložili na pondělí :-D A v pondělí máme výročí a naši nám dali lístky do Krumlova na otáčko x-) - teda...se divím, že si to vůbec pamatujou, kdy my máme nějaký výročí :-D
Profilova fotka
Jaké otáčko? =-) No taky mě ta rychlost překvapila :-D Evičko, ještě nevěš hlavu, třeba to nakonec dopadne dobře |-|
Jiřinko - Otáčivné hlediště Český Krumlov http://www.otacivehlediste.cz/fotovid... - divadlo... :-)
Profilova fotka
Holky, jste hodné, ale je to jasné, čárka zeslábla a mám teď ukrutné bolesti, křeče, i když to normálně nemívám, myslím, že MS se blíží.. je mi to líto, ale na druhou stranu už koukám spíš na ty pozitiva, můžu si ještě užívat, čekají mě letní akcičky a holky, víte co to znamená??? Můžem odletět k mooooři a DR je teď tak levná x-) Teď jen přemluvit manžela, jestli se mu nebude chtít, tak na něj snad vytasim ty testy a budu hrát na city :-D ne to si dělám srandu, potřebuju se nad to nějak povznést. Jiřinko, tak to je parádička s tím autíčkem, hlavně, ať dobře slouží :-) Míšo, to je celkem nářez, že vaši znají datum vašeho výročí a ještě vám davají k němu dary :-D
Profilova fotka
jiřinko to je pecka a to je dovežená??nebo jak??
Evi...jj, pozitivní stránky... fesťáky čekajíííí ;-) Jako dost mě překvapili, naši... protože my na to zrovna letos tak trochu kašlem...začíná maraton po ouřadech. Ale chtěla bych zavolat do toho našeho místního thajskýho relaxačního centra a objednat nás na nějakou dvoumasáž a vířivku... a tak, prostě wellness :-), dnešní počasí tomu úplně nahrává x-)
Profilova fotka
Míšo, no přesně, a kdyby mě to nekazily ty křeče v břiše, tak mnou projíždí druhá míza :-D Ta masáž atd je super nápad, přece jen by jste kvůli plánům stavění na sebe neměli zapomínat ;-) No a jaké jsou jinak holky plány na víkend?
Profilova fotka
já budu zalezlá doma když je takhle hnusně :-( a koukat na telku x-) x-)
Profilova fotka
Markét, krásné plány :-) já budu taky doma, teda min.dnes a zítra do večera :-D Zítra chci přes den dát do kupy konečně nějak ten eshop, aby se mohl spustit a večer jedeme s bandou zase na Hracholusky tomu kámošovi na hospodu.. měli jsme původně v plánu Brutus do Plas, ale sešlo z toho, protože má být zima a pršet a to na té louce pak není moc příjemné.. Holky, máte někdo zkušenosti s bradavicema? já je nikdy neměla a dnes jsem byla poprvé na vypalování a ona je tam furt, já myslela, že nějak odpadne nebo tak něco a ona je pořád stejná, akorát tmavší.. jak zmizí a kdy?
Profilova fotka
jéé evi tak to nepomůžu :-( to netuším ale zjistila jsem že mám pigmentové skvrny =-) na obličeji mám světlejší tečky a větší místa :-N
Profilova fotka
Markét, to se prý v těhu dělá, kámoška je měla taky, ale naopak, byly to tmavá místa.. ty světlé místa spíš znamenají ztrátu pigmentu nebo ne? Mně se taky čas od času udělá pigmentová skvrna na čele, je tmavší než ostatní kůže, ale není moc vidět, když se trošku máznu makeupem tak vůbec nebo mi na to nevysvětlitelně pomáhá se opalovat, to pak mám obličej tmavý celý stejně a je to ok. Někomu pigmentové skvrny při opalování ještě více tmavnou a musí je všemožně bělit, ale u mě je opalování naštěstí jako lék :-)
Profilova fotka
evi nevím ale něco s pigmentem to je :-N manžel si toho všiml jo jo prý je to v těhu normální ;-) to mě uklidnilo :-N ty už jsi doma??
Profilova fotka
jojo, jsem doma, skončila jsem v práci po 17h, šla nakoupit maso a zeleninku, teď jsem udělala steaky se zeleninovým salátem a zbytek salátu smíchám na zítra s těstovinama, osmažím pak nudličky masa, přidám vajíčka na tvrdo a bude z toho kýbl neuvěřitelné bašty :-D
Profilova fotka
téda to budete mít papu :-D :-D přijdu na oběd ju :-D :-D
Profilova fotka
Já ti to klidně pošlu výměnou za koprovku, ju :-D
Profilova fotka
evi :-D :-D :-D byla fakt dobrá ;-) ale nedala mi domů :-(
Profilova fotka
holky já jsem dnes úplně vyřízená :-( :-( naši jsou pryč a mámina kamarádka mi volala....je to její bývalá kolegyně no stalo se to že asi před 2 měsíci její muž mladý je mladší jak ona asi 35 let upadl prostě do bezvědomí měl hodně silnou cukrovku |-| |-| byli doma a najednou prostě se neozýval a tak tak okamžitě volala sanitku ta přijela a dr od dveří prohlásil že je mrtvý :-o :-( ]-( ona začala hystericky křičet at s ním něco dělají no tak po 5 minutách začali!!!!!!! |-| |-| holky to je strašný 5 minut to je konec na mozkové bunky.. vůbech nechápu ty doktory jsme z toho v šoku...ted leeží na neuroligické jipce a je v komatu oči otevřené ale neprobere se |-| doktoři mluví hrozně negativně aby ne protože až se probere nikdo neví co sním bude říkají že se probere za měsíc,týden nebo za 10 let :-( a v jakém stavu nikdo netuší.včéra mi volala že dostal ke všemu zápal plic je úplně v háji mají asi 6 letou dcerku spolu a ona z prvního manželství asi 20 letou...je totálně bez příjmů protože on si dával někam peníze a ona neví kam je živý takže to soudně nevyřeší.. ;-( je mi jí tam moc líto přemýšlela jsme že bychom jí nějaké pení dali ale prostě je to na čas a co potom naše známá řekla že je to na soud ale blbost oni se dr podrží nevezmou tu vinu na sebe navíc platit právníka na to prostě nemá prominte že jsem se rozepsala ale jsme z toho úplně v háji :-( :-( člověk když pak vidí když se to děje jejich známému dotýká se ho to jinak celou noc jsme přemýšlela o žiotě a tak jsme vděčná za to co mám,člověk někdy řeší kraviny ale nevíme dny ani minuty kdy se něco takového může stát a to je na tom to nejhorší :-( holky co dělat jak jí pomoci??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?