Holky z Dominikánské republiky a pokačujeme....:-)))))

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak šup jsem :-D :-D
Profilova fotka
evi nevím je to možné ale spíše je špinění náznak něčeho ale samozřejmě že to může být dobré..... já ti to prostě neřeknu takto na dálku...špinění je při zahnizdování a to je blbost to už zahnízděné být musí když máš na testu // a nebo praskla nějaká cévka..fakt nevím ale držím palce ;-)
Profilova fotka
míšo jo jo utrogestam a ascorutin se dává já měla utrogestan ;-)
ahoj holky. Jiřinko, hrozně mě to dojalo, taky jsem skoro brečela. musí to být překrásný pocit. vlastně to šlo celkem rychle, viď? manžílek byl s Tebou tento týden doma? takže zítra prvně vytahuješ kočárek nebo už jste byli? já aní nevím, jak moc brzy může mimčo ven. hezky si to užívej a ať je malý hodný a hezky vám roste. už je to vlastně týden, to ale letí! Míšo, to je drsné! já byla sice držka držkatá a sama někde v klídku, když mě naši naštvali jsem si taky pěkně ponadávala, ale takhle na veřejnosti bych si to nedovolila. rodiče namají na děti čas a takto to dopadá! děs běs! v práci už si postupně zvykám, i když mám strach z té samostatné práce, ale zvyknu si. zítra už to budou tři týdny. jinak jsem hodně smutná, stres z práce je minimum. ale taťka je na tom dost psychicky špatně, co mamka není doma. včera mi volal a bylo to hrozné. ani se mi to nechce rozebírat. prostě na zhroucení. snažila jsem se ho podpořit, i mu dnes volala. chce to hodně času, musí to být těžké, hlavně když zůstal sám...
Dobré páteční ráno :-)
Profilova fotka
ahojky :-)
Profilova fotka
včéra jsme tu měli ty chápky na okna tak parapet vyměnili a tamto opravili x-) x-) takže hotovo!! ted v neděli čekáme zedníka na dveře chceme je jinde takže překlad :-p pak postavit příčku a zbourat druhou...tak jsme zvědavá kolik si za to řekne =-) a příští čtvrtek přijedou na komín x-) x-) prostě už se hejbeme :-D :-D
Ahoj Markét, tak to už je potom o něčem jiném když jsou znát výsledky a vidíš jak to pokračuje. Nás tohle čeká nejpozději do posledního srpna......tak jsem na to zvědavá!
Profilova fotka
Dobré ráno holky, Kačí, když zadržíš dech a chceš tlačit, tak intuitivně tlačíš do tváří a ne do břicha. Já si to vyzkoušela na tom kurzu a bylo to dobře. Sice ti to doktor řekne, ale není jednoduché zatlačit správně. Evčo, tlačení není tak hrozný, jen musíš mít sílu a vydržet. Já od tlačení měla 3 kontrakce ale s tím, že hlavička i tělíčko šli na jednu kontrakci na 3 nádechy. Moc jsem se snažila, i doktor mě pochválil x-) Ta asistentka strašně chválila manžílka a ptala se, jestli chodil taky na ty kurzy :-) Leni, Vašík zatím není doma celý den, ještě dodělává něco v práci, ale je domluvený, že jezdí dřív domů, nebo později do práce, ale bude to mít takhle klidnější déle. Jsou domluvený, že mu nechají celý plat a nebude si brát tu dovču na 70 % platu, že občas někam zajede nebo něco udělá z domova. Ve čtvrtek odjel ve 3 v noci do Německa pro auto - potřebujeme větší a bezpečnější a když jsme měli problém s autosedačkou, tak ho to nakoplo a řekl, že na nic nečeká a zajel pro jedno vyhlídnutý. Teď hlavně aby bylo v pořádku. S taťkou mi je to moc líto, já bych taky špatně nesla, kdyby se naši rozešli. Asi je to pro něho hodně těžký, ale snad se z toho brzy dostane |-|
Ahoj Jiřinko :-) Vládík spinká??? Jejda, není to jednoduché????? =-) No tak to je mazec.....ty kurzy ti nabídne ošetřující lékař? A co když tu sílu nemám,pomůže mi někdo? A jaké autíčko jste si vybrali? My nad tím už také uvažujeme.....
Profilova fotka
jéé jiřinko ty nám je tady pěkně plašíš :-D :-D podívej jak je kačka vyjukaná :-D :-D na kurzy tě pošle gyndař u nás je dělají v nemocnic ;-) jinak o novém auti také uvažujeme právě kvli miminku x-) uvidíme co zbyde a nezbyde z rekonstrukce ale máme vyhlídlou audi A6... :-) ..a co vy jiřinko???
Markét, nejsem vyjukaná.....ale mám z toho strach. Vím sama,že té síly moc nemám,nevim jak snesu tu bolest,kterou jsem nikdy nezažila....bude vše nové,no....paráda.......Ono nestačí že se mi poslední dobou zdá,že mám bříško a v něm miminko....ale ještě tohle....UF.... My už jsme se ptali a brzy budeme to auto co máme prodávat a rozohodujeme se mezi dvouma. Obě už máme zajištěné,jen se musíme rozhodnout. http://www.ford.cz/ie/mondeo/mdo07_ph... http://auto.honda.cz/cs/modely/cr-v/f... Tady jsou pro představu....pořád nevíme.........a hlavně cenově jsou tam rozdíly,tak také podle toho kolik budeme muset vrazit do bytu. Markét,nevim jak vypadá A6??? Jaký rok výroby??
Profilova fotka
http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobn... kači tady ;-) já mám povoleno od manži jen audiny :-N jsou to skvělý držáci spousty si na tom udělá sám levné díly a hlavně hodně bezpečná auta protože jsou těžká ;-) ale dží si pořád svou cenu :-S jsou to fešáci x-) třeba renaulta už bych nikdy nechtěla :-p :-p :-p
Článek se načítá
Děkuji, jdu na to juknout. Dala jsem si to sice do vyhledávače,ale potom jsou tam rozdíly v roku výroby,ale ta nová A6....je pěkná x-) combi....mě se hrozně combi líbí..nemusím limuzíny. Kdybych měla peníze,tak bych si koupila Audi Q7 x-) Renaulty se mi nějak kompletně nelíbí.... :-|
Profilova fotka
ta honda s emi líbí více ;-)
Taky pěkné....auto, já myslela že chcete combi.......Ale i tohle je veliké......
Profilova fotka
kači já nesnáším combiky :-p :-D to jsou pro mě pohřební auta :-p audiny jsou moc krásné x-) x-) x-)
:-D :-D já je miluji!!!! Hlavně takový ty ,,rakve´´...podívej se na Honda accord - combi-....také jí máme na srdci....úplná rakev! :-D Ta Honda by byla dražší,protože by byla předváděcí od nás z práce. To Mondeo nám sežene známý z Německa levnější,ale také předváděčku,což je také výhoda....tady bude rozhodovat cena. Obě auta jsou velký.
Profilova fotka
tak uvidíte co nakonec vyberete ;-) ....ale ta honda je fakt hezká :-D :-D holky já vymyslela jiné jméno pro holku Sofie Kasíková co říkáte??
Sofie.....to je pěkné,ale já bych to nedala...i to přijmení k tomu jde... ;-) Třeba se ti ještě zalíbí jiné jméno...
Profilova fotka
ne jám mám tyto dvě karolínku a sofinku jiné ne :-D :-D :-D
Jo tááák,takže ty přidáváš a potom uděláte vylučovací metodu? ;-) Moje kamarádka bude mít teď každou chvilku Karolínu....Kája je také pěkný jméno.... Dneska jsme tady jen my dvě? Kde jsou ostatní?????
Profilova fotka
kači to nevím :-( zrovan mám čas manžel v práci tchýně vaří :-D takže já má havaj :-N
Dobré ráno :-) Já pracuju a pracuju a je tu zimaaaa 8-( Ráno krásně svítilo sluníčko, nebe azruově modrý, tak jsem vylítla jen tak skoro jarně a fuj fuj, málem jsem zmrzla ]-( Koukám, že řešíte autíčka :-) Markétko - A6 je boží kára...já měla A8 a to už je zbytečně velkej koráb a A4 je zase na stejný úrovni s Ocatvií (co se velikosti, váhy, deformačních zón a vybavenosti týče) a jen je docela dražší. Nehledě na to, že vím už o dvou nehodách, kde byly zrovna A4 a nepřežili to...kdyby chyby...ale člověka to napadne, že kdyby měli to větší, to bezpečnější...blablabla...víte, jak to myslím |-| My jsme spíše na ty bmw, ale myslím, že naše pětka od bavoráka je s A6 zastejno a fakt jsme s ní maximálně spokojený. (a ty pohřební auta..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ) Jinak jméno Sofie je krásný...a Sofie Kasíková zní dobře...ale Karolína Kasíková taky x-) můžete dát obě - Sofie Karolína Kasíková je superkrásný. Ale asi by vám poděkovala, až by se naučila psát :-D :-D :-D
Tak to máš dobré Markét :-) A co bude k obídku???
:-D :-D no to také není špatný nápad,dvě jména....dva svátky,a ještě k tomu narozeniny.......To je dobré.... :-N
Profilova fotka
ahojky míšo...tady je hnusně zataženo ]-( jsem ráda že máš podobný názor na audinu :-D já jsme se ze začátku cukala jako co mi to vnucuje ]-( ale asi to semnou myslí dobře nehledě na naší kasu a tak :-D :-D no pohřební jinak to prostě nevidím :-p :-D 8-) s těmi jmény to bude boj ale stejně to bude kluk 8-( tak co...... kači budu mít koprovku kterou jsem si poručila :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Ráno jse byla u doktora, nechat si vypálit bradavičku a teď se mi vůbec nechce makat.. Jo a MS stále nikde, jen slaboulinké špinění, zítra zkusím zase testnout. a pak uvidím, kdyžtak se na tu gyndu vydám v pondělí. Markét, Sofie je taky pěkné jméno a k tomu příjmení jde :-) Jiřinko, k tomu tlačení ještě, měla jsi před tím nějakou fyzičku, jako třeba trénované břišní svalstvo nebo tak? Já se toho děsím, protože sílu vůbec nemám.. Jaké autí jste si vybrali? My chceme taky pořídit nové, počítám někdy v létě, určitě to bude Sharan, max.5let starý a chci k němu dokoupit ještě 2 sedačky, aby byl případně i pro 7lidí a tu obr velkou zabudovanou navigaci do palubovky, co se dá používat při cestě i jako tv na dvd :-) Kačko, jsem taky úchyl na combi a velká auta :-D Jdu trošku pracovat..
Eva plánuje ten volejbalovej tým, koukám - velký autoooo :-D :-D :-D :-D :-D
Koprovku....tak ať ti chutná,když sis jí poručila ;-) Já koprovku nemusím,ale za to miluji kulajdu!!!! x-) Ahoj Evi, teď mě napadlo k tomu špinění - možná to je blbost,tak se omlouvám.....ale nejsi třeba jen nastydlá? Páni, Evi...takové auto.....budete početná rodina??? :-D :-D Jinak mě úplně fascinuje ten tvar jako té ,,rakve´´ combi!!! A ta Honda accord - combi je tomu velice podobná....
Profilova fotka
holky jdu na ten obídek zatím páčko 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?