Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
paaaja, no já mám s nakupováním přes net dobré i špatné zkušenosti ;-) Někdy to sedne a někdy ne 8-( Ale přes net jsem si objednávala podprsenku pod svatební šaty a sedla dost dobře a to byl docela velký risk ... takže záleží asi na štěstí. Jinak my o svatební noci nemluvili, vůbec nemám představu, kdy skončí zábava, takže pokud se do postýlky dostaneme někdy dlouho v noci, tak budu asi ráda, že se můžu zachumlat :-D Miri: no já nevim s těmi fotkami se mi to zdá taky nějaké divné =-) Já bych je chtěla hned po svatbě ... prostě co nejdřív a čekat na ně půl roku nebo rok, to bych šla asi k někomu jinému :-(
Profilova fotka
paji, přesně stejně to máme i my, jen s tím rozdílem, že dodělávky chce dělat naše fotografka, ale přijde mi to zcela pochopitelné....takže se nad tím nijak nečílím.....proč by měla svoji práci nevyužít maximálně, no ne?
Profilova fotka
pavli: no já o tom taky takhle přemýšlela, že bude zábava, trochu víc se bude pít...takže budeme rádi,když dolezeme do postele. Ale napadl mě třeba den poté, my to máme v pátek, takže se soboty na neděli, až se v sobotu trochu poklidí apod. No uvidíme, navrhla jsem to, tak až přítel přijede ze školení tak si nějaký ty hotely prohlédneme.
Profilova fotka
Leni, já píšu snad jen na ty naše 2 srdcové diskuze... Pavli, já jsem si 100% jistá, že se o svatební noci nedostaneme k ničemu jinému, než spánku. Máme obřad až odpoledne, takže zábava bude dlooouho do rána :-) Ale svatební noc je jen jednou, tak aspoń pro ten pocit, bych chtěla mít na sobě něco pěkného. Prádlo stejně nakonec nebude mít takový úspěch, jaký bych chtěla, protože miláček mě má radši bez prádla :-) Miri: aha, s tím jsem se taky setkala... Fotograf chce trochu vydělat, protože je jasný, že fotky chce po svatbě každý a za rok poté si skoro nikdo nevzpomene. Takhle vydělá za to, že Vás vyfotil a ještě i za to, že budete chtít dovyvolat fotky. Za kolik vám bude ty fotky dovyvolávat? Já se setkala s tím, že za každou vyvolanou fotku navíc si chtěl účtovat 10 Kč. (když klasicky stojí 3,90 Kč)... ]-(
Profilova fotka
jo tak to přesně nevím, to jsem se neptala....ale zdarma máme nějaký počet fotek pro nás, to jsem taky už zapomněla kolik a pak pro každého koláž s pár záběry ženicha a nevěsty, takže max pro každého dodělám 1-3foto -společnou a tak. tak to tolik neřeším....
Profilova fotka
Miri, tak to je v pohodě... To se dá zvládnout. U nás bude muset být fotek víc, aby mohli mít svoje album naši, brácha, svědci, babičky ....
Profilova fotka
no tak to já tolik rozdávat nehodlám, album budu mít já a budu ho ukazovat....naši si myslím budou chtí přidělat víc, ale rozhodně ne celé album :))
Profilova fotka
ahojky všem :-) Tak jsem se prošla opět do toho papírnictví a jsem asi slepejš obecný :-D - ty tvrdé papíry všech možných barev tam byly - úplně jsem je minule přehlédla a blbec jsem se nezeptala. No ale byly docela zašité. Tak mám pěknou zelenou barvičku a ještě jsem nakoupila ty obyčejné bílé mašličky pro ostatní svatebčany (rodiče a svědci budou mít ty moje vyrobené vývazky). Začnu asi tvořit - takový ten věneček na dveře :-) lenajsek: taky se občas pohádáme :-( (i co kvůli žárlení), ale zase je pak dobře ;-) Včera jsme měli hezký večer, ale můj dnešní pokus zkusit si zatančit ploužáček na mnou vybranou píseň k 1. tanci dopadl poněkud fiaskem :-|
Profilova fotka
TAk jsem do alba přidala fotky našich prstýnků a jmenovek, které jsme vyrobila. My jsme si včera udělali hezký večer a bavili se o svatbě a o zvycích, přítel je moc nezná, tak jsem mu je vyjmenovala. Únos nebude, prý by mě nehledal, a tam kde máme svatbu to moc nezná. Nevěděl o noci před svatbou, že nemáme spát spolu. Sice mu nejde do hlavy proč máme ty zvyky dodržovat, já vím, mě taky ne, vlastně se to dělá, protože to tak dělají všichni :-N
Ahojky:)tak vás zas všechny moc zdravím a gratuluji k postupům:) Teda ty košilky byli úžasné ale já mám problém sehnat už i tu podprsenku pod šaty bez ramínek:(u nás ji prodávají v jediném salóně a za 600,-což je pálka:(volala jsem si do salónu kde mám zamluvené šaty a říkaly, že jich mají hodně(za 300,-) ale já se bojím, že až si pojedu pro šaty, tak aby opravdu nějaká pro mne byla, pak bych nevěděla, kde ji honem v pátek sehnat. Tak koukám po internetu ale nikde jsem ji do 400,- teda nenašla:( jinak mi dnes mamka říkala, že pán co nám bude fotit svatbu(on normálně svatby nedělá ale local televizy)tak říkal, že nám ji i natočí:)půjdem se k němu mrknout na fotky, když měl příležitost, tak svatby dělal. Fotečky nechám taky jen pro nás a jestli nějakou bude chtít mamka, jinak ostatním také nic. matonka-teda ty jsi šikovná:)krásné jmenovky, fakt!prstýnky také super, mě se moc líbí kombinace barev:)také jsem fotila své výtvory, jen musím dodělat fotečky, chci si překopat celé album, mám ho jakési splašené:)pěkně to letí, ještě že už si člověk dopředu zamluví a udělá spoustu věcí, aspoň to není o nervy, i když ty určo také pár dní před svatbou přijdou:)ještě jsem se chtěla poptat, jakou výzdobu plánujete okolo domu nebo doma? Já stále nevím, asi jen z krepáku nastříhám pruhy a nebo i třeba nějaký nápis hodně štěstí novomanželům? To se mi zdá moc ale zas máme domek poslední v ulici(a to jsme tam jen 2:))))tak by to zas nemusel každý vidět.No nevím....
Profilova fotka
Pěknou slunečnou sobotu přeji.. Jsem dneska sama doma, tak jsem zkoušela, jak bude aspoň trošku vypadat naše základní výzdoba svatební tabule :-) Pro představu to stačí. Fotečky jsem dala do alba. Jsou tam vidět i naše jmenovky a svícínky :-) Miri: já taky nebudu rozdávat celý alba, ale nejbližší rodině nechám udělat tak 10 základních fotek, aby měli i oni památku. U nás to tak funguje. Když jsme byli jako hosté nebo za svědky, tak jsme taky od novomanželů dostali mini album. Zeuwicka: Už na podzim jsem v Ikee koupila takový velký červený srdce ze slámy, který pověsím na dveře a tím výzdoba okolí končí... V paneláku to ani jinak nejde... :-N
Profilova fotka
matonka: moc hezké jmenovka a mašličky :-) ...když píšeš o tom únosu, tak já jsem zásadně proti únosu. Snad to někoho nenapadne. :-| Některé ty svatební zvyklosti moc nemusím...třeba to troubení aut...moc nestojím o čumendu na sídlišti. Od zítra (to už je za pár minut) to bude 62 dní...začínám být z toho docela nervózní. Ani ne tak z toho, že některé věci nemáme koupené nebo dořešené, ale spíš z toho, jak ten celý den dopadne. paaaja111: koukla jsem ti do alba...moc hezká barva...a hezká výzdoba :-) Máte kravatu stejné značka jako můj nastávají košili :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno, kde jste kdo? Ještě spíte? :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím po víkendu, celý víkend jsem nezapínala PC a odpočinula si od něho, stačí když u něj sedím každej den v práci. Jdu vás dočíst..
Profilova fotka
Ahoj v novém týdnu! Tak už máme oznámení, přítel je v sobotu dotiskl. To si ještě vymyslel, že by bylo hezké a originální mít na to přesně obálky. Tak jsme včera dělali vlastní obálky a natiskli tam přímo jména, pro koho je oznámení určené a webovky,kde mají info o svatebním dnu. Úlet docela, co :-N Ale je to fakt pěkný a originální :-D Včera jsme to dodělali, a já zalepila. A pak tam chtěl přítel něco dotisknout a asi na 15 to spletl, takže dnes to musí znovu vytisknout a já večer zase zalepit... :-| Večer dám snad fotku... Jinak jsme se shodli na svatební noci, tedy budeme ji mít o den později. Jediný hotel v P9sku nabízí přímo svatební apartmá, s vanou ve tvaru srdce a snídaní do postele (vše za 2500.-) Takže to asi vezmem... x-)
Profilova fotka
Budu reagovat postupně: Jaro, já vím že je to asi všude stejný s těma hádkama, ale člověka to vždycky hrozně vyčerpá, a je mi z toho akorát smutno... Taky už bysme pomalu měli začít trénovat na 1. tanec, jak na tu písničku Radkem vybranou (je to od Blacka Wonderful Life), tak na tu mou (zjistila jsem, že mám asi 5 favoritů, ale vůbec nevím jaká zvítězí). Vzhledem k tomu že jsu pěkný dřevo, tak to bude veselý... :-D Matonko, prstýnky vypadají moc hezky, jsou pěkný. A ty vývazky jsou jednoduchý, ale elegantní a decentní. Páji, já si nechám jen do našeho alba udělat fotky od fotografky, a zbytek fotek pro babičku, taťku, máti, ségru, tchány, nechám pak dodělat já, ve fotolabu kde normálně nechávám dodělávat fotky. Myslím že to není zas takovej problém... ale rozhodně to nebudou všechny fotky. Ale je fajn nápad to s tím srdíčkem Páji, taky se chystám do Ikei, tak tam něco určitě objevím... A máš pravdu s tím panelákem. S výzdobou doma to nechci přehánět, já mám ráda spíš jarní výzdobu, tak to nějak asi zkombinuju. Stejně se toho v našem 1+1 nedá moc udělat. Jinak s tím únosem, je fajn že hostina bude v areálu, kde je nahoře restaurace, a hned pod ní je takovej jak kdyby bar, ale je to zároveň i restaurace, a je to v jedné budově a jde se tam zezvrchu po schodech dolů, tak to by bylo ideální místo na únos, nijak daleko... :-)
Profilova fotka
Matonko, taky asi nebudem troubit, my hlavně ani nepojedem ve špalíru za sebou, protože ženich pojede na zámek z opačné strany než mě poveze taťka, a než přijedou ostatní svatebčani... Už jsem taťkovi říkala, že protože to je od nás z domu na zámek pěšky 10 min, a autem chvilička, tak že bysme vyjeli trošku dřív a projeli se po Slavkově, ať si tu poslední jízdu za svobodna užiju... :-D Matonko, tak to je super s těma obálkama, to jsu zvědavá... to jste je vytvářeli z normálního papíru a lepili k sobě, jo? A na oznámko jsu taky zvědavá... my se snad oznámení taky už brzo dočkáme, snad bude do konce února hotový a pak budem posílat... Ale obálky chci psát ručně, myslím že se to víc hodí... Matonko, tak to je docela mazec, těch 2500,-, ale když je to svatební noc... tak si to užijte! Nemáš nějakou fotečku z toho hotelu? Nemají webovky?
Profilova fotka
čau čau holky :-) matonka: páni, vy jste ale šikovní s tím oznámkem - mě by se moc nechtělo lepit se s tím... mě dají zabrat už jenom ty jmenovky, už se na to chystám :-) Hmmm vana ve tvaru srdce + snídaně...no zní to lákavě, ale jak píše lenajsek...trošku pálka. lenajsek: náš druhý pokus zatančit si už dopadl mnohem lépe - asi ten první pokus nevyšel, protože byl utahaný a jak říkal, neměl tu správnou náladu. I píseň jsme změnili. Líbí se nám Petr Kolář. A s těmi hádkami...taky mi bývá z toho hodně smutno a vždycky mě to mrzí, že jsme se pohádali. Naštěstí to vždycky dobře dopadlo :-) :-)
Profilova fotka
Jaro, tak to je fajn... ono je i dobře znát toho člověka a vědět jak na něj, jakou taktiku zvolit, a taky se snažit ty hádky nevyvolávat, že, pořád je na čem v tom vztahu pracovat... :-) Petr Kolář je fajn. Tak jen tak dál s tím trénováním! ;-)
Profilova fotka
Páji, jinak jsem se dívala na fotky té výzdoby co jsi zkoušela, je to krásný... :-) A s tím břečťanem to bude fajn!
Profilova fotka
lenajsek: webovky hotelu: http://www.hotelbilaruze.cz. Je to dražší, uznávám,normální dvoulůžkách tam stojí 1550,-Kč. Ale co, jednou za život... Nabízejí i hostinu a pak svatební apartmá zdarma, ale hostina je dražší, takže to co ušetřímě, dáme na svatební noc... x-)
Profilova fotka
lenajsek: jojo, to máš pravdu s tím vztahem :-) matonka: hotel...jedním slovem nádhera...tak to bude stát za to :-) Přeju vám, aby jste si to hezky užili :-)
Profilova fotka
Matonko, je to fakt moc pěkný, to je pravda! ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, o vikendu jsme byli pryc, tak jsem si aspon od priprav odpocinula. uz mi to obcas leze na mozek, jak nemuzu najit saty, takze jsem mela psychicky odpocinek. jenom jsme objeli dve potencionalni mista na oslavu s kamarady a nakonec to vypada, ze udelame oslavu jenom malou s opravdu nejlepsimi pratetli, takze zaciname hledat uplne jine misto :-) kdo jste davali fotky do alb, tak jsem se divala a vsechny jste moc sikovne! prstynek tribarevny je moc pekny. muj salek kavy to neni, ale hlavni je, ze jste s nimi spokojeni :-) my svatebni noc zatim neresime, ani nevim, kde zatim budeme, protoze mame hned vyrazet na svatebni road trip a tak se jeste uvidi, kde skoncime. navic ted jsme o vikendu necekane prisli k nejakym penezum (to zni, jak kdybysme vykradli banku! ale neni to tak :-D ), tak jeste popremyslime, jestli nekam neodletime. treba do jizni ameriky x-) lenajsek, my se hadali minuly tyden,samozrejme uplne zbytecne a taky jsem z toho byla uplne hotova. ale uz je to zase v poradku. zarliveho nemam, zarlivka jsem v nasi rodince ja :-D ale docela jsem se to naucila za ty roky korigovat.
Profilova fotka
Tak se taky připojím.. O únosu nechci taky vůbec slyšet a už jen proto, že máme relativně malou svatbu a rozhodně bych nechtěla, aby všichni mladí odjeli a zůstali tam ti starší a zábava by byla v čudu.. :-| To troubení u nás asi probíhat bude, ale mezi panelákama se budeme krotit :-) Brácha a svědci by to nepřežili, kdyby se netroubilo.. Na to se těší ze všeho nejvíc. Cesta trvá víc než půl hodiny, tak si to fakt užijí :-) :-) Leni, já to s fotkama udělám přesně tak, jak píšeš ty. Nechám si od fotografky udělat album pro mě a příbuzným už vyvolám fotky sama (jak dostanu to CD s fotkama od fotografky) a dám jim je do minialba. Jakou budeme chtít písničku k prvnímu tanci jsme ještě nějak neřešili.. Bude to ploužák tak i tak, takže doma nemusíme nic "nacvičovat" :-) :-) Děkuji za pochvalu výzdoby. Byla to jen zkouška nenečisto, tak doufám, že ve skutečnosti to bude ještě o moc hezčí ;-) Matonko: V tom hotelu to vypadá moc pěkně. Budete to tam mít super :-)
Profilova fotka
paaajo: bude zo ploužáček, ale moje přání jsou i nějaké otočky, zatočení...nevím, jak to pojmenovat, no ať tam jen nepřešlapujem jak medvědi...tak to chcu s přítelem trochu natrénovat, on moc netančí, tak ať jsme trochu sehraní :-)
Profilova fotka
Bramboro ahojky, takže teď už snad definitivní verze vaší oslavy, jo? Snad vyberete nějaký pěkný místo... je fakt že když se člověk pořád zabývá svatbou, tak mu z toho začně za chvilku už fakt hrabat. Jaro, taky jsem chtěla nějak zpestřit ten taneček, ať to není takový jednotvárný... u nás je to naopak, že zase já netančím, ale rytmus cítím, tak je to v pohodě, myslím že se to dá zvládnout. A ženich je moc šikovný tanečník. Tak budem obě nacvičovat... :-) Páji, troubí se jak na cestu na obřad, tak z něho? Já teď nevím.... ale my oba pojedem autem jen na obřad, pak už ne... Bramboro, jsu ráda že už je to u vás v pohodě... u nás snad už taky... a J Ameriku bych si dala líbit. Ale to bych tu banku musela vykrást... :-S :-D
Profilova fotka
Holky vy mě děsíte s nácvikem tance!!! Já ani nevím co nám budou hrát, hraje nám přítelův táta a jeho kapela. Švagrový složil písničku na svatbu tak uvidím, jestli něco nevymyslí i pro nás... Troubení, to patří ke svatbě, s tím já počítám... Jinak děkuji za pochválení hotelu, příští týden se tam pojedem podívat.
Profilova fotka
lenajsek, no ja jeste ani nevim, kolik stoji letenky, takze mozna to zase rychle odezenu, ten napad :-N mozna si misto toho koupime konecne poradnou skrin :-) :-) teeda, vy budete mit uplne show, kdyz to budete mit nacvicene! my teda tanec mit nebudeme, protoze nemame kdy a kde, ale jinak si myslim, ze by to prave bylo takove to preslapovani medvedu, jak psala matonka. to nam celkem jde, i kdyz to nikde nepraktikujeme, protoze muj pritel tancovat zasadne odmita. unos nevesty se mi nelibi, taky mi pripada, ze pak zabava odumre, pokud nemate joo vesele hosty. navic kdyz se octinete v te skupince kamaradu, kteri zrovna neunasi, tak tam zustanete s hromadou pribuznych a to neni nic moc. vlastni zkusenost :-D
Profilova fotka
ahojky. zdravim vsechny pri pondelku.tak jsem v praci a ziztra mam zase do vecera, tak ani nic nestihnu.Uz se nam podarilo rozdat skoro vsechny oznameni, tak jsem rada. O vikendu jsme byli na priprave u farare, jeste nam zbyva jedna..Take jsme pozvali bratrance na svatbu, tak mame zase dalsi splneno.No porad neco se deje..Take jsme byli o viknedu na plese, pekne jsme si zatancily..Mejte se krasne,ahojyk lenka. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?