Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Já teď koukala na ebay, mají tam moc hezký věcičky, tak si ted neumím vybrat. A právě, že je to tam o hodně levnější než tady v krámech...
Profilova fotka
tak jsem objednala cylindr a krabičky na výslužky...nějak mě vyděsilo že do svatby 72 sakryš letí to jak splašenej kůň :-N
Profilova fotka
Kettinko, tak to je fajn, a kde jsi ten cylindr objednávala? Já krabičky na výslužy koupím asi klasicky v papírmictví. Jojo, valí to.. ani nemluv! Pavli, tak snad budete mít s restauračkou štěstí! My jdeme příští týden konečně domlouvat podrobnosti k hostině.. a s tou hudbou se zeptej, třeba budeš moct mít CD... u nás to byl problém. A hudbu jsme vybírali před tím než jsme tam šli ty papíry podepsat, a pak jim dali seznam těch písniček co jsme k tomu obřadu vybrali.
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás :-) matonka: no já se dříve bála objednávat přes net, ale nějak jsem se rozjela, tak zkusím i tu košilku - je to komplet (košilka+kalhotky, černé), mají tam popsané velikosti, tak snad to bude ok, když to nebude sedět, tak to přítel - teda to už bude můj manžel :-) ze mě rychle sundá :-D kettinko: letí to jak blázen, myslím, že já to mám už za 65 dní :-o pavli, lenajsek: já jsem ještě neposlala náš výběr hudby na radnici, ale už mám vybráno. Uvažovala jsem i o cd, ale nemám odhad ohledně času, tak aby se nestalo, že to přestane hrát dřív než by mělo, tak to nechám na těch varhanech a houslích. Klasický svatební pochod se mi nelíbí, tak bude z Rusalky ... květiny bílé. Píseň k prvnímu tanci jsem už vybrala, ale ještě to nechám odsouhlasit svou drahou polovičku :-D
Profilova fotka
Jaro, u nás byl na výběr i ten Dvořák, Květiny bílé po cestě... ale chtěla jsem mít toho Bacha, kterýho miluju. Tak snad Ti bude to spodní prádlo sedět! Já tu košilku mám za 300,-, cože je super cena, myslím že bych to jinde tak levně nesehnala.. a spodní prádlo za 500 komplet. C&A. :-)
Profilova fotka
Leni (lenajsek): co jsem si vybrala na netu je cena do 400 (teď nevím přesně), takže taky dobrý :-)
Profilova fotka
Tak to jde... ;-) Furt to není 700 a víc. A jakou barvu?
Profilova fotka
poslete nejaky odkaz :-D na to pradylko :-) Ja videl avsude same drahe :-o
Profilova fotka
lenajsel: černá :-) pavli: až budu doma, jo, mám to v oblíbených a z hlavy si to nepamatuju.
Profilova fotka
Jaro, jéé, tak to je fajn, a jsu ráda že nejsu sama, kdo má černou košilku... :-)
Profilova fotka
no naše fotografka nám uvolní fotky na CD až po roce...kvůli dodělávkám, chápu ji....jinak náhledy nám samo dá, ale asi přes to bude nějaký nápis, nebo jak se to dělá. přidávám s k Pavle: dejte prosím odkazy na levnné a hezké prádýlko. tk 1/3 jedeme na moravu doladit detaily, už se těším :)) a včera přišlo oznmko....dám do alba.
Profilova fotka
samý překlep, sorry, asi trpím na počítačovou dysgrafii
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, tak jsem si na ebay taky něco objednala. I něco odvážnýho na svatební noc :-N Koukala jsem na hotely v Píksu, jestli si objednat nějaké apartmá na svatební noc, bylo by to strašně hezkýý. Jeden hotel nabízí svatební apartmá za 2500,- se snídaní do pokoje. Jinak standart pokoj za 1550,-. Jinde je to podobné, tak uvidím, jestli se s přítelem na tomto dohodneme. ;-)
Profilova fotka
Dávám odkazy na korzety a ostatní sexy prádlo na ebay. http://stores.ebay.com/good-deal008 http://stores.ebay.com/best114
Profilova fotka
A co tohle :-) http://www.primaobchod.com/
Profilova fotka
jaro super, přesně tohle se mi líbí, tak rovnou objednána osmeri werso :)) krásná.
Profilova fotka
miri: co sis vybrala? Co to je to osmeri werso? :-)
Profilova fotka
zase překlep......rosmeri werso, na straně dvě, černé s růžovým zdobením 8-)
Profilova fotka
miri: ta je krásná :-)
Profilova fotka
holky, slavíte Valentýna?? já ve službě.....takže nic.
Profilova fotka
já zatím ne, přítel se mi dneska večer vrací domů - od minulého úterý jsme se neviděli, tak snad si to o víkendu vynahradíme :-) ...a oslavíme :-) ;-)
Profilova fotka
tak přeju, ať máte na sebe spoustu času :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při pátku, huráá! Včera jsme byli na večeři, ale Valentýna jsme nějak neslavili, stihli jsme se trošku pohádat... ale už radši nikdy nic neplánuju, protože když se člověk na něco moc těší, většinou to skončí jinak než jsme si představovali... tak snad se nepohádáme na svatbě... :-S :-D Holky, ty košilky jsou krásný! Já o víkendu budu vytvářet jmenovky, jsu zvědavá jak mi to půjde... děláte to asi normálně ve Wordu, že? A taky se chystám už začít tvořit ty CDčka s tou hudbou na hostinu... tak snad to půjde.
Profilova fotka
Ahojky, dekuji za odkaz na pradylko ... budu se muset pokochat az o poledni pauze :-) Restauraci jsme vcera nezamluvili, varila jsem doma vecu :-) a pritel dorazil pozde z prace, takze jsem se domluvili, ze tam nejdriv zavolame, aby na nas meli cas ... Vcera by jsme mozna ani nepochodili, kdyz byl ten Valentyn :-D lenajsek, to jemi lito, ale uz je vse v pohode.ne? Taky se mi stava, ze se na neco moc tesim a pak jsem jen zklamana :-/
Profilova fotka
Pavli, tak snad jo, ale jde o to že je hrozně žárlivej a nemá na co... no, to asi jen tak nepřejde, bude to v něm pořád.. tak nedůvěra. Mrzí mě to, ale co už nadělám... je někdy víc zabejčenej jež já, beran... a to je rak! :-S :-D
Profilova fotka
lenajsek: tak to se asi nezmeni, ale jde se do urcite miry i ovladat ;-) Muj pritel taky obcas ma takove reci a tak. Docela me to urazi, tak mu to reknu a je zase klid :-D
Profilova fotka
Jojo, taky jsem mu to řekla... no, na chvilku bude klid, ale pořád to v něm je, takže je vlastně jen otázkou času, kdy s těma řečima zase přijde.. asi si pořídím špunty do uší, a když s tím začne, tak si je do uší dám... :-D
Profilova fotka
Cauky, hned bych si něco objednala, ale jak si to nezkusím a "neošahám", tak tomu nevěřím... :-) Zrovna včera v posteli jsme probírali, co budeme mít o svatební noci na sobě. Tak je jasný, že sháním něco v bílém a krajkami a budoucí manžílek dostal příkaz, že si taky musí něco nového koupit, ale sám, abych to neviděla... (tygrovaný ze zipem to ale určitě nebudou :-) :-) :-) ) Leni, mrzí mě, že Valentýn nedopadl. Však se zase udobříte a vše si vynahradíte, neboj :o) Nikdy jsem neměla chlapa, který by nějak extrémně žárlil. Vždycky si říkám, jestli je to výhra nebo ne. Někdy mě pěkně štve, že vůbec nežárlí (a ikdyž žárlí, tak to nedává najevo), ale zase na druhou stranu mám pár kámošek, který mají nebo měli chlapa, který jim klidně jednu vrazil a scény byly na denním pořádku. To bych nerozdýchala a byl by okamžitě konec. Miri: to si děláš srandu, že Vám fotografka nedá fotky dřív, než půl roku po svatbě... S tou naší mám hned po svatbě schůzku na korekturu fotek a ty nám co nejdříve předá (max. 3 týdny). Máme myslím balíček na 100 fotek vyvolaných v albu a k tomu na CD. Kdykoliv si můžeme jít fotky sami přidělat tam, kde budeme chtít.
Profilova fotka
Ahojky, tak my Valentýna taky neslavili, hlavně proto že přítel je na školení, dnes se vrátí, tak si to vynahradíme, možná nějakým dobrým jídlem. ;-) Už to letí jako blázen, příští pátek to budeme mít přesně za 2 měsíce....
Profilova fotka
Matonko, dobrý jídlo je fajn vždycky. No vidíš to... fakt to letí. Páji, odepsala jsem Ti na Slavkov... píšem všude, co? :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?