Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahojky holky, přeji krásný víkend! A blahopřeju ke všem postupům! Já jsem si koupila samodržící bílé punčochy ;-) , jinak asi nic! Se vám musím pochlubit, miláček mi dal předběžný malý dáreček k valentýnu a to malého sklípkanka :-N , takového kterého jsem si přála x-) , doufám, že tento tentokrát v pohodě přežije! A jak tu tak řešíte ty prstýnky, tak naše prstýnky mám v albu, a máme tam vyryté datum svatby! Jsem na noční a chce se mi hrozně spát, a jedna pacientka otravuje, jako bych ji já na interně mohla operovat, ale budiž no! Tak se mějte nádherně, papa ;-) :-)
Profilova fotka
ahoj Leni: já bych o víkendu fotila, ale to bych nesměla trčet celý v práci :-S pavli: a jaké sou šatičky?? dáš nám foto pro představu? moni: sklípkana,jo? no ještě že to toho mého nenapadne.....teda doufám, že o to nenapadne. já mám z pavouků hrůzu pořád nám nedošla ta oznmka, už jsem je čekala včera a nic, tak snad v pondělí......
Profilova fotka
Ahoj holky, Pavli: gratuluji k šatkám, já pořád přemýšlím, jestli jsou to ty pravý a všichni mě přesvědčují, že jsou :-) Podařilo se mi vyfotit ty prstýnky, mám je v albu. Na fotkách vypadají 100x líp, než ve skutečnosti... :-S Můžete mi některá poradit, jak to máte se závojem?? Jestli si ho kupujete nebo půjčujete?
Profilova fotka
prstýnky krásné, Paji. no a se závojem ti bohužel neporadím, já mít nebudu......:))
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Teda Monco, tak nejak napodobne jako miri :-) Pavouk wauuuu .... bych se asi zblaznila :-D To snad toho mého nenapadne, měla bych z toho smrt :-D Stačí, že máme fretku :-) Jinak jsem koukala na tvoje šatečky v albu a jsou super, podobné jsem si zkoušela, akorát že byli v celku, byli z moc fajn materiálu x-) miri9: šatky na chvilku do alba asi dám :-) Nesmělo se fotit, ale pani jsem umluvila, tak aby nebyl nějaký průšvih, náhoda je blbec :-/ Kapku jsem tam zmizíkovala posadí, aby tam nebyli šaty, spodnice atd. :-) paaaja111: ty už máš šaty zamluvené, že váháš? :-) No já jsem taky na vážkách, ale tady nikde poblíž jsem zdaleka lepší nesehnala a před svatbou se mi nechce nikam daleko jet je půjčit a pak po hned zase vracet :-( Jdu se kouknout na ty vaše prstýnky ;-) Jinak se závojem taky nevím, já ho nejdřív nechtěla, ale ted váhám ... a jestli koupit nebo půjčit? Asi podle toho na kolik by vyšel ... a to nemám vůbec představu :-(
Profilova fotka
paaaja111 - máte hezké prstýnky :-) Taky bohužel se závojem neporadím, já mít nebudu. Pavli: hezké šatičky :-)
Profilova fotka
opravdu Pavli, moc ti sluší....
Profilova fotka
ahojky. Zdravim opet z nocni.Mame zatim klid a doufam, ze to tak bude az do rana. Vcera jsme byli s milackem u toho fotografa.Bylo to fakt super. Dobre s¨jsme s nim pokecali.Rikal nam na co si dat pozor, co a jak bude fotit a natacet.Jak to bude vse probihat.Ukazal nam asi 3 dvd, co natacel, a ukazoval nam,jak on to dela. Ma atelier u sebe doma..Jeste nam dal cd s mp3, at si vybereme hudbu, kterou chceme podbarvit to video.No fakt nadhera. mely jsme s toho fakt dobry pocit..Pak jsme jeste vybraly prstynky.Tak mam dvojnasobnou radost..Jsou fakt nadherny.Ze zluteho kovu, nechame si vyryt jmena a datum. Nechavate si vyryt neco jineho nez datum a jmena? Ketinko, snad se to urovna. Sama jsem to ted po te nemoci taker nemela jednoduch,ale zlepsilo me naladu pocasi, take ty pripravy na svatbu.. No musime verit, ze bude lip..mejte se krasne.zdravim vsechny..dobrou noc.. :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj Leni, my máme vyryté jen datum. Gratuluju k úspěšnému dni ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, brouzdám po netu, když miláček spí, a dívám se co vymyslet za to oznámení, nejsu schopná taťku přinutit aby se už k něčemu rozhoupal... A vidím že nejsu jediná kdo ponocuje... Na prstýnky si necháme vyrýt jména a datum. Jinak Paji, prstýnky jsou moc pěkný... to jsou ty co se Ti nelíbí? Co na nich chceš nechat upravovat, ten mat? A s tím závojem nevím, já ho mít nebudu... Lesteo, s tím fotografem to je super, takový jednání, to má člověk fakt asi pak dvojnásobnou radost, že? ;-) Pavli, na šatky mrknu... Moni, týjo, bych se zbláznila mít doa pavouka.... :-D Brrrrr Miri, jseš v práci? Tak to je blbý... :-( Holky, mějte se fajn, dobrou noc!
Profilova fotka
Pavli, ty šaty jsou moc pěkný, a sluší Ti... určitě bych už jiný nevybírala. ;-)
Profilova fotka
holky, tak to koukam, taky bych asi pavouka doma nezvladla..Jinak diky, mam z toho fakt radost. Dobrou noc..
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, děkuju za pochvalu šatů ;-) Já teď stříhám oznámko, úplně mám odumřelý prsty ... stříhám těmi ozdobnými nůžkami a nejsou zrovna moc stavěné na dlouhé stříhání tvrdých papírů :-D Ale co oznámko to originál koukám :-D jestli nakonec nebudem muset do tiskárny :-D lestep, tak to je super, že jste našli takového šikovného forografa. Bude vám tedy svatbu i natáčet, pokud jsem to dobře pochipila :-) Je přímo od vás z Třebíče?
Ahojky všem:)teda to počasíčko se nám vydařilo, kdyby nám pak taky tak chtělo zasvítit že? Pa_vlína-moc krásné šatičky, moc, moc ti sluší, fakt nádhera:) monca.b-jů sklípkana:)taky to znám ale v podobě hada, ale jsou to miláčci že?:)))) paaaja111-jé já taky budu mít závoj, nenapadlo mě to:(tak jsi mi nasadila brouka do hlavy:)navíc jsem teď v pátek objednávala na netu ozdůbky a barala od nich(myslím že za levno)tyl, měli různé barvy, já si brala jen na auto a jak jsi napsala, volala jsem paní a prej už je moje objednávka na cestě:((((jinak bych si ho nechala šít, mamka je krejčová, prý si sama šila a nic na tom není:)tak ho asi ještě objednám, sice dám zas za poštovné ale když vezmu 2m a poštovné, tak mě to přijde na 220,- což není moc.Tak nevím, jestli vzít nebo né.... lestep-jééé to musela být nádhera,úplně ti závidím(v dobrém)a těším se, snad konečně už příští týden taky zajdem mrknout a domluvit se jak na focení, tak snad i na natočení svatby:) tak se tu zatím mějte moooc hezky a krásný zbytek víkendu
Profilova fotka
Ahojky, tak vás prozměnu zdravím já z noční! Ale notak holky, přece byste se nebály tak mylých bezmocných tvorů! Máme s miláčkem 2 velké sklípkany ale takové nic moc, kterých si neužiju, nemůžu si je brát ani na ruku, a teď ten můj malý pavouček sice bude moc kousat ale zato bude moc krásný a pak si koupím ještě nějakého krotkého! Zeuwicka: jj, teď máme doma nového malého hada, tak si zvyká! Pavli: ten materiál se mi na nich právě moc líbí! a dík! jinak fretka je fajn, já mám plno jiných zvířat doma! ;-) A závoj budu mít půjčovaný! Holky já už se tak nemůžu dočkat svatby, už se tak moc těším! Až je mi z toho moc smutno, že musím tak čekat! A ještě k tomu budu s miláčkem až ve čtvrtek, já to poslední dobou vůbec nezvládám! ;-( Jdu si raději najít nějakou práci, tak se mějte, papa :-)
Profilova fotka
Ahoj holky,zdravím Vás z noční,můžu se přidat?
Profilova fotka
Chce se mi hrozně spát, usínám, a tak aspoň brouzdám na netu, před půlnocí jsme měli příjem jednoho ethilika, 3,43 v krvi, no tak trochu sranda akorát kolegině nad ním ztratila nervy a začla křičet, no jo co jiného s alkoholikem! Jsem tak přemýšlela a koukala a už mi zbývá jen 61dní do svatby, to jsou 2 měsíce, to teda pěkně utíká, že se i bojím že to všechno nestihnu! 8-) papa
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Katy vítej :-) Koukám, že plánujete svatbu venku? Monco, ty o tom vypravíš, že bych si hned jednoho koupila :-D Ale mám znich opravdu panickou hrůzu =-) Jj, nějak to utíká :-N A pak jeden den a bude to fuč :-o
Profilova fotka
Ahoj po víkendu. TAk úspěch, mám konečně boty!!! Sice jsem prošla tolik obuví a zrovna třeba ty co se mi líbily, tak neměli moj¨í velikost. Nakonec jsem v Deichmanovi koupila jedny docela super... Já závoj mít budu, je dlouhý, ale budu ho mít napůl přidělaný vzadu do vlasů na hřebínek. A co se týče prstýnků. máme tam vyryté datum a jméno. Teď nám de facto zbývá to oznamko, ale to až někdy příští týden, až se mi ten můj vrátí ze školení.
Profilova fotka
Ahojky, tak už máme další pracovní týden... Mě jich zbývá ještě 10, když nepočítám tento. Pavli: Já ty šaty samozřejmě měnit nebudu, vím, že mi sluší a to je hlavní :-) Strávila jsem skoro měsíc hledáním šatů a nedokážu si představit, že bych to měla absolvovat znovu. A to ještě nemuvím o tom, že mám složenou zálohu a šaty se líbili všem, včetně skoro-manžílka. Jinak díky za rady ohledně závoje. Asi proběhnu salóny a pak se rozhodnu, jestli koupit nebo půjčit. Říkali mi, že půjčení je za 350 a koupě za 550. Zas tak velký rozdíl to není... Prstýnky jsme o víkendu ukázali celé rodině a v podstatě se všichni shodli, že jim něco chybí.. Děkuji i vám všem za názory. Ten proužek, co měl být pískovaný a je to šedá čára, necháme předělat - potáhnout lesklým žlutým zlatem a já si tam nechám dodat ještě 2 kamínky, na každou stranu po jednom. Zeuwicka: Pokud je mamka krejčová a látka tě vyjde na 220,-, tak není co řešit. Rozhodně být na tvém místě, tak si ho nechám ušít. ;-)
Profilova fotka
ahoj všichni....my máme na prstýnkách jméno a datum. včera bylo fakt nádherně. povedlo se mi vyměnit službu, tak jsem včera už nemusela trčet v práci a vyrazili jsme na procházku do lesa...to byla parádička. skoro jaro. a pod oknem už nám kvetou kočičky.....pokud to vydrží, bude v dubnu nádherně....už si pomaličku rozšlapuju svatební botky.....no chodila jsem v nich doma 1,5hod a bylo to dost, nejsem zvyklá na podpatky, musím trénovat. :))
Profilova fotka
ahoj Katy, koukám že jsi z regionu :)) kde přesně vašše svatba bude? :))
Profilova fotka
Holky ahoj, zdravím při pondělku a jdu vás dočíst... dneska si jdeme vyzvednout ty prstýnky, tak jsu zvědavá... :-) Jinak já se na svatbu taky těším, ale spíš začínám stresovat, že to nestihnu všechno, nebo že budu před svatbou hrozně nervózní a neužiju si pořádně tu atmosféru... :-|
Profilova fotka
Katy.m:ahojky! ;-) Miri, tak konečně jsi byla nějakej den o víkendu taky doma, jo? Jinak taky budu muset pomalu začít s těma botkama, ale stejně to pak vidím na spoustu náplastí na odřený paty... Mám štěatí že nejsou na podpatku, a nejsou ani úzký na tu mou kačení nohu, tak to snad nebude problém...
Profilova fotka
paja:hezké prstýnky. Já chtěla také s kamínky, ale nesehnali jsme ty co by se nám líbily. Nakonec máme ze tří zlat. Prý kdybychom chtěli kamínky do toho, musely by být z tlustší,aby kamínek seděl a nevypadával. A to by bylo dražší. Tak já už se taky těším, za chvíli to budou jen 2 měsíce...doufám, že to vše vyjde, bez stresů. Teď zrovna přemýšlím, v týdnu kdy mám svatbu, mám i školení od zaměstnavatele, přesně od pondělí do čtvrtka a v pátek svatba,. TAk nevím jestli to přehodit, nebo prostě ve čtvrtek na školení už nejít a budu mít volno. =-)
Profilova fotka
Matonko, já teda před svatbou mám od středy dovolenou, a svatba v sobotu. Nedokážu si představit, že bych ještě šla do práce, nebo na nějaký školení... už se chci věnovat jen svatbě a nám dvěma... :-) Bude toho celkem dost co zařizovat. A hlavně se taky pokusit co nejvíc vyspat...
Profilova fotka
Katy.m:dívala jsem se do Týho alba, a chtěla jsem se zeptat, budete mít svatbu v dubnu, a venku v tom parku, jo? Tak držím palce, ať vyjde počásko! ;-)
Profilova fotka
Tak jsem mluvila s personálním a prý nebude vadit, když jeden den na školení nepůjdu, možná to dopadne tak, že smáznu i středu, protože na začátku dubna jdu na podobný školení a uslyším to prý znovu.... =-) Holky, jestli počasí bude pokračovat tímto tempem, tak se v dubnu můžeme těšit na supr dny, tedy doufám.... ;-)
Profilova fotka
Holky, já taky budu mít minimálně čtvrtek a pátek dovču, možná, že už ve středu. A taky budu mít ten Čt, Pá, předtím, protože to budeme dodělávat cukroví. Matonka: Nám ty kamínky tam dodali na naše přání, ani jsme za ně nic neplatili navíc. 3 kamínky byli v ceně, stejně tak rytí. Nechali jsme si vyrýt jen to datum, protože Jirka zhodnotil, že si bude vždycky pamatovat, jak se jmenuju :-) :-)
Profilova fotka
Páji, taky přemýšlím jestli na ten prstýnek nevyrýt jen datum, protože když tam je i to jméno, tak se mi to zdá i celkově dlouhý, a nelíbí se mi když je to vyrytý přes skoro celý prstýnek vevnitř. Možná jen první písmeno, já jeho R a on moje L... a datum. Matonko, taky dougám že v dubnu už bude krásně teploučko a halvně slunečno! Páji, my chceme ve čtvrtek curkoví vyzvednout, a dát je do výslužek, a v pátek jich pár rozvézt, do práce, a pár známým, a nachystat ty výslužky na tu hostinu, aby to už v sobotu bylo hotový...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?