Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj. matonko, tak to si musí přítel vymyslet v práci něco důležitého, co potřebuje tisknout barevně, aby mu ji koupili co nejdřív :-) My ostatně musíme tzaky koupit inkousty do tiskárny, aby jsem mohli tisknout a doobjednta papíry =-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Páji, to mě mrzí s těma prstýnkama... tak snad to půjde poupravit a bude to lepší! Máte z bílýho zlata, nebo jaký? Matonko, jak páše Pavla, musí přítel vymyslet něco důležitýho, aby koupili co nejdřív toner... My se snad s oznámením taky už hneme z místa, taťka už snad něco namaluje, tak snad o víkendu bude obrázek hotový, nascanujeme ho a pak hurá do tiskárny... Jinak na to auto taky uvažuju o široké stuze, ale měla jsem představu hoodně širokou, a na takovou jsem zatím nenarazila... Chtěla jsem širokou cca 10 cm. Tak ještě budu obíhat galanterky. Já to mám jasný čím pojedu... taťkovou bílou felicií, a přítel pojede naším krásným super moderním Formanem, tmavě modrým.. :-D Takže oba dva svatební "oře" budeme mít od jedné značky... :-D
Profilova fotka
Leni, já si bílou stuhu širokou 10cm objednávala ;-) Chtěla jsem na auta organzu, ale nevim, jak by se to chovalo na autech, když pojedem cca 20km na obřad a pak zpět. My o autech jasno zatím nemáme ... no snad se na obrad a pak zpet nekdo obetuje a pak bude rozvoz :-)
Profilova fotka
Pavli, tu stuhu 10 cm jsi objednávala u toho svatbadekor? Jestli jo, tak jsem to přehlídla, jdu se mrknout... Jinak nazpátek taky budeme mít rozvoz, už jen jedním autem, Radkův kamoš bude rozvážet bílou Oktávkou... tak aspoň pořádný auto... A taky vlastně stejná značka... :-D
Profilova fotka
Jj, presne tam jsem ji objednavala ... najdes ji pod stuhami, myslim, žeje na druhé straně. My dopravu zatím nemáme zajištěnou, ale takle by to mělo být :-)
Profilova fotka
No¨už jsem uvažovala o tom, že to dám vytisknout do tiskárny, ale nevim nevim. Poptám se tady. Jinak stuhu jsem koupila ve velkoskladě, ale taky jsem sháněla širší. Ale myslim, že na tu chvíli to bude určo stačit, do okýnek jsem se rozhodla,že stužky dávat nebudu. Jo a nakonec nebudu mít ani družičky. Po domluvě s kamarádkou, jejíž syn mi měl taky nést vlečku, jsme usoudily, že bude lepší když vlečku jen tak budu "táhnout". Protože pokud by se prý daly s kamarádčinou dcerou dohromady...nevydrží vedle sebe v klidu stát.. :-D
Profilova fotka
nojo s dětma je to těžké ... chtít po nich, aby někde stáli v klidu nebo šli tak jak mají :-D Ale zase s nimi je veselo :-)
Profilova fotka
když se vdávala moje ségra, družičce byly 3 roky a byla naprosto perfektní....stála vedle ní celý den a ani nemukla....letos bude dělat družičku mně, už je jí devět...doufám, že te´D UŽ ZLOBIT NEBUDE :))
Profilova fotka
Matonko, asi fakt někdy řešíme zbytečnosti, že? Jak široká stužka... přitom je to fakt tak jedno... Kdybysme takhle měly řešit všechno v životě, tak bysme se z toho musely zbláznit... A já si popravdě nedokážu moc představit družičky, myslím že je lepší když jde nevěsta sama, jen s tatínkem, nebo úplně sama, a šaty má až na zem, nebo i s tou vlečkou... Miri, snad zlobit nebude, v devíti už je "velká"... :-)
Profilova fotka
Miri, teď jsem se dívala do alba, máš tam krásnou bižuterii, to jsi kupovala, nebo objednávala přes net? Moc pěkná... a zásnubáček taky. Jinak jaké šatky budeš mít, nějaké z těch, ve kterých jseš vyfocená?
Profilova fotka
Miri promiň, vrátila jsem se o dvě stránky zpátky, a tam si přečetla, že jsi to kupovala v tom salónu, odkud budeš mít šatky.. holky omlouvám se, ale úplně ztrácím přehled kdo co už má nebo nemá zařízený... :-S :-( Tak se předem omlouvám.
Ahojky všem:)tak konečně se mi dnes aspoň trochu přijatelně podařilo nafotit věcičky, co už mám doma.) tak je pak vložím do albíčka:)já budu také bez družiček, bála bych se, že jsou moc malé(2roky)a budou lítat. Dnes jsem i provyzorně udělala kyti na auto a ještě dokoupím tyl na ,,V´´ na auto a další blbůstky:)furt mi to nějak nepřipadlo ale teda blíží se to rychle co? Tak zatím se mějte, jdu zpracovat fotečky:)
Článek se načítá
Tak konečně jsem fotečky vložila po úmorném zápolení s počítačem, ještě jsem zapoměla na vývazky:(ty už jsou také ne světě. p_avlina-prstýnky stály 5200,- tak by to asi chtělo, na těch fotkách to ani nevypadá ale mám to bílé zlato fakt špatně vidět:(botky už jsou na cestě zpět, bohužel:(brala jsem je z bazaru od jedné paní, moc milá:)tak se pro dnešek loučím, mějte se hezky:)
Profilova fotka
zeuwicka: prstynky jsou pekne, takhle z fotky nic nevidim, ale vypadaji pekne pracne :-) Tak tam zaskoc, jestli budes mit cestu =-) My mame chirurgickou ocel a kdyz si odmyslis od sve ceny jednu nulu, tak to je nase cena :-D Takze to neresime. Jen me mrzi, ze si tam nedame nic vyryt :-x Ale jinak ja na zlato moc nejsem a pritel by mi to asi nenosil :-)
Profilova fotka
ahojky.opet vas zravim z prace z nocni sluzby..Jste vsechny moc velky sikulky,kdyz mate tolik veci zarizenych..Zitar se po nocni trosicku vyspinkam a pak valime s pritelem k fotografovi, kouknout se na jeho albaa domluvit se s nim, jka to bude vse probihat.A pak hura do mesta..Jdeme konecne koupit ty prstynky,asi jsme posledni,co jeste nemame prstynky..Urcite to bude zlato a rucni prace. Predstavu mame oba stejnou, tak jsem rada..Pristi vikend nas ceka posleni priprava v kostele..HUURRRAA.. zeuwicko:snad se ti podari vybrat jine botky..Ja jeste boty nemam.Okoukla jsem je v normalnich obchodech a jeste jsem se divala v salonu.Tam maji pekny..
Profilova fotka
Zdravim, huraa patek :-D Tak dneska se chystam znova na saty :-D Tak se snad postesti a budou na me mit cas :-( Musim tam predem zavolat, ale jsou tam az od jedne :-| Lestep: tak dobře pořiďte :-) Kolik jste tak obešli fotografů? My ještě nikde nebyli, co jsem tady koukala na fotky z alb, co tady má někdo založené od nás, tak mě nic extra nenadchlo :-(
Profilova fotka
zeuwicka: moc krásné prstýnky jste vybrali :-) pavli: držím palce na šatičky, ať vybereš ty nej....! fotografa jsem nejdřív sháněla, ale pak jsme zjistila, že náš kamarád má moc dobrej foťák a fotí poloprofesionálně. Takže zkusíme jeho. ;-)
Profilova fotka
ahoj všichni při pátku, přeju vám krásný prosluněný víkend, já budu bohužel sloužit, tak si ho moc neužiju, ale co dovolenka za týden za to stojí.... Leni: mám šatičky, které jsou v mém albu jen na modelce....ty co nemají žádný popisek nalevo od skleniček Moser....svoji fotku v nich mám, ale schovávám, ženich pomalu začíná "šmejdit"...ukazuju je jen kamarádkám a každý říká, že jsou super a on už je z toho zvědavý....no musím říct, že jsou fakt úžasné. a sedí mi víc než modelkám, pro ten střih "za krk" je třeba řádně vyvinutou postavu a útlé slečny mají prostě smůlu :-D zeuwicko: mně vaše prstýnky přijdou nádherné, mos se mi líbí.....my už máme taky doma, podobné, jen "plné" ale nejdou mi vyfotit, jsou bu´d přesvícené nebo nejdou vůbec vidět....jak jsi to fotila ty?
Profilova fotka
zeuwicka, prstynky mate krasne. nevim, jakou jsi mela predstavu a jak moc se lisi, ale jsou opravdu moc pekne. a to si myslim i presto, ze se mi nejvic libi uplne jednoduche prstynky bez jakychkoliv ozdubek a sama asi budu mit jenom hladky krouzek. vase jsou fakt nadherne :-) lestep, jeste posledni nejste, my taky prstynky jeste nemame :-) ale mame v planu je koupit ted o vikendu na veletrhu, tak snad se nam to podari. a taky tam chceme najit fotografa, ale divala jsem se, ze tam nebudou Diorama, takze ty budeme muset obehnout jeste zvlast.
Profilova fotka
Zeuwicko, taky by mě zajímalo, jak se ti tak úžasně podařilo prstýnky vyfotit. Včera jsem zkoušela fotit ty naše a mám úplně stejný problém, jako Miri9 - bud nejsou vidět, nebo se lesknou atd. Definitivně jsme se včera rozhodli, že je necháme předělat, hlavně ten můj... :-|
Profilova fotka
Holky ahoj, teprve teď jsem došla do práce, takže až teď si vás čtu. Zeuwicko, moc pěkný prstýnky, ale není to můj styl... jinak jsou zvláštní, pěkný. Jo, včera mi psala paní ze zlatnictví, že si mám jít vyzvednout prstýnek... bohužel dneska Radek nemůže, tak si ho půjdu vyzvednout sama. Pavli, my jsme ocelovej koupili Radkovi, protože v práci prstýnek nosit nemůže, a bude si ho pořád sundávat. Tak nás napadlo mu koupit ten ocelovej, protože kdyby se válel doma v krabičce ten zlatej, tak by to byla docela škoda. Navíc jsem mu k zásnubám koupila řetízek s přívěškem z oceli, tak to bude mít jako sadu... a ta cena toho prstýnku mě hodně překvapila... 300,- :-D to já to budu mít o jednu nulu víc. No jsu zvědavá, jestli bude tak jak jsem chtěla... Jdu vás holky dočíst. Tak zatím...
Profilova fotka
Miri, ty šaty jsou opravdu krásné... a jestli Ti sluší víc než modelce, tak to je pak super! Si počkáme na fotky ze svatby... :-) Měly jste holky problém s focením prstýnků? Týjo... tak snad ty naše půjdou nějak rozumně vyfotit, i když je fakt, že se to asi bude lesknout... Jinak k fotografovi - my jsme vybírali podle alb tady, a taky podle doporučení holek z fóra Slavkov u Brna, které měly svatbu tam kde ji budeme mít i my... a vybrali jsme paní co je z dědiny hned vedle Slavkova kde bydlíme... a navíc fotí snad 10 let, zná každý zákoutí zámku, a když jsme byli platit na zámku ten pronájem, tak ji tam taky ta paní znala... takže je dost známá a profík. A má solidní ceny... nikoho jinýho jsme vlastně ani nesháněli. Taky se s ní musíme domluvit na počtu fotek, na rozměrech fotek, a podívat se na fotky v albech, co má..
Profilova fotka
Ahoj holky, přišla jsem vás jen pozdravit a popřát hezký víkend...nějak teď nemám náladu na hovory,nějaký problémy v práci, ...tak snad příští týden bude líp :-(
Profilova fotka
kettinko, prace je jenom prace! nenech si ji znechucovat den :-) tak at je lip.
Profilova fotka
Tak ja jsem se asi pred 45 minutama stala skutecne oficialne zasnoubenou! Mam pstynek, rekla jsem ano, a vubec jsem to zrovna dnes necekala, mam nejlepsiho skoromuze na svete :-D
Ahojky všem:)moc děkuji za pochvalu, no vadí mi na nich, že mají ten proužek nad zdobením, ten zlatej, pak jen kousek bílého zlata, na tom testru bylo jen zdobení a pak hned bílé zlato, takhle to sice nevypadá ale aspoň na mém prstýnku, protože je menší to bílé zlato úplně zaniká. No fotila jsem je celkem 3dny:)zkoušela nasvítit, atd...ale zjistila jsem, že nejlepší je, když venku svítilo sluníčko(né do místnosti)jen kousíček)hlavně aby na ně šlo co nejvíc světla z místnosti a taky tmavší látka pod nimy, jinak se mi stále odrážely:( brambora-gratulace největší:))))))jéééé to je tááááák hezkýýýýý:) no nic, popádím za dítkem, hodná teta mi ho chvíli hlídá:)tak se všichni mějte mooooc hezky a krásný víkend přeji:)
Profilova fotka
brambora: :-D tak to je prekvapko, gratuluji :-D kettinko, to me mrzi, tak at se to brzy zlepsi a zkus si s tim nelamat hlavu takhle na vikend :-N Jinak mě taky nešli prstýnky moc dobře vyfotit, tak jsem je sem nedávala, ale je pravda,m že jsem je šla fotit vždy večer a musela se spolehnout na umělé světlo :-( No Leni, mě ta cena prstýnku taky zaskočila, ale jsem ráda :-) Né že bych nanich chtěla štřit, ale když se dají pořídit i za pěkné peníze :-) Budete si nechávat něco vyrývat na ten z oceli?
Profilova fotka
aha, tak tím to je, no já už den nebyla doma ani nepamatuju, zásadně jen na noc :((
Profilova fotka
Bramboro, tak to je super, že Tě překvapil... tak už to taky máte oficiálně... i když termín už máte dávno zajištěný... :-D Pavli, necháme si vyrýt i na ten ocelový, shodou okolností v tom zlatnictví, kde dělají ten můj, je možnost vyrýt i do oceli, takže je super že nemusíme hledat někde jinde, je to asi dost problém, protože se to ryje strojově. Necháme si vlastně strojově vyrýt oba dva, aby na nich bylo stejné písmo. Ale musíme za to zaplatit, 15,- za písmeno nebo znak. Ale co... hlavně že to jde a bude mít i ženich moje jméno na prstýnku! A co vy, budete vyrývat? Miri, tak to zkus o víkendu.. je fakt že přes den se všechno líp fotí. Umělé světlo asi odráží blesk... Kettinko, taky krásný víkend, ten ostatně přeji všem nevěstinkám... a nebuď smutná, bude líp! Mě to taky kolikrát v práci štve, ale co se dá dělat, nějak se živit musíme... :-S
Profilova fotka
Tak už mám zamluvené šaty :-) Uff x-) lenajsek: na prstynky si vyryvat nic nenechavame, v obchode co jsme je kupovali, tak tam to nedelaji a nevim zda jinde by nam neco vyryli ... :-( Pry je ocel dost tvrda. Ale tak to je jedno :-x

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?