Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
kettinko, co jsi kupovala na auta? Já chci organzu, ale nevim kolik :-( Hranolka mi nabízela organzu 9m šíře22cm za 750Kč, což se mi zdá hrozně moc :-( Na netu jí vídám +- 200Kč za 8-9m šíře 36-40cm :-o
Profilova fotka
p_avlina: já jsem kupovala organzu vínovou ze www.svatbadekor.cz 9,2 metrů šíře 36 cm za 193,- mám ji i v albu
Profilova fotka
holky, která jste měla ten cylindr? Mě se líbí ten co mám v albu ale stojí 750,- což mi přijde taky dost, uvažovala jsem, že si koupím samotnej a nazdobím ho, ale co jsem viděla na netu, tak mi přišli ty cylindry hrozně malý, cca výška 15 cm, což mi přijde na auto mrňavý ne?! :-N
Profilova fotka
kettinka, a kolik počítáš metrů organzy na auto? Chci takový ten šikmý pruh přes přední kapotu ... 2m? Jinak na cylindr jsem také koukala a měl výšku 12cm ... což se mi zdá taky malý, ale zase nějak vysoký na auto, když se s tím pojede ...
Profilova fotka
p_avlina: těch 9 metrů bude stačit na auto určitě, oni to tuším prodávaj jen po balíkách (tj. 9metrů) teda aspoň tam jak jsem to objednávala já ;-)
Profilova fotka
Pavli, hranolka Ti nabízela za tolik organzu? Týjo... =-) Já taky budu něco objednávat, ale taky nevím kolik čeho... na auta jen širší stužky, organzu na stoly. Kettinko, objednávala jsi to přes to svatbadekor? Já tam viděla moc pěkný motýly, co bych mohla dát na auto... No s tím cylindrem nevím, Tobě jsem posílala tu adresu, kde jsem to objednávala, že? Já ho objednala za asi 120 kaček i s DPH. A je na auto tak akorát...
Profilova fotka
Leni, kolik má asi cm?
Profilova fotka
jj, za 750Kč organzu ... nepsala jsem, ani kolik toho chci, jen zda je ta jedna role cca9m, takze se asi nepsletla, ze by to bylo za vic kusu. Za 200 mi nabízela tyl ... což je takové to co se dáva jako spodnice pod sukni, ne?
Profilova fotka
Kettinko, tak rozměry jsou: výška 15 cm, obvod cylindru 57 cm, celková délka 29 cm. Kettinko, já uvažuju o smetanové organze... napíšeš pak prosím, jak to vypadá, jestli by se to hodilo na stůl a jaký to má okraje? Na fotce se mi to líbí. Jinak když posílám oznámení celé rodině, tak napíšu rodina třeba Hambálková... atd.
Profilova fotka
Ahoj holky, teedaa, vy jste vsechny pokrocily s pripravama! ja bohuzel jmenovky ani oznameni resit nemuzu, i kdyz by me to myslim bavilo. jenom jsem vcera rekla priteli, ze by mohl zacit premyslet, jak bude vypadat to nase posvatebni oznameni. budeme ho posilat emailem hend v den svatby, protoze v nem bude rovnou i pozvanka na oslavu za tri tydny. snad to bude stacit, aby si to lidi naplanovali. pritel je grafik, takze tohle je jeho starost 8-) zeuwicka, s tema prstynkama te chapu, clovek ocekava, ze to bude nejak vypadat a kdyz je to pak jine, tak je to neprijemne prekvapeni. ale uvidis, ze si na ne zvyknes, urcite jsou krasne i tak. a s prckem to urcite zvladnes, myslim, ze jako neveste ti lidi radi pomuzou s hlidanim, aby jsi mela klid a mohla si uzit svatbu. to zmaknete ;-) holky diky moc za pochvalu satu, jsem rada, ze se vam libi, ja to nejak nedokazu odhadnout, mam nekdy divny vkus :-N :-D takze mam radost, ze tentokrat jsem se mozna trefila do neceho, co mi fakt slusi :-) stejne je to zvlastni, prijit do salonu ve svem civilnim obleceni, coz jsou u me dziny a tenisky a pak si na sebe dat princeznovske saty. najednou jsem vypadala jak holka!
Profilova fotka
Pavli, asi jo... ale tyl se mi zdá dražší než ta organza... nevím... je to divný. To je asi lepší objednat z netu.
Profilova fotka
Bramboro, jojo, taky bych si tak připadala... :-) A jestli je přítel grafik, tak to budete mít super, určitě něco vymyslíte originálního... ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
kettinka, divala jsem se ted do tveho alba, mas krasne boty! fakt super. a za skvelou cenu. v salonu, kde jsem si zkousela saty, maji taky krasne, ale za min. 1500 Kc, tak nevim. jinak hlasim zmenu terminu svatby z 18.4. na 24.4. ona by ta nase posvatebni oslava puvodne vychazela na vikend, pred kterym je ctvrtek statni svatek, tak jsme se bali, aby lidi nemeli naplanovane nejake vylety. takto bude oslava az 17.5. a bude to snad vic v klidu. ale ted mam zase o tyden delsi cekani 8-( :-D
Profilova fotka
Tak o poledni prestavce mrknu po tech organzach na netu a nekde objednam ... ja pocitám 2 metry organzy na auto ... a aut bude cca 5-6 ... 8-) A nebo teda širší stuhy ... =-) Fiha, jsem nerozhodná :-( Brambora: s temi saty to take chapu :-) Nosim spis sportovni obleceni a ted kdyz se oblecu jeste do krajek :-D
Profilova fotka
brambora: díky, jen nevím jak v nich celý den vydržím, nejsem na podpadky moc zvyklá, už abych začala trénovat :-N
Profilova fotka
kettinko, chvilku to určitě vydržíš :-) a pak se můžeš přezout do pohpdlnějších :-) Já se spíš bojim, abych na nich neměla vratký nohy :-D
Profilova fotka
Kettinko, jsou fakt moc pěkný, já bych ale v nich nevydržela, jsou na mě moc úzký... ale mooc pěkný. Jinak jsem se asi rozhodla objednávat ty dekorace v tom netovým obchodě svatbadekor, mají tam krásný motýly a ty kapesníčky... :-D Jen mě štve, že jsou z Brna, a musím si to objednat poštou. Bych stovku ušetřila, kdybych si pro to zajela sama... :-(
Profilova fotka
Jéé, omyl.. se teď dívám, že to jde vyzvednout... No, tak se projedu, je to na úplně druhým konci Brna naž pracuju, ale nevadí... :-D
Profilova fotka
Lena: no vidíš tak super!! :-)
Profilova fotka
Kettinko, Ty sis to nechala poslat klasicky poštou, jo? Jako normální balík...
Profilova fotka
tak jsem volala do salonu, jak to vypada s priobjednanim mych "ruzovych" satu a pry to vypada spatne :-| pry mi radi, at si u nich vyberu nejake jine pristi tyden po veletrhu (budou mit nove zbozi), protoze normalne to trva tri mesice, nez jim priobjednane saty prijdou. achjoo, ja uz jsem se na ne tesila :-S
Ahojík všem:)tak nachvíli můžu na comp:)teda vy válíte:)koukala jsem taky porůznu po netu a hledala jsem ozdoby atd. na auto a našla jsem tyto stránky, svatebni-dekorace.cz jen je škoda, že v každým mají něco, co by zrovna člověk chtěl:(jinak právě dorazily botky a jsou mi úzké přez nárt:(tak je zas budu posílat zpět, holt abych šla na operaci:))))jak choděj američanky, proto lodičky nenosím, mám kačení nohu a dostat se do některých je zázrak.... brambora-to mě moc mrzí, je to děs, když si má člověk vybrat jiné, to už pak furt s favoritkama srovnává, třeba ale zas tam budou mít o hodně větší výběr a krásnější:)tak jsem zas ty prstýnky okoukla a přítel ten proužek na jedné straně nemá, proto ten jeho vypadá vpoho, no kašlu na to, vadit mi to bude, ale zas to řešit, to nemá smysl:(
Profilova fotka
Zeuwicko, na ty svatebni-dekorace jsem se taky dívala, ale není tam zase všechno co bych chtěla, i když to není ani na tom svatbadekor... jo, je to blbý že je pokaždé na těch stránkách trošku něco jinýho... Jinak k těm botám, mám taky hodně široký prsty, a ještě navíc příčně plochou nohu, tak na podpadcích vydržím jen chvilku. Tak to je takový blbý s těma botama... Bramboro, tak to je mi líto... :-( Tak snad vybereš nějaký z té nové kolekce... Takže příští týden tam pofrčíš, jo?
Profilova fotka
zeuwicko, ja mam taky kaceni nohu, akorat ji rikam sloni, jinak specifikace to ma asi stejne :-D :-D s tema satama, no, podivam se, co budou mit na veletrhu tento vikend, tam uz by nejake ty nove saty mit meli a pripadne bych do toho salonu zasla jeste jednou, az je budou mit vsechny na prodejne. si rikam, ze proste najdu neco jineho, ale nejak uz se mi dalsi zkouset ani nechce, byla jsem s temito spokojena :-) jsem hrozny lenoch. navic uz jsem je mela schvalene od zenicha. chjo. otrava.
Profilova fotka
neboj bramboro....budou určitě ještě další spousty krásných a nejspíš krásnějších......tak mi psali, že mám oznamko v poště, no hurá :))
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tu od minulého týdne nebyla :-( a už teď se "hrozím" to po vás všechno přečíst. Jsem na služební cestě, měla jsem původně v plánu se poctivě učit. Ale v hotelu mi dali připojení k netu zdarma... :-N tak to vypadá, že moje učení je ohroženo... :-S Miri: blahpřeji k oznámení. My jsme rozdali tento víkend oznámení Jirkově straně rodiny. Strana od tatínka se dost vymlouvala, že nepojedou ... jedni kůvli mimču, druhý aby jich tam nebylo tolik... a tak. Je pravda, že jsme nechtěli tolik lidí, ale tyhle zrovna jo. Ale už se na tom pracuje a myslím, že pojedou ;-) Oznámení s pozvánkou dáváme všechny osobně. Pro naši rodinu, byli vždy popsané příjmením rodiny. U Jirkovi strany jsme to už ani nepopisovali. Osobně se budeme snažit předat i oznámení, ale nějaké vyjímky se najdou.
Profilova fotka
Tak, konečně to funguje. Holky, chtěla jsem vám všem napsat že vás obdivuju, jak chodíte po těch salónech a vybíráte šaty, já bych na to neměla nervy, na to převlíkání, a vybírání... nevěděla bych jaký si vybrat, pořád to zkoušet, to by asi nebylo nic pro mě. Jsu ráda že jsem tohle absolvovat nemusela, fakt vás obdivuju. Spetro, a kde jseš na služebce? Týjo, net zadarmo... no... to je asi fakt učení ohroženo, co? :-D My to oznámení polovině rodiny fakt budeme posílat, z Brna do Třince a Pardubic opravdu nepojedeme. A zbytek Brno a okolí, předáme osobně. Závidím vám že už máte většina oznámení hotový... my pořád čekáme na ten obrázek od taťky, a ten furt nemá čas, dneska mi řekl ať na něho netlačím... že to určitě udělá, ale že neví kdy... :-( Jsu z toho už docela na nervy, ale je fakt, že měsíc předem poslat oznámení asi stačí... no snad to bude co nevidět. Hezký večer všem!
Profilova fotka
lenajsek: ja si z toho svatbadekor objednavala dnes stuhy na auto ä vizelin na stul ... jako normalni balik za 100Kč. Bohužel mi hned psali, že ten vizelín nemají, ale jsem spokojená, že se takhle rychle ozvali :-) Brambora: no určitě narazíš ještě na krásné šaty, máš pěknou postavu, tak se Ti bude vybírat dobře ... a třeba ty bílé dorazí dřív :-) zeuwicka, objednavala sis botky pres net, že Ti nejsou? k mtěm prstýnkům nevím, pokud by mě stáli nějak víc peněz, tak bych tam asi ještě zašla. My máme prstýnky za pár korun, tak to neřešíme a nemáme vlastně ani stejné.
Profilova fotka
Dobré ráno, tak jmenovky jsem včera udělala. Horší je to s oznámením, protože u skoromanžela v práci došel toner a neví jestli a kdy ho doplní. :-S :-( Na auto mám připravenou širokou stuhu, organzu už kupovat nebudu. Ještě nevím, jakým pojedu autem, zatím se mi pár lidí nabídlo s nějakýma bourákama x-) tak uvidím.
Profilova fotka
Ahojky, my naše svatební oznámení taky rozdáváme většinou sami, akorát těm, kteří bydlí daleko (třeba v Kanadě nebo Itálii) to posíláme poštou... Včera jsem si byla pro prstýnky, jsem z nich trochu zklamaná. :-( Výsledný efekt není takový, jaký jsme chtěli, takže je asi necháme příští týden trochu poupravit... Holky, kupujete si závoj vlastní nebo si ho půjčujete? V salónu mi řekli, že mi doporučují si ho koupit, protože ty půjčovaný jsou zašedlý, opraný... Nevím, jestlï si nechtěla udělat jen větší tržbu. Co budu dělat ze závojem, když si ho koupím???

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?