Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
zase mi tam ujelo to my :-) pardon ]-(
Profilova fotka
my jsme malá rodinka - přítel už má větší, ale pozveme jen ty nejbližší, protože máme stejnej problém , taky šetříme na domeček a já na auto,... musim si nějaký koupit a nevim z čeho - budu řešit příští rok na podzim
Profilova fotka
no ja budu muset taky asi resit auto, podle toho kde si sezenu novou praci ]-(
Profilova fotka
emispeare - já vím,že to nebylo ve zlém,jen jsem vysvětlila,že skoře vše je příbuzenstvo a ještě k tomu moje :-D . Přítel tam bude mí z rodiny jen mamku a jejího manžela. No auto bych také potřebovala a novou práci také ;-)
Profilova fotka
Ja bych si svoji praci nechala, ale ponevadz se stehuju, tak mi nic jineho nezbude :-S Nevite kolik je potreba toho vizelinu na auta? :-D Si chci udelat rozpocet ... mam na mysli, jak je to pres tu kapotu ... cca 2m?
Profilova fotka
p_avlina:tak to nevím kolik je potřeba.Kolik vůbec stojí metr?
Profilova fotka
pavlí nevim,.. chtěla bych to nenápadně vyzkoušet, ale jakmile mě někdo uvidí, tak to bude všem jasný,... asi budu muset s autem do garáže, aby mě nikdo nespozoroval 8-) :-D
Profilova fotka
taky to asi premerim ... na internetu jsem nasla vizelin 140 - 220 za metr :-/ ty drazsi to uz jsou spis na stoly s nejakym motivem. Na zidle pocitam tak 1,5m , ale to mit nemusim ... vyslo by to tak pro 30lidi na 2litry :-o mela jsem tam teda i na stul ...
Profilova fotka
kecam za metr :-D za roli ... ta ma 10metru :-d
Profilova fotka
no jsem zvědavá,... ježíš, mně se dneska nechce vůbec pracovat, dělejte s tím někdo něco :-D
Profilova fotka
a copak delas? :-) Ne ze bych chtela provokovat, ale ja jsem uz doma a asi pujdu na zahradku :-D
Profilova fotka
no budu se muset po tom vizelinu podívat,máme na hostině takový obyčejný skládací černý židle a tohle by to aspoď vylepšilo.
Článek se načítá
Profilova fotka
;-) tak jestli vis, jak to bude uz vypadat na hostine, tak to je dobre :-) Ja zatim pockam, nez budu mit zamluvene nejake misto ... abych vedela, jestli se to tam vubec hodi :-) Ale bila je neutralni, tak se to nekam kdyztak upotrebi ;-)
Profilova fotka
jo,jo,naštěstí už místo na hostinu máme zamluvené a dokonce to byl problém.Původně jsme chtěli 26.4. a jelikož už to tam jiná svatba měla zamluvené,tak jsme to museli přesunout na 12.4. I ten chlapík říkal,že by nikdy netušil,že se budeme přetahovat o duben.
Profilova fotka
kirny, máme stejný termínek :-D pavlí - no právě teď nic, je to tady mrtvý, ale jinak pracuju v cestovce
Profilova fotka
Hm :-( taky nemam rada, kdyz je v praci mrtvo, vubec to neutika a jsem vzdycky utahana vic, nez kdyz neco delam :-D kirny, vy mate svatbu asi v Praze,vid? Ja jen jestli mame chvatat uz ted s tim presnym terminem a mistem na oslavu, tady to snad jeste tak moc dopredu zamluvene nebude :-o
Profilova fotka
ahoj holky přišla jsem vás jen na skok pozdravit :-)
Profilova fotka
Ahojky Kato ... asi uz vsichni zmizli uzivat si zacinajiciho vikendu, bych rekla :-)
Profilova fotka
jj já tu čekám ještě na šéfa až se vrátí z Pardubic :-(
Profilova fotka
Ahoj Káťo, asi jsem tě už nestihla, ale to nic, přeji krásný víkend :-D Pavlí mi povídej, teď mi sem přišla první paní, která si koupila zájezd, jinak celej den nic
Profilova fotka
Ahojky po vydarenem vikendu ;-) Editko a copak to je za cestovku, ze nemate pres leto kseftiky? Nebo ono asi uz vsechno jede hodne pres internet, co? Moje spolubydlici dela v cestovce a porad rika, jak ma hodne prace :-D Jinak jsme se vcera byla podivat na tom hrade, kde jsme chteli mit svatbu a nevim nevim :-( :-( Musi se lesem pesky, byla jsme zpocena a to jsem nesla v satech a na jehlach :-/
Profilova fotka
p_avlí - ale oni jsou, ale ne v kolíně ]-( a navíc toho máme už polovinu vyprodanou :-S no tak to jsem zvědavá, nechceš si to ještě rozmyslet? To než tam dojdeš, tak budeš mrtvá
Profilova fotka
no prave a myslim, ze bych nebyla jedina, kdo by nam cestoval spilal ;-) Je to skoda :-( Jeste jsme vcera byla nahodou na jednom zamecku v takove vesnici, ale je to takovy ustav pro postizene deti, tam bylo fakt nadherne, ale nevim, jestli by tam neco takoveho dovolili ... maji tam krasnou zahradu, jen stromy, vsude stin a tichouckou-super ...
Profilova fotka
pavlí - tak to nevim, ale spíš si myslim, že ne, jestli to slouží jako ústav, tak to asi neprojde, ale zkus se optat na matrice u Vás
Profilova fotka
me snad zbyde jen ta radnice :-( :-( NECHCIIIIIIIIIIIIIIIII No zkusim tam asi zavolat, jestli by tam bylo neco takoveho mozneho ... jen obrad v zahrade a par fotecek. Ted tam prave byla jedna dechnoparty, meli v te vesnici pout :-)
Profilova fotka
no tak uvidíš, zvedni telefon a cinkni na matriku, dneska je úřední den, tak tam snad i někdo bude
Profilova fotka
ahoj holky, tak co je tu nového? ;-)
Profilova fotka
ahoj Kato :-D noveho ani snad nic :-D Jen se mi hati moje plany mit svatbu na hrade |-| Tak musim vycmuchat neco jineho a lepsiho :-)
Profilova fotka
ahoj Káťo , no u mě spousta, jsem za víkend stačila adoptovat kotě :-D
Profilova fotka
emi: ty brďo, to je super, já zvířátka ráda x-) , mám anduláka a korelu, pěkný lumpové, dokonce je mám v albíčku :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?