Menu Forum

Duben 2008

(Zamčená)
23. lis 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
Registrovala se 30. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 24. dubna 2008
    Na Novomestske radnici v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
Registrovala se 30. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 138 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 holky, a mate nektera na to pokuseni 79 www stranky? jestli jo, poslete mi tu adresu prosim do IP, aj to nemuzu nikde najit. diky moc
28. led 2008 v 16:37  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
Registrovala se 22. října 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 18. dubna 2008
    V Písku, Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
Registrovala se 22. října 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Kladno.
    V Písku, Region Písek
 pavlina: no tyhle co jsem obešla tak ty princeznovský, co se mi líbily, byly v rozmezí 7-10 tis.,což se mi zdálo horzně moc. Ale já fakt chtěla nějaký hezký, ne jednoduchý, tak nevim, ale je fakt, že se dá pořídit levněji, ale mimo Prahu.
Jinak ta diskuze mi taky nejde načíst, se sem dostávám úplně oklikou emoticon
28. led 2008 v 16:41  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
Registrovala se 19. července 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Jihlava.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Světlá nad Sázavou, Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
Registrovala se 19. července 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Jihlava.
 Tak to by ještě šlo, pokud teda srovnáván ceny u nás a v Praze. Pokud bych to brala, že to je částka za půjčení šatů, tak se mi valí oči z důlků, ale co se dá dělat emoticon
28. led 2008 v 19:40  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
sarka.kroc
Registrovala se 15. září 2007 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
    V Botanické zahradě Albertov, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sarka.kroc
Registrovala se 15. září 2007 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
    V Botanické zahradě Albertov, Region Praha
 p_avlino, já jsem z Prahy (teda náplava, nějak jsem tu zakotvila po škole..), v září se mi vdávala kamarádka, její šaty a oslava si mě získaly a i když plánujeme svatbu až (to bylo tenkrát až, teď je to za 82 dní ,brrr,letí to)na 19.duben, šla jsem se koncem září prvně podívat do salonů. Už v prvním (Adina)se mi udělalo nevolno, když mi milá slečna s úsměvem dala troje !!! šaty pryč, že ty už jsou na můj termín zamluvené emoticon Sběhala jsem pražských půjčoven docela dost a ty nejkrásnější šaty stojí většinou přes 7 tisíc, je tu velká poptávka, takže jsou kolikrát šaty celkem zajetý, nakonec jsem je vybrala v jediném salonu v Rokycanech (neb tam kousek bydlí naši a máma by nejspíš vybrání si šatů bez ní beztak nepřežila), stály 5000tis.a připadám si v nich úžasně jedinečná....taky si vezmi, že svatba bývá většinou o víkendu, to znamená půjčit si šaty v pátek, teda v den totálního dopravního kolapsu...asi bych zkusila spíš periferii Prahy, nebo úplně mimo..
28. led 2008 ve 22:19  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
monca.b
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků a 1 album. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 12. dubna 2008
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
monca.b
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků a 1 album. Region Frýdek-Místek.
  • Svatba byla 12. dubna 2008
    Region Frýdek-Místek
 Ahojky holky, všem vám moc děkuju, už jsem na tom zdravotně o moc líp!
Ale teď jsem na noční a chce se mi hrozně spát a ještě takhle sedět 3 hodiny, no nevím nevím, nějak to nezvládám! A ještě k tomu je mi hrozně moc smutno, protože mi dneska odjel miláček do školy, tak mi přijede až ve čtvrtek, no nevím jak a jestli to zvládnu!
A jinak oznámení vám ještě neukážu, miláček mi ho ještě nedal na počítač, tak jindy!
A dneska jsem miláčkovi koupila dáreček k budoucím narozeninám, chtěl hada, tak má malého hada, další zvíře do naší zbírky!

Já jdu vykonávatnějakou činnost, nebo usnu, tak se mějte, papa emoticon emoticon
29. led 2008 ve 03:06  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
Registrovala se 3. září 2007 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Kroměříž, Region Kroměříž.
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
Registrovala se 3. září 2007 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Kroměříž, Region Kroměříž.
 Dobré ráno slečny. Včera jsme byly s tetou a sestřenicí vybírat šaty na družičku... Je jí sice 12, ale je celkem dost vysoká.. Takže na ní skoro nic neměli... :-/ Dám vám fotečky do alba, tak to zhodnoťte.... emoticon Děkuji emoticon
29. led 2008 v 08:51  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
  • Svatba byla 26. dubna 2008
    Zámek v Rychnově nad Kněžnou, Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 442 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
 Dobré ránko, taky jsem přidala fotky družiček emoticon
29. led 2008 v 09:10  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Ketti, jsou krásný emoticon
29. led 2008 v 09:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
 ivi: no jo jsou jak princezny emoticon
29. led 2008 v 09:23  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Tak dneska tady zase pro změnu "chcíp pes" emoticon
29. led 2008 v 15:27  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
 ivulla, me se libi nejvic v tech prvnich, ty ji moc slusi, ale treti jsou taky pekne. takze klidne i ty, pokud se ti libi vic emoticon
kettinka, jsou to princezny emoticon

je tady fakt nezvykle klid. ja dneska od rana makam, takze jsem nemela vubec cas se ani prijit podivat. treba makaji vsichni emoticon
29. led 2008 v 16:22  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
Registrovala se 20. září 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 173 příspěvků a 2 alba. Region Šumperk.
fotoportrét
fotoportrét
zeuwicka
Registrovala se 20. září 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 173 příspěvků a 2 alba. Region Šumperk.
 Ahojkyemoticondnes vás jdu jen pozdravit, malej má od neděle vysoký horečky a na mě taky něco leze, tak že jsem ráda, že dejchámemoticon)))Tak pá pá a všem přeji krásné dny
29. led 2008 v 17:28  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
 Ahoj holky, ja mela dopo v praci frmol a odpoledne jsem mela dovcu emoticon
Druzicky super emoticon Ivullko, me se libi asi taky ty posledni emoticon Druzicky jsou fakt krasny u vas obou, myslim, ze budu trvat taky na druzickach, kazda segra (mam 2) ma dve holcicky a budouci svagrova parecek emoticon emoticon emoticon Mam tu od kamosky fotku jeji sestry s druzickama a neco takoveho bych si na nich predstavovala, ale musel by to nekdo spichnout emoticon Je to roztomili emoticon
Jinak jsem se byli dnes mrknout na miste pro obrad, takze super. Sice zamecek ne moc udrzovany, ale okolo je krasny park emoticon A svete div se, vytahla jsem pritele jeste do jedne pujcovny a zalibili se mi tam dvoje saty, takze je to jasny, jedny z nich urcite zamluvim emoticon Skoda, ze se tam nemohlo fotit emoticon Neda se to asi srovnat s satama, co jsem mela v albu z prvni zkousky.
Takze Sary, dekuji za info ... asi mas pravdu, jet den pred svatbou vyzvednout saty do phy emoticon Me ta Praha prijde takova pristupna, byla jsem donedavna taky nekolik let naplavenina emoticon
Monco, tak to je fajn, ze je uz lip emoticon
Zeuwicka, pekne to vylez a at se malej taky brzy uzdravi. Asi neco radi, v praci rikal kolega, ze jim taky malej dostal horecky, ze to nemohli nicim srazit, tak delali zabali a za dva dny v poho. A ted ze lezi manzelka emoticon
29. led 2008 v 18:45  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
Registrovala se 10. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1313 příspěvků a 3 alba. Má 16 přátel. Slavkov u Brna, Region Vyškov.
    V zámecké kapli ve Slavkově u Brna, Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
Registrovala se 10. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1313 příspěvků a 3 alba. Má 16 přátel. Slavkov u Brna, Region Vyškov.
 Ahoj holky, za dnešní absenci se omlouvám, ale ležím s virózou a horečkama... zítra mi snad bude líp, a přečtu si vás a budu reagovat. Dneska jsem jen na chvilku večer zapnula net abych se podívala na mail. Jen hlásím že už mám objednaný dort... emoticon
Pěkný večer všem, snad jste všichni zdraví a v pohodě!
29. led 2008 ve 20:10  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Zeuwicko, taky čtu teď že Ti malej leží, tak ať je mu brzo líp! Je to děs, už aby tahle zima skončila, a začalo bezporblémový jaro... doufám pro nás nejkrásnější období... emoticon
Pavli, tak to je fajn že jsi našla šatky co se Ti líbí!
Kettinko, kde máš vyfocený ty šatky co je ještě nikdo neměl půjčený? A družičky jsou fakt kouzelný...
Moni, tak to je fajn že už je Ti líp, takový potíže člověku na náladě nepřidají... tak ať jseš už v pohodě!
Dobrou noc holky, zítra se tady asi objevím... emoticon
29. led 2008 ve 22:47  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
 lenajsek: tak at je ti lip, hlavne, ze mas dort! emoticon
29. led 2008 ve 23:12  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
fotoportrét
fotoportrét
brambora
1
 julie (nebo jine holky prazacky), jakeho budete mit fotografa?
29. led 2008 ve 23:29  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
fotoportrét
fotoportrét
lenajsek
 Bramboro díky... už máte vybraný místo na tu oslavu po svatbě?
29. led 2008 ve 23:51  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
Registrovala se 17. července 2007 na beremese.cz. Přidala 610 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
spetra
Registrovala se 17. července 2007 na beremese.cz. Přidala 610 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Benešov.
 Ahoj holky, tak my jsem se vrátila z prodlouženého víkendu do práce. emoticon A co jsme zařídili: rozdali jsme mojí části rodiny oznámení a pozvánky. Nakonec jsme pozvali všechny, takže počítáme až ze 70 lidma. Uvidíme. Tento víkend budeme zvát Jirkovu část rodiny, těch je opravdu hafo a jsou 300 km od svatby. S tím jsme museli změnit i restauraci. Takže do třetice a snad naposledy. Na Moravu jsme jeli hlavně kvůli matrice a moje hlava děravá zapomněla rodné listy emoticon Naštěstí paní na matrice byla ochotná. Nechala nás vyplnit ty papíry a vzala si jen občanku s tím, že mají rodiče přinést rodné listy. Tak je budu dnes posílat poštou... Dále jsme zvládli zápis na faře. Nakoupili krabičky na zákusky a udělali 120 nálepek na svatební pivo. To byla fuška....
30. led 2008 v 07:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
fotoportrét
fotoportrét
spetra
 jo a domluvili jsme se s kameramanem emoticon
30. led 2008 v 07:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
spetra
fotoportrét
fotoportrét
spetra
 Holky budete mít některá jiné než manželovo přijmení?
30. led 2008 v 07:25  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
    V Písku, Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
matonka (37 r.)
    V Písku, Region Písek
 Ahoj holky, gratuluji k družičkám. Já se o víkendu budu domlouvat s kamarádkami, jestli mi jejich děti budou držet závoj. S mamkou jsme to domluvily tak, že vlečku mi ponesou chlapeček a holčička od kamarádek, oba 6 let. A mamka ještě chce,aby jedna kamarádčina holčička, tý jsou asi 4 roky před námi šla s košíčkem a pohazovala plátky růží emoticon TAk nevím, není to už přehnané. Jsem jí říkala, že pak na radnici budou chtít, abychom to uklidili... emoticon
30. led 2008 v 07:45  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
 Dobré ránko, tak nám zítra dorazí oznámka, už se těším emoticon snad budou krásný emoticon
30. led 2008 v 08:15  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
 Ahojky ... vy toho už máte, já už chci taky dort emoticon
Holky oznamko se rozdava už takhle dopředu?
Petro, já přemýšlela, že bych si nechala obojí příjmení, ale asi bych se musela všude podepisovat oběma a ani jedno neni zrovna krátké emoticon
Matonko, to bude hezke s tema druzickama emoticon Ale uklidit to po vas asi budou chtit emoticon ale zalezi na jake lidi tam natrefis, treba budou ochotni a pak to smetou emoticon
30. led 2008 v 08:37  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
 p_avlina: no my oznámko objednali pro jistotu už teď, čeká nás do svatby ještě zařizování hypotéky, tak abysme toho měli co nejvíc, dort budeme objednávat začátkem dubna a je to ten co mám v albu se slunečnicema, jen kytičky budou jiný, nehodili by se k výzdobě, ale prý není problém udělat jiný nebo jinou barvu. emoticon jo hold v dnešní době všechno jde - když jsou peníze emoticon
30. led 2008 v 08:40  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Ahoj holky, tak jste se trošku polepšily s tím psaním emoticon emoticon Jen je mi líto, že jste nějaký nakřáplý některý emoticon Já se musím pochlubit, že už mám konečně ten VŠ titul! emoticon Sice zatím jen Bc., ale co... emoticon A dalo to teda pěkně zabrat! Teď už se konečně můžu věnovat jenom svatbě! emoticon Zase ale nastupuju v pátek do práce, tak to nebude tak jednoduchý...

Mně se tajky víc líbily ty první šaty drůžičky, ale: byly jí fakt velký, to by se nedalo ani upravit... A hlavně nás potom v některých salónech upozorňovalina to, že, když já mám krémov šaty, ona nemůže mít bílý!... Že bych vedle ní vypadala jak zapraná...! Tak na to bacha, je to pravda emoticon Takže jsem ráda, že jsme nakonec vybraly ještě ty poslední... emoticon

lenajsek taky gratuluji k dortu. Jakej bude? Že dobrej, to věřím.. ale jak bude vypadat? emoticon

Peti, já budu mít manželovo příjmení... Když jsem to řekla jedné kámošce, tak málem omdlela... říkala, že by se svojeho příjmení nevzdala... emoticon Já se na to těším... emoticon emoticon

Věruš, naše družička bude snad taky rozhazovat okvětní lístky... emoticon Taky se ale bojím toho úklidu... emoticon Možná to tam chce nechat nějakou stovečku dvě pro uklízečku... emoticon
30. led 2008 v 08:43  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
fotoportrét
fotoportrét
ivulla
1
 Taky rozdáváme oznámení už teď, ať to máme "z krku". Chceme ho dát hlavně těm, které zveme na svatbu. Můj strýc bývá třeba často pryč... Takže už tak nebylo jistý, jestli nejede náhodou na nějakou služebku... Takže jem ráda, že je máme už teď... Ostatním ale na to nijak moc nespěchám emoticon Včera jsme teprve všechna oznámení zkompletovali... emoticon
30. led 2008 v 08:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
fotoportrét
fotoportrét
p_avlina
 My až budem mít oznámení emoticon , tak ho takhle předem dáme taky asi jen rodině, těm kteří jdou na obídek a ty co přijdou až večer, tak to předáme až dýl ... 2 měsíce před mi přijde brzy je plašit emoticon
Kettinko, na dort se juknu za chviličku emoticon Ale určitš bude super emoticon
Ivulko, gratuluju k titulu emoticon Jsi sikula emoticon
30. led 2008 v 09:11  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
 Ivi: gratulace veliká, ať se ti líbí v práci emoticon

holky moje družičky mají teda šatky bílý a já krémový, oni totiž nic jinýho neměli, no nedá se už nic dělat, hlavně jsem nechtěla žádný růžový s kanýrkama a když by měla každá jiný tak by to taky bylo nic moc, takhle jsou oboje šatky pošitý stejnýma kamínkama...no jo, nikdo není dokonalý emoticon
30. led 2008 v 09:16  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
fotoportrét
fotoportrét
kettinka
 tak mi to nedalo a dala jsem namomentík do alba fotky svých šatů a vedle družiček, není to tak strašný emoticon zamomentík smažu emoticon
30. led 2008 v 09:20  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.