Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Ahojky všem:)tak jsem se konečně zas dostala k počítači:) lestep-mám kluka a 1.6. mu budou 2roky:)už bych chtěla druhý ale budem letos přistavovat podkrovák nad mámy dům a tak to určo dřív jak příští rok nebude, teda pokud se podaří a hlavně pak v těhu:(musím navíc chlapa zpracovat, byl u porodu a od té doby váhá, prý už nechce zažít, abych tak trpěla a to jsem opravdu ani jednou nebejkla:)ale zas to trvalo dlouho, skoro 24.h včera jsem si objednala korunku, náušnice a náhrdelník, snad mi to k šatům půjde, protože kámoška, která byla semnou zkoušet mi řekla, že mi to prý šaty zhodí, prý jsou lepší ty, co mi chtějí půjčit v půjčovně.Tak jsem to vzala a až pojedu pro šaty, tak to vyzkouším a podle toho jak to bude sedět, tak se rozhodnu:) s tou rodinou máte pravdu ale když se to pak nahromadí, tak je z toho člověk ako naštvanej a má pochuti...navíc včera jsem se bavila s mamkou a říkala, že vůbec neví, jak to udělat s malým, když odjedu ke kadeřnici a kosmetičce, počítám tak v 8.h ráno a vrátím se tak v 10,30 doufám, tak kdy se stihne připravit mamka? Prý jí kadeřnice přijde sem ale odbíhat k malýmu, to teda nevím...myslela jsem, že by přijely dřív rodiče(jsou rozvedený,od nás vzdálený 150km) od přítele ale to nehrozí.Jeho máma tu bydlí ale nepohlídá mi ho. Tak si asi budu muset sehnat nějakou chůvu:(Jinak cukroví od paní z rodiny taky neklaplo, už se necítí na tak velké pečení, tak mám domluvené dorty, řezy a rolády od paní co mi doporučily ale ta mi zas nenapeče drobné a svatební koláčky, tak musím sehnat fofrem někoho, kdo by mi to upekl. Chtěla jsem se poptat, pokud některá budete mít na svatbě diabetika, v mém případě babičky i dědové, budete jim objednávat dia cukroví a třeba i jiné jídlo? Nejspíš si zajdu objednat do cukrárny nějaký cukroví nebo zákusky ale určo nevím kolik. Je mi blbí aby tam jen tak seděli a na chuť a pak domů nic nebylo:(snad jsem na nic nezapoměla...přeji všem hezký víkend:)
Ahojky Dubnacky :-) Dala jsem do albicka prstynky co jsme si vybrali, kouknete na ne. Nejsou nadherne? Zeuwicko, ty uz mas prcka? To je skvely, hned bych s tebou menila....jenze nejdriv skola, bydleni, prace....no a to mi bude 30! Holky, uz se fakt zacinam na tu svatbu tesit. A jsem strasne rada, ze ji mame tajnou....jsem ason usetrena takovych tech tahanic a dohadu, ktere by jiste v nasi rodine nastaly :-( Pekny vikend vsem :-) Ja se jsu ucit, pristi tyden mam dve silene zkousky :-(
Profilova fotka
Ahojky holky, přišla jsem na vás mrknout na skok, no a zase hromada příspěvků! Leni: ty osmičky mě štvou ale co nadělám, hold nám 12 zakázali, máme je jen přes víkend! A jinak jsem nemocná, zrovna tak nepříjemně, nebudu teď o tom mluvit, ale už je to lepší, musím to ještě doléčit, a pak si zase budu moci s miláčkem naplno užívat, pokud chápete jak to myslím! A jinak holky díky, nad tou kytkou budu muset ještě pouvažovat! ;-) Tak já letím, mějte se, papa :-) ;-)
Profilova fotka
Ahojky, taky vás teď moc nestíhám, tak jen v rychlosti ;-) Zeuwicko, já mám taky problém, co s malým o svatbě, ke komu půjde na noc..Tak to musíme nějak dořešit. On je takový citlivý, no jak děti v jeho věku. Na noc před svatbou si ho veme Radek ke svým rodičům a vyzvednou si mě oba druhý den :-), tak to budu mít volníčko. Ale kdo se postará na svatbě a po svatbě..to taky zatím nevím. Julie, prstýnky nádherný, takový styl se líbí moc Radkovi, ale chceme dvoubarevné ;-) Moni, brzy se uzdrav!
Profilova fotka
pavli, poslala jsem ti IP ohledne sat... julie, prstynky krasne. my chceme taky bile zlato, nebo jeste premyslim nad cervenym, ale moc si neumim predstavit, jak by vypadal prstynek cely z cerveneho, tak pockam na veletrh a uvidime. vcera jsme zase patrali po miste, kde by se mohla konat oslava s prateli a teda reknu vam, mame co delat. blbe je, ze to musime taky objet, ale budeme to mit na jizni morave a bydlime v praze, takze to neni jen tak se tam dostat. v tydnu par mist obvolam a domluvim se s nima na navsteve. mame dva favority, tak snad nam nereknou, ze maji uz obsazeno. taky jsme puvodne chteli mit vlastni jidlo nebo alepson piti, tak nevim, jestli to prijde.
Profilova fotka
Julie: prstynky jsou opravdu krasne :-) Mame podobne, ale z ocele x-) Monco brzy se uzdrav ;-) Holky a co nejaka kamaradka, co by Vám o svatbe vypomohla a deticky pohlidala :-) My budeme mit na svatbe dost deti (svych zatim ne :-) ), tak si to taky neumim predstavit, aby se rodice taky bavili :-x Jinak dekuju za zhodnoceni satu ... prosla jsem v patek 4 salony a meli na me dohromady ctvery satky :-( Tak jsem z toho kapku zklamana :-(
Ahojky všem:)ti moji chlapáci chrupkají:)tak mám pohůdku:) Julie-prstýnky jsou krásné:)už by se mi měli v týdnu ozvat a ty naše dorazit:)tak pak taky nafotím:) andrea1981-jé ty se máš:)jelikož chlap nechce u mámy spát,bude u kamaráda, malej by tam ani neusnul(jak píšeš, jsou hodně citlivý)tak to jinak u nás pořešit nejde. Akorát mamka říkala, že pak se o něj už postará, jen to ráno, tak snad si přivykne na známou, chodíme teď k ní obden, tak by ho pohlídala:) Moni-také se připojuji-brzké uzdravení! brambora-jůůů, na jižní moravě:)))teda tak to ti úplně závidím(v dobrém:)mňam, to bude dobrůtek:)a hlavně je to tam vážně pohodička, skvělí lidé, ochotní... jinak jsem si konečně našla cukrářku, paní co mi bude péct dorty, mi drobné cukroví nakonec odřekla, tak naštěstí jsem sehnala, jen koláčky nenapeče, chodí do práce a pak peče po odpoledních sama, prý by to nemohla den, dva před svatbou stihnout. p_avlina-jej tak to mě moc mrzí, sama vím jak to bylo těžké šatičky sehnat, sice jich bylo na výběr dost ale nic co by mě zaujalo, tak přeji štěstíčko, ať se ti brzo zadaří najít ty vysněné:)
Profilova fotka
Ahoj holky, moc jsem tady o víkendu nebyla, ležela jsem celej víkend v posteli a kurýrovala se, zase mě napadl nějaký bacil, mám rýmu jako trám, bolí mě v krku a nos mám celej červenej, vpadám fatk nádherně. ]-( Koupili jsme v pátek odpoledne ženichovi koonečně boty, tak teď ještě zbývá nechat ušít kalhoty, a ženich bude komplet... Ještě jsem objednala ty vývazky, tak snad dojdou tento týden... a ještě dneska odpoledne půjdem už zadat dort cukrářce. Holky, s těma dítkama to nemáte jednoduchý, my jsme právě přemýšleli jestli se nevzít až bude mimi, ale nakonec se to s mimi zkomplikovalo, takže se bereme ještě před mimi, ale s mimčem na svatbě si to pravda nedokážu moc představit... i když párů co mají dítko na svatbě je asi dost. Tak ať vám to klapne! Julie, prstýnky jsou krásné... to je bílé zlato, nebo ocel? Bramboro, a kde na jižní Moravě byste chtěli tu oslavu? To myslíš tu oslavu s tím prasátkem a tak, jo? Zeuwicko, tak to je fajn že jsi našla cukrářku, je to blbý když někdo s kým počítáš odřekne... tak snad už to klapne! Pavli, ať brzo najdeš vysněné šatky! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste se zase rozjely. Tady to najednou fakt frčí, jak na běžícím pásu... :-) A už to začíná - odříkávání, málo šatů, nemoci... Ach jo. Tolik vás lituju! To jsou takový zbytečný komplikace! :-( Jenom čekám odkud to přijde u nás... I když my jsme si fakt celkem vytrpěli kvůli cukroví... Nakonec je to úplně jinak než jsem chtěla, ale co, aspoň je klid. My o víkendu rozdávali už nějaký oznámení. To, co chceme dát osobně už je z velké části pryč. Všem se moc líbilo :-) (On by asi nikdo neřekl, že je hnusný...) nějaký slzičky už ukáply... No to bude doják ta svatba. Já bych se měla začít obrňovat už teď, jinak budu hrát celej den slzavý údolí ;-( :-D . A holky tak to vypadá, že nakonec budu mít družičku. Juchůůůů. Jsem to tak ve vhodné chvíli nadhodila u tety a ona, že by byla Evička (moje sestřenice) určitě ráda... Tak jsme to domluvily a ona nadšeně souhlasila, tak jdeme dneska vybírat pro ni šaty. Tak se těším a ona myslím taky :-) Je už sice starší - 12, ale aspoň zvládne takový věci, jako držet vlečku, atd. ;-) Holky, když rozdáváte oznámení s pozvánkou na svatbu, dostáváte nějaký drobný peníz za to? =-) Nám se to stalo u celé rodiny z Mirovi strany a ani jeden jsme to ani netušili. Jedná se tak o stovku dvě... ALe byla jsem fakt překvapená. A teda moje babička nám dala 4tis. :-D Ale to máme jako na svatbu, prej si to máme dát na prstýnky. Tak se nám ten víkend teď "vyplatil" :-p A jinak ... byla jsem v tom Voneklu a nakoupila tam za necelý 2 tisíce... Hrůza! Ale mám skoro všechno na výzdobu stolů... :-) Hlavně svíčky a třeba místo běhounu - látkovýcho - korálky na šňůrce a kamínky... Tak snad to bude vypadat dobře. No jsem zvědavá, co z toho stvořím :-N ;-) A ještě jsem si koupila spodní prádlo pod šaty a punčochy. páni, dost jsem toho za ty tři dny stihla ;-)
Profilova fotka
Julie - prstýnky jsou fakt moc hezký x-) Vidím, že máme všechny podobnej vkus. Taky si představujem takový nějaký, ale taky kombinaci ;-) Moni, Leni, vyležte se, ať jste zdravý, jak rybičky! 8-) S dětma bych to taky řešila nějakou kamarádkou, která bude k tomu určená... Myslím, že se toho někdo určitě rád ujme ;-)
Profilova fotka
ahoj, tak jsme vaám napsala příspšvek a on se někam vytratil ]-( Na šaty se chystám teď v sobotu ještě do Prahy, nevim jestli to má cenu, ale opravdu tady nemám srovnání :-( Chtěla bych do nevěsty ... holky nejste tu někdi z Prahy? Poraďte kam zajít, musela bych tam, asi zavolat a raději zamluvit nějaký čas na zkoušku :-) Moc děkuju. Jinak my se teprve chystáme svatbu oznámit, teda až koncem února, až přijedem z hor ... tak doufám, že nebude na cukroví a dorty moc pozdě ... =-)
Profilova fotka
Dobré ránko, musím vás dočíst. Zkouška šatů v sobotu dopadla fajn. A jak pokračují přípravy?Mě by mělo tento týden dorazit oznámko a dneska se jdeme zeptat do cukrárny na dort.
Článek se načítá
Profilova fotka
Pavli, snad není pozdě na cukroví - něco určitě ještě seženeš, ale udělala bych to co nejdřív =-) :-) Šaty snad najdeš :-) Moc Ti držím palce...! ketti, gratuluju k oznámení, to vypadá, že tam jsou fakt rychlíci u vás ;-) Tak ať tak dobře pochodíte i s dortem. A co se týká toho Dia cukroví - taky mě to napadlo. U nás máme jenom tři diabetik, ale i tak... Jsem si říkala, že by to něco chtělo. A s tou cukrárnou den dva předem to není špatnej nápad ;-) Hnedka si to píšu do deníčku :-D
Profilova fotka
Jinak my budem mít na svatbě 2 - 3 diabetiky, ale ani jeden nedrží žádnou dietku ... ikdyž by měli ... |-| Takže to asi nijak řešit nebudem, jinak bych asi přemýšlela o nějaých pár kouskách dia cukroví, které by se přimíchalo ... bylo by mi líto, jim dát třeba zvlášť tácek :-(
Ahojky, sem rada, ze se Vam prstynky libi :-) Budeme je mit ale ze zluteho zlata. Dneska jsem smutna, pred chvili jsem zjistila, ze mi na prste chybi prstynek! To je uz treti co jsem ztratila za posledni asi 3 roky!!! Ja nevim co ja delam, me se asi nejak meni velikosti prstu ci co! Nekdy mi sou tesne a pak zase padaji. Jestli pak ztratim i ten snubni, to me asi omejou! Snad ho radsi nebudu ani nosit :-(
p_avlino, ja sem z Prahy,ale satky kupuji pres ebay. Ale salon Nevesta je pry super, ale asi taky dost drahy. pak mam dobry reference na salon adina, maji tam krasne satky a za priznive ceny.
Profilova fotka
julie, tak to mě mrzí s tím prstýnkem :-( Snad to byl poslední ;-) Mě se poštěstilo zásnubní někam zahrabat, ale už je na světě :-) Pěkně jsem to obrečela tenkrát :-( Jinak děkuju za info o Praze :-) Ty jsi tam v žádných salonechnebyla? Tady u nás je půjčovné tak od 5tis. výše ...
Profilova fotka
julie, to me mrzi, ze jsi ztratila prstynek, snad se najde.. ivulko: to je dobre, ze se oznameni libilo..take doufam, ze se vsem libi..zatim vsichni rekli, ze jo..doufam, ze uz jsem zdrava.. zitra mazu do prace... ak nebudu mit moc casu se za vama podivat,ale urcite prijdu.. je me s vama fajn.. jinak se musim pochlubit, ze mame s milackem zamluvene kytky na svatbu.. docela me to prekvapilo, ze jsme to takhle tychle zvladli a hlavne z toh mame dobry pocit i ta cena nas prekvapila, takze hura... dalsi vec, kterou muzeme odskrtnout.. mame zaroven i domluvene kytyky na auta..nebude panacek,ani panenka.. za 2 tydnny jdeme snad konecne na tu matriku a pak k farari vyridit uredni veci..toho bdue take pozehnane.. jeste domluvit pocet cukrovi..mame to nadreknute.. pavlinko,snad se zadari.. s tema satkama...drzim pesti.. :-)
Profilova fotka
verim, ze s deckama na svatbe je to problme,ale jak to jinak udelat..asi aby bylo s nejakou znamou nebo l¨kamoskou na kterou je zvykle.. snad se vam to podari vyresit.. moni, tak snad to bude v praci lepsi.. uvidis a brzy se take uzdravis a budes v pohode..drzte se a dobre vsichni poridte.. drzim pesti.. :-)
Profilova fotka
Ahoj, gratuluji všem v pokrocích v přípravách. Oznámení se nám zatím nepodařilo vytisknout v kvalitě co bychom chtěli, tak miláček bude v týdnu zkoušet dál. Jinak zítra chci koupit něco na výzdobu a na netu jsem objevila grilování prasátka na zakázku, tak se nám to moc líbí, že si pána asi objednáme, aby nám tam griloval prase a my se o nic nemuseli starat, ani o tácky a přílohy... x-) pavlina: šaty mám taky přes ebay, ale v Praze jsem byla v salonu na Andělu a v Pokušení79 v Praze 2, měli moc hezké šaty, ale pro mě moc drahé, ale alespoň jsem vyzkoušela co mi sluší, prostě jsem se nechala inspirovat a pak si levněji objednala nové. :-D ;-)
Profilova fotka
zeuwicka, lenajsek: my z jizni moravy puvodne pochazime, tak jsme si rekli, ze to udelame tam. mame tam dost kamaradu a ti prazsti snad dorazi taky. ale prasatko nebude, ja to nemam rada, je mi tech prasat lito, kdyz jsou tam tak napichli chudaci :-N takze grilovani ano, ale spis bych volila kurata, tech mi lito neni :-D p_avlina: jaktoze na tebe nemeli saty? dyt mas na ne uplne dokonalou postavu, ne? pripada mi, ze jsou vsechny delane na takove drobne stihle holky :-) ivulla: to je super, ze uz rozdavate, uz jde do tuheho! a to, ze vam davali penize, jsem taky jeste neslysela. no ale prijemne prekvapko, ne? ;-) tys toho nakoupila pres vikend! uz jsi skoro uplne ready :-) holky neblbnete, zacinam z toho, ze nic nemam, byt nervozni, kdyz to tady tak vidim :-)
Profilova fotka
Ivulko, tak to je fajn že už máte nějaký oznámka rozdaný... Jse fakt moc pěkný, tak se asi všem líbilo doopravdy. Jinak s penězi nevím, my ještě oznámka nedávali, tak se necháme překvapit. :-D Bramboro, a kde to budete mít? Jako kde přesně? ;-) Grilovaný kuřátka jsou taky fajn. Holky čtu vás jen zběžně, dlouho se mi to zase nechtělo ta diskuze tady načíst, a teď se dívám že zase nestíhám všechno přečíst... :-S :-D A taky začínám mít pocit, že toho máte daleko víc zařízenýho než my... a trošku jsu z toho nervózní... a můj Radek si už ťuká na čelo, že to prostě všechno přeháním... No jo, když on zařizovat nic nemusí... :-S
Profilova fotka
Lestep, teď čtu že máte domluvený kytky na auta... můžu se zeptat na kolik taková kytka přijde? Kolem 500, nebo víc?
Profilova fotka
Jinak se chceme dneska taky domluvit s cukrářkou na dort... ;-)
Profilova fotka
Holky, taky pěkně pokračujete! My teda musíme s tou matrikou něco udělat taky... Za týden máme první přípravu na faře, tak tam zjistíme co a jak přesně... Miláček dneska zajede na jeho farnost v Holešově, aby ho vypustili z farnosti. či co... Tak snad se to povede... :-N
Profilova fotka
Tak mě tyhle stránky blbnou už od včera ... sice se v pohodě načtou, dostanu se do alb, ale do diskuze ani náhodou :-( Já budu obcházet květinářství asi až měsíc před :-) Máme tu jen tři :-D A nikam daleko se mi pro kyti nechce. Lenajsek, tak to jsme na tom stejně, můj přítel si taky klepe na čelo, že plašim zybtečně a že je na vše dist času :-D brambora: no já s těma šatkama taky nevím :-( Mám velikost asi 34 :-( a to neměli snad ani jedny :-( Někde mi byli 36, ale museli mít šněrování :-/
Profilova fotka
No tak to já musím říct, že miláček má občas záchvaty a stresuje víc než já... Já mám pocit, že jsme na tom celkem dobře... Máme toho hodně zařízenýho... Ale on je občas tak nervózní... :-p :-D Ale zase je to dobrý. Říká, že už ho to celkem baví a že se fakt těší... Je moc roztomilej teď :-N Tak jsem zvědavá jak dlouho ho to bude držet... Pavli, s těma šatama je to blbý... Když TY jsi tak hubeňoučká, že to fakt asi není zrovna konfekční velikost... Ale tak snad se to fakt povede ve větším městě... Tam by měl být větší výběr ;-) Tak nebuď smutná! 8-)
Profilova fotka
No já se bojim abych v šatech s takovou tou širší sukní nevypadala jak malá kulička :-D :-D :-D Čekala jsem, že ten výběr bude lehčí :-( Matonko a kolik se tak pohybovalo to půjčovné v Praze? Mě tady ty krajkové nabízeli za 8000,- což se mi za ně zdálo dost ... nebyli zrovna dvakrát nové a moc nevoněli :-/ Myslím, že jsem koukala taky na salon Pokušení79 a že tam měli i ceny půjčovného, ale už si nejsmejistá ... viděla jsem toho toliiik :-D :-D:-D
Profilova fotka
holky já mám úplně nový šatky, budu první nevěsta která je má na sobě, půjčovný je 4500,- ;-)
Profilova fotka
kettinka, ju ty se máš :-) Nechávali Ti je šít? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?