Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj holky, no teda, to je zase něco to číst... Zeuwicko, tak to je mi líto žes měla takové těhotenství, ale hlavně že ptak vše dobře dopadlo! A s tou rychlostí otěhotnění po práškách, to gratuluju. To už u mě nehrozí. Julie, pěkný šatky, fakt. Já nemám svou kadeřnici, ale jdu příští týden jednu vyzkoušet, ktedou mi poradila jedna kočka tady z beremese, že ji měla a byla moc šikovná, je ve stejným městě kde bydlíme a kde bude i obřad, tak doufám že mě učeše doma, abych za ní nemusela chodit. Budu totiž celý ráno bez auta. Holky, necháte se učesat doma, nebo pojedete ke kadeřnici? Jinak my zastáváme názor s Radkem, že rozlučka je lepší zvlášť, i když máme hromadu známých společných... ale oba se budem na rozlučce cítit tak nějak líp, když Radek bude jen s chlapama, a já jen s holkama, s nejbližšíma kamarádkama, nějak nám to přijde přirozený. Pak ale pro kamarády plánujeme oslavu po svatbě, u nás na chalupě, bečka, grilování a pod... až po svatební cestě. Zeuwicko, to je blbý s tím že vám do toho příbuzní začínají mluvit... nám naštěstí moc ne, teda spíš vůbec, jen babička má takový tendence, jako že by mě měl ženich vyzvedávat doma, ale já se s ním chci vidět až na zámku, nebo že bych měla jet od rodičů, ale já chci jet od nás z bytu, protože ani jeden rodič nebydlí ve městě kde bude obřad a kde bydlíme my... je daleko od nás, babička, asi 200 km, a prožívá to, já se jí nedivím... ale někdy z toho mám taky divnej pocit, že už to není tak jak chci já, že mi do toho mluví, i když si to nakonec uděláme po svým... Tak hlavu vzhůru, a nedat se! A nejlépe, zvládat vše z úsměvem! I na tyhle přípravy budem časem vzpomínat, tak ať jsou co nejvíc v pohodě! Zítra jdeme objednávat svatební dort, a taky dáme přes víkend dohromady meníčko a pití, abysme mohli už začít řešit tyhle podrobnosti s restauračkou. A taky se konečně domluvit na ty dekorace.
Profilova fotka
My budeme mít Kateřina.... a Radek.... Oznamují všemu světu jednu prostou krásnou větu "Budeme se brát" dne 26. dubna 2008 ve 12.30 hodin na zámku v Rychnově nad Kněžnou. původně jsem chtěla něco jinýho, zdá se mi že tohle má každý, ale co, je to výstižný a hlavně život je o kompromisech x-)
Profilova fotka
Ahoj Léňo, no to jsem se taky chtěla zeptat, kdy budete objednávat dort, asi už by to chtělo co?Já vůbec netuším, asi se tam v pondělí zastavím a zeptám se. My máme rozlučku dohromady z toho důvodu, že 90% známých a kamarádů je společných, takže proto.
Profilova fotka
Kettinko, já jsu s tou cukrářkou už předběžně domluvená, říkala že stačí i koncem února, ale už víme jakej chceme, tak není problém jí to už zadat. Jinak my ještě nevíme jakej text na oznámení... mám pár tipů, tak teď o víkendu něco vybereme. A budete tam dávat i nějaký motto, nebo krátköu básničku? My jo, líbí se mi to. Snad to nebude přeplácaný... Kettinko, jinak to vypadá fakt hezky to oznámení. ;-)
Profilova fotka
Ivulko ahoj, taky moc pěkný... ale ještě jsem to nečetla na žádným oznámení, líbí se mi to. Pěkně jste to vymysleli... ;-)
Profilova fotka
lena: díky, no uvidíme až co přijde, snad bude dobrý. Já jsem tam chtěla veršík, ale myslím, že by to bylo přeplácaný, tak tam nakonec nebude žádnej, není tam tolik místa (kvůli tý mašličce)
Profilova fotka
Ivulko, kde vy budete mít vůbec tu hostinu nakonec? Nějak se mi to plete.. v tom Vyškově? Nebo na té přehradě? Kettynko, my tam zase nebudeme mít tu mašličku, a bude celkově větší, velikost podlouhlé obálky, tak tam by se to mělo vejít.
Profilova fotka
Partner má zase úplně jiný okruh přátel - on udělá jednu velkou a já 3 mini ;-)
Profilova fotka
Spetro, to aby se začalo slavit už tak od poloviny března, aby se ty oslavy stihly, že? A budeš na tu rozlučku vytvářet nějaký pozvánky, nebo to oznámíš jen ústně? Já přemýšlím že bych něco vytvořila...
Profilova fotka
Tak jsem teď napsala té Nastynele, ohledně těch vývazků, tak jsu zvědavá.
Profilova fotka
ne jenom se dohodneme ústně. No začínám na konci března ;-) Musím se pochlubit, přišla nám pomoct do práce kolegynka, která má 2 měsíční holčičku, tak jednou rukou klepu do pc a druhou houpám kočárek...
Profilova fotka
Spetro, jééé.... já ci takýýýý :-D x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky. zdravim vsechny.. Ketinko: to je hezky text, gratuluju..to je dobre, ze jste se shodli..me kadernice rekla ze staci kolem 21.3 kdyz mame svatbu 26.4..Jsem zvedava, co me na te hlave vykouzli. Mam jen predstavu vycesa je nahoru, jinak nevim. uvidime.. Ivulko: my take budeme mit rozlucku spolecne.Bydlime spolu, takze se ani doma nebudu oblekat na svatebni den, no proste vse bude u milacka..Myslim, ze je to tak fajn, kdyz se to dela dohromady.. Matonko: s tema rodicama je to hrozny, snad se ty hadky uklidni..Kazda nevesta si tu svatbu vetsinou predstavuje jinak, nez rodice. Moji mamce je spoustu veci jedno a radkova mama je skvely organizator, takze jsem rada... Zeuwicko: nevedela jsem, ze mas prcka?Asi me to nejak uteklo. A kolik mu vlastne je? Zivot se s nama nekdy nemazli,ale musime vydrzet..Ceka nas prece stastne obdobi.. :-) Julie 123 uvidis, ze satky budou pekny..drzim pesti.. :-)
Profilova fotka
Tak oznámka obědnaný, měli by do týdne dorazit, s pánem je dobrá domluva, tak snad to bude OK, požadovala jsem korekci, takže ještě než to vytisknou, pošlou mi náhled jak oznámko vypadá. Už se nemůžu dočkat ;-)
Profilova fotka
spetro: tak si uzij drndani..To musi byt super:: :-) dneska se pujdeme s radkem kouknout do kadernictvi, ktere me doporucila kamoska. Ona je totiz kvetinarka, tak jsem od ni aspon nacerpala nejaky rozumy..Jsem zvedava, jake kytky me ukaze..Ale ta cena..Libi se me ruze a nejaky drobny kyticky do toho. Ted se me nejak zacala libit lososova barva..Koupily jsme si s milackem novy zaves do loznice, je opravdu nadherny.. :-)
Profilova fotka
ježiši píšu dneska jak prase, tak mě omluvte objednaný jsem samozřejmě myslela ne obědnaný :-D
Profilova fotka
kettinka: no už asi na tebe jde hlad :-D námm to neva ;-)
Profilova fotka
Kettinko super, a mně se ozvala ta nastynela. Platila jsi jí to předem, nebo až to přišlo? Lestep ahojky... někomu to takhle dohromady vyhovuje, tak hlavně ať si to užijete! ;-)
Profilova fotka
matonka: to je klidně možný, co byste nechtěli při pátku ;-) lenajsek: no já jí to platila předem, na účet.
Profilova fotka
Kettinko, taky jí to asi budu paltit předem. Díky za tip! Taky už mám safra hlad... :-S :-D
Profilova fotka
teda to je fičák, právě mi přišel mailem náhled oznámka a do týdne bude :-) tomu říkám rychlost ;-)
Profilova fotka
No vidíš, vypadá to pěkně určitě, že? Kde jsi to objednávala? ;-)
Profilova fotka
lenajsek: IP ;-)
Profilova fotka
Jojo, díky, jinak holky přeju krásnej pohodovej víkend všem! ;-)
Profilova fotka
kettinko: hezké oznámení - blahopřeju
Profilova fotka
ahoj holky, koukám, že to tu opravdu frčí.....tak já už mám připravený text na oznamko taky, teď ještě čekám na poslední příjmení svatebního hosta (přítelkyně kamaráda :))....a´t můžu rovnou nechta vytisknout jmenovky, ale zařizuje to ženich, tak naprosto netuším, kdy to bude )) dokonce mi kvůli tomu ráno prásknul dveřma, ach jo.... na oznamku budeme mít ne verš, ale větu: Kdekoliv jsi, najdeš mě vedle sebe a pak.... oznamují, že dne 19. dubna 2008 ve 12.15hodin uzavřou manželství na zámku v Kuníně já plánuju imi na druhou polovinu roku...tedy jako začít.....tak uvidíme, jestli si ženich do té doby dá říct. zítra vyrazíme na Moravu, minulý pátek se mi narodil synovec...první...tak si ho jedeme pochovat :)) a taky možná zrealizuju další zkoušku líčení. účes zatím čekám, až mi pořádně dorostou vlasy.
Profilova fotka
My taky dnes vyrážíme na moravu, budeme mít prodloužený víkend do úterý. Tak nás čeká matrika, fara, ještě se půjdeme podívat dnes do jedné restaurace o které uvažujeme. A zítra budeme příbuzným na Moravě rozdávat oznámení :-)
Profilova fotka
julie: saty mas vybrane krasne! fakt se mi libi. urcite budou pekne i v realu. kettinka: oznameni moc hezke, takove decentni a vesele :-) i barevne se mi libi. my jak to mame tajne, tak oznameni posilat nebudeme, tak o zabavu vybirani prijdu :-) pa holky, dneska jsem tady pred den nebyla a opravdu je to fuška to precist! navic uz si ted nepamatuju, an co jsem jeste chtela odpovidat, tak to necham byt. hezky vikend!
Bramboro, tak mi i kdyz budem mit tajnou svatbu tak oznameni mit budem. Rozesleme ho potom a bude tam stat neco v tom smyslu: Ten a ta oznamuji, ze byli oddani dne 18.4.2008 ve 13 hod na Chodovske Tvrzi...
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mám dnes za sebou zkoušku šatů (pro mě první) a vcelku jsem z toho rozhozena, dost me to zklamalo ... :-x V jednom salonu na me dokonce nemeli zadne saty :-| Muzete mi prosim pisnout do IP ktere se vam libi? :-) Moc dekuji ...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?