Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Lestep, budu držet palečky... u někoho to jde rychle, u někoho je to bohužel běh na dlouhou trať, důležitý je to nehrotit, být v klidu a pozitivní, a taky někdy zatnout zuby a vydržet... Ať se tady všem daří mít děti šupem! ;-)
Profilova fotka
Julie: my jsme to puvodne taky chteli ve 13:00! Ale nakonec to mame v poledne, abysme pak nejak stihli odjet na ten nas vylet po evrope :-)
Profilova fotka
Tak jsem holky dneska konečně našla oznámko, který se mi fakt líbí tak snad projde ;-)
Profilova fotka
tri holcicky! co skoromanzel na to? budete ve velke zenske presile :-) my mame v rodine hodne holcicek, ja sama mam sestru, ale (nebo mozna proto) bych urcite chtela syna. tri deti by byly fajn. aby v tom byl jeden kluk a jedna holka, jinak je mi to ale jedno.
Profilova fotka
Kettinko, tak to je fajn! A jinak díky, zítra jí napíšu taky... ;-)
No to je sen! Uvidime co to bude...treba budeme mit tri chlapecky :-) To je uplne fuk, jen aby byli vsichni zdravi! Me se jen vzdy libila ta predstava jak je navliknu do ruzovejch saticek a udelam jim culicky:-) .....docela dobry kdyz si vzpomenu jak mi mamka barvite licila ze sem jako mala saticky uplne nesnasela a vzdy kdyz na me chtela navlict neco takhle presladkyho tak jsem pry strasne jecela....ze chci kalhoty jak bracha :-D
Profilova fotka
ahojky.. lenajsek diky za podporu, uvidime, jak se nam zadari, do ktere skupiny budu patrit. Mam kamosku, ktera se pokousela o mimco asi 4 roky, strasny problemy, zanety, 3x na laparoskopii, ted meli jit na umely oplodneni a ona otehotnela spontanne.Takze si beru priklad, ze je dulezity vydrzet..Tak se budeme snazit a uvidime..Pocet ted neni nejak rozhodujici..Uvidime..
Profilova fotka
Čauky Hurá, další věc se dala do pohybu - objednala jsem se na zkoušku účesu :-) :-) :-) Já vás nestíhám číst!!! :-o
Profilova fotka
taky jsem se tento tyden objednala na zkousku ucesu. ta pani me rikala, ze staci v puli brezna. kamoska uz byla na zkouzce ucesu, tak nevim, jestli to neni moc pozde.. juli proc ne, vzdt sny jsou od toho, abysme si je ,mohli splnit ne?treba se ti to podari.. :-)
Tak jsem si akorat objednala saty pres e-bay! To byla rychlost....trochu se bojim aby vse probehlo ok, ale mam strasnou radost! Mam je v albu, myslim, ze obrazek 4 a 5. Co myslite? Budou pekny i v realu?
Ahojky všem:)juuu, teda já vás nestíhám číst, hlavně teda když mi nešel net, tak že jsem teď úplně mimo. Je mi líto, že některé z vás měly tak těžký život:(snad se to vrátí teď vše v dobrém a zůstane i nadále. Jinak teda ani pomálu nevím na co napsat dřív:)je mi 26 ale v únoru bude 27, přitel bude mít v srpnu:)na zkoušku účesu mě řekla, že stačí dokonce 14dní před svatbou, tak to teda začínám stresovat....jo a chtěla jsem se zeptat, viděla jsem u některých v albíčku, že mají na vývazcích v místě překřížení kytičky látkové, dají se normiš koupit v galanterii? U nás máme jen 2 a v té jedné na mě paní koukala jak na blázna. Jinak jsem objednala podvazek a punčochy, tak snad mi budou, to se pozná až dorazí:)řeším i botky, mám hodně širokou nohu, tak že budu muset vzít jakékoliv:(Podprsenku budu kupovat až asi ve čtvrtek před svatbou, jak si pojedu pro šaty, je to dost velká půjčovna, tak prý mají zboží dost, bojím se, že pokud by se mi podařilo něco zhodit, první co to odskáče jsou prsa:(Vím že si řeknete, té se to mluví, když už dítě má ale mimi jsme moc chtěly a dr mě varoval, že to nebude sranda, otěhotněla jsem hned 2měsíc po práškách, vlítla jsem do zdravé výživy, koupila jakýsi ten přípravek v řadě elixír a lila ho do sebe, nevím jestli to tenkrát pomohlo ale otěhotněla jsem hned:)ale pak jsem si to od začátku do 36měsíce proležela, dokonce s přestávkami v nemocnici, malej je doslova vymodlenej. Hlavně jsem tenkrát nabrala 22kg, tak mám i tak pořád co zhazovat:(.....tak že nebojte, ono to třeba nejde hned ale o to to pak bude lepší:)))))
tak jsem to vše pročetla ještě jednou, škoda, že se nemůžu připojit do debaty kdykoliv skrze malýho, tak jen když spí:(jako dary by jsme taky chtěli penízky ale zatím se teda nikdo neptal a kámoška mi rovnou řekla, na to zapomeň, nebudu dávat peníze ale dárek:(((máme to celý jakýsi postavený na hlavu, rodiče(také jsou rozvedení) od přítele volají, koho ještě na svatbu chtějí, tak se připisuje:(máma zas že se chce podělit s mojí o cukroví a nakonec se už měsíc neozvala,je toho víc a nejradši bych se zbalila se svědkama a jen my 4 a basta, dokonce už je problém i v tom, že mám šaty za 6000,- a ty předtím byli za 3500,- no je toho opravdu víc, moc mě mrzí, že to začíná být tak jak chtějí druzí a né jak chceme my dva. julie123-ono těžko soudit, vždy jsem si na netu našla šatičky, které se mi moc líbily a pak třeba vypadaly jinak, ty co jsem zas moc nechtěla vypadaly úžasně. Ale jsou krásné a myslím, že jsi netrefila špatně:)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ivi, já budu dělat 3 takové komornější... protože by se většinalidí viděla poprvé a navíc jsou to úplně jiné typy lidí.... Mimčo no uvidíme, ale možná se na něj vrhneme hned pos svatbě.... ;-) Monco_ myslím že můžeš mít oranžové i bílé růže. Hlavně se uzdrav!
Profilova fotka
Julie: moc krásné šatičky jsi si vybrala Leni: budu držet pěstičky, nech se mimi podaří ;-) Na zkoušku účesu půjdu na konci února. Ale myslím, že to nebude poslední. Protože účes, který jsem si vybrala mi asi na mých neposlušných vlasech držet nebude, ale dokud to nezkusím tak se nevzdám. ;-) Kytičky se dají normálně koupit v galanterii. Zeuvicko: co je komu dotoho za kolik máš šaty?
Profilova fotka
já to tak Peti taky vidím, asi je to rozmumnější... ;-) A budete něktdrá dělat rozlučku sohromady s partnerem? =-) My jsme o tom uvažovali, alenakonec je to takhle... Zeuwicko, nenech se znechutit... ono tohle asi nastane časem všude... My to máme snad už za sebou. Tendenci kecat do všeho měli hlavně přítelovi rodiče. Oni to mysleli dobře, ale... však to znáte ;-) Je to taky byví, jsou zvyklí, že svatbu prostě pro děti chystají rodiče, oni to tak asi měli... A s těma šatama bych si nelámala hlavu... Je to prostě jednou za život, tak ať jsi v tom, v čem se budeš sama sobě líbit :-) Moni, taky myslím, že můžeš mít obojí. Nebála bych se té oranžové ;-) Jen to chce pak sladit ženicha :-) Holky Mně se ten můj ženich v tom svojem obleku tak líbí!!! Sekne mu to! x-) Bude krásnější než já :-N
Profilova fotka
Jo a někdo se tu ptal, jestli jsem od hhranolky kupovala organzu... Já od ní brala tyl (bílý a meruňkový) a okvětní lístky... A teď ještě tu spodničku... Organzu ne-e, ale možná by ji sehnala, stačí jí písnout do IP ;-) Je moc ochotná 8-)
Profilova fotka
zeuwicka: přesně, včera jsem se chytla s mámou kvůli svatbě, na svatební hostině chtěla příbuzný a já jí vysvětlila, že tam chci jen nejbližší rodinu, tj. rodiče, sourozence a babičky a svedky. A ona mi na to hned, že jí připadá, že je tam nechceme. Hrozně se mě to dotklo a prostě si to nenechala vysvětlit, nakoc mi řekli že je to nezajímá! ;-( Fakt nevím, jsem si myslela že jim ulehčím, když se nebudou muset o nic starat, ale je to špatně. Ale svatbu chci mít podle sebe a doufám, že ty hádky nebudou! rozlučkÿ asi budeme mít společné 1 nebo 2.
Profilova fotka
Dobré ránko, teda holky vy jedete... :-) Takže my budeme dělat rozlučku dohromady, nějak se to u nás chytlo, spousta lidí to tak dělala a bylo to faj, přítel si udělá ještě navíc v práci s chlapama prasátko a sud piva. Včera mi bylo odsouhlaseno oznámko, tak buď dnes nebo příští týden obědnám. Kadeřnice mi řekla, že stačí 14 dní před svatbou - no ale je to známá, takže vím, co od ní můžu čekat. V sobotu jdu zkoušet šatky, malinko jsem od minule zhubla, tak snad se nevyplní moje noční můra,že je nezapnu, to by mě asi odvezli :-N
Profilova fotka
Ketti, to se určitě nevyplní ;-) Jsi šikulka! Už nehubni. Jsi teď fakt nádherná kočka! :-N 8-) Užij si zkoušení! Kde máme ukázku oznámeí? =-)
Profilova fotka
Ivi: Dám ho do albíčka ;-)
Profilova fotka
no proto! :-p :-D
Profilova fotka
Jééé! Moc pěkný :-) x-) :-N
Profilova fotka
je tam ;-) vypadá růžový, ale je krémový, včetně mašličky
Profilova fotka
Je krásný fakt - pěkná barva, jemný. Tak blahopřeju k výběru!
Profilova fotka
je fakt krásný ;-)
Profilova fotka
Děkuju, no holky byla to dřina, ale o to víc mě překvapilo, že i miláček souhlasil, trochu jsme se rozcházeli ve výběru textu, no tak jsem dala na něj, sice to má každý, ale co je to jednoduchý a výstižný :-)
Profilova fotka
a jakej teda budete mít text?
Profilova fotka
ivi: ty seš teda zvědavá :-) nebudete mít jako vůbec žádný překvapení když vám všechno napráším :-D
Profilova fotka
My máme Iva ... a Miroslav ... dne 19. dubna 2008 v 11:30 hodin zpečetí svou lásku manželstvím v kostele sv. Jakuba v Brně.
Profilova fotka
No já jsem zvědavá! :-N :-D Však to neříkej... když je to tajemství... ;-) My si to vymýšleli sami, ale asi to už někdy někdo měl... Zní to celkem klasicky... =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?