Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Kopretiny nevypadají špatně, ale asi spíš ne. Chceš smetanovou barvu? A nebojíš se, že to nebude výrazný? Jaký budeš mít šaty bílý nebo šampaň? Já chci bílý, ale právě se bojím světlý kytky.
Profilova fotka
jaro 2008: Ještě jsem se tu pořádně nerozhlídla. Ty co máš v albu jsou moc hezký. Akorát my pudem oba v bílém, tak budu muset asi najít něco barevného.
Profilova fotka
já bílou mít nemůžu, protože jsem sama jak ředitel vápenky a neopálím se ,.... jestli budete oba ve světlom, tak to chce nějakou dominantní barvu kytky a výzdoby - ¨podle mě, :-D leni - jojo jsem ráda, že je pátek,... ještě zítra na tři hodiny a bude to za mnou,... pak bude den a půl volna - krásná představa,.... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja mam uz dneska volno :-) vikiabob, me se taky libi kaly ;-) Ale nejsou jen bilý, takže do nich klidně můžeš jít ... já mám teď třeba na stole žlutý s tou zelenou příkrasou, dostala jsem k narozeninám, takže u bílých šatů určitě vyniknou,hm?
Profilova fotka
emispheare: A jakou budeš mít barvu? Moje kamáradka měla lososovou a vypadala nádherně. Já jsem v tomhle staromódní. Ale počítala sem, že přítel půjde v tmavším obleku, překvapil mi, že chce bílý oblek. Ale oba máme tmavý vlasy, tak snad to bide vypadat dobře.
Profilova fotka
pavlina: děkuju za inspiraci, vidíš ani nevím že by šly i v jiných barvách, pořád je všude vidím bílé. Koukla jsem se do tvého alba, máš tam hezký šaty. Chtěla bych stylem podobný tim co jsou hned druhý zleva. Ale mám menší prsa, nevím jak to bude vypadat, uvidíme na zkoušce.
Profilova fotka
já budu mít barvu výzdoby asi modro smetanovou
Profilova fotka
viki, ja videla kaly takove zihane do ruda, nebyli prave cele rude a ty se mi moc libili, ale rada bych svatbu do fialkova nebo modra, takze nic :-) Myslis ty satecky s hodne narasenou sukni? To ja jsem taky zvedava, jaky mi padnou ... bohuzel jsem vcelku mala a prsa mam taky po tatinkovi :-D Myslim, ze snad ani nesezenu podprsenku bez raminek s takovou velikosti :-( Editko, tak to ja bych taky chtela modrou nebo fialkovou + bile doplnky se zelenym ... vcera jsem si uz malem neco objednala :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se k Vám také přidávám s datem duben 2008. ;-)
Profilova fotka
pavlí - co to bylo? co tě takhle moc lákalo? ahoj kirny :-D vítám tě mezi náma :-D
Profilova fotka
vikiabob: koukni taky ke mě do alba a jinak kaly jsou i barevné :-)
Profilova fotka
ahoj kirmy, vitej :-) No lakaly me ty blbustky na vyzdobu stolu :-D Uz jsem mela v kosiku ten fialkovy pruh do prostred stolu, pak nejake fialkove latkove kyticky, pytlik bilych kaminku a pytlik bilych plastovych kyticek :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak ted jsem uplne nahodou objevila krasny kaly, co by byli uplne nej, blomodre ... tak mrknete do meho alba, budou uplne na konci ;-)
Profilova fotka
ahoj Kirmy, výtáme tě mezi náma - vybrala jsi si hezké šaty i místo. Už jsi našla krámek ve kterém jsou ty šaty?
Profilova fotka
pavlí - tak ty jsou krásný
Profilova fotka
Dík za přivítání. Fotky ještě musím doplnit. Šaty jsou z Evanie, tak doufám že je tam najdu.Ale moc s tím nepočítám,vždycky je všechno jinak.A i kdyby je tam měly,tak nebudou mít mou velikost a nebo mi třeba nepadnou. :-)
Profilova fotka
ale , buď optimista, určitě tam budou a budou Ti strašně slušet,... alespoň to si říkám já :-D
Profilova fotka
taky myslim, ze v Praze mas obrovskou sanci je sehnat ;-) A kdyz nebudou sedet, tak neva, budou hezci i jiny ;-) Ty kali jsou fakt super, jen tezko soudit, jak je tezke je sehnat :-(
Profilova fotka
pavlí - já jsem si takhle aktivně koupila dom vlizelín, no dušička má pokoj, ale hlavička přemýšlí o tom, že by nakonec koupila látku a ubrusy nechala spíchnout :-D :-D :-D takže vlízelín zůstane asi na auto - teda jestli to na tom bude vypadat dobře :-D
Profilova fotka
No hold,když nebudou tyhle tak se bude shánět,ale aspoň typově aby byly takovéhle. Nějak si nedokážu představit na sobě korzetový šaty bez ramínek.
Profilova fotka
O vizelínu jsem přemýšlela na židle,ale na 100 židlý by to bylo dost drahý,ale i tak o tom budu přemýšlet. :-D
Profilova fotka
kolik hostů budeš mít? 100 žídlí? =-)
Profilova fotka
jakou barvu jsis koupila toho vizelinu? Ja nakonec nevedela kolik, tak jsem to stornovala, ten jeden pruh mel 8m :-D Na auta chci ciste bilej, popripade prevazat modrou masli :-) Desim se, ze az vyberem restosku, ze tam budou mit neco jinak barevnyho ... zidle, zavesy nebo tak :-D Kirny, ono asi uvidis, az si neco zkusis ... me se libi ty co mam v albu, ale podle zkusenosti s nakupem obleceni vim, ze mi sedne to, co se mi vubec nelibi ;-)
Profilova fotka
100zidli=100hostu :-D
Profilova fotka
No právě,že dost,ale aspoň to bude veselý.Na oběd 65 a na večer 38.Takže zatím to vypadá na 103.
Profilova fotka
tyjo x-) mega svatba ... super 8-)
Profilova fotka
no tak to teda klobouk dolů :-N pavlí - no já mám smetanovej a světle modrej, ale vidím to asi opravdu na to, že to bude na autě :-D
Profilova fotka
Bohužel mám velké příbuzenstvo nebo spíš bohudík. Takže je musím všechny pozvat,jinak by mě vydědili. Ale naštěstí já je i chci pozvat. p_avlina : no to mě také vždycky sedí to,co se mi na první pohled nelíbí.
Profilova fotka
kirny - to nebylo myšleno ve zlém,... vy jste veliká rodina :-)
Profilova fotka
to mi mame take velkou rodinu, nebo spis pritel, ale vsechny opravdu zvat nemuzem, nedoplatili by jsme se ... hlavne kdyz setrime na bydlenicko :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?