Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Brambora: tak to moc gratuluju! Když jsem to četla, málem mi z toho tekly slzy, jak to krásně přijal a jak jste z toho oba nadšený... x-) 1000 ks na 40 lidí, toznamená že já budu muste mít 2000...jéééé to je hrozný. Ale my to nějak nakombinujeme, tchýně chce péct cukroví, takže nebudou jen koláčky. Možná by stačilo 1000 koláčků a 1000 cukroví. No uvidíme, sednem doma s mamkou a spočítáme. Hlavně kolik mouky,másla apod. :-N
Profilova fotka
kettinka: skoda, ze je nemas na fotce, hned jsem se byla divat :-) ja mam v planu jit na svatebni veletrh v hotelu Diplomat v Praze, ten je tusim 8.-10.2., tam zacnu vybirat saty a hlavne prstynky. loni jsem tam byla s kamoskou a meli tam dobre slevy.
Profilova fotka
matonka, dik, ja jsem si vcera pres den procitala v diskuzi o tom, jak kdo byl pozadam, ale byla jsem z toho taky uplne namekko :-N p_avlina, to je dobre, ze nemas saty, aspon nejsem sama :-) ale my toho moc potrebovat nebudeme, kdyz mame jenom amlinkou svatbicku. akorat pritel navrhl, ze bysme pronajali na ten dalsi vikend chatu a pozvali tam vsechny kamarady, takze to mozna tak rychle naplanovane preci jen nebude.
Profilova fotka
Ahoj já už mám šaty, :)) na fotce na na mně ale na modelce....od St. Patricka. jsou v albíčku, ale mně sluší více. 8-) vývazky už mám taky hotové.....červenobílé, ukážu, až vyfotím. Bramboro-gratuluju, to je super, že se vdáváš taky v dubnu, no když to budete mít takhle komorní, tak budeš mít přípravy jednodušší než my megalomani....:)) tak přeju všem hezký víkend Mirka
Profilova fotka
brambora: takže nějakou oslavu pro přátele by jste stejnak plánovali :-) A obřad jen sami bude moc romanticky :-) Ja se tech satu docela obavam, bydlim ne zrovna ve velkomeste a slysela jsem ruzne reference na mistni salony :-( Ja si v podstate vybrala saty na strankach salonu nevesta v Praze :-) Ale tady je asi nesezenu ...
Profilova fotka
ahojky. vsechny zdraim. Vitam te pretty woman mezi nama, kdy mas ty svatbu a jak u tebe probihaji pripravy? Bramboro: moc ti gratuluji, to muselo byt opravdu nadherny, urcite se tvuj zalekl, ze jsi to chtela udelat za nej. Najednou se citil, ze on je ten, ktery musi prece pozadat a treba se tim neco rozhybe a uz bude mit strach,abys ho nahodou ty nekdy v necem nepredbehla a bude se vic snazit.. :-) Muselo to byt ale romanticky.. Pavlinko, to je skoda, ze tam nedelaji obrady v dubnu. A kdy a kde jsi to chtela mit? Snad neco sezenete? S Radkem jsme byli v sobotu na priprave u nas na fare. Tak nam to zbyva jeste 1x a pak za fararem spise uredne dolozit veskere doklady, ktere budou potreba. jak marodim, tak je to vse zbrzdene, ze nemuzu nikam jet.,Ach jo, uz rada bych nekam vyrazila, poohlidla se po puncochach, pradle a botech.. Pavli, snad vyberes nejake saty. Myslela jsem, ze uz se ti podarilo?
Profilova fotka
Nene, já jsem ještě nikde vybírat nebyla, pokud myslíš, jak jsem před chvilkou psala o tom salonu nevěsta v Praze, tak to se mi líbili jen na jejich webu ... ale těžko posoudit, zda mi takový střih bude sedět :-) No na ten hrad jsme se ještě nedovolali, ale na stránkách majím svatby až od května ... tak uvidíme, co nám řeknou ]-(
Profilova fotka
bramborko, to je krásné :-) Zároven tě obdivuji, takhle žádat o ruku. Ano šatečky už mám.
Profilova fotka
bramborko: to bude skvělá svatbička, já jsem si vždycky přála malou tajnou svatbu. Ale nějak mi to neprošlo, ale podařilo se mi aspoň zkrouhnout počet hostů z 80 na 40 ;-) I když dnes když to přítel vidí tak říká, že bychom si mohli udělat tu malou svatbičku. Ale to už se mi nelíbí, když to tady řeším skoro rok, tak už se toho nevzdám... Ach ti chlapy...
Profilova fotka
Jéé, holky, vy jste tak hyperaktivní najednou! x-) Mě už se dělá z učení regulérně zle. Celej den se učím, pak spím tak DESET hodin! To u mě není normální. A v poslední době se mi chce spát i odpoledne. Je mi fakt už z toho zle, nic už mi neleze do hlavy, ach jo... :-( A ještě neumím zdaleka všechno. A vy mě tady vždycky tak příjemně neladíte! Jééé x-) :-N :-D 8-) Jste bomba. Mám aspoň pocit, že tu nejsem pořád zavřená sama mezi 4 stěnama ;-) Takže všem moc gratuluju k novinkám ;-) Vítám nově příchozí, roním slzu nad žádostmi o ruku a přeji šťastnou volbu při vybírání šatů (já je vybrala v druhým salóně... - první den ;-), i když pak jsem ještě pro jistotu něco obešla, stejně si za nima pořád stojím x-) ) Vývazky možná nakonec taky objednám, pořád je někdo inzeruje v místním bazaru, mareka a ještě kdosi ;-) Ani to nevyjde až tak draho... Uvidím, jak se mi bude chtít ;-) Vypadá to, že si užiju dost s oznámením... :-D
Profilova fotka
Peti, to je teda na zabití fakt :-D Oni si prostě pořád budou vymýšlet!!! 8-) Jo a jinak ještě jsem chtěla, že já jsem teda taky rak, jak ti vaši chlapi a narodila jsem se 11.7 ;-)
Profilova fotka
Ivi: to je normální já když se pořád učím tak mám pořád hlad, žízeň a chce se mi spát. Víš čím to bude, tím že si nechci nic jiného dovolit při učení... tak jsem radši furt unavená apod. :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
mně to jako celkem šlo... tak první dva týdny... ale to jsem nestihla ani půlku :-| Tak jsem se do toho víc opřela teď ten poslední týden a něco a fakt už jsem z toho vyšťavená... Hlad teda naopak zase nemám... jsem tak nervózní, že zase tak pět kilo zhubnu... :-S
Profilova fotka
Holky, nějak mezi váma začínám mít chaos co kdo už má a nemá zařízenýho.. :-D Tady se člověk na chvilku odmlčí a hned má co číst... :-) Bramboro, tak to proběhlo super... aspoň že ten tvůj řekl že to měl udělat on.. ten můj asi zodpovědnost za požádání o ruku necítil... :-S :-D Ale hlavně že souhlasil. Ten jeho výraz když jsem se ho zeptala si budu pamatovat snad do smrti. A jsu ráda, protože on už jednou ženatej byl, tak takhle už od začátku to je pro něho změna. A dalo by se říct že snad je ta naše budoucnost nastartovaná dobře, a jinak než měli oni s bývalou manželkou... i tím kde bude obřad, jak budeme oblečení, jak jsme se poznali, čím vším jsme museli projít, než jsme byli spolu, a že nám od začátku nikdo nevěřil, že spolu zůstaneme, natož že se někdy vezmeme! :-D Ivulko, tak to jseš jak můj přítel narozená, to je fajn! ;-) Jinak kdybych nemilovala tak svou babičku s dědou, a tátu, který jsem chtěla mít na svatbě, tak bych asi taky udělala svatbu jen se svědky, i přítel o tom uvažoval... ale já je tam prostě chci, a chci aby mě táta dovedl k té mé lásce a předal mě. Bez toho bych tu svatbu mít nechtěla. Ale komorní svatba by nebyla špatná.
Profilova fotka
Jinak Ivi, určitě školu zvládneš! Hlavně pořádně spi, ale to tady čtu, že už spíš... :-D
Profilova fotka
Jo, když já bych nejradši jenom spala! Nebo byla na beremese, či zařizovala svatbu :-D To máte pěkně rozjetý teda Leni, vypadá, že jste spokojení ;-) to vám přeju! Tak už to vypínám ten přístroj zase a jdu se podívat, co na to říká Antonín Artaud :-)
Profilova fotka
lenajsek, to se mi libi, ze to mate ted uplne jine od zacatku, nez to mel s byvalou manzelkou. to je nahodou pekne :-) U nas to probehlo fakt uplne v pohode, ani nechapu, proc jsem vlastne byla tak nervozni. Vie co je zvlastni? ze mam snoubence :-D nejak mi to neprijde. asi to bude proto, ze to nemuzu nikomu rict. Premyslim, kolik nas to bude stat, ale nejak se mi po tom jeste nechce patrat. Ale asi dost, ze? Radsi to nebudu ani pocitat :-N
Profilova fotka
bramboro, my budem v únoru mít rok od zasnoubení, a pořád mi to nepřijde že mám snoubence... :-D Dostaneš prstýnek? Zásnubní?
Profilova fotka
Jinak kolik co bude stát... no, šaty, oblek, boty, prytýnky, kytka, oznámení mít vlastně nebudete, nebo necháte udělat oznámení o tom že jste se vzali? Jídlo, nevím jestli cukroví, koláčky... ale budete paltit určitě míň než platíme my, co máme i rodiny a zámý... i když my nebudeme mít moc lidí, 24 si myslím že je tak akorát. A taky něco možná jao poplatek za obřad, podle toho kde ho budete mít...
Profilova fotka
aha, tak to je asi normalka, ze si nepripadam zasnoubene. saty, oblek, boty, prstynky... to mit budeme, to bude asi palka, protoze jak se znam, tak si vyberu zrovna ty nejdrazsi saty, ktere budou mit 8-) kytku nejakou vymyslim snad ne drahou, dyt ji budu potrebovat tak maximalne hodinu i s cestou. oznameni jeste nevim, bud posleme rano pri ceste na obrad oznameni, ze svatba uz byla nebo neposleme nic a vsechny prekvapime az na oslave. Kolacky ani dorty mit nebudeme, takze jenom obed pro nas dva (nebo 4, podle toho, kdo budou svedci) a pak pozveme na veceri rodice, dodatecne. 24 je super pocet, ja kdyz jsem kdysi pocitala, kolik lidi by asi tak bylo na moji svatbe, kdybych tam pozvala opravdu ty nejnutnejsi, tak se to na min ani spocitat nedalo.
Profilova fotka
Jojo, je to tak.. a to já tam nemám polovinu rodiny z matčiny strany, a Radek tam nemá z rodiny moc lidí, už jich hodně nežije. Takže to je opravdu počet minimální. A s těmi svědky byste chtěli jen oběd, nebo třeba i někam půjdete večer posedět, popít, a tak? Nebo už si budete užívat romantiky? Asi to ještě promyšlený úplně nemáte, že? Když je to tak čerstvá informace.. :-)
Profilova fotka
Ivi, teď jsem měla čas se mrknout do Tvého alba... to je krásný to oznámení! To jste tiskli doma, nebo jste to nechali někde natisknout? A jestli doma, písmo jste měli normálně z Wordu? Díky...
Profilova fotka
lenajsek, nahodou, ja uz to mam vymyslene :-D Ja jsem to prvni vymyslela a az pak zadala uz s kompletnim planem :-) Samozrejme s tim, ze se da jakkoliv zmenit ke spokojenosti nas obou. Ale prosel cely. My ten stejny vecer odletime na svatebni minicestu, predbezne tak na ctyri pet dnu nekam do Evropy. Premyslela jsem o Amsterdamu, jeste jsme tam nebyli, a nasla jsem levne letenky :-p
Profilova fotka
Aha, tak to jo... takže jak v těch amerických filmech, ještě ten den odlééét... :-D Tak ať to klapne, jak si představujete! A kde vůbec plánujete mít obřad, někde v na úřadě, nebo někde jinde?
Ahojky:) tak už mám ty vysněné šaty konečně, pro svůj klid a taky pro klid ostatních okolo:)))jeeee, tak teď už se na svatbu opravdu moooc těším:)musela jsem vám to sem napsat, protože jsem fakt moc spokojená:)
Profilova fotka
ahoj. :-( zeuwicko, tak to je super, ze mas take saticky, urcite z nich mas velkou radost.Tak si ten pocit moc uzivej.. Bramboro, moc te obdivuju, urcite to bude super svatba..nebudes mit tolik zarizovani co my vsichni,ale urcite to ma i sve kouzlo.. Nejak na me padla ponura nalada.Porad lezim doma a nemuzu ven. Zacina me z toho pekne hrabat..Preji vsem krasny sobotni vecer i cely vikend.. :-(
Profilova fotka
Ahooooj! Tak si po celodenním maratonu napříč divadelními dějinami dávám pauzičku u milovaných spolusnoubenek ;-) (nezní to moc "soudružsky"? - už jsem nějaká zblblábláblá).... Jé, mám toho už plný zuby. A to jsem dnes chtěla OPAKOVAT a postupně jsem pochopila, že se to tedy opravdu opět učím... :-( Tak ještě mám jeden den chachá 8-) :-S Co se týká svatby- Leni, díky za pochvalu oznámení :-N |-| Těší mě to, neb mámu drahému nejdražšímu se nelíbí daná kombinace barev - modrá, lososová (přitom na lososvé jsme se shodli už dávno a modrý oznámení si k ní vybral on.. :-p A mně se zdá, že je to hezký...) a hlavně se mu nelíbí mašička ( ]-( ) Takže pokud se to některé z vás nelíbí, klidně sem s tím, protože já už teď snesu všechno ;-) Tiskli nám to v tiskárně... Já to chtěla dělat doma, ale takhle bysme o neudělali ani náhodou... Ty kytičky jsou vytlačený, takže je to takový reliéfní (nevím, jak to popsat...) a i to písmí je takový "zapuštěný, je to tam trochu vyražený... Sami barvíme středy kytiček na oranžovo (světle - skoro lososově ;-)) a hlavně nás čeká provlíkání stužek. Teda hlavně mě asi :-) x-) A já se na to těším. Až budu dělat neěco jinýho, než se učit! 8-) Zeuwicko: Moc gratuluju k šatičkám :-) Kde máme fotečku? =-) :-N
Profilova fotka
ivullko to ti verim, ze uz z toho blbnes..Ja bych se asi mozna radsi ucila, neze nedelala nic..Kdyz s tema chlapama je to fakt nekdy problematicky..Snad se ti to podari dobre vyresit a urcite budete mit radost z oznameni..tak at ti to jde..neboj, ses sikula a zvladnes to.. :-)
Profilova fotka
Lestep, neměj depku, za chvilku tahle dlouhá zima přejde, a bude jaro, a náš nejoblíbenější a snad nejšťastnější měsíc a pak den... ;-) Ivulko, myslela jsem si to že je to tisknutý v tiskárně, dokážu si představit jak etn papír vypadá, a myslím že na stolní tiskárně by to byl dost problém natisknout, pokud vůbec. My chceme oznámení dát taky do tiskárny, protože jsem si vymyslela vínový papír, a stříbrná písmenka, i s obrázkem... To bysme doma nikdy nenatiskli. Kolik si vzali za kus, jestli se můžu zeptat? Jinak přeji hezký večer a dobrou noc... A mašlička se mi líbí. ;-)
Profilova fotka
Ahoj děvčata v novém týdnu :-) Doufám, že dne se dostanu zase o něco blíž k titulu Bc. a odbudu si to divadlo.... Nemůžu dospat (samozřejmě), láduju se čajem a valím si do uší uklidníjící hudbu, jinak bych se zbláznila!!! Trošku na to ještě mrknu a vzpomeňte si na mě po třetí hodině, budu tam tak hodinu... :-S Potřebuju posílat pozitivní energii ;-) Jedno oznámení vyšlo na něco přes třicet Kč.... Je to fakt dost a to jsme měli nějakou množstevní slevu (máme jich přes sto!) Ale udělali nám všechno, co jsme chtěli a hlavně fakt hezky... ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?