Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahojky, koho ano - koho ne - to je někdy fakt dilema...No my sestřenky a jejich manžele samo pozveme, ale jejich 6 dětí - to už ne. Navíc jsou z jiného města, tak jsem ještě zvědavá, jak a kam je všechny uložíme na noc. Ale ty některé kámoše (no spíš pro mě známé než kámoše - navíc se všichni od té doby rozmnožili o 1-2 děcka :-D ) - nevím nevím jestli na celý den. Já si s nima nemám co říct. A jeden pár, kterým byl můj přítel na svatbě ho už 2x docela dost namíchl, že se přítel zařekl, že na nám na svatbu nepůjdou. Já myslím, že i když je to třeba slušné jim oplatit pozvání, tak by se to dalo obejít tím, že bysme řekli, že chceme spíše rodinnou menší svatbu a že když přijdou na obřad na radnici, tak budem samozřejmě rádi. Já bych tam chtěla lidi, které já a můj přítel známe a víme, že to jsou lidi, na které je spolehnutí a jsou to kámoši se vším všudy.
Profilova fotka
leni, tak jasně, já tohle chápu,... jen prostě nevim, jak jim to taktně naznačit, aby děti měli doma,.... rodina - dobře , to chápu, ale nevidím důvod, proč by nemohla hlídat třeba babička jenže to vidím asi jen já, nebo fakt nevim
Profilova fotka
našla jsem dobrou tabulku na rozpočet :-D http://www.svetsvateb.cz/SvatebniRozp...
Profilova fotka
Edit, jestli s nimi mate dobre vztahy, tak kdyz se optas jestli sezenou hlidani pro deti, aby mohli prijit, tak jim to bude jasne ;-) Ja byla sestrence na svatbe a ponevadz ted ma uz dva kluky, tak ji pozvu a zeptam se, zda ji tychyne decka pohlida :-D , aby nemuseli brzy domu atd. ;-)
Profilova fotka
Leni, pokud tam budes mit jen rodinu, tak to vysvetleni by pochopit meli ;-) A hlavne pokud s nimi mate rozepre, tak bude lepsi, kdyz je asi nepozvete :-( Je to vase svatba a meli by jste tam mit lidi s kteryma je vam fajn :-N
Profilova fotka
leni souhlasím s pavlou,.... nezvat si nikoho s kym nevycházíš a kdo by Ti ten den kazil,.. jestli chceš obřad jen s rodinou, tak to tak udělej. Kamarád to měl podobně,... s kamarádama se sešli před , koupil prase, dal sud a tím to haslo,...obřad měl jen s rodinou.... každej tě vždycky pomluví, ať to uděláš tak, i tak
Profilova fotka
Tak to máš recht, Edit. Já si nemyslím, že by nám to měli zkazit, ale nějak se mi zdá, že vztahy mezi náma ochladly (s těmi známými, kterým jsme byli na svatbě) - párkrát jsme byli u nich na návštěvě, když je potkáme, tak nás zvou ať se stavíme, ale oni u nás nebyli ani jednou a to přímo nesnáším. Viz třeba u moji nastávající tchýně - furt musíme k nim chodit - aji když potřebují něco oni, tak jim to musíme donést až pod nos, přijďte na oběd... (ta nikdy nezapomene připojit, nebo vy už jste byli u rodičů - tedy u mojich - ale aby přišli k nám na návštěvu, to ne a to bydlíme asi 20 min. chůze od nich. Tchýně je dobrá švadlena - šije mému milému oblek na svatbu, ale jídlo mi u nich nechutná (jednou prý řekla mému příteli, že jim to dělám naschvál, ale ono to někdy nechutná ani jemu) :-D Jojo tchýně a tchán - to je kapitola sama pro sebe. Někdy si čtu nebo i připojím komentář na diskuzi "tchýně".
Profilova fotka
Tak na tu diskuzi "tchyne" se musim taky mrknout :-D Ja zatim s nimi teda nemam nejaky rozepre, ale je taky fakt ze nebylo zatim nic treba resit ;-) Za to moje mamca, to je kapitola sama o sobe :-D Jsem se musela smat tomu vareni, jak tady pises ... moje mamka, stara skola, se drzi hesla, kdyz to neplave v tuku, tak to neni obed :-D To NESNASIM !!!! A taky jak se porad micha do meho rozhovoru s pritelem ]-( No a kdyz vidim u nas segry deti, tak to radsi nekomentovat :-x
Profilova fotka
Ale jinak ji mam rada :-D Kazdej ma svoje mouchy ... aby nedoslo k omylu :-D
Profilova fotka
tak to já si na tchýni nemůžu stěžovat,... nechává mě být , je milá,... vlastně jo, jedno mi vadí - snaží se mě vykrmit a furt mi vaří jen jídla, co mám ráda :-D :-D :-D jinak moje mamka - pro jistotu dřív nevařila
Profilova fotka
Já když tak přemýšlím, tak jsem si na "tchýně" nikdy nemohla stěžovat ;-) Mám to ale štěstí :-D
Profilova fotka
emispire: to víš, hodně práce, ale než se z ní začne tak toršku zábavy :-) já taky chtěla kopretiny, popř. tulipány a vidím to na tulipány :-) na šaty jsem se byla dívat - dokonce ve 3 různých městech abych měla srovnání - ale zatím mě žádné nenadly tolik abych řekla - to jsou ony. Mám v plánu si je fakt zamluvit až tak v listopadu. Na ty krajkové se půjdu ale určitě podívat, i když už teď vím, že mi nepůjdou. Přesně jak říkáte. Máme je albu každá, ale málokdo se v nich vdá. No pokud jsou fakt velikosti jen 34, tak to můžu rovnou vzdát....
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak pěkně jste to tu včera rozjeli o 3 stránky za 24 hodin. Já jsem Petra a je mi 25. A v sobotu se stěhujeme (teda zatím věci, opravdu začněme bydlet až v říjnu) - já z Prahy, on z malé vesničky asi 70 km od Prahy do Benešova do bytu. Svatba bude tak asi 65 lidí.
Profilova fotka
spetra: ahojky stejnej termíne ;-)
Profilova fotka
kettinka: ahojky :-) Jinak já chtěla taky vždycky malou svatbu. Protože jsme oba nejstarší, tak jsme nikomu na svatbě nebyli, jen nějakým tetám když jsme byli malý. Přítel však má dost velkou rodinu a se všemi vychází, takže to bude muset být svatba asi trochu větší. :-(
Profilova fotka
spetra:malá nebo velká svatba, hlavně si ji musíme pořádně užít abysmě měli celej život na co vzpomínat :-D
Profilova fotka
Jste s partnerem uz nejak dyl? Koukam, ze se nas docela hodne stehuje ;-) Tyjo Peto, tak to te obdivuju, ja bych sla nejradsi sama se svedkama, kdyz to vsechno vidim :-) Ale snad se to vse podari a bude sranda :-D
Profilova fotka
peťo - do Benešova? To je tak 20km ode mě. S tou velikostí jsem to myslela obrazně na těch modelkách, jak je to nafocené
Profilova fotka
Ahojky, zrovna včera jsme byli s přítelem potvrdit termín svatby.Budeme se brát 4.4.2008, už se moc těším. Obcházím obchůdky a přemýšlím čím začnu... :-)
Profilova fotka
ahoj bledulinko, tak to gratuluji, kde to budete mít?
Profilova fotka
zatím jsme spolu nebydleli, to nás teprve čeká a jsme spolu od 1.1.2005 :-) jj, do Benešova, pracuju v Praze a chystáme se jít podívat do Potešení 79 - tak se na ty šaty určitě kouknu
Profilova fotka
skoro žádná změna to bydlení není,... jen to uklízení navíc,... protože co mu doma odpadne od ruky, tak tam to nechá a je v klidu - ještě se mu v tom vyválí pes,.. u nás je veselo :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, teď jsem vás našla a trochu ste mi znervóznily! Já se vdávám 26.dubna a nemam ještě vůbec nic - teda kromě ženicha. Myslela sem, že začnu tek v lednu, ale jak si tak čtu vaše příspěvky, jsem asi blázen.
Profilova fotka
Ahoj vikiabob, já si myslím, že když si včas zajistíš termín na radnici nebo někde a restauraci, tak pak to ostatní má čas. Já nemám ještě nic ;-) (jen toho ženicha :-D a představu, jak by to mělo vypadat - výzdoba a tak)
Profilova fotka
ahoj leni, jak se dneska máš? Ahoj vikiabob, přesně tak, nejdůležitější je termín na radnici a restaurace na hostinu, zbytek už doladíš,... no možná ještě fotograf :-)
Profilova fotka
Termín nám snad příští týden schválí. Chtěla bych svatbu v klášteře v Kladrubech u Stříbra, ale musíme počkat, chtějí alespoň dvě svatby v ten den. Tak doufám, že se jim co njdřív přihlásí další pár. Představu mám taky, ale potřbovala bych k ní víc penízek :-) Jakou by si chtěla svatební kytku? Já přemýšlím o kale, ale bojim se, aby to nezaniklo na fotkách. Můj přítel totiž chce mít bílý oblek, já budu taky v bílém. Takže možná si radši vyberu nějakou barevnou kytku. Ty už sis vybrala kytku?
Profilova fotka
já zatím přemýšlím nad tulipánama a růžema, ... ale nevim, mám dilema, co vybrat,... :-D
Profilova fotka
Tulipány by mohly být moc hezký. Ještě jsem ale neviděla jako inspiraci žádnou fotku svatební kytku z tulipánů. Já to vždycky musim vidět, neumim si to pořádně představit.
Profilova fotka
koukni do mého alba, tam je moje favoritka, původně jsem chtěla kopretiny, ale ty mi byly rozmluveny, tak jsem skončila u tulipánu nebo růží - každopádně chci nějakou smetanovou barvu :-D
Profilova fotka
Ahoj Edito, mám se fajn - dneska už je paťulínek :-D tak snad to v práci rychle uteče. A jak ty? vikiabob: já chci bílé nebo krémové růže doplněné něčím zeleným (viz moje album) a alb s kytkama z tulipánů je tu myslím dost - pohledej, já už jsem jich pár viděla a vypadají hezky ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?