Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
My máme dneska 101 dní :-) to už je na stříhání metru, co? ;-) :-p Jo a já se vám tady fakt vyjímám... :-( Nejsme Lenka a Redek a ani nemáme v lednu žádný výročí... ;-(
Profilova fotka
ivi: o předmanželský smlouvě neuvažujeme, skoro nic nemáme :-D
Profilova fotka
No předmanželská smouva se vztahuje hlavně na majetek (a potažmo i dluhy), který se nabude v době trvání manželství... Já ji teda nechci a už jsme se dohodli, že si ji dělat nebudem..., ale zajímalo mě, jak jste na tom vy tady ;-) Vidím, že podobně :-D
Profilova fotka
:-)
Profilova fotka
teda nějak to tu vázne najednou =-) :-N
Profilova fotka
no to teda :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, postupně vás dočítám, je to teda někdy fuška. :-D No jo, už se nám to blíží. Včera jsme byli podívat se do jednoho penzionku u nás ve Slavkově, kde bude svatba, na pokoje a ceny, na svatební noc.. líbil se nám, ale byl dost drahej, 1400 vč. snídaně. Podíváme se ještě po něčem jiným, a uvidíme. Ivulko, my taky nemáme v lednu žádný výročí.. ale zato v únoru, to bude rok co jsme se zasnoubili. Jinak předmanželskou smlouvu nebudeme uzavírat. Myslím že jsme oba rozumní, a kdyby nedejbože nastal nějakej problém, dokážeme se domluvit.
Profilova fotka
leni, my máme ubytování za 1 Kč na svatební noc - že to máme v místě hostiny. Pro ostatní hosty to vychází na 500 na osobu, takže taky žádná sláva, ale moc drahý to není, na to, že je to všechno fungl nový a fakt pěkný ;-) Jinak s tou předmanželskou sm¨louvou furt "otravoval" přítel... On je zase asi naočkovanej od jeho taťky... No já mu řekla, že když ji tak chce, tak si ji teda nechame udělat, ale že tam chci napsat, že děcka v případě rozvodu budou moje a on na ně bude platit alimenty aspoň 5tis. na jedno měsíčně, nebo ve výši 30% z jeho platu na všechny, když to bude víc, než ten případ před tím... :-D To jsem si teda dělala srandu, ale časem ho to přešlo... Upřímně si myslím, že poud jeden nemá svou firmu, či neplánuje zdědit rodiiný podnik..., tak to celkem nemá smysl. Na to, co manžel/ka nabyl/a prokazatelně před svatbou totiž ten druhej nemá právo... Jinak teda ale pokud si bude chtít můj nastávající někam frnknout za nějakou mladou žabou (moc jiných scénářů, který by vedly k rozvodu si představit neumím...), tak mu udělám pěkný peklo a rozhodně mu jen tak něco nenechám... Rozumní jo, lae oba. Takže když bude chtít odejít, ať jde, ale ať pěkně nechá všechno tak, jak je... ;-) :-p
Profilova fotka
ahojky..vsechny vas zdravim..o predmanzelsky smlouve jsme ani nejak nepremysleli a ani nebudeme. Prijde me to dost drsny predem.Radeji nechci na takovyhle veci myslet..Kdyz jsem chodila s Mirkem(bylo to asi 6 let), tak jak jsme se rozesli, tak jsme se domluvili, kdo co si vezme, za tu dobu jsme meli dost spolecnych veci..Nevzpominam na to sice rada, ale je to za mnou a ted jsem stastna a snad i dlouho budu..Planujeme spolecnou budoucnost, svatbu, deti... Kde budete travit svatebni noc?? S radkem jsme se tak predbezne domluvily na malostransky pivovar(Jelinkova vila ) ve Velkem Mezirici, jestli to nahodou nekdo neznate? Noc tam stoji pro oba i ses nidani neco kolem 1.000,- coz docela jde..Na svatebni nioc prece nebudeme setrit.. Lenajsku, gratuluji k vyroci zasnoubeni..Je to krasny.. Ivulko, nezblbni z uceni, at ti to jde od ruky.. Chtela jsem se zeptat, zda se u vas dela pozehnani u rodicu nevesty??Kdyztak pisnete..
Profilova fotka
Požehnání to nevím, ale všichni se před obřadem sejdeme u rodičů nevěsty... Kde budeme spát nevím. Začínáme znova řešit restauraci oslavy, původně jsem chtěla přímo v restauraci....
Ahojky, moc chci poděkovat těm, které se mi ozvaly a zhodnotily mne:) Jej to vám závidím, já zas nikoho většího z dětí mít na svatbě krom třech prcků (2roky)nebudu. Já mám kluka, jedna kámoška taky a druhá holku ale pochybuji, že by to prošlo, když jsem viděla ty šatičky pro družičky, byla jsem unešena. Teda holky máte můj obdiv, co jsem odešla ze školy a hlavně teď co mám malýho, nedovedu si představit, že bych ještě do té mé makovice něco natloukla:)))))Předmanž.smlouvu mít nebudeme, hned po svatbě budeme přistavovat nad mamčiným barákem, tak že na svatební cestu jedu na několik měsíců leda tak na maltu:))))s cihlema.Jé to požehnání mne taky zajímá, ale nevím, jestli by ten můj chlap něco takovýho bez srandy a opiček zvládnul:) Ještě jednou děkuji za rady:)
Profilova fotka
zeuwicko, ty už máš taky dítě? já taky a na svatbě bude mít velikost oblečení 80 cca a v půjčovně mají všechno větší, tak snad něco seženeme. tak já dneska vybrala, fotečky do alba hodím jindy. šla jsem si pro bílé a mám šampáň, ale ty bílé se mi zdály příliš razivé a moc se ke mně nehodily. tak vám ukážu jen své favoritky na obrázku a příště i se mnou ;-) Ale foto je jen z boku http://www.caxa.cz/_galerie/svatebni-...
Článek se načítá
Profilova fotka
Andreo, to jsou krásny saty :-) Me se libi tolik modelu, ze ani nevim, zda si budu moct vybrat nejake na sebe :-D Jinak ja drive byla zasadne proti predmanzelske smlouve, takove ty uvahy, proc bych se preci vdavala a uz myslela na to, ze se rozvedu :-D Ale postupem casu to chapu a zmenila jsem nazor :-D Ale my ji mit nebudem :-) Pro druzicky nevim, co budu mit :-D Myslim, ze drzet kyticku by mi asi nevydrzeli ... na svatbu jde 7 deti v rozmezi od 0,5 do 13 let :-D
Profilova fotka
Andrejko, ty šaty jsou nádherné. Jinak přeji hezký den.
Profilova fotka
Dobré ránko :-)
Profilova fotka
Dobre rano :-)
Profilova fotka
ahoj holky, dotaz - už víte, kolik budete objednávat cukroví a koláčků?
Profilova fotka
ahoj Editko, dlouho jsem Te tady nevidela :-) O cukrovi jeste nemam predstavu :-/ Asi podle poctu vysluzek =-)
Profilova fotka
Edit, prosim odkud mas saty? Vim, ze jsem se tenkrat tady o tom bavili, ale uz jsem to nejak opomnela 8-(
Profilova fotka
ahoj pavlí, já jsem se nějak přesunula na dream team a už sem tam zůstala, nestíhala sem dočítání,.. moje drahocená máma totiž začala šílet a furt se mě ptá, kolik má čeho upéct,... včera mě dostala dotazem, že teta doveze nakrájené salámy - ať jí řeknu , kolik toho chceme,... nejsem telepat, fakt netuším :-D :-D :-D :-S
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji taky hezký den. Cukroví vůbec netuším, ale snad zkušené cukrářky budou vědět kolik čeho, když oznámíme kolik lidí bude na hostině, plus kolik chceme výslužek. Teď se o cukroví nezajímám, to objednává moje máti, tak doufám že to klapne. Zeuwicko, nevím jaké sis nakonec ty šatky vybrala, ale mně se líbily ty smetanové, nestihla jsem jen odpovědět.
Ahojky:) mám, kluka, už i obleček ze salónu, naštěstí mám malýho obříka, má 19měsíců a 91cm, tak že snad problém nebude, no uvidím, to se prý bude řešit až pojedu na úpravu šatů, jestli si teda konečně vyberu. Mamka nakonec řekla, ať teda jedu ještě jednou, snad se paní nebude zlobit, když bych tedy po třetí přijela zkoušet a s celou tlupou ženských. Já si ale vážně nemůžu vybrat, jsem nemožná a je mi z toho trapně:/Jinak cukrářku ještě nemám, vždy mi někdo poradí ale pak zjistíme že není od ní dobré cukroví a tak stále čekám na tu z rodiny a pokud to neklapne s ní, tak budu muset vzít kohokoliv, škoda, že se to dozvím až koncem ledna, jak to teda bude.Jinak bych se asi zeptala cukrářek na počet, kolik třeba pečou pro 30 lidí plus výslužka(to budu mít já), záleží kolik máte lidí:)
Profilova fotka
zeuwicko - děkuju, mně se tam nějak nechce chodit, protože si to od nich určitě brát nebudu, tak mi to přijde takový divný :-(
Profilova fotka
taky myslím, že by jste měli sepsat kolik komu chcete dávat výslužek + pak něco na hostinu a cukrářka nebo maminka už bude snad vědět ;-)
Profilova fotka
pavli - moje mamka neví, no to je jedno, to mě jen tak napadlo, protože máme svatbu ve stejný měsíc,... děkuju moc za rady pá :-)
Profilova fotka
Dobré ráno slečny :-) Andrejko: Opravdu krásný šaty! x-) Přidej fotky do albíčka, ať nás nenapínáš!!! Co se týká cukroví, byly jsme s mamkou za cukrářkou a ta nám ukázala, z kolika tak peče pro svatby o cca 30-40 lidech. Tak například tam bylo 20 kg (nikoli kusů!!! ale opravdu liko!!) másla =-) =-) =-) Jsem teda fakt hleděla. Taže ju pak budeme muset nějak usměrnit, ať toho udělá maximálně z poloviny (i když nám bude dělat i dva dorty...) toho cukroví bude fakt určitě moc, já už to vidím! :-p Budeme mít ještě fontánu, přítel chce objednat ještě jakýsi řezy... no prostě bude to asi fakt síla 8-( Budem všichni přeslazení =-)
Profilova fotka
odcházím do školy, mám od 12 zkoušku (a skoro jsem to neviděla :-| 8-( ), tak si na mě vzpomeňte a pošlete mi pozitivní energii ;-) Díky! :-)
Profilova fotka
Ivulli, držím pěsti při zkoušce. zeuwicko, já mám s dítětem právě opačný problém, má 14 měsíců, 8kg a tak cca 72 cm. Takže ta 86 velikost je celkem i víc, ale snad ho trošičku aspoň vykrmím a zabrat se to dá vždycky někde. No, já měla na šaty dvě poradkyně, obě dvě "hvězdy", které dobře ví, co chtějí, takže ony vlastně vybraly za mě. Mně se ty šaty líbily na netu, ale říkám jím záclona, nemyslela jsem, že budu mít odvahu si je vzít. Ale cítím se v nich dobře, tak snad to klapne. Jen se na ně nesmím moc dívat, ať si je za ty 3 měsíce neokoukám :-D
Jej tak to je potíž, no ale teď mám zas jinou. Chtěla jsem ještě jednu zkoušku, třeba i jiných, když teda oboje nejsou to pravé ořechové a už na mě nebyl čas:( Tak že nevím, co mám dělat.Mrzí mne to, každý mi říkal, běž klidně na 5zkoušek, hlavně se v nich musíš cítit dobře a vědět,že to jsou ty pravé. No a když to má paní už plný a nikam se jí tam nevlezu, snad později za 14dní ale prý toho má na duben už moc zabraného, tak by nebylo z čeho vybírat....Tak to je pro mě čára přez rozpočet, ale dobře mi tak, měla jsem si teď napodruhé vybrat a bylo by...
Profilova fotka
Jinak už jsem vám tedy hodila fotečky do Albíčka, tak můžete mrknout a hodnotit ;-) Mám k nim i boty už, doplńky, spodní prádlo, ale to už bohužel nemám focené. Dnes jsme na obřadě zamluvili termín a čas máme určený na 11.30h. Vybrali jsme oznámení, ale ještě musíme doladit texty, takže se dá říct, že se nám to konečně trošku rozhýbalo ;-) Cukroví teď řešíme, ale množství taky ještě nevím.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?