Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
My jsme dostali prtýnky od Ježíška ;-)
Profilova fotka
Péťo vy se máte, my ještě ani nemáme vybráno :-(
Profilova fotka
S Jirkou je to až moc rychlé nesnáší cokoliv vybírat, nakupovat. Takže všechno je rychle. Pokud se mi povede ho dokopat do obchodu do 3 minut má vybráno. A já ráda naukupuji, takže mě to baví.... Má to své výhody i nevýhody. Většinou to dělám tak, že si první oběhnu obchody a pak ho zavedu do toho, ve kterém se mi líbilo toho nejvíc ;-)
Profilova fotka
Péťo u nás je to podobně ;-)
Budete se nektera vdavat venku?
Profilova fotka
julie123: já bych chtěla moc, ale nakonec ne, bude to klasika
Profilova fotka
ahoj holky. já už mám zamluvenou pelerínku s kožíškem a kapucí, kdyby náhodou byla zima. ale stejně ji myslím moc nevyužiju. maximálně na přechody v parku při focení. prstýnky máme doma v krabičce. julie 123: my budeme mít svatbu v zámku v obřadní síni, takže pod střechou.... ketti: a které šaty to nakonec vyhrály?? o svatební cestě jsme se nakonec shodli, že pojedeme krátce po svatbě.....a cestovačka po evropě. francie - provence + španělsko pyreneje. nebo místo španělska itálie - dolomity, Florencie, benátky, jojojoj, to už se těším, teď zrovna sháním mapu španělska. ;-)
Profilova fotka
Ahojky. moc vas vsechny zdravim. Jsem akorat doma a marodim.Mela jsem pekny horecky, kasel, rymu a vsechno me boli. Tak snad uz bude lip. Nejak jsëm te rok moc dobre nezacala.. :-| :-| Jsem rada, ze mam aspon ty saty vybrane a ty nejdulezitejsi veci. Ted se na to s milackem budeme muset vyhrnout,az se uzdravim..Zbyva nam jeste dvakrat sezeni na fare a pak za fararem vyresit ty uredni veci..Oznameni jsme nejake rozdali o vanocich, zvladli jsme docela dost navstev, bylo to fajn,ale narocne..Melo velky uspech. :-) O svatebni ceste jsme take premysleli. Uvidime, co vymyslime,ale urcite nekam k mori. Loni jsme byli s milackem v italii na horach. Bylo to tam skvely..Italii mam rada..Jaky mate naroz cesovat na dovolenou v prvnich mesicich tehotenstvi???Docela by me to zajimalo..?? Jiank satky mam vybrane v tom jednom salonu, ktery jsem uplne odepsala a rikala, ze tam budou mit blby saty. Nakonec jsme tam vybrali. Maji tam i krasne boty a vyberu tam i pelerynku, kabelku, bizuterii, kosili pro zenicha a take kravatu k tomu. Vse pri jednom..je to fajn.. Prsynky chceme vyresit nekdy na konci ledna nebo unora.V prosinci jsme obehali asi 20 zlatnictvi v Brne a v trebici..Docela pekny vyber,ale nastesti jsme se shodli. Libi se nam dost podobny,takze to nebude problem. Milacek docela rad nakupuje, takze to neni problem..Musi mit ale naladu. Jenze jak ji ma, tak ja prosim,abysme uz jeli domu.. :-) :-) S pocasim to bude asi ruzne. Nechame se prekvapit ne?? Drzte se, pozor na bacily, hodne toho ted lita?? :-)
Profilova fotka
tak já bych asi necestovala v prvním ani v posledním trimestru a do zahraninčí rozhodně ne :(( mám to tady jako na dlani mám pocit, že každá těhotná je pořád na hromadě :)) ale nenech si mnou zkazit náladu, OK? a ty už lestep těhotníš?? já sice původně chtěla taky nějakou romantiku u moře, ale my bychom se tam nudili už druhý den, musíme někde pochodovat
Profilova fotka
Holky ahoj, taky se přidávám mezi nevěsty dubňačky... máme termín 26/4, a dívala jsem se na vaše alba, že tady bude víc takových nevěst... Taky mě koncem roku sklátila chřipka, Silvestra jsem strávila v posteli a tento týden se kurýruju, tak jak půjdu zase do práce a dostanu se ven, zase se pustím do zařizování svatby. Je pravda že se duben nějak přiblížil... všem přeju moc moc štěstí do novýho roku, s doufejmě šťastnou osmičkou na konci, a ať vás nesklátí nějakej bacil! Mějte se fajn! ;-) Lenča
Dekuji za odpovedi. My mame mit obrad na nadvori zamku, 26.4., mam fakt strach abychom tam neumrzli. Nevite jaky bylo pocasi touhle dobou minuly rok? Nebo jak byva touhle dobou? Premyslim, ze to kvuli tomu pocasi opravdu nechame na cerven...to ale budu mit statnice...ach jo...poradite? Nechci se vdavat v nejake obradni sini, to fakt ne...
Ahojky, tak jsem z toho nešťastná. Včera jsem byla v půjčovně, tolik krásných šatů, moc milá paní, no nádhera. Jenže zarytě jsem chtěla bílé, zkusila jich asi 10, pak teda nakonec se nechala ukecat a zkusila krémové. A to mě dostalo, ta barva ke mě fakt seděla. Jenže, ty co jsem zkusila první, tak se mi nelíbíly a ty druhé jsem nakonec vzala, jenže, favoritky bílé jsou princez. sukně, jemná výšivka, ty krémové jsou skoro úzké, hladké a od prsou dolů ,,záclonka´´ a na ní kameny. Všichni tři co semnou byli, tak se shodli na těch krémových, ale já se bojím přeplácanosti a navíc, chtěla jsem princeznovský:))))a v po tam pojedu s přítelem vrátit prstýnky, paní mi je půjčila na víkend, že si můžem vybrat, ať se zas nemusíme objednávat a dojíždět k ní,tak bych je chtěla ještě jednou oboje zkusit...ale teda fakt nevím, kdyby tak ty v bílé byli v krémové, není co řešit:)jak by jste to porešily vy? Vzít ty co se mi líbí jako šaty ale ta bílá je na mě fakt ostrá nebo ty krémový ale zas se mi tolik nelíbí?
Článek se načítá
Profilova fotka
Julie123, co si pamatuju, tak loni bylo kolem 26. už docela teplo, a 30. to už bylo na kraťasy a krátký rukáv. Jak bude letos, opravdu netuším... Duben je blbej měsíc v tom, že je to prostě apríl, může být léto ale může i sněžit... to samozřejmě nechci strašit. Loni bylo koncem dubna už krásně. Tak si myslím že ta půlhodinka na obřad se dá vydržet... pokud teda nechceš uzavřený prostory. A na zámku se ti žádná místnost jako na obřad nelíbí? A na jakým zámeckým nádvoří to budete mít? Zeuwicko, no jestli ti víc sluší krémový, a všichni ti to říkají, a sama třeba vidíš že to jde k tobě líp, tak bych to asi neřešila.. a navíc, pronceznovský šaty můžou být jakékoli barvy, ne? Bílá nebo krémová, nebo bordó... nevěsta jseš tam TY a nikdo jiný, a jde o to jak TY se budeš cítit, a jestli se budeš cítit jako princezna v krémových nebo bílých šatech je úplně jedno... hlavně aby ses cítila fajn a vyjímečná... A jestli bílé nebo smetanové... hlavně aby ti to slušelo, to si myslím že je nejpodstatnější. A okolí ti určitě radí dobře. ;-) Tak šťastnou ruku!
Lenajsek, na nadvori Pruhonickeho zamku v Praze. Tady se uvnitr zamku svatby nedelaji, pouze na nadvori, skoda... Furt nevim zda to radeji neposunout... Jinak nemame vubec nic zarizeno, docela tu z Vas nestiham, jak mate vse uz poresene....nektere i rok dopredu :-( Jak to stihate? Ja nevim kde mi hlava stoji... :-)
Profilova fotka
Ahojky. vsechny zdravim.. Zeuwicko- k tem satum.Sama jsem mela vybrany typ satu na obrazku. Kdyz jsem si je pak oblekla na sebe, byla jsem zklamana. Ty ktere se me na obrazku vubec nelibili a rikala si, ze me nemuzou sluset pak nakonec nebyly spatny. Chtela jsem take bile saty,abych byla jako princezna, hlavne s vleckou a dlouhe. Nakonec jsem si vybrala v barve champagne, s korzetem a bez vlecky. nejak jsem se v tom necitila dobre. Ted jsem spokojena.Bila je na nekom opravdu hodne ostra a pak to dela velky kontrast..Vyber si ty, ktere sama chces, urcite dej i na nazor druhych, protoze ty te znaji nejlepe a pak popremyslej, co bude nejlepsi.. Julie 123:Neboj vse stihnes. Hlavne mit vse promyslene a ucelene, pak se do toho vrhnout. Nenechat se odradit nejakym neuspechem.Vzdycky se to da vyresit jinak..Pocasi bohuzel neovlivnime. Vzdyt i v tom cervnu muze byt zima.Uvidime, nechame se prekvapit, co nam priroda nachysta.. Miri: Jen me to tak zajimalo, jestli muze tehotna nekam cestovat..Nas doktor, co jsme ho meli ve skole na gynekologii, tak vzdycky rikal, ze tehotna neni nemocna,ale ja mam podobny nazor jako ty, ze v dnesni dobe jsou skoro vsechny porad nahromade..To jestli tehotnim, tezko rict..Antikoncepci neberu a s milackem si davame pozor..Mozna cekame na nahodu a na stesti, kdy se to podari..Vyresilo by to nas problem s dojizdenim do prace.. :-)
lestep:) no právě problém je ten, že jsem jich zkoušela asi 15ks a 2 bílé byli favoritky, jenže pak jsem zkusila ty krémové a zjistila, že ta bílá je na mě ostrá. Jinak by mne to ani nenapadlo:)ale problém je v tom, že ty krémové se mi nelíbí jako model, známá co semnou byla, je ulítlá na kamínky a ty krémové jsou skoro celé kamínkové, což není nic pro mě, paní jsem to říkala, že jsem spíš na výšivku nebo jemné zdobení a kámoška furt tyto a tyto a tak to dopadlo, dala jsem na jejich rady, právě jsem si říkala, oni mi určo špatně neporadí a rovnou podepsala smlouvu a teď se můžu jen modlit, že paní bude tak moc hodná a nechala by mě popřípadě jiné krémové vyzkoušet, nebo aspoň znovu ty bílé, co bych chtěla spíš:)a snad mi je napíše do smlouvy....
Profilova fotka
Ahojte, jejda holky nesvádějte mě! x-) Já bych si sem teď měla zamknout přístup! Musím se učit, jinak tu školu nikdy nedodělám!!! |-| Ale co, ať víte, že žiju ;-) zeuwicko: šaty bych rozhodně ještě vyzkoušela!!! Ze zkušenosti bych řekla, že Ti v salonu dovoli šaty vyměnit za jiny model, pokud ještě nebude rezervovany... Já to měla se šaty podobný. Chtěla jsem čistě bílý maximálně s jemnou bílou výšivkou nejvýš ještě leskle do stříbrna. V žádným případě ne zlatou! (co jsem totiž většinou viděla, byla moc výrazná). Chtěla jsem rozhodně korzet, aby mi vyniklo plochý břicho - jediná přednost na postavě, co mám... a bez ramínek, vysnila jsem si taky princeznovskou až "šlehačkovou" sukni. Nechtěla jsem závoj, jediný z toho, co mám a chtěla jsem je vlečka. Šaty jsou celkem hladký, s lehkou ZLATOU výšivkou, na zip, lodičkový výstřih (i když to mám kvůli miláčkovi, že se mu to líbí a na moje široký ramena to fakt moc nesedí, ale co bych kvůli němu neudělala x-) ), závoj je taky parádní... a hlavně jsou taky světlunce šampaň a ne bílý, jak jsem chtěla! Takže nebudeš jediná (je nás tu fakt víc ;-), která nakonec bude mít jiný šaty než chtěla...) Rozhodně bych v tom salonu ještě něco vyzkoušela a pokud se v té bílé ani necítíš, ani Ti ji nedoporučili, tak bych to nelámala přes koleno x-) julie: Loni bylo fakt parádně, vzpomínám, že když jsme měli s přítelem dvě data na výběr na svatbu (jedno z nich 19. dubna), tak jsem mu řekla, že duben jedině, když bude kolem toho 20. hezky. A ono fakt bylo. A zrovna i všechny soboty bylo fakt hezky a přesně, jak holky píšou ke konci to bylo na kraťasy! Jenže předloni v dubnu ještě sněžilo (vzpomínáš určitě na "Ladovskou zimu") a zemička nám nestihla pořádně rozmrznout pomalu ani v květnu... nevybereš si... Letos to vypadá na průměrnou zimu, tak bych se bála spíš asi deště, ale teplota si myslím, že se moc ke dvacítce nepřiblíží, takže na obřad venku bych určitě volila kožíšek ;-) Lenajsek: Vítej taky mezi námi ;-) Dívám se, že budete mít svatbu v okrese Vyškov. Jako přímo ve Vyškově, nebo Slavkov...? Jsem původně z Vyškova, tak mě to zajímá :-)
Profilova fotka
zeuwicko..Uvidis sama, jak to nakonec dopadne. Az pujdes do toho salonu,tak je znovu vyzkousej a pak popremyslej.Sama vim, ze to neni jednoduche.Porad premyslim, jestli jsem udelala dobre, kdyz jsem vybrala korzetove saty a ze nemaji vlecku a nejsou uplne bile,ale myslim, ze se v nich citim dobre a ze v nich i dobre vypadam a to je dulezite..Je dobre dat na radu druhych,ale urcite si nechat i trochu na premysleli jen sama..Myslim, ze nebude problem pokud mas v tom salonu zamluvene jedny saty, ze to zmenis na jine saty,ale asi co nejdrive. Na ten duben je hodne svateb.. Ivulko, moc te zdravim. To je dobre, ze ses mezi nas prisla podivat. drzim pesti,at to zvladnes,jak jde studium??Drz se.. :-) :-)
Profilova fotka
kett: Všechno stíháme :-) My taky zatím s prstýnkama otálíme... Snad je na to ještě čas... Horší je to u nás s tím oznámením... :-( Když už jsme se na něčem dohodli, tak to Mira pořád mění... něco se mu pořád nezdá, pak je zase nervózní, že to nestihneme... no hrůza. Bych nevěřila, že kámen úrazu bude v takové "prkotině". My dva jsme se totiž vždycky shodli, horší to bylo občas s rodiči, ale ani tak nebylo nic takovej problém, jako tohle...! 8-( :-p
Profilova fotka
Leni, studium celkem jde. Kdyby šlo jen o ty jedny státnice, tak to mám tak akorát, ale do toho ještě jeden obor a kromě toho ještě normální zkoušky v semestru... a to už je oříšek. No snad to dám do kupy. tak jdu psát marketingovou studii ;-)
Profilova fotka
Ahoj, díky za přivítání... Ivulko, jsu ze Slavkova, původně z Brna. Julie, snad bude hezky, loni fakt bylo koncem dubna už úplně nádherně... A navíc 26. už je skoro květen. Je fakt, že zima může být i v červnu, ale 26. duben si myslím že je to už OK. Samozřejmě by to nebylo na hostinu venku, ale na obřad... hlavně ať neprší! Ivulko, ještě k tomu Vyškovu... můj taťka se tam teď po víc jak 20ti letech přestěhovat z Brna, takže do Vyškova teď budu jezdit častěji. A držím palce na státnice, to jseš dobrá že zvládáš školu a ještě svatbu... předpokládám že státnice budeš mít až po svatbě? Jinak vy už holky máte oznámení? My máme promyšlený jak bysme ho chtěli, a snad ho do konce ledna dáme dokupy, abysme s tím návrhem pak začátkem února mohli jít do tiskárny... A prstýnky (teda teď už jen můj), chci vyřešit příští týden. Už mám vyrbaný zlatnictví, a i typ prstýnku co chceme, podle toho co jsme koupili přítelovi z oceli. Tak snad ho budu mít taky brzo doma. Hezký nedělní večer všem! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky - všechny vás moc zdravím :-) zeuwicko: souhlasím s radami ostatních. :-) Já jsem byla v pátek vyzvedávat upravené šaty, ale bohužel mi to nějak blbě zkrátili a zúžili...že se to musí znovu upravit. Moc mě to mrzelo :-( a doufám, že to půjde spravit tak, aby mi to sedělo. Jedem tam zas v pátek. Já ještě stále potřebuju ujišťovat, že jsem vybrala ty správné :-D ...jsem hrozně nerozhodná a sebekritická. Jaká má být délka šatů? Já je mám zatím až na zem (což se mi líbí, ale asi by se v tom nedalo tancovat) - asi je to tím, že byly větší - upravovali mi vršek - a já teď přemýšlím co s tím spodkem. Už jsem na 90% rozhodnutá ohledně hudby na obřad, mám objednané ozdoby do vlasů a bižu a pár stužek na výrobu vývazků, příští týden budem už - doufám :-D - objednávat to oznámení a pak ještě kadeřnici a cukrárnu. Kdy se chodí objednávat kytice a ostatní kytky??? Nemáme stále hudbu :-( A dneska jsme sháněli košili a pro mě podprdu bez ramínek, ale bez úspěchu. Proč je toho ještě tolik k zařizování??? :-D
Profilova fotka
Holky, budete mít nějakou kabelku nebo taštičku nebo tu pompadurku???
Profilova fotka
Tak jsem si to teď smazala, tak ještě jednou: jaro: kabelku mít nabudu, přijde mi to otravný, všechno si k někomu schovám (mamka, ségra). Mně jsou šaty dlouhý i s 10cm podpadkem. Musím pod nima mít spodničku... Dlouhý šaty jsou parádní, x-) moje jsou možná až moc dlouhý, protože bez spodničky nemůžu skoro chodit... =-) lenajsek: já se ve Vyskově narodila a dlouho bydlela, teď jsem už 5. rok v brně, ve Vyškově mám jen rodiče a trvalý bydliště. Budeme mít ale ve Vyškově hostinu... i když obřad bude v Brně... :-N A vy to budete mít kde? na zámku ? x-)
Profilova fotka
Jaro ahojky, taky mám pocit že je toho furt nějak hodně, a to už máme něco zařízený... a bude hůř... :-D Jinak já budu mít pompadurku, protože se hodí ke stylu mých šatů. Kdybych takový šaty neměla, tak asi ne... neuvažovala jsem nad tím, protože jsem od začátku chtěla ty šaty co mám v albu. Ivulko, tak to je náhoda... vy budete mít občad u Jakuba, jo? V kostele, a pak pojedete do Vyškova? Týjo... to bude cestování... My to budeme mít na zámku, v zámecké kapli, a hostinu hned naproti zámku v restauraci. Takže vše na místě, jen se pak hosté budou rozvážet. A kde v Brně bydlíš? Já bydlela do mých 22 let v Bystrci... a pak jsme s přítelem koupili byt ve Slavkově, tak teď bydlíme v městečku, kde budeme mít i svatbu. Jak jsem viděla ten zámek, tak jsem o ničem jiným neuvažovala, a řekli jsme si že svatba jedině tady... :-)
Profilova fotka
Jinak Leni (jaro), to je taky náhoda, já jsu Lenka a můj přítel Radek... :-)
Profilova fotka
No my to původně chtěli v Brně i s hostinou (na přehradě - maximus resort), ale pak jsme narazili na bezvadnej novej hotel ve Vyškově, tak jsme to ještě přehodnotili ;-) Na druhou stranu to mají skoro všichni svatebčani ve Vyškově po cestě a od Jakuba na tu přehradu bysme jeli jen o málo kratší čas, než do Vyškova... ;-)... Takže až takovej rozdíl to není. Samozřejmě oproti tomu, že bysme nejeli nikam to už je velkej rozdíl, ale to u nás ani nehrozilo :-) My v centru hostinu nechtěli.. :-N
Profilova fotka
ahojky.Tak to koukam Leni(Lenajsek) dalsi co je Lenka a hlavne ma snoubence Radka, ja mam totiz taky Radka a jsem Lenka.To je docela mazec.. :-) :-) :-) Obrad u Jakuba je nadhernej, byla jsem tam kamosce.. Jinak ja v Brne pracuju,ale vratim se domu a pak uz asi v brne pracovat nebudu.. Kabelku mit asi nebudu. V salonu me ji nabizela ta pania,el zda se me to take otrava.Kytka a jeste k tomu kabelka,asi bych z toho byla nervoznia mela strach, ze to nekde necham.. Me se take moc libily dlouhe saty,ale tchyne rikala, ze je to na svatbe nepraktikte a ma pravdu. Chvilku jsem v tech satech chodila a mela jsem toho docela dost. Mam tak akorat delku. Vyhoda je, ze jsou hodne narazene, tak nemusi byt extra dlouhe,ani by to nebylo hezke.. Bizuterii a kosili s kravatou a podprsenku vybereme az podle satu,ktere mam vybrane.. Ivulko snad se to bry vyresi s tim oznamenim, jsem rada, ze uz to mame za sebou a uz je jen rozdavame..Krasny vecer..Dneska je tady dost lidi, to mam radost,aspon me neni smutno, kdyz je milacek v praci..
Profilova fotka
Holkyyyy, to není možné, to by nás mohli zařadit do nějaké knihy kuriozit - všechny v dubnu a ještě jsme Lenka a Radek :-D :-D :-D Tomu se teda říká náhoda :-)
Profilova fotka
Teda holky, vy jste ale fakt kuriozita :-D a já se vymikám :-( no co, výjimka potvrzuje pravidlo ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?