Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ketty, já se ptala ne všechny možný kraviny :-) Jestli si účtujou za špuntovný, když máme svoje víno, jestli se musí zavřít v nějakou hodinu, jestli se od nějaké hodiny připlácí (číšníkům...), pokud je to v hotelu nebo zastavěné oblasti, tak co hudba, jestli může hrát pořád...jestli chtějí nějakej nájem. Jestli budeme mít k dispozici vlastní sociálku, přípdně i jestli hrozí, že tam bude i jiná svatba... Pak jsem se zajímala o výzdobu. Jestli mají něco svojeho - aspoň bílý ubrusy... Samo jsem si nechala vyčíslit i předběžný rozpočet za oběd - Zajímal mě konkrétní přípitek a měli jsme už i jasno, že budeme mít svíčkovou... Pak jsme mohli i srovnat víc restaurací... ;-) Zeptej se na všechno! Při dnešní konkurnci to je hrozně důležitý! 8-) Hlavně šťastnou ruku při výběru přeju! :-N
Profilova fotka
ivi: díky, no snad na nic nezapomenu :-(
Profilova fotka
Ket, tak si to napiš klidně ;-) určitě všechno zvládneš, jsi holka šikulka! :-D
Ahoj vsem, jsem tu nově, ale chci se zeptat jestli ma nekdo podobnou zkusenost jako ja...chceme se s pritelem urcite vzit, potiz je ale v tom, ze on vsechno zatim planuje beze mne...dozvidam se to vzdy jen cirou nahodou - napr. to ze zasnuby budou na Vanoce, svatba v dubnu, hostina v nasi rod. restauraci, atd...
Profilova fotka
Ahoj Cermacko :-) Myslím, že budeš jedna ze světlých vyjímek, kdy se stará víc o svatební přípravy ženich... x-) Ovšem jestli to řeší "sám" a neptá se Tě na názor, tak bych asi rázně zakročila! Měl by to přece být váš den ;-)
Profilova fotka
Ahoj Cermacko,souhlasím s Ivullí ;-) ,je sice moc pěkné,že se ženich stará,ale máte do toho co mluvit oba.Já bych se tak lehce nedala :-D
Ahoj, ivullo, katy, dekuju za nazor, nebojte se , ja se nedam, stejne mivam vetsinou posledni slovo, vzdycky rikam, muj pritel je sice hlava rodiny, ale ja jsem ten krk, co tou hlavou krouti...:-) Ted vazne, z tohohle uhlu jsem nad tim vubec nepremyslela, ze je to vlastne fajn, ze se nemusim skoro o nic starat, prijdu vlastne k hotovemu, a mne zbydou jen ty prijemnejsi povinnosti, jako saty, vyzdoba, konecne doladovani detailu... ;-)
Profilova fotka
Cermacko, presne tak ;-) Má to své velké výhody. I když mám pocit, že pokud se sem přidáš k nám, tak se z Tebe stane "svatební závislák" a začneš uvažovat, jak to všechno ještě zdokonalit. Tohle je totiž úžasně inspirativní a hlavně návykovej portál :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já mám teď v práci šrumec a do konce roku to nebude jiný. Příští víkend chci otestovat restauraci na svatební hostinu,kterou mi doporučila kamarádka. A pokud to vyjde tak zajdem na matriku objednat termín (vypisují ho až v půlce prosince). Když už to bude na papíře, tak budu klidnější. Pak teprv začneme tisknout oznámení. No a budou 4 měsíce do svatby, to to letí....
Profilova fotka
Ahoj Věruš :-) Letí letí! Co šatečky? Už Ti přišly??? :-) Jsem zvědavá ;-)
Profilova fotka
letí, letí, už aby to bylo, jinak nevím....na nic jiného nemyslíma nic jiného mě tak nějak ani nezajímá....myslíte, že to přejde dřív než den po svatbě? :-p
Profilova fotka
Miri, já doufám, že mě ne ;-) :-p I když potřebuju ještě nějakej zájem i pro školu |-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, po delším čase jsem opět zpátky :-) Vezmete mě ještě mezi sebe? :-) Tak jsme dneska byli nakouknout do restaurace a penzionu, kde bychom moc chtěli mít hostinu. Je to tam moooc hezké, ale ještě nemají oficiálně otevřeno (mají to tam zbrusu nové), ale viděli jsme prostřeno pro nějakou sešlost a vypadalo to super. Jen nevíme, kolik by to stálo, nemají ještě přesně stanovené ceny. No a zítra vyrážíme s přítelem a mojí mamkou na šaty a prstýnky :-) :-) :-) Takže změnááá - něco se už dává do pohybu :-) S oznámkem ještě nevím, jestli dáme objednávku do konce roku nebo až v lednu. Jsem moc zvědavá, jestli zítra něco pořídíme. Věrko - u nás v práci taky tak - proto už tu ani nemůžu chodit - není vůbec čas :-( Zdravím nové dubňačky :-) Ani nestíhám číst, co je u vás všechno nového :-) Zatím ahojky a zítra zkusím poreferovat, jak jsme dopadli ;-) Hezký večer.
Profilova fotka
Ahoj všem, dneska jsme si koupili snubní prsteny, ale vyzvedneme si je až 18.12. - to bude hotová rytina :-) Já mám takovou radost!!! :-D :-D :-D A podařilo se nám je vybrat už v druhém zlatnictví, byla tam moc příjemná prodavačka. (za to v tom prvním, kde jsme si nevybrali, tak tam se ta paní tvářila dost negativně). Zkoušela jsem i šaty - mám je v albu, ale neměli je ve světlejší barvě. Škoda, příteli a mamce jsem se moc líbila. I sobě :-D
Profilova fotka
Ahojky . Jaro to ti moc gratuluji, ze jsi vybrala satecky a prstynky. To jsi byla s pritelem vybirat saty? Zenich by prece nemel videt nevestu, az ve svatebni den ne??Nebo mam zastarale nazory?? Cermacko, vitej mezi nama. je to docela netradicni, kdyz vse zarizuje zenich? U nas se na vsem podilime oba, jen saty milacek nevidel. Jinak oznameni jsme vybrali asi za pul hodiny. Versik jsme meli tak nejak vybrany..Porad se na ne chodim koukat, jeste je totiz nemame slozeny.. Dneska jsme cele dopoledne stravily nakupovanim darku a ozdob a vse kolem. Vcera jsem s tchyni pekla cukrovi, tak uz jsme docela pripraveni na vanoce.Docela se tesim. Budou pro me jine..Budu totiz poprve mimo nasi rodinu.. Jaro. Muzu se zeptat, za kolik jste poridily prstynky??A jake mate?Muzes je popsat?? Ahoj ketinko. Myslim, ze je dulezity zeptat se na podrobnosti jako je: jestli si muzete vzit vlastni alkohol, jak dlouho je vlastne otevreno, treba skusit, jak tam vari atd. My jsme si nejprve daly obed a pak jsme chteli mluvit s tou pani, ktera to vede. Od kamosu vime, ze je to tam pekny, bylo tam uz hodne svateb z naseho okoli a vzdycky se ptame na reference, co se jim libilo, nelibilo, na co se pripravit, na co si dat bacha, jak vari, kolik vyjde jedna porce atd. Mejte krasny sobotni vecer.moc vas vsechny zdravim.Lenka.
Profilova fotka
Ahoj Lenko, ty šaty jsem si jen zkoušela, ale nekoupila - kvůli té barvě. Až tak tmavé na svatbu nechci, ale chtěla jsem vidět, jak bych v nich vypadala. Kdyby byly bílé nebo v barvě slonové kosti, tak bych je vzala. No já na nějaké tradice okolo svatby nejsem a chci, aby mě přítel viděl a řekl mi, co mi sluší a co ne. A stejně až v den D mě uvidí celou načančanou, tak to bude trochu překvápko...Prstýnky budou ze žlutého zlata, jednoduché s jemnou rytinou, tvar - kulaté (ne takové ty ploché).
Profilova fotka
Ahojk Jaro.. :-) tak to je dobre, ze mate ty prstynky..Satecky urcite brzy vyberes. Sama take jeste porad vybiram, uvidim. Chci si jeste do vanoc vyzkouset satky v jednom salonu, ktery jsem objevila asi pred tydnem a mam dobry tip od kamosky. Byla tam moc spokojena se satama, s obsluhou,ale i s cenou, coz je take dulezite. Ne uplne rozhodujici,ale chci se tam kouknout. Sama jsem zkousela take docela barevne saty..mely zajimavou vinovou vysivku, moc pekny,ale nevim, jestli nejsou moc extravagantni..Jesto to promyslim..Take bysme chteli prstynky ze zluteho zlata,ale spis ty ploche.Mejte se vsichni krasne. L. :-) :-) :-)
Profilova fotka
Ahojky holky v novém týdnu. Já si dodělala o víkendu stránku na webovky o naší svatbě, takže zbývá to jen umístit, aby lidi věděli, co je čeká a začali pořizovat nějaké ty dary. Včera jsme měli s miláčkem velký rozhovor o bydlení, v tom se nějak rozcházíme...Nevím, jak to dopadne.Jsem dokonce vyslovila názor,že bysme tu svatbu měli o rok odložit,něž si tohle vyřešíme a budeme mít kde bydlet :-( Ale to se stejně nestane...Miláček je trochu nad věcí,no co s chlapama naděláme, že?!
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Leni - Jaro, gratuluju k úspěšné sobotě ;-) Šaty Ti moc slušely, škoda té barvy. I když nakonec mi nepřijde až tak tmavá a pak bys šaty určitě unosila ;-) Věruš, co řešíte kvůli bydlení? To je nepříjemný se dohadovat... :-S Nenajdete nějaký kompromis? :-)
Profilova fotka
věruš sem se stránkama ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem byla nemocná... takmám co ve čtení dohánět.... ;-) Vítám nováčka a blahopřeji všem k pokrokům v přípravách....
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, :-) Jaro- blahopřeji k prstýnkům a za kolik tě teda vyšli, Já je budu mít za 7200kč, a ve středu si je nejspíš pujdu vyzvednout ;-) , pokud mi to vyjde! Teď obědvám u maminky, a za chvíli pro mě přijede nemocný miláček a pojedeme domů! Tak aspoň budu s ním! Já vůbec nevím co mám dělat, nudím se, nevím co mám zařizovat, nějak to teď v přípravách stojí :-( ! Ještě musím nakoupit pár dárků a péct cukroví, a koupit stromeček a taky ho nazdobit! Ale nějak nemám času, musím teď lítat po doktorech! Tak já letím holky, mějte se, papa ;-)
Profilova fotka
Tak holky, stránky jsem umístila ne net. je to rychlovka, nechtěla jsem se s tím patlat a vyhrávat, takže jsou jednoduché a hlavně splní účel,který mají,tedy informovat a dát odkaz na svatební dary. http://www.pc.noveradsl.cz/svatba
Profilova fotka
Dobré ráno, tak mi včera přišla bižu na svatbu (mám ji v albu). Je to sice klasická čínská bižuterie,ale vypadá moc hezky, jako opravdové.... x-)
Profilova fotka
Ahoj Veruš, dobře jsi to vymyslela s těma www. Všechny důležité info - tam zajemci najdou ;-)
Profilova fotka
Můj pokrok v přípravách spočívá v tom, že jsem si koupila podvazkový pás ;-)
Profilova fotka
ahojky holky věrko - super stránky :-) peťo - máš fotečku?
Profilova fotka
nemám, nemáme foťák :-) Ale o vánocích všechno co jsem už nakoupila přivezu na moravu a brácška mi to vyfotí - tak pak uvidíte toho víc ;-)
Profilova fotka
No slečny kdepak jste

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?