Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
ahojky děvčata! Jak bylo o víkendu, já měla noční, tak jsem si moc miláčka neužila a už mi zas odjel do školy! :-( Miri neboj, červená se hodí skoro všude, tak uvidíš, buď ji můžeš dát tmavší nebo světlejší červenou! Já chci zelenou, protože tu barvu miluju, ale nevím jestli to nebude divné, ale teď silně uvažuju nad kombinací oranžové se zelenou, aby to bylo takové jarní a všude kytičky a srdíčka! Uvidím jak to nakonec dopadne a jak ty dvě barvy budou vypadat tak pospolu! ;-)
Profilova fotka
Kettinko neboj, já taky spoustu věcí nechávám po novém roce, akorát mám na víc prstýnky, jen je musím vyzvednout, a domluvené cukroví, ale zas nemám fotografa a vůbec ještě nevím za jakým mám jít! :-S
Profilova fotka
Ahoj holky. Nestresujte :-) po Novým roce je fakt ještě času dost a nezdá se mi to na poslední chvíli ;-) Já se dnes byla podívat na paíry kvůli oznámku, máme totiž jednu prodejnu přímo u baráku. Je to fakt zajímavý a hlavně - ty ceny!!! To nejenže vyjde levněji, než u firmy... To vyjde MNOHEM levněji! A navíc si to doladíme přesně tak, jak budeme chtít ;-) No uvidím, co na to řekne Mira, ale doufám, že bude souhlasit, abysme to udělali takhle 8-) Žádný oznámení, co jsme viděli, se nám totiž oběma nelíbilo :-S
Profilova fotka
Ahoj holky,tak my máme zamluvený termín,restauraci,fotografa,dělají nám prstýnky,pracuje se na oznamku a jsme už oba"oblečení",ostatní přípravy necháváme na příští rok,myslím,že bude ještě spousta času ;-) Mám jen obavy,abych na něco nezapomněla,co všechno obnáší ty 'ostatní přípravy'? x-)
Profilova fotka
Holky neblázněte, máme ještě 4 měsíce. To zvládnem... Pokud máte restauraci a obřad tak se dá zvládnout všechno... ;-)
Profilova fotka
Ahoj Peti, ještě jsem zapomněla: Gratuluji k rozhodnutí ;-) Myslím, že to je super varianta! Tak hlavně ať vám to vyjde tak, jak si budete přát! :-N
Profilova fotka
já taky mylím, že je ještě dost času na přípravy. Peti, to máš fajn, s tím miminkem, přeju, ať se zadaří tak, jak byste si to přáli....
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já si připadám jak v cirkuse, dneska jsme šli do té restaurace pro podrobnosti, jak jsme byli domluvení a z 5.4. máme rázem 26.4., což už je 3., ale snad definitivní termín. Ještě, že jsme to nestihli nikde roztroubit, jinak bychom byli za pitomce asi. Nějak to tam překombinovali a teď jim to nevycházelo. Ale teď už jsme opravdu zapsaní.
Profilova fotka
Ahojky holky! ;-) Dneska jsem měla teda den :-( , ráno jsem vstala jako bez duše, protože mi chybí moc miláček ;-( ;-( ;-( ! A pak mě zkoušela vrchní sestra 8-) ! Po práci jsem šla na pohřeb mé nevlastní babičky :-( :-( , pak jsem celá unavená proseděla celé odpoledne s rodinou :-| , no jsem pěkně zničená :-S , ale vůbec se mi nechce spát a to mám zítra zase brzo vstávat do práce :-( , no jejda! A to v sobotu oslavuju své narozky, ani se netěším, jsem nějaká přešlá, už aby byl duben a já měla aspoň nějaké starosti za sebou a už se jen těšila na svatbu ;-) ! Njn, život je někdy peklo! :-( Jo peťo ještě 4 měsíce, to je dost dlouhá doba, toho se dá fakt hodně zařídit, taky bych zbytečně neplašila! už aby za mnou byli aspoň 3 měsíce! :-( no nic jdu se pokusit zalehnout, mějte se, papa :-)
Profilova fotka
Mončo, to je škoda, že si přípravy neužíváš... :-(
Profilova fotka
Moni a co takhle nějaká kratší dovolená? =-) By nepomohlo? Takhle se akorát sedřeš! ;-(
Profilova fotka
Andry a Tobě ty pevný nervy závidím! Já bych je asi přiškrtila v té restauraci! Pokud vám ale trošku jiný termín nevadí... tak snad už bude vše O.K. ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím..
Profilova fotka
Ahoj Kett :-)
Profilova fotka
něco nového? =-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) . Moni,jsi sestřička?Děláš nástupku?Jojojo,ty nervy znám,taky jsem si tím prošla... :-S
Profilova fotka
moni, nevěš halvu, sestřičky si musíme držet, aby se nám nerozutekly....takže to nebude tak horké....za chvíli se situace v práci určitě uklidní. s babičkou je mi to moc líto já jsem teď taky trošku naštvaná, protože už 2 měsíce plánujeme, jak teď v sobotu vyrazíme na týden na Moravu zařizovat a ženich mi oznámil, že pojede domů už v pondělí. :((
Profilova fotka
Ivulli, tak mě je ten termín celkem jedno, ale že se furt mění a samo, jestli 5.4. nebo 26.4. jsou to tři týdny, a taky už jsem se těšila, že je to za chvilku, jak nám to uteklo :-D a ono je všechno jinak :-| Ale tak zase už bude jistější pěkné počasí na focení a tak. Tak uvidíme ;-) Moni, babičky je mi taky líto, zažili jsme to v září s dědečkem a pořád ho vidím, jak se směje a co říká, když by mě viděl ve svatebním a on už u toho nebude.. miri, to by mě taky zklamalo, tak vydržaj. Zase o víkendu aspoň dorazí? Ani nevím, na jak dlouho tu jedete na Moravu.
Profilova fotka
ahojky zdravim vsechny. Tak uz mame doma oznameni. Je opravdu nadherne. Jen je musime poskladat a vlozit dopredu nase jmena a pak take vymyslet komu je chceme predat a poslat. To bude docela fuska,ale tesim se na to moc. O vanocich chceme vsechny zvat. I doma chceme dat oznameni do obalky pod stromecek. Urcite to nebudou cekat.To bude nadherne prekvapeni. S milackem jsem sï koupily pekny vanocni darky. novou lednicku whirpool a take mikrovlnku..Ivulko to je fajn, ze studujes takovy zajimavy obor. Sama moc dobre vim,jaka je to fuska studovat vysokou.. Moni, nebud smutna ohledne vrchni atd. Jsou to vetsinou mury..Snad to bude dobry. Ja pracuju na jipce a tam je to taky obcas velky mazec.. Take jsem vyzdobila nas domecek adventne. Je to nadherne. Dokonce i tchyne nam to pochvalila, tak jsem mela radost.. Jen porad ty satky nemam. Rozhoduji se. Mam na pristi tyden domluveny jeste jeden salon, tak jsem zvedava, jake to tam bude.. Mejte se krasne.ahoj Lenka. :-) 8-) :-o :-)
Profilova fotka
Andrej: přijedeme v sobotu odpoledne, kdy je velká rodinná oslava a na svatební přípravy máme tedy celou neděli a půl pondělka....tak pokud se nám nebude líbit hned první nebo druhá restaurace, tak fakt nevím...taky ještě musíme na matriku a tak....no a chtěla jsem zařídit spoustu dalších věcí, fotografa, dorty a tak, ale jak to vypadá, tak na to budu sama....no a to mě právě mrzí, protože jsem se těšila, že to budeme prožívat a vybírat spolu.
Profilova fotka
Miri: to je škoda, že na to budeš sama. Ale bohužel někteří chlapy jsou takový.... Můj miláček taky nic moc nezařídí a pokud jo tak bere to první co vidí... Ale všechno má své + i - Leni - hezké vánoční dárečky ;-) Blahopřeju k pozvánkám.... Už se těším, až nám budeš psát reakce... ;-)
Profilova fotka
Miri, tak to toho máš opravdu hodně. Tak snad vám výjde aspoň ta restauračka co nejdříve. A kterou byste chtěli. Přímo v NJ? a obřad máš v Kuníně nebo si Tě pletu? Fotografa bychom chtěli z Družstevníku v NJ, kamarádce udělali krásné, jinak ani nevím, kde tam kdo je. Tam jsme dělali i maturitní a celkem ok. Jinak my máme jet na víkend do Prahy ke kamarádce, tak z té naší dálnice mám trošku strach, nejsme zvyklí po ní trajdat, známe to jen z televize, jak se tam pořád stojí a bourá. Taky se nám dnes v noci dává do kupy vůz, tak snad bude hotový, protože zítra chceme s kamarádkou do Olomouce mrknout na šaty...
Profilova fotka
ahojky holky, díky všem, jste hodné, a volno bych potřebovala, ale nemám k tomu prostředky! Katy: jj, přesně tak jak říkáš a co děláš ty, taky sestřičku?? Já letím holky jsem unavená a před sebou mám ještě 2 raní! tak se mějte a krásně plánujte, a miri nevěš hlavu! papa ;-)
Profilova fotka
Miri, co naděláš s chlapem, aspoň na to budeš mít trochu klid ;-)
Profilova fotka
Andry, však ono to taky uteče ;-) Dočkáš se! :-N :-p x-) Úmrtí v rodině je vždycky smutný... Je mi to líto, že musíte procházet i přes takové momenty. Mojí mamce zemřel taťka a ona měsíc na to zjistila, že mě čeká...A čtvrt roku po jeho smrti už byla svatba. Bylo to taky takový smutný (teda já to nepamatuju...), ale nakonec to nejvíc prospělo babičce (mamčiné mamce), která aspoň měla "čím se zabavit"...
Profilova fotka
Leni, blahopřeju koznámku, my ho asi jen tak mít nebudeme.:-S A taky pěkný Vánoce budete mít :-) To jsou fajn praktický dárky ;-) Tak teď hlavně ať si vybereš ty správný šaty ;-) Jo vysoká je na p*d, už mě to neba... :-S Doufám, že to budu mít v lednu za sebou... |-|
Profilova fotka
Jo holky, my to s tím oznámkem budeme mít asi těžký. Někdy by byla fakt výhra, kdyby se do svatebních příprav chlap nepletl. :-) Jenže u nás to je tak, že já všechno zařizuju, protože na to nemá Mira čas a on si pak jenom vybírá... A oznámko je asi kámen úrazu, protože se nemůžeme shodnout... Není absolutně žádný, který by se nám líbilo oběma :-( Ach jo. Pak z toho vyleze nějakej trapnej kompromis, kterej se nebude líbit ani jednomu! Navíc jsme si spočítali, že jich budeme potřebovat skoro 150!!! To je strašná částka =-) Jsem z toho byla v šoku!
Profilova fotka
mno, 150 je teda úctyhodné číslo....no já to mám přesně tak...sháním, hledám a nakonec Petr přijde k hotovému, jen se má vyjádřit a pak mi ještě řekne, že zbytečně všechno řeším, ale jak jistě víte, kdybych neřešila, tak by to asi nedopadlo :)) no jo, chlapi....ten můj je takový vždycky, akorát je mi líto, že ho nebere ani naše svatba....tak si to holt udělám po svým...jenže mě straší, že mi pak, až bude vše hotovo, řekne, že se mu to nezamlouvá...a jen aby to neudělal dokonce na té svatbě. :-o holky, máme doma prstýnky....o dva týdny dřív, než byl plán....udělali je tak krásně brzo a jsou úžasné....droboučké, jemńoučké, akorát....tak jsme je zatím ukázali Petrově rodině a líbily se. až budu mít chvilku, nafotím a přidám do albíčka. oznamko do Vánoc taky rozhodně nestihneme. teď mám taky problém, a to s textem, vynašla jsem si tady moc milou básničku, která je Petrův favorit, ale nějak se nám nehodí k těm karabinám....tak to bude ještě diskuzí...
Profilova fotka
Miri, tak je to s těma chlapama všude stejný ;-) My se nakonec na textu shodli. Básničku jsme si tam dali od Plíhala. On má sice velkou většinu dost ujetých, ale oba ho máme fakt rádi, takže jsme hledali, až jsme našli (prý se vesmír rozpíná všemi směry stejně, oheň v kamnech zhasíná, tak přitul se a hřej mě.) horší to bylo se samotným "oznámením". Já chtěla něco originálního, nic, co si můžeme vybrat v tiskárně... =-) a přitom něco obyčejnýho, žádnou básničku, když máme veršovaný "motto". Takže to bude xxx zzz 19. dubna 2008 v 11:30 zpečetí svou lásku manželstvím v kostele sv. Jakuba v Brně. A k tomu by se mi tak líbilo jako oznámení pergamen s pečetí :-N Stejně budeme těm "důležitým" dávat oznámení osobně, tak by mohlo být klidně i zamotaný... a zbytku by sme to přeložili na tři díly, taky přidali pečetidlo a poslali poštou... To by byla stylovka :-) Ale Mirovi se to nelíbí :-( Gratuluju k prstýnkům :-) A našlas teda ty karabinky i reálně? Já jsem trošku pokukovala a viděla jsem podobný u zámečníka, ale neměli zrovna srdíčka...
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím, koukám přípravy v plném proudu, no u nás to vypadá na změnu restaurace. Chtěla jsem se zeptat, nechali jste si udělat nějakou předběžnou kalkulaci?Ptali jste se cca na cenu hostiny?V pondělí do tý restaurace jedeme a vůbec nevím na co se mám ptát, co domlouvat. :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?