Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
neboj Ivi...to přijde. my to měli tak, že dlouhou jeden říkal tohle jo, druhý tohle ne...a pak jsem našla karabinky a oba víme, že to je přesně to pravé pro nás.....zkrátka si dejte čas a ono to pravé oděkud vyskočí...:)) přeju všem krásný den a víkend. my jdeme v sobotu na ples a v neděli já do služby :((....takže tak napůl poho víkend. a dnes jdeme navštívit kamarádku s čerstvým mimi....tak uvidíme, jestli se Petr nenakazí 8-)
Profilova fotka
Jé Miri, ty se máš mimi a ples :-) Mě čeká o víkendu výroba adventních věnců a Mikuláš ;-)
Profilova fotka
Jé, já chci taky na mimi :-N
Profilova fotka
A na ples taky. Já závidím!!! :-N :-p :-D
Profilova fotka
Jo, karabinky jsou hezký :-) navíc je můžete mít i v reále ;-) Lozíte, či co?
Profilova fotka
Teda holky, dva dny má člověk dovolenou a tady takových novinek.... My miminko zatím neřešíme, ale co není, může být. Hlavně kvůli příteli, ten se na to necítí. Ale na svatbu se taky nikdy netvářil a byl to on, kdo udělal ten krok, takže kdo ví?.... ;-)
Profilova fotka
Věruš: Jo to je přesný :-) Oni ti chlapi někdy neví, co chcou ;-)
Profilova fotka
jj, Ivi souhlasím ;-)
Profilova fotka
naprosto mi mluvíte z duše....a my holky jsme od toho, abychom jim to ukázaly, co vlastně chtějí...že? :)) nene, ivi, nelozíme, já mám závrať už na blakoně v prvním patře :-D ale aspoň turistikujeme ale vůbec, líbí se mi ta symbolika....Petr si navíc z letošní alpské dovči dovezl přesně tuhle karabinku, ale ne ve tvaru srdíčka, obyčejnou....ty bys snad věděla, kde by se daly sehnat ty srdíčkové???? to by bylo naprosto úžasné.....
Profilova fotka
Jo, už jsem viděla takový různý tvary :-) Určitě je občas mívají ve sportě, třeba myslím v Hudy... Já mám doma rybičku ;-)
Profilova fotka
Samozřejmě se nedá normálně použít... ale já ji mám jako "klíčenku" ;-)
Profilova fotka
A nebo ještě by to mohl mít i obyčejnej zámečník, myslím =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
no jasně, lézt s ní nechci.....tak já zkusím zapátrat....:))
Profilova fotka
ahoj holky, tak my máme jisté akorát to, že se nám změnil termín na 5.4. ;-), jinak ani šaty, ani prstýnky, ani oznámení, teda ještě tu restauraci. teď sonduju kontakty na cukrářky a příští týden budeme asi řešit fotografa a hudbu. máte někdo ponětí, kolik to stojí? dneska mi kamarádka říkala, že platili 8tis. + večeři a hráli hrozně. tak jsem na to zvědavá :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ta paní z restaurace na mě nezapomněla a dneska mi volala, že už se tam můžeme přijít podívat, domluvili jsme se na pátek, to to tam budou mít připravené na nějakou akci, tak se už moc těším a jsem zvědavá, jak to tam vypadá :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, musim se pochlubit - už jsme s miláčkem zařídili termín a místo obřadu, místo na hostinu a kapelu. Teď ještě řešim fotografa a nevim, jestli máme chtít i profesionálního kameramana... (my kameru máme a máme i prográmek, na kterym to miláček pak sestříhá, ale nevim, komu svěřit kameru, aby pak nebyl samý záběr bot nebo oblohy...) Jaký je váš názor? Fakt se nemůžu rozhodnout, tak doufam, že mi pomůžete... to andrea1981 - náše kapela si bere 300,- za hodinu..... Jsou to mladý lidi a viděli (a hlavně slyšeli) jsme je na svatbě kamarádky, takže víme do čeho jdeme.
Profilova fotka
tak to je dobrá cena, to by se mi taky líbilo. v úterý dostanu nějaké kontakty na hudbu, tak pak napíšu, jak to vypadá. kamarádka měla profi kameramana a pak jednoho známeho, protože profi točil asi jen do 3h odpo. ten známý natočil 3 kazety, jednu ztratil, na druhé točil boty a na 3 si nahráli 7 minut vlastní oslavy, než mu došlo, že to nebude ta pravá kazeta. navíc to z něho dostali tak před 14 dny, svatba byla v červenci. se vůbec nedivím, při takovém průšvihu, že jim to nechtěl dát :-|
Profilova fotka
ahoj, tak s hudbou budeme mít největší problém.....absolutně nevím, jak to budu řešit....ááááááách jo ;-( pokud bych se rozhodla, že chci video ze svatby....tak rozhodně profesionála, to jsou myslím věci, na kterých se šetřit nemá, fotky, video a tak....ale my video mít nebudeme, nenávidím se na sebe koukt v televizi...a i ty fotky budeme muset pak nějak vyretušovat 8-)
Profilova fotka
Ahojky holky, já hudbu zatím neřeším, ale kapelu mít nebudem! A fotografa chceme profesionálního, ale budem mít i svoje foťáky, a kameru si vezme někdo na starost z rodiny! Ale pokud nemáte nikoho kdo by si to vzal na starost, tak pak raději profesionálního! papa
Profilova fotka
andrea1981: jo, taky se bojim toho, že takhle dopadneme. Bojim se toho, že když to bude točit nějaký kamarád, tak to nebude nic moc. Teda teď nechci urážet svoje kamarády, ale nejsem si jistá, jestli by to bylo to pravé ořechové. Na druhou stranu má pravdu i miri9 - taky se na sebe nerada koukam.... Jenže na druhou stranu je to památka na celý život. Já fakt nevim, ale musíme se co nejdřív rozhodnout, abychom někoho sehnali včas.
Profilova fotka
a to právě není až tak pravda, že na celý život. třeba takové dvd vydrží tak 10let...a to ještě kdoví, jestli?? já budu mít jen fotečky.....ty nejkrásnější v albu, což se i dobře prohlíží....a ty ostatní v PC. jen tak pro nás dva, na památku....
Profilova fotka
Ahoj holky, vítám vás po víkendu x-) Jsem ráda, že už jsem zase tady a už asi budu řešit téma svatba jenom s váma a s miláčkem. Jsem z víkendu pěkně otrávená :-S
Profilova fotka
Zdravím po víkendu! :-)
Profilova fotka
Miri, Videou se dá uchovávat i jinak než na DVD... V PC by Ti mělo vydržet dýl ;-) A je taky dobrý DVD po několika letech "přepálit" na nový nosič a je to, pak Ti opravdu vydrží na celý život ;-) My budeme mít profesionálního kamaráda, takže to je jednoduchý. Dáme mu za to i nějakou kačku (i když asi nebude nic chtít...) a pak to bude stříhat můj taťka, kterej taky točí a má doma profesionální program ;-) Pokud chcete pěknou památku, doporučuju profi video - tím myslím opravdu profi - s profi kamerou a profi člověkem za ní, na té kameře fakt záleží, tak si nechte ukázat na co to bude točit, to pozná i laik, jestli je to malinká kamerka do ruky s mrňavým objektivem,tak to nebrat. Profík by měl mít velkou kameru, která připomíná spíš tu, co používají televize... ;-). Ale znám i spoustu kameramanů laiků, kteří natočí pěkný videou na kameru za 10.000 (to je cena kamery) a slouží to taky jako památka... Záleží na každým. Fotky se taky dají dělat od profíka nebo jen od šikovných kamarádů a rodiny a mnohdy poměr kvalita:výkon mluví ve prospěch neprofesionálů...
Profilova fotka
Ivi, nebuď otrávená, to za to nestojí :-D...tak už se nemůžu dočkat příští soboty, kdy konečně vyrazíme s Petrem na Moravu a konečně snad pohneme se svatebními přípravami....a hlavně, půjdu si vybrat šatičky....to se už moc těším. jinak jsem si doma vyzdobila byt na advent a pak jsem v neděli ráno koukla do kalendáře a zjistila jsem, že celkem strávím z adventu doma jeden den a jedno odpoledne....tak teda nevím, proč jsem to vůbec zdobila ;-) ach jo, je to letos všechno nějaké divoké.... holky, už máte vybranou barvu svatby? já bych moc chtěla červenou, dokonce už jsem pořídila i ženichovi kravatu...ale mám trošku strach, jestli se nám ta barva bude hodit do interiéru té restaurace
Profilova fotka
miri: taky mám výzdobu hotovou, ale asi jí moc neužiju, no uvidíme, každej rok to je snad chaotičtější ty vánoční svátky :-( Já mám taky červenou nebo spíše bordó s krémovou ;-)
Profilova fotka
bordo měla moje kamarádka a vypadalo to krásně...dobrý výběr ;-) my budeme mít červenou kvůli kytce
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi budeme mít profesionálního fotografa jen na aranžované fotky. Profesionálního fotografa na větší část dne. S mimčem jsme se dohodli tak, že doberu do konce roku antikoncepci. A pak si do svatby budeme hrát na polodné a neplodné dny... Pokud se mimi náhodou podaří nevadí....
Profilova fotka
výdobu budeme mít červeno smetanovou, ani si neuvědomuji jaké barvy je interiér restaurace :-(
Profilova fotka
Holky zas z toho začínám mít strach, jako že svatba je zachvíli a nemáme skoro nic, tuhle mi už i moje mamča říkala, že je to divný, že se nic neděje....jak jste na tom?My máme zamluvenej termín, hospodu, šaty, fotografa a to je tak všechno, počítám že s ostatním začnu po novém roce... :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?