Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahojky,tak už jsem doma a může se víc rozepsat :-) Připojuju se k diskuzi o hostině - já jsem napočítala celkem 30 včetně 3 kamarádů. Nechceme moc velkou svatbu, ale asi na večer ještě někoho z dalších kamarádů pozveme. Ještě uvidíme. Holky, co si myslíte o povinnosti nebo slušnosti pozvat někoho, komu jste byli předtím na svatbě, ale teď už se nevídáte témeř vůbec? A nebo já jsem byla sestřenkám na svatbě a teď už má každá po třech dětech a já tam děcka nechci - to jsem zvědavá, jak to budem říkat, až je budem zvát. :-S
ahojky, leni co se týče pozvání na svatbu v minulosti v rodině mělo by se to oplatit, u kamarádů asi taky ale záleží jak moc se teda stýkáte a stýkat budete aby jste se pak před nimi nemuseli stydět.taky mě to štve v posledních dvou letech se bralo plno našich známých a my je ted musíme taky pozvat tím se to napočítá že ? a co se týče dětí od sestřenek řešili jsme stejný problém, přítel má 3 sstřenky a všem byl na svatbě takže je musíme pozvat, ale každá má min.2 děti.taky je tam nechi, proto to vyřešíme tak že na obálku ve které bude pozvánka, napíšeme příjmo jméno sestřenky a jejího manžela.tím by měli pochopit že jen oni dva a pak pro jistotu až s nimi budeme mluvit jim řekneme at se nezlobí že jsme nepozvali i děti ale že chceme malou svatbu.a hotovo, tak by to mohlo být ne? :-|
Profilova fotka
Ahojik, tak uz jsem zase tu :-) Ja vcera zkusila dat dohromady (jen tak zkusebne) kdo by mel jit na obidek a sestavit kdo si kam sedne :-D Napocitala jsem 27 lidi (se mnou i pritelem, bez fotografa a kameramana - o tom jsem jeste nepremyslela, jestli bude nekdo profi). A je to prosim jen rodina, mam dve segry, ktere maji kazda dve holcicky a od pritele sestra ma 3 decka (teda jedno je jeste v brisku :-D) Takze deti tam budeme mit hafo :-o K tomu jestli zvat toho komu jste byli ... melo by se to delat no :-( Ja byla sestrence, ktera ted uz ma taky dve deti ... tak premyslim, ze bych je pozvala az navecer a bez deti, co tam s nima? Nemohli by pit (rodice) a sli by brzy domu!!! Editko myslela jsi jako, ze pribuzny vecer ne e? :-o
Profilova fotka
jo jinak, ono kdyz se dospeli napijou, tak je mozna vetsi sranda nez s kamarady :-D
Profilova fotka
ahojky, my taky zveme ty, kterým jsme byli na svatbě, jen řeším dilema, že jedněm jsme byli až večer a sto chutí bych jim to oplatila (celkem dobrý kamarádi a tohle jsem nečekala, že nám řekli, no ale přijeďte tak kolem deváté VEČER!!asi abysme přijeli až po druhý večeři nebo co, přišlo mi to hloupý, no ale co se dá dělat) řekli jsi s přítelem, že nebudeme takový vyžírky a pozveme je od rána, ale když si na to vzpomenu jak jsme vypadali přihlouple v těch 9 večer, když jsme přišli na svatbu, kde už každej pařil a pak na nás všichni koukali jak na vetřelce, tak bych jim to nejradši oplatila a řekla ať přijdou taky až v 9 večer (jen na pití, jídlo už tenkrát žádný nebylo, všechno sežrali) :-S :-N
Profilova fotka
jinak my to máme cca do 45 lidí, počítám s horší variantou max. 50 víc ani náhodou =-)
Profilova fotka
45-50lidi i s obedem? Nas je fakt tak do 30 jen rodina, ale v tom je 6 deti :-) Hm, tak to si umim predstavit, jak to asi vypadalo, vsichni uz od rana rozjeti a vy dorazite na 9 :-/ No jasne pozvete je od rana, preci nebudete jako oni ;-) Ja s temi kamarady nevim, pritel kamaradum na svatbe nebyl a budou mit rozlucku. Ja mozna s holkama taky nekam vyrazim, ale rada bych nejaky na svatbe mela i s drahyma polovickama, takze bych to rada vyresila takhle tim vecernim rautikem. a druhy dilema je pro me, koho za svedka :-(
Profilova fotka
jo svědka to bude další sranda vybrat někoho rozumnýho... no 45 ale to počítám i s dětma, těch tam je asi 5 nebo 6 ale myslím opravdu děti (1 rok, 2,5 roku a pak 8 a 11let, a podobně)my budeme mít asi stejnej počet na oběd i večer, protože nechci nikoho dostávat do tý trapný situace, v který jsme byli mi, fakt to bylo divný a připadali jsme si jak kdybysme tam nepatřili, všichni už v náladičce, bavili se co se dělo na obřadu, potom - byli jsme mimo obraz tak jen čuměli jak blbci, fakt tohle už nikdy :-( to je lepší tam nejít vůbec mi to nedá a jdu spočítat přesně ty lidi ;-)
Profilova fotka
jdu taky :-D
ahoj holky, at dělám co dělám vychází mi 47 lidí ach jo :-.
Profilova fotka
hruza to snad nedam dohromady :-/
Profilova fotka
tak mě to vyšlo 45 i s dětma, včetně kameramana, řidiče a rezervy (myslím že třeba u kamarádek počítám 2 osoby a nevím, jestli dorazí sami nebo s přítelem - pokud nějakýho budou v té době mít) :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
víte čeho se děsím?že na někoho zapomenu :-N
Profilova fotka
jsme si dali takovu hranici, že přes padesát lidí jít nechceme (kvůli financím a tak)
Profilova fotka
27+6deti :-|
Profilova fotka
já mám děti 4, no třeba ještě nějaký přibude :-D
Profilova fotka
ahooooooooooooooo j holky - pavlí - jasně, že tam budou i večer, nebudu je vyhazovat, jen tam prostě dojdou kamarádi, s těma dětma taky nevim, všichni kamarádi se mi poženili a povdávaly a ještě se rozmnožili, takže jich je moc,.... jdu to taky spočítat :-D
Profilova fotka
teda jako ne svoje, jako na svatbu :-D :-D
Profilova fotka
Já nevim, jak to mám udělat s kámoškama, ty co si nevzpomenou, že mám narozeniny skrtam :-D Takze mi zbyli dve, jednu pozadam jako svedka :-N A u jedny kamosky vaham :-S Ty bych zvala na celou svatbu a tim bych si to vyresila, zadny zvlastni pozvani na vecerni rautik ... a druha varianta je, ze by na obed sla opravdu jen rodina a zbytek treba na sestou, s tim, ze bych rekla i zbytku, ktery jsem si skrtla :-D Jde mi z toho hlava kolem, holky poradte :-( Kato, ridice myslis ... jako bus nebo nekoho zvlast k autum?
Profilova fotka
takže - u mě je 29 dospělých kamarádů a 12 dětí - tak to je teda síla,.... fakt nevim, jak jim oznámit sorry, ale děti nechte doma :-S no a z rodiny 21 + si4 děti :-S jako svědka mám kamaráda,... jinak tam budu mít kolegyňku z práce a to je všechno takže suma sumárum je moc - dospělých 50 + muzikanti a odvoz - takže kolem šedesáti a to v tom nemám děti
Profilova fotka
At pocitam jak pocitam, tak se nemuzu dopocitat ... nechci delat nic velkeho :-( Asi zaskocime vazne na obed jen rodina a pak bych to videla na nejakou grilovacku, kde bych chtela mit ty kamosky. Edit, tohle s temi detmi by jsi asi vyresila prave tim, ze by jsi je pozvala az po obede na vecer ... to preci nepujdou s detmi :-o
Profilova fotka
no vždyť jo, u Nás to bude tak, že přijdou na tu šestou nebudu jje tam mít celej den, to bysme se nedoplatiili jinak to budeme mít takhle - klasickej obídek ( svíčková , dort, šunková rolka - akorát polévka bude jiná,.. nejím játra ) a pak večer až dojdou kamarádi - tak bude asi nějakej kuřecí plátek s hranolkama no a jako druhou večeři si Luboš prosadil řízky :-|
Edit, ty jsi byla v maďarsku že? jak se ti tam líbilo a kdy jsi tam byla.díky
Profilova fotka
veru - byla jsem tam - je to sedm let - v oblasti Harkány - je to tam pěkný, ale abych řekla pravdu, tak hodně důchodců a ne moc mladých lidí,... třeba se to už změnilo,... u mě je strašnej problém s vodou, takže sem si malinko odvezla vyrážku, ... ale jinak se mi to tam moc líbilo,.... výborný jsou ty jejich nalévárny a trhy :-D :-D :-D z toho jsem byla nadšená,... tenkrát to tam bylo levný :-D :-D :-D takže vínečko teklo na litry :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Copak je v Madarsku? Thermaly? ;-) Pritel tam chtel na dovcu, ale prosadila jsme si nakonec Slovinsko a libilo se :-)
Profilova fotka
jojo termály,... veru - tak teď psala martina na 2008III - že tam byla její ségra a byla spokojená, jedou tam za týden, tak jí pak můžeš vyzpovídat ;-)
díky edit. :-N jo jsou tam termály přítel tam právě taky chce někdy zajet a v říjnu má 30let tak jsem si říkala že mu to dám jako dárek prodloužený víkend v maďarsku.
Profilova fotka
tak to nebude špatný,.. na to koupání je to tam super,... jen se ty vstupy musely platit, ale už opravdu netušim na kolik to vyšlo :-( hlava děravá :-D
aha tak to ji pak písnu at mám aktuální info a tobě díky. :-D
Profilova fotka
no nemáš za co :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?