Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
ahoj holky, řešíte miminka? ;-)
Profilova fotka
Peti, to je krásný :-N Pokud nejsou Tvé racionální důvody příliš pádné, tak bych do toho klidně praštila ;-) Já jen chci začít až po svatbě... Nějak si teď říkám, že už to vydržím, abych se nemusela vdávat jako těhule... ;-) Mira asi nebude hned po svatbě chtít.. Ale on si to představuje jako hurvínek válku.. Myslí si, že si řeknem, že budeme mít miminko a ono se to prostě povede, ale tak snadný to někdy není :-| Tak já bych třeba tyk chtěla otěhotnět až tak za rok touto dobou... Ale volný průběh tomu můžeme nechat hned po svatbě ;-)
Profilova fotka
Ahoj Kett, jj, miminka, teď už ;-)
Profilova fotka
No já se právě taky nechtěla vdávat těhotná. Na jednu stranu radši otěhotním před svatbou než se 2 roky snažit... jenže to nikdo neví... Hlavní důvod je škola... Taky bych si představovala i racionálně otěhotnět za rok.... ale miláčkovo přání mě dost nahlodává.... ;-)
Profilova fotka
No to se Ti nedivím :-) Taky bych byla nahlodaná... I když mě by se asi chtělao začít až tak po Novým roce... V lednu mě čekají státnice, tak to moc s těma nervama nejde dohromady... A hlavně ten třetí měsíc je ještě takovej únosnej - že by mi třeba i byly šaty, ale později už asi jen těžko... :-N
Profilova fotka
Určitě chci dobrat antikoncepci - tu mám do koce roku a teď řeším jestli si zajít pro novou nebo to nechat osudu....
Profilova fotka
Peti, já bych na Tvým místě asi moc neváhala ;-) Jestli si nejsi úplně jistá, tak bych to třeba řešila tím, že bych prostě v plodný dny vynechala :-N což je taky dobrá antikoncepce, i když není tak účinná a kdyby se to prostě náhodou "povedlo", tak by to byl zásah osudu ;-)
Profilova fotka
o této variantě taky uvažuju ;-)
Profilova fotka
No tak to proberte s miláčkem a pak dej vědět, na čem jste se dohodli... jééé x-) já chci taky miminko. Hnedka je mi líp, když se mluví o takových hezkých věcech ;-) Já o téhle variantě uvažovala i v našem případě, že bysme po státnicích začali jen s touhle antikoncepcí... Já ale prášky neberu už 2 a půl roku... Taky je dobré zvážit, že se nedoporučuje otěhotnět moc brzy po vysazení hormonů... =-) Být Tebou, si už pro prášky nejedu a začala bych spíš řešit jestli nějakou jinou antikoncepci a kdyžtak jakou :-)
Profilova fotka
já mám teda náplasti, ale to je na stejném principu...já mám právě v černu státnice a to je hlavní racionální důvod.... no taky bych to tak viděla, přejít na jinou metodu antikoncepce a pak ji časem vypustit úplně... dám pak vědet, co jsme vymysleli ;-)
Profilova fotka
Ty státnice v červnu jako překážku celkem chápu! :-S Ale všechno se dá zvládnout. A jak jsi říkala, lepší teď, než pak dlouho čekat ;-)
Profilova fotka
Holky, kolem mě to je fakt hrozný, skoro nikdo nemůže otěhotnět :-( taky si říkám, abych to neoddalovala tak dlouho až bude pozdě..ale na druhou stranu já si nedokážu pořídit mimčo, když si nejsem stopro jistá, že ho zabezpečím (hlavně teda finančně) ...taky se to ve mě pere, byly doby kdy jsem nemohla vidět těhuli nebo mamču s kočárkem - strašně jsem jim to záviděla :-( Teď už je to lepší...ale dala bych si říct hned :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
Katko, no to jsem si taky říkala, dokud je finančne nezabezpečím bla, bla....Všichni mi říkali, na to nebudeš mít nikdy... A něco pravdy na tom je... Dnes už máme, kde bydlet a to je hlavní.... Hypotéka je sice dřina, ale nějak to když se uskromníme zvládnem.... Hold buď budeme mít obývakouvou stěnu, třeba novou koupelnu a nebo mimi s prázdným obývákem... ;-)
Profilova fotka
Tak já už miminko mám :-) U nás byla právě větší problém ta svatba. než bychom se k ní rozhoupali, kdo ví, kdy by bylo miminko. Takže jsem před 2 roky řešili bydlení (jak jinak než úvěry) a pak jsme hned šli na to miminko :-N A jakou budeme mít krásnou družičku (družbu?). Byla jsem dneska na ty šatky, fotit se tam nedalo, ale líbily se mi tak jediné - a byla to sukně a korzet. Hele, když jste si byly zkoušet šaty poprvé a viděly se v nich, přišlo vám to směšné se vidět? Mně dost. Brala jsem to pořád jako hru. Až ty poslední mně zaujaly, ale ještě se podívám dál ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, no vy mi teda dáváte, miláček mi sice pořád říká o miminku a já taky na to pořád myslím, ale mám v tom překážku, musím si dodělat nástupní praxi v nemocnici ať jsem registrovaná sestřička!! :-( Ale stejně se asi po svatbě pokusíme, jestli to teda vyjde nebo ne!! ;-) dobrou, papa
Profilova fotka
ahoj holky. no koukám, pár dnu nejsem online a hned tolik novinek.....jéééé, téma miminka, no to se mi líbí.....teda, kdyby to záleželo čistě jen na mých pocitech, tak už mám doma mateřskou školku :)) ale zase na druhou stranu, pamatuju se, že já bez antikoncepce mám děsnou pleť, takové oraniště, abych tak řekla, takže do svatby rozhodně nevysazuji, abych byla za krásnou :)) a mimochodem mám nový melírek...od včera....a ženich je tuze spokojený. no a taky nechci těhotnět před tím, než uskutečníme naši svatební cestičku, což doufám, bude hned co nejdříve po svatbě. jak to tak kolem sebe vidím, taky by se mohlo stát, že nakonec nikam nepojedeme. no a příští rok mám atestatci...takže se asi zdá, že to osud zařídil za mně...prostě mimi po svatbě do roka a do dne?? :-N jo, to by byla paráda.... Ivi, nenechej se znechutit spory o peníze.....o tom to fakt není. mně se to teda kecá....když vpodstatě vše, nebo velkou většinu stejně platíme já s rodinou. ale než abychom se měli hádat o prachy, tak to raději půjdu jen se svědky na obřad a na oběd. waltz jako první tanec je naprosto jasná věc..... ;-)
Profilova fotka
Tak koukám, že jsem na tom skoro všechny stejně.... chceme, ale..... ;-) V šatech jsem si směšně nepřipadala, ale dlouho trvalo, než jsem si vybrala... Líbilo se mi jich spousta, ale žádné nevyčnívali, tak jsem se bála, jak se rozhodnu... A pak přišlo překvapení.... a byly to ony... bez rad všech radičů jsem si je zamluvila...
Profilova fotka
Andry, já jsem si připadala na první zkoušce dost divně :-) Když si zkouším rifle, tak to tak divný není... Ale tohle mi přišlo taky trochu směšný ;-) A co se těch našich miminek týká, tak důvod proč ne, se najde vždycky... Ale tak nějak se mi zdá, že tady jsme banda, co má fakt celkem zdravej názor na to :-N Tak snad nevymřeme :-D
Profilova fotka
určitě jsme nejrozumnější :-) hezky jsme se tu sešli...
Profilova fotka
Ivi, už je to lepší... včerejší problém...
Profilova fotka
:-D :-D Jasně pochvalme se! :-D :-p x-) Jsme nejlepčejší!!! :-) ;-) Jo
Profilova fotka
Nazdarek. :-) ;-) Vsechny zdravim.No dalo me praci precist vsechny vase prispevky a to jsem byla naposled pred 2 dny. vcera jsem byla v praci a nemely jsme vubec cas se podivat na net, natoz jeste neco napsat. Pracuji totiz na jipce v nemocnici, tak nam tam porad¨krouzila stanicni a nejak se ji nechtelo domu.Zdravim Moncu b. kde pracujes, v jake nemocnici a odd?Je to problem mit nastupku a jeste sbirat blby kredity ze?M Je to super, ze jste probirali tema mimco pred svatou i po svatbe? Antikoncepci neberu uz od zari, pouzivame sice kondom,ale asi si oba rikame, ze to treba vyjde neplanovane a to by bylo mozna nejlepsi. Milacek by urcite chtela dite brzy a ja taky, jen nevime, kdy se to podari. Je blby, ze spousta lidi kolem me nemuze otehotnent a pak z toho zacinam mit depku, tak jak ty ivulko..No uvidime, urcite budu informovat, jak jsme na tom.Kdybych otehotnela pred svtabou, tak by me to nevadilo... Spetro: Zdravim Te. U nas je zvykem dvoje vysluzky, jen¨ze ja bydlim s milackem dohromady, tak jsme se rozhodli, ze udelame jedny. Moje mamka nema ani zajem o to, ze se budu vdavat, nejak ji to jeste nedoslo. Me to hodne mrzi,ale nic s tim nenadelam..Tatka uz to bohuzel ovlinit nemuze, protoze bude mit ted o vanocih vyroci 10 let, kdy umrel. Docela to na me zase pada, jak jsou vanoce, ale jsem rada, ze mame s radkem vlastni bydleni a ze si zarizujeme vanoce spolecne, je to opravdu uleva.. Ivulko: v brne jsem byla take v nekolika salonech. Pracuju tam totiz v nemocnici..U Jakuba je to moc krasny, byla jsem tam v zari kamosce na svatbe. Nadhera...Jinak s tim cukrovim je to fakt sila. Stoji to strasny penize a jeste kdyz nam vsechno od noveho roku zdrazi, tak nevim,jak to bude vypadat a kde na to vezmeme..Verim Ti, ze nad tim ted hodne premyslis. Kdyz je nekdo na prachy, ak je to docela nestesti, protoze se pak vse odviji jen od tech prachu. V tomhle mam nastesti vyhodu. U nas se vzdycky prachy resily. Moje mamka me sice slibila, ze nam zaplati cukroi,ale moc tomu neverim. Co si nezaridime a nezaplatime, tak nebudeme mit. To rodice od Radka jsou uplne jini. Jeho mamka nam se vsim pomaha, je moc hodna a na penize se vubec nedivaji. Berou to proste tak, ze bydlime vsichni dohromady, tak se podilime spolecne a nikdy nikomu nic nevycitaji. Muj tatka byl uplne stejnej. Vzdycky neco koupil a nedival se nalevo napravo, hlavne, kdyz jsem mela radost. Mamka mu to pak vzdycky vycetla. S penezma jsem proto dokazala dobre hodpodarit. Kdyz jsem delala vysokou, tak jsem si moc na vysoke noze nezila,ale zvadla jsem to. Ted si vydelavam penize sama a s milackem dame nejaky ten slusny zaklad pro domacnost.. Ivulko: neboj ve skole to zvladnes. Ja vim, ze je to tezke.Co vlastne studujes?? Holky drzte se, nezblaznete se z predvanocniho shonu.Ahoj LENKA.. :-) :-)
Profilova fotka
docela koukám, na ty dvoje výslužky....to mně teda vůbec nenapadlo. to takhle řešit...no u nás bude jen jedna, jak jinak....od nevěsty, protože ženichova rodina naši svatbu neřeší....ale asi je to tak dobře...:)) už se moc těším, ještě 10dnů a pojedu na Moravu - vybírat hospodu a šaty a podobně, už se těším, jako malé děcko....
Profilova fotka
Všechny zdravím :-) Leni: já dělám na interním oddělaní, ve Frýdku-Místku, na JIPku bych teda nechtěla, ikdyž mě tam chtěli poslat, tak jsem na normálním oddělení ale máme tam práce nad hlavu, a ty kredity mě fakt štvou!! Taky bych nejradši hned otěhotněla a když si tak o tom povídáme, tak o tom silně uvažuju, ale bohužel budu muset počkat!! Já cukroví vůbec neřeším, to mají nastarost obě maminky, každá pro svou rodinu! Teď tak uvažuju, že si musím pořídit velký mražák a nakoupit hafo másla, ať se to pak moc neprodraží, ale zas to bude platit mamka, takže bych se nemusela starat vůbec!! :-) S těmi penězmi je to někdy těžké a některé lidi prostě nezměníme, ještě že já živím miláčka, ale hospodaříme společně, a nikdy s tím nebudem mít problémy a ani mě nenapadlo že by někdo takové problémy mít mohl, tak je mi to teď líto, že se musí některé kvůli tomu trápit! Miri: přeju hodně štěstí při vybírání!! ;-) Tak já jdu holky odpočívat, papa ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vás všechny zdravím :-) :-) Bohužel v práci stále bez netu a teď i bez pc, tak brouzdám jenom doma. No ale nestíhám číst vaše příspěvky :-D Moc nevím, co napsat, protože bych musela napsat zase, že u nás nic nového - co se týče svatby. Ta paní z restaurace se mi neozvala, tak je budu muset v pondělí trochu popohnat. Přítel je stále pryč, takže s prstýnkama a šatama jsme taky nepohli. No už je mi z toho trochu smutno, jestli to všechno stihneme. Konec roku se kvapem blíží...Co se týče miminek - tak my je určitě před svatbou neplánujeme a kdoví, kdy je začnem vůbec plánovat. Mě se do toho ještě moc nechce. Nějak se na to necítím. Zatím ahoj :-) :-)
Profilova fotka
Lenko, s tvým tatinkem je mi to líto. Mému miláčkovi umřela na jaro maminka, tak se těch vánoc dost bojím, že budou smutné... :-(
Profilova fotka
Jinak přeju hezký den.... ;-)
Profilova fotka
dobré ráno :-)
Profilova fotka
Studuju na fildě Teorii a dějiny dějiny divadla a Teorii interaktivních médií. Smutné Vánoce kvůli úmrtím v rodině mě moc mrzí :-( za všechny! Tak se holky netrapte!
Profilova fotka
A hlavně se neděste, že ještě nemáte všechno zařízený ;-) Vždyť je ještě pořád času dost, ne? My se nemůžeme shodnout na oznámení... :-( Chtěli jsme ho mít pod stromečkem, což se asi nepovede. Když už se nám povedlo vymyslet, co na něho napsat, tak se zase neshodneme na vzhledu.. Ach jo 8-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?