Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Andrejko, já to možná poržívám víc než ty, ale musím se přiznat - taky většinu obšlehávám.... :-|
Profilova fotka
Leni, tak Tě tu máme opět z dlouhým textem ;-) Dvoje výslužky? To se mi nelíbí.... proč by měli dostat od každého zvlášť když už je rozdáváte jako manželé.... Já jsem si botičky koupila v normální obuvi, spíš takový letní typ (hrozně se mi líbili a využiji je i na běžné nošení)... Cena mých botů po 50% slevě byla 750,--. Jinak se dají hezké botičky koupit tady v bazaru a nebo v půjčovnách....
Profilova fotka
Leni, já mám taky velikost 36-38 (spíš teda sice 38) a tady v Brně byla spousta šatů na mě k sehnání! Měla jsem i 36 i 38 oboje i šněrovačky i na zip a fakt se dalo vybrat... Být Tebou, se zbytečně neunáhluju (což evidentně neděláš :-)) a radši si vyjedu někam klidně i do jinýho města se ještě podívat... Oznámení bude určitě krááásný ;-) Já už se na to naše taky začínám těšit. :-N My vzhledem k tomu, že tam máme už verš, jsme se rozhodli, že samotné oznámení chceme bez rýmu. Takže máme prostě: jména 19.dubna 2008 v 11:30 zpečetí svou lásku manželstvím v kostele sv. Jakuba v Brně. A ohledně toho cukroví, už teda víte, co bude potřeba nebo kolik to tak třeba bude stát? Já jsem z toho totiž fakt v šoku... =-) My teda asi budeme dělat dvě várky - jednu strana ženicha a jednu my. Já původně chtěla, aby nechali udělat u ženicha sv. koláčky /a cukroví a dorty, že necháme u naší cukrářky, ale ženichova maminka se pořád cukala, tak jsem se na to vykašlala a ať se to udělá teda zvlášť... To teda ale bude fakt pálka! A co se týká botů, já už si je koupila. Jsou fakt parádní, moc se mi líbí. Já mám úměrně k výšce obrovskou hnátu a tyhle botičky jsou sice 40, ale krásně mi tu nohu nějak zmenšujou :-N Jsou pěkněpopelkovský a koupila jsem je v salónu. Jsou nový a stály 1500,- Věřím, že je unosým na plesy či do divadla, takže jsem nechtěla nějaký od ťamana. Kromě toho se teď stejně zaměřili jenom na tu módu s dlouhýma špičkama a to já mít nemůžu... O škole mi ani nemluvte! Mám cca 14 dní, abych odevzdala oborovou práci a furt se nemůžu hnout z místa. jsem z toho už zoufalá!! Ach jo! A nejhorší je, že to ani nemám kde opsat :-(
Profilova fotka
Uaáá, já už bych si asi fakt měla vzít nějakej prášek na rozum. Takový pitomý chyby jsem nedělala ani v první třídě snad! unosým!!! se nechci ani vidět. To je snad opravdu překlep :-N
Profilova fotka
Peti: dvoje výslužky se mi taky nelíbí! Já za to bojovala jak lev, abys,e rozdávali společný dohromady od nás, ne od rodičů jednoho a druhé straně rodiny od rodičů druhýho :-S ale prostě se stranou od miláčka se fakt nedalo domluvit. Jeho maminka už iniciativně v červnu zamlouvala cukrářku... Nechala bych to tak, ale my jsme na tohle doma mlsní. Jak něco není z másla, tak nám to pusa nebere... žádný hery, ramy nebo nádstavný kaše nechcem! A protože jim ta cukrářka pekla i na oslavu narozenin budoucího tchána, tak vím, že to nebylo nic moc... Tak jsem se snažila to nějak uhrát, že ať oni teda zařídí koláčky, protože ty byly dobrý a my že zařídíme cukroví... Ale nějak se to nestekalo s úspěchem... Takže jsem miláčkovi na rovinu řekla, že v tom případě ať si oni teda obdarují svoji část a my že zase rozdáme naše cukroví, protože já to jejich nechci... Možná je to celkem drsný a kdedkdo by nad tím mávnul rukou, ale pro mě je to fakt důležitý. když mi to prostě nechutná, tak to ani sama nebudu nikomu vnucovat...!
Profilova fotka
S "obšleháváním" albíček bych si nedělaal starosti. 8-) Kdyť to tady dělají skoro všichni! Někteří mají dokoce tolik drzosti, že od těch, které doma nafotí svoji vlastní práci něco okopírujou a přidají si k tomu ještě svůj nick! To mi přijde jako vrchol drzosti... Ale že máš v albu fotky, co někdo stáhl z nějakýho serveru a Ty to od něj okopneš... to mi blbý nepřijde ;-)
Profilova fotka
jéééááá já už radši nic nebudu psát, protože už to po sobě ani nečtu a stejně jen přes to přejedu očima, už tam zase vidím chyby!!! To je děs! ]-(
Profilova fotka
Ivi, z těch chyb si nic nedělej. Mě se to stává pořád... nerada po sobě čtu.... a když už se to objeví někde napsáno - tak mě úplně trknou ty chyby :-( Ivi, tvému případu rozumím. Moje mamka iniciativně taky objednává zákusky snad od června.... no nevím co to bude zač.... budu doufakt že aspoň některé budou poživatelné.... Ale pro tu radost ji to nechám. A abych udělala radost babičce Jirky, požádám ji o napečení taky několika koláčků.... Uvažuju o tom, že sama něco napeču, jestli to zvládnu... Samozřejmě podle času, ale mělo by to být spíš doplkově.... napadli mě třeba perníkové jmenovky na stůl ;-)
Profilova fotka
Peťo ty perníkové jmenovky, by byli originální, teď jsi mi tím pomohla, dostala jsem nápad vyrobit nějaké jmenovky, dík, ale zrovna mě nic dobrého nenapadá, tak uvidím! aspoň nebudu jen tak nečině sedět! A na to oznámení se vrhnu až příští rok! A teď budu přemýšlet nad dárky na vánoce, ale je to mnohem těžší než zařizování svatby! Tak se zatím mějte, papa ;-)
Profilova fotka
Na tom něco bude - vymyslet dárky pro chlapy je fakt těžší než zařizování svatby. Letos je to jednodušší - pánové dostanou košile a kravat - budou se jim hodit ;-)
Profilova fotka
No já oblečení pod stromeček kupovat nechci, pro mě to neznamená dárek!! :-(
Profilova fotka
Holky poradte co za písnicku na první novomanzelský tanec?? nevím si s tím nejak rady! :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Oni to tak většinou taky berou, ale letos si oblečení přáli ;-)
Profilova fotka
Peti perníkové jmenovky na stůl jsou super :-) Někde jsem to viděla a vypadalo to bezvadně ;-) Taky jsem o tom uvažovala. Navíc se dají udělat klidně 14 dní předem a vydrží, což je výhoda oproti ostatnímu cukroví :-) Já teda některý oblečení považuju za dásrek. Třeba nějaký kvalitní sportovní oblečení... ;-) Ae většinou si to radši vybírám sama - takže nemám překvapení a to já ráda, :-N takže spíš proto... Mončo: My nad tím ještě nepřemýšleli. Záleží hodně na tom, co Ti nabídne kapela... Já bych si ale asi nejradši dala waltz. Myslím, že na první tanec je lepší klasika... Polku teda určitě ne a valčík by se dla, ale waltz je prostě waltz :-)
Profilova fotka
ivi to je sice pěkné, ale já tančit neumím, takže musím jen něco lehkého!! A kapelu mít nebudu, budem jen pouštět hudbu co si sesbíráme! stejně se tam moc tančit nebude, já tančit neumím a miláček taky ne, a jeho rodina na to není!! ;-)
Profilova fotka
A jinak bych se s vámi ráda podělila o včerejší zážitek. Jsem z toho ještě teď v šoku. :-( Už jsem možná někde psala, že nám platí většinu svatby rodiče a to z obou stran. Je to už skoro dva měsíce, co se společně všichni 4 sešli a "domlouvali se" spolu na tu naši svatbu. Závěrem mimo jiné vyšlo, že se hostina rozpočítá poměrově podle toho, kolik tam bude mít která strana lidí.. Mě to přide fér. Původně to vypadalo tak, že Mira tam bude mít 40 lidí a já 20... Pak se to vyrovnalo, teď zase převažují hosté z naší strany... Kolísá to, zatím. :-) Ovšem Mirovi rodiče se hrozně vycukali, že se jim to nějak jako nelíbí a že by to mělo být spíš půl na půl atd... a rozhodli se, že se urazí... (což tehdy s našima - podle slov našich, vůbec nedali najevo a byl to prý takovej společnej nápad obou stran, ty poměry...). No já jsem z toho byla samozřejmě nešťastná, protože jsme se hádali kvůli tomu i s Mirou... On se zastával svojich rodičů a já bránila ty svoje... )říkal, že jsme vyčůraní... ]-( a že naši na tom chcou šteřit! - jasně že nechcou zbytečně utrácet, ale rozhodně nechtějí šetřit na někom na něčí úkor!!!). Taťka byl teď měsíc a půl pryč a když se to dozvěděl, tak se strašně urazil. (My nejsme žádní boháči, ale chudáci taky ne a rozhodně jsme nikdy na nikom nevydělávali...) Nicméně, já to přestala řešit... Až včera s tím přišel zase Mira, že jestli chceme nechat tisknout oznámení a pozvánky ke stolu, tak musíme vědět pro kolik osob (což má pravdu), tak jsme začali aktualizovat seznam hostů. A on začal s tím, že některý kamarády, kteří jsou jako jeho hosté bysme si měli rozdělit. Dvěma párům jsme teď byli spolu na svatbě, tak že jsou to prý i moji kamarádi... Ale to je blbost! Já jsem ty lidi vůbec před seznámením s Mirou neznala. Oni by mě na tu svatbu nepozvali, kdybych s Mirou nechodila a konečně, já mám taky na seznamu i kamarády, který se třeba taky někdy budou brát a možná nás taky pozvou... Tak bysme si je měli taky teda asi rozdělit ne? ]-( Byla jsem hrozně nešťastná z toho, jak to bere. Připadne mi to, že je hrozně moc na prachy a to mi fakt vadí!!! Jo a to mi ještě řekla, že jsem se na těch svatbách jeho kamarádů vpodstatě taky najedla zadarmo, takže bych to teď měla "zplatit" tím,že si je rozdělíme! Vždyť to se jedná možná o 2000! To je strašný! ;-( Co si myslíte? :-(
Profilova fotka
ahojky, ivulli, takové problémy jsou nemilé, akorát Ti to znechutí svatební přípravy. my jsme ještě nezačali, tak nevím, co nás čeká. jdeme do toho, že si to budeme platit sami, a když rodiče přidají, tak jen dobře. myslím si, že u vás trochu hrajete, to je moje a to zase moje.my máme společnou kasu od začátku, takže co je moje, to je naše, takže se o kamarády nedělíme. Tak přeji pevné nervy a vydržať ;-)
Profilova fotka
Jo, to je pravda, hrajeme... Co se týká domácnosti, tak máme taky společnou kasu, ale když už to dopadlo takhle na tu svatbu, že se rodiče dohodli takhle... 8-( Já si nechci na nic hrát... Nejjednodužší by bylo, kdyby se to rozdělilo všechno napůl a hotovo. A já bych byla vůbec nejradši, kdyby nám prostě rodiče přispěli, kolik chtějí a my už si s tím naložili, jak uznáme za vhodný... Ach jo, to je fakt tragédie. Možná jsem divná, ale mě přijde tohle řešit úplně absurdní! Zdá se mi, že na tom vůbec nezáleží... :-S
Profilova fotka
Ivi, já jsem taky rozhodně pro waltz. :-) Ale jaký přesně to ještě nevím. Chystáme si zopakovat taneční před svatbou. Aby nám to lépe šlo. ;-) S těmi pěnězi je to fakt děsné. Nesnáším hádky o penězích. Moje mamka to taky řeší. Zatím jen ty zákusky, dál jsem ji nepustila, jestli to má objednat jen pro naši rodinu nebo pro všechny. Tak jsem jíí řekla že pro všechny.... Tak už má strach, aby to nemusela zaplatit sama. Ale Jirkův tatínek vůbec, nechává to všechno na nás. Moc jsme to neprobírali.... Ale myslím, že s tím nebude žádný problém. A kdyby jen přece, tak než tohle dohadovaní, to si to snad nějak zaplatíme samy.... Řešení příspěvku rodičů kolik chtějí je podle mě nejlepší....
Profilova fotka
mně právě dokáží taky znechutit takové žabomyší války, akorát to zkazí přípravy, na které se má člověk těšit. je to jak s Vánoci - svátky klidu a míru ;-) nevěš hlavu a zkuste se doma nějak dohodnout s Mirou. Když budete pospolu držet, bude to účinnější proti rodičům. Tak držím pěsti.
Profilova fotka
Holky, já tohle teď hrozně potřebuju! ;-) Díky, že tady jste :-) Nemyslím teď na nic jinýho. mira mě včera strašně zklamal. A já vím, že je "na prachy". Strašně mu o to vždycky jde... Když mi koupí něco dražšího, tak na to hrozně rád upozorňuje... A pořád po mě chce, abych už začala pracovat, abych končně začala vydělávat... Jsem z toho nešťastná. ;-( Nějak to na mě teď dopadlo a já jenom brečím. Naši mě fakt naučili, že peníze prostě nejsou na prvním místě a mám s nima krásnej vztah, kde peníze nehrajou žádnou roli... Já mám teď prostě pochybnosti o všem! Přijde mi to, že ani Miru v tomhle pořádně neznám. Bojím se, že až budeme mít rodinu a všechno společně řešit, se to zase na něm projeví... ;-( :-( Ach jooo, to je dneska teda den! Neměla bych asi tolik přemýšlet... |-|
Profilova fotka
Ivi, tvoje uvažování je dost daleko a smutné a težké... :-| Přeju Ti nech se to všechno nějak vyřeší a nikdy to nebude horké jak se teď zdá....
Profilova fotka
Jo, já vím, všechno asi nějak moc řeším... Ale zase se mi nastává, že bych pak byla z něčeho moc překvapená... Já jsem si říkala vždycky, že je sice Mira na prachy, ale že je bude chtít pro "naši" rodinu pro nás, že bude na prachy pro sebe a pro mě a pro naše děti - že nás jako bude chtít zabezpečit... Ale občas (jako teď) se bojím, jestli náhodou není lakomej... :-( Fakt se toho někdy děsím... ;-(
Profilova fotka
Holky, kamarádce z práce se narodila holčička. Tak jsem z toho na měko a chtěla jsem se podělit ;-) Ivi, snad ty peníze opravdu chce pro tebe a děti... ale to musíš poznat sama :-(
Profilova fotka
Jééé, miminko :-N Tak to je pěkný :-) mám o něco lepší náladu :-)Tak ji pozdravuj! :-N Já mám většinou pocit, že peníze chce "pro rodinu", ale takovýhle opravdu žabomyší války mě někdy tak zaráží, že se bojím opaku... :-(
Profilova fotka
Zkus si s ním o tom promluvit jak to cítíš... Vy plánujete mimi po svatbě?
Profilova fotka
Jo, určitě... Plánujeme. Teda já spíš plánuji :-N Chtěla bych otěhotnět tak do roka po svatbě ;-) na miminko se mooc těším. Ale takový situace mě umí akorát odradit... :-( Vím, ale, že Mira miminko taky chce... :-N
Profilova fotka
Tomu rozumím, taky mě nepříjemné situace od mimi odrazují.... My zavedeme téma mimi o víkendu.. ;-)
Profilova fotka
A ty bys chtěla? :-N
Profilova fotka
Já chci, ale mám spoustu racionálních důvodů proč zatím ne.. tak se toho zatím držím. Ale v pátek přišel přítel s ím, že by chtěl mimi a třeba na něm začít pracovat hned.... Nějak jsem na to neragovala a neřešila, ale stále víc mi to vrtá hlavou... Tak to o víkendu v klidu probereme...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?