Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
ahojky holky lestep: tak gratuluji k albíčku, hezké fotky. Koukám, že jsi také byla zkoušet. K těm zkoušeným šatům, mě se na tobě nejvíce líbí s tím vínovým vyšíváním. Já jich taky vyzkoušela hodně, a nakonec vybrala jiné...:-) Ty jsi hubená tak vem spíše ty co ti více vystihnou postavu...aby ti nezanikl pas... Až budou prstýnky, doufám že ukážeš v albu...
Profilova fotka
Ahoj všem :-) lastep: taky gratuluju k albíčku i ke zkoušení šatů. Zdá se mi to nebo jsi ty "nádherné šaty" nezkoušela nebo nemáš jejich fotku na sobě? Mně se teda líbí moc, ale lepší by byla fotka na Tobě. :-N Jinak z těch co máš ze salónun se mi taky na Tobě nejvíc líbí ty s tou výšivkou. jinak se mi zdají ty ostatní na Tobě celkem velký =-) Závoj jsem si nechala ušít tady v bazaru od ewulie. Vyšlo mě to na 450,- + poštovný 20,-, což je v některých salónech cena jen za půjčení. Má to udělaný fakt hezky, i když třeba perličky, co tam jsou našitý budu asi muset připevnit víc, protože se bojím, že by mi popadaly... a ani to uchycení na hřebínek není úplně festovní, ale to je fakt to nejmenší. Jinak je závoj z krásnýho tylu, sedí dýlka, jakou jsem chtěla a hlavně jsem si vymýšlela, že chci mít zlatý lem dole a ten je parádní ;-), takže můžu doporučit ;-)
Profilova fotka
V sobotu jsem byla s mamkou u cukrářky se předběžně domluvit. Je to mamčina "známá" - z rodiny od mamčiné kolegyně..., která už moc nepeče, tak jsme se bály, aby to pro nás udělala, protože je fakt úžasná. Tak nakonec jsme se domluvily.. :-) Ukázala nám, co potřebuje na svatbu pro 30-40 lidí a například tam měla 20-22 kg másla a 500 vajec... Kromě toho několik beden kondenzovanýho sladkýho mlíka. No já myslela, že mě odnesou...! Je toho fakt strašně moc! Nemáte taky nějakou zkušenost?? My to stejně asi budem dělat jen pro polovinu nakonec a maminka ženicha bude shánět druhou polovinu... Ale i tak se mi to zdá být dost =-) No každopádně jsme se dohodly, že nakoupíme máslo už teď (dokud se dá v akci sehnat za 30Kč) a dáme ho zmrazit. Po Novým roce totiž má stát až 70 kč! Jo a tahle paní nám udělá kromě cukroví i dva dorty a svatební koláčky, takže to budeme mít aspoń všechno při jednom ;-)
Profilova fotka
A taky vybíráme teď s miláčkem oznámko, protože chceme taky stihnout tu akci na svatebnioznameni cz... Chceme tam zajet prohlídnout, jak vypadají v reále, vybrat a objednat přes net, kde dávají do konce listopadu slevu 30%. Vy už někdo víte, co si budete na oznámko psát? Budete tam mít nějakou básničku nebo citát? A jak budete psát to "formální" oznámení - kdy a kde se kdo co... ? :-N Díky!
Profilova fotka
Bazze: neboj- nevím proč by se to v Praze mělo zařizovat dřív. Pokud máš termín je to to hlavní a navíc se jedná o čtvrtek, takže nebude tak velký zájem o o svatby ;-)
Profilova fotka
Mončo, balhopřeji k výběru prstýnků. Musím se pochválit, že mi jsme si je v sobotu taky objednali.....viz. album ;-)
Profilova fotka
Bazze, já mám kamarádku, která má možná postavu jako ty jen je malá - a opravdu jí šněrovací korzet hrozně sluší..... a drží. Dobrý typ na svatební oznámení mě zaujal ten kalendář. Je to originální.... ;-) Dítě podle mě do novin patří, je přece Vaše..... Rozpočet? Snažím se nakupovat všechno postupně a raději to nesčítat, a jen budu doufat že na to bude...
Profilova fotka
Peti: gratuluju k prstýnkům,jsou fakt moc hezký! A co to je? zlato, stříbro, ocel..?
Profilova fotka
Lenko: no konečně máme albumík. ;-) Hezký.... Pro srovnání šatečků by to chtělo opravdu, aby byly an tobě. Hlavně ty nej... jsou fakt krásné. Ale každému nesluší... já jsem si je zkoušela, ale nebylo to nic moc.... ale na ramínku fakt krásné....
Profilova fotka
No, my asi oznámení vybereme nakonec od firmy... Shodli jsme se, že navrhnout ho sice asi zvládnem i sami, ale ten tisk potom by stejně asi proběhl jinde, než doma a nákup papíru... Asi se nám nechce kvůli tomu tak běhat... ;-) Teď nám jde o to, co tam vlastně napíšeme...? =-)
Profilova fotka
Ivi, mě se líbí text na oznámení: Přes překážky.... už jenom spolu.... ;-)
Profilova fotka
Prstýnky jsou kombinace oceli a stříbra.
Článek se načítá
Profilova fotka
My budeme mít jako veršík v rohu pravděpodobně: Prý se vesmír rozpíná všemi směry stejně. Oheň v kamnech zhasíná, tak přitul se a hřej mě. Je to od Plíhala - našeho oblíbence, takže to není nic "svatebního", spíš je to blízký nám :-) Ale teď si lámu hlavu s tím hlavním - oznámením. Něco jako "dovolujeme si oznámit" apod. mi přijde strašně fádní...
Profilova fotka
my napíšeme asi jen, že se vezmeme tam a tam a kdy.... Spíš uvažujeme o tom, zda tam napsat zveme Vás! Aby někteří nepochopili, že jsou zváni i na hostinu....
Profilova fotka
Jo, tak toho bych se taky bála! Zveme vás rozhodně nenapíšeme na oznámení. A když bych o tom uvažovala, určitě bych dodala na obřad! Někteří lidé jsou opravdu příliš domýšliví! 8-( Já bych se toho bála =-)
Profilova fotka
Ivi, díky za odstrašení :-)
Profilova fotka
?? já nechci strašit. Jen říkám, že bych tam ještě dodala, že zveme na obřad... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, teď jenom na chvilku - abyste věděli, že jsem na vás nezapomněla :-) Já vůbec nestíhám sem chodit, včera mě to sem nechtělo pustit, teď jsem právě před chvílí doběhla z práce - tam teď není šance něco spisovat, tak sem asi písnu něco až k večeru - doma mám ještě též něco na práci. Ach jo. Tak zatím ahoj.
Profilova fotka
Leni, tak ať se z toho nezblázníš, Ti přeji a ať Ti zbývá ještě i čas na přípravu svatby ;-)
Profilova fotka
Dobrý večer, tak vás jdu taky pozdravit. v pátek jsme chtěli zamluvit ten termín, restauraci, ...všechno špatně, všude nám zavřeli, nebo mají plno. ale dneska jsme byli domluvit druhou restauraci, která se teď krásně opravila, je 3 minutky z domu (tak se moc neprojedu v autě :-( ), přistavěli k tomu hotel - pokoje nádherné, začínají tam dělat od prosince vlastní obřady, toho 12. mají taky obsazené, ale že se to možná změní, tak jsme domluveni za týden v úterý, že pro nás budou mít přesnější infa, jinak by to bylo o týden dříve. 5.4.
Profilova fotka
jinak doma jsme to oznámili o víkendu a mojí mamce dneska, panovalo celkem všeobecné veselí. akorát jste tu někdo z rozvedené rodiny? moji rodiče se nesnesou, tak z toho mám trochu (velký) strach. ve středu jedu na první prohlídku svatebních šatů, tak snad mě to neodradí ;-)
Profilova fotka
Ahojky, holky díky! Normálně jsem chytla o víkendu histerický záchvat, že nic nestihnem, že nic nemáme, a že musíme pohnout se vším, ale nakonec jsem se nad tím pobavila!! Máte někdo taky obavy?? A bojíte se že se to něčím pokazí?? Kdybych věčně nelítala v práci a měla víc času na sebe a svatbu, tak bych vůbec nebyla proti! 8-) ! NJN, asi to zbytečně moc řeším, ale já se časem uklidním, jelikož jsem někdy až moc velký kliďas!! Už aby byl březen a měla vše zařízené a už se jen moc těšila na obřad!! Jsem se vám musela vypovídat! :-N Tak se mějte, papa ;-)
Profilova fotka
Holky napište co která momentálně zažizuje, ať ani chvíli jen tak pitomě nesedím!! :-S
Profilova fotka
Mony, momentálně nezařizuji nic, jen se inspiruji dále... většinou je to spontání - něco vidím, líbí se mi to tak to objednám.... Stresy z toho, že to nestihneme zatím nemám. Spíš se bojím, že to všechno nestihnu ve svůj svatební den..... Andrejko: blahopřeju k oznámení mamince ;-) Ta hospůdka zní dost slibně.... Připrav nám nějaký albumí, ať víme jaké máš představy....
Profilova fotka
Já taky zatím nic nezařizuju. Nejhorší stresy jsem měla šaty a spadlo to ze mě, když jsem je objednala. Chceme ještě zařídit co nejdřív prstýnky, ale bojím se,že do vánoc to nebude, to budeme dávat peníze na dárky a kupujeme pozemek. Kamarádka mi zařídí známou kadeřnici a kosmetičku v Písku a chlebíčky taky. Koláčky bude péct mamka s tetou, řekla že to musí péct ona...a dort nějakej upeče babička a ostatní cukrář, ale to jsem ještě nezařizovala. Jinak jsem si už objednala i bižuterii, přijde mi snad do týdne... Byla jsem u kamarádky na inspiraci, ale ona se vdávala na Mauriciu,takže ... :-N Ale měli předtím oslavu,tak jsem zjištovala náklady... Zatím se mějte...pa
Profilova fotka
My tento týden chceme objednat to oznámení, takže teď děláme jen na tom :-) Vymýšlíme text, atd. Něco už máme, ale miláčkovi se to zdá být moc sladký... ]-( On je přece CHLAP tak něco jako láska nemůže veřejně vypustit...! Ta ješitnost :-)
Profilova fotka
no jo no, můj miláček se začal mému nápadu na oznámení smát - prý je to hrozné, ale postupně se mu to začíná líbit ;-)
Profilova fotka
hold jak je něco netradiční mám s ním problém :-) O víkendu na mě přišel s tím, prý jaký budu mít účes. Na to on je docela háklivý.... věděla jsem že s tím co jsem si vybrala bude spokojený a taky byl. No snad mi na hlavě půjde udělat..... Ukazovala jsem mu hromadu šatů co mám ztáhnuté a on komentova hezké, ošklivé. Naštěstí ty co jsem si vybrala se mu hodně líbili, tak mi to udělalo hroznou radost....
Profilova fotka
Albíčko nějaké udělám, jak budu mít nafocené nějaké šatky, které vyzkouším, ale spíše "obšlehávám" z ostatních albíček, co se mi líbí, než abych něco vymýšlela. Já to moc neprožívám, jsem přes tyto věci víc kluk, ale musím se přiznat, že se na zítřek (zkoušení šatů) těším, tak snad to se mnou nebude tak zlé :-)
Profilova fotka
Ahojky. diky za ohlasy na moje album i saty. Jo mate pravdu, nektery saty me byli fakt velky. Vim, ze nektery holky maji opacny problem, ale ja se svou velikosti 36-38 mam docela problem,aby me nejaky byly.Ty co se me nejvic libi v tom salonu ted momentalne nemaji,ale nevim, kde je sehnat..Snad se me to podari. chci jet jeste do jednoho salonu, kde pry maji saty mnohem levnejsi, nez jsem byla ja tak kolem 4 tisic, tak jsem zvedava, jake to tam bude..Ten zavoje je super napad. Oznameni uz mame hotove, pujdeme si pro njej az bude cas. Jsem totiz porad v praci nebo doma a nejak nesihame. Jeste chci nakupovat nejake darky a pect cukrovi. Kdyz mluvim o tom cukrovi, tak je pravda, ze cukrarka potrebude takovy kvanta vajicek i masla atd. Brach kydz se zenil, tak jsme meli vysluzky dvoje. Od nas a od nevesty. Ja budu mit jen jedno cukrovi. Myslime si, ze je to zbytecne,aby se delalo dvoje..Tak to bude asi pekna palka.. Text na oznameni mame Věříme v budoucnost nás dvou, proto jsme svoji, já Tvým a Ty mou. Společnou cestou jít, v lásce svůj život žít, splnit si krásný sen, to vše v tento den 26. dubna 2008 v 10.30 hodin v kostele sv. Mikuláše ve Velkém Meziříčí Jsem moc zvedava,jak to bude vypadat. Uz se na to tesim..Urcite dam vedet a pisnu dojmy. Chtela jsem jeste poprosit o radu ohledne botu. Jake si budete kupovat a kde a kolik tak stoji, abych mela predstavu???Diky S tema satama to chci vyresit do vanoc. uvidime. Verim, ze bude ted problem najit dobrou restauraci. Nastesti toto jsme vyresili uz v zari a jsem za to rada... Drzim pesti at vse zvladneme i ten predvanocni shon i praci, nekteri i skolu. Ähojky Lenka

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?