Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
irislavko vítej. Koukala jsem do albíčka a vypadá, že máš stejný vkus jako já na šaty. Ty co tam máš, že je asi budeš mít, tak už je mám objednané. ivulla: z ebay od toho samého prodejce co mi dělá šatičky...
Profilova fotka
Věruš a fotku nemáš...? :-)
Profilova fotka
Tak to bohužel ne, já ho tam viděla dřív a poslední týden mu nejde nějak server a ta fotka se nezobrazuje. je 3 m dlouhý a asi 1,5 m široký. Ale bez hřebínku. To jsem se ptala. Já si právě zkoušela v salonu závoj jen posazený na hlavě,dlouhý a nevypadalo to zle. Zárověň i s hřebínkem vzadu to není špatný. No uvidím až mi přijde.
Profilova fotka
Věruš, tak Ti to přijde zároveň se šatama, myslíš? Už se těším na fotečky :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak po delší době jsem opět zde :-) Tento týden nebyla v práci šance něco zkoumat na netu natož tak psát. Já už se táááák těším na víkend :-) :-) :-) . Koukám a tiše závidím, jak jste pokročily v přípravách. U mě je nového jenom to, že jsem si vybrala text na oznámení a nanečisto jsem si to napsala na počítači (až se mi zase vrátí přítel a rodina se vymáčkne kolik budou chtít oznámení - já už jsem si to předběžně spočítala, tak pošlem objednávku přes internet) a příští týden bychom se měli jít podívat na jednu restauraci, která by se měla brzy otevírat - paní nás tam provede. Hlavně se modlím, aby tam nebyly moc vysoké ceny.
Profilova fotka
Ahoj Leni, konečně jsi se na nás přišla podívat ;-) A jakýpak jsi si vybrala text na oznámení?
Profilova fotka
Tak holky co vás čeká o víkendu. My budeme nakupovat vánoční dárky. ;-) A jeden z Vánočních dárků by měly být prstýnky.... Tak se už hrozně těším....
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak to vám závidím: oznámko a restaurace; prstýnky, dárky na Vánoce... Já budu tvrdnout doma... Vrací se nám v sobotu večer taťka z Japonska po 6 týdnech, tak ho budem vítat :-) A ještě hrajeme zase představení... Takže my asi neuděláme nic... :-| Leni: Kolik myslíš, že budete brát těch oznámení. My se to snažili včera dát trošku dohromady a vyšlo nám, tak cca 60, což se mi zdá celkem málo =-)
Profilova fotka
Jo a miláček včera vymyslel, že bysme mohli oznámení nahrát na video :-D To by bylo originální ;-)
Profilova fotka
ivulla: To je dobrý nápad. A rozesílali byste to mailem.... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky,já teď viděla u známých svatební oznámení na CD i hudbou,fotkami a jejich básní.Sice nic pro mně,ale bylo to originální.Katka
Profilova fotka
No tak teď jsi mi Katy vzala vítr z plachet. Já myslela, že budu mít geniálního muže a on už to někdo vymyslel ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jéééé,tak to mě mrzíííí,dělej jako bys nic nečetla... :-D
Profilova fotka
No jedině dobře, ještě by si o sobě moc myslel :-D
Profilova fotka
no,ale co babičky a tetičky.Ne všichni mají počítač :-|
Profilova fotka
Máme trochu ujetý rodiny - kdo nemá PC, má aspoň DVD přehrávač =-) A můj 86 letej děda mi volává na SKYPE :-D a ještě mě stíhá školit v "nových médiích" ;-)
Profilova fotka
tak to teda čučím,naše babinky poslouchají dechovky z rozhlasu po drátě :-D ,u nich věda příliš nepokročila :-D
Profilova fotka
No přesně, u nás by to taky asi neprošlo. Já mám připravený svatební noviny, ve ketrým jim vše vysvětlíme, na vše je připravíme. Budeme je rozesílat spolu se svatebním oznámením. Aby pak někdo nemohl říct, že tohle a tohle nevěděl. Dáme tam asi i fotku z ubytovny, aby se každý mohl rozhodnout, jestli tam chce nebo nechce spát.apod.
Profilova fotka
Věruš, to je dobrý :-) O svatebních novinách taky silně uvažuju! Určitě chci udělat "hlavní" výtisk až na svatbu, ale "nultý" číslo s nějakýma organizačníma věcma bych ráda vydala ještě před svatbou ;-)
Profilova fotka
opravdu skvělý nápad ;-) ,matonko,díky za tip :-)
Profilova fotka
video je perfektní nápad, když je rodina technicky pokročilá :-) já svatební noviny mít nebudu, nemám moc dobré vzpomínky na naše seznámení, takže to nechci připomínat :-(
Ahoj holky, jsem tu poprvé. A musím přiznat, že jste mi dost nahnaly strach. Už v září máte prstýnky a tak. Já jsem rezervovala termín na 24.4. a zatím nemáme vůbec nic, jen to mám naplánovaný, jak to budu dělat. Doufám, že už není pozdě třeba na šaty ještě jsem nikde nebyla a navíc jsem z Prahy tady se to asi musí zažizovat dřív, ne? A taky doufám, že do svatby ještě zhubnu.
Ty svatební noviny chci určitě udělat taky vzhledem k tomu, že jsem novinářka. Myslíte, že je vhodné do novin dávat i dítě? Máme spolu totiž už 15 měsíčního syna. A ještě jsem se vás chtěla zeptat jaký plánujete rozpočet na svatbu? My potřebujeme hodně malý, protože si bereme hypotéku a můj nastávající je hrozný držgrešle a všechno mu přijde desně drahý a zbytečný. Nejradši by abychom šli bez prstýnků, v teplákách a najedli se u babičky nebo tak něco :-D
Nikomu jsme o svatbě zatím neřekli, cheme dát rodině svatební oznámení pod stromeček, dobrý nápad či ne?Co myslíte? a na www.svatebnioznameni.com když objednáte do 1.12. mají 30%slevu na celou zakázku
Profilova fotka
Ahojky holky, jsem tu po delší době, musím se starat o nemocného miláčka, ale už je téměř zdravý a za chvíli letím do práce!! Dneska jsme si byli objednat prstýnky, mám ho v albu!! A s těmi oznámeními mě děsíte, my to chtěli nechat po novém roce, ale už přibližně víme jaké, tak snad to stihnem! já letím papa
Profilova fotka
Ahojky! bazze: vítám tě - oznámení pod stromeček je krásný, to určitě zabere a všechny překvapíte. A jestli máte už dítě, tak ho určo do novin dej, tam nesmí chybět. Rozpočet mám zatím kolem 60 tis., ale hostinu mám epro nejbližší a afterparty pro cca 60-70 lidé, takže to tak odpovídá. Jinak ten rozpočet mám už komplet se vším-šaty, pečení, prstýnky, hostiny, rozlučka ap. V Praze je hodně salonu,ale je pravda,že hrozně drahý. Záleží jaké budeš mít šaty. Já chtěla jednoduché ale po vyzkoušení jsem se zamilovala do princeznovských, prostě když už tak už... Poté jsem se rozhodla,že si je nechám ušít a vyjde mě to o polovinu levněji... Držím palce ;-)
Takže myslíte, že už mám vybírat jo, tak dobře, příští týden se na to vrhnu, představu mám, tu získáš na netu rychle, ale nevím jak mi budou slušet. Holky ještě mi řekněte, je to trapný, tady řešit, ale fakt si nejsem jistá. Máte někdo zkušenosti? Mám moc velký prsa, jsem vysoká a pár kilo navíc, hubená ani štíhlá rozhodně nejsem, ale snad ještě něco shodím, ale mám opravdu velký prsa a ještě ke všemu vysačky, nikdy nemůžu být bez podprsenky, snad jen do pyžama :-D Chtěla bych korzet, ale musí být šněrovací a nemáte někdo zkušenosti jestli fakt drží? Neptám se vás normálních :-D
Profilova fotka
ahoj, Moni: máš krásné prstýnky.....a na oznámení je myslím času dost.....jen je třeba vybrat to správné, když je teď tolik možností. my už máme vybráno, ale objednávat ho budeme taky až po novém roce. rozpočet vlastně ještě ani neřeším, protože nevím, kde bude hostina....to bude největší položka, ten hotel....tak až pak.
Profilova fotka
bazze: Já teda mám klasické velikosti, já se zase bála že mi korzet nebude držet :-) Ale pokud ti šaty perfektně padnou,tak ti ten korzet drží všechno sám. Zkoušela jsem v salonech všechny šaty s korzetem a šněrovačkou a pokud byly akorát,tak to drží. Ale raději si zajdi vyzkoušet co ti sluší. Já po vyzkoušení zavrhla šaty s ramínky, neslušelo mi to.
Profilova fotka
Ahojky. zadavim vsechny stare zname i nase nove dubnacky.. Tak se me konecne podarilo vytvorit album z priprav. Pojala jsem to tak nejak celkove. Trochu jsem predstavila sebe i sveho snoubence, take jsem pridala nejake fotecky ze zkousek a pak take to, co se me a memu priteli libi..Potrebovala bych poradit ohledne satu. Zkousela jsem asi 10 satu,ale nejvic me padly do oka ty, co mam v albu nazvane jako nadherne saty. Ty byly od zacatku moje favoritky. Vyzkousela jsem si spi s z hecu ty vinove vysivane a byla jsem z nich sama hodne prekvapena..Jinak se nam ozvala pani ze salonu, kde jsme si nechaly na zakazku oznameni. Ted pred vanocema nemaji tolik zakazek, tak jsme je mely hotove za necelych 14 dni, docela fofr. Jeste jsme pro ne nebyli,ale moc se na ne oba tesime. Mam je take v albu vyfocene..Satecky jeste rozhodnu..Jsem rada, ze se s vama vsema muzu podelit o dojmy a probrat ruzne vecicky.. Ivulko a ty sis nechala ten zavoj usit?Kolik to tak stoji?? Vitam te Irislavko mezi nami. Vubec se nestrachuj, ze jsi pozadu..Kazdy to tak nejak zarizujeme pomalinku. porad si rikame, ze je cas,ale brzy budou vanoce, shon kolem kupovani darku a pak bude novy rok a rychle to utece. Neboj, vse se ti podari zaridit.. Jinak uz mame s milackem odchozene 2 sezeni na fare. Je to takove prijemne posezeni s vericim clovekem, vetsinou manzelsky par, ktery povida to manzelstvi, otazkach spolecneho souziti, o detech atd. je to docela zajimave na zamysleni..Jeste nam zbyvaji 2 sezeni a pak jeste za fararem. Uz abysme to meli za sebou.. Urcite si chceme dat oznameni pod stromecek nejen sobe,ale i nasim rodicum. Bude to takove male prekvapeni pro ne,ale i pro ostatni pribuzne. S prstynkama jeste vahame,ale urcite se nam libi klasicke zlute zlato, trochu vyryte vzory,ale ne zase moc. Neco takoveho, co mam ve svem albu.. Preji krasny vecer a tesim se na ohlasy. Ahoj Lenka..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?