Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Btw, funguje vám ten odkaz na moje album? Mně to jede normálně... =-)
Profilova fotka
díky ivi, uvažovala jsem nad tou kombinací barev, uvidím jak by teda vypadala, ale asi to tak bude veselé! a jinak šaty jsem našla mám je v albu, tak kukni!! jdu chrápat mějte se zatím, papa ;-)
Profilova fotka
Ahoj Mončo, blahopřeju k rozhodnutí. Krsné šatičky. Jinak mě by se do zelena laděná svatba líbila... a do té restaurace by se to i hodilo k tomu dřevu... ;-)
Profilova fotka
Ivi, už mi Tvoje album funguje.
Profilova fotka
Moni, krásný šaty máš ;-) Určitě Ti moc sluší! A jinak dobré ráno všem
Profilova fotka
Tak to jsem rýda, že už to album jede... =-)
Profilova fotka
Tady zase nikdo není :-(
Profilova fotka
Ivi, taky :-)
Profilova fotka
Holky, zeptám se i tady vás. Jak budete řešit parkování u obřadu? Budeme to mít v centru města, tam je zákaz vjezdu... a blbě se tam parkuje. Myslíte, že se dá nějak vyřešit povolení vjezdu..? Bojím se, že pro třeba 10 aut mi to nedají.. Nemáte s tím některá zkušenost?
Profilova fotka
ivulla: A před radnicí nemají místo k parkování?
Profilova fotka
Máme to v kostele a přímo před kostelem jsou parkovací místa a v sobotu by tam snad ani neměl být problém zaparkovat... Ale vjezd je tam jen na povolení. Dívala jsem se na stránky Brna a povolení vydávají jen pro lidi, co tam mají trvalý bydliště, což my nejsme... a platí na dva roky, což není nutné, tak dlouhej obřad snad nebude ;-) Za to to ale potřebujeme tak pro 10 aut...
Profilova fotka
Ahoj Ivi, u nás pře radnicí mají vyhrazené místo na svatby. Ale u kostela tomu tak není :-( Nic lepšího než zavolat na úřad Ti neporadím.
Článek se načítá
Profilova fotka
No asi to tak nakonec stejně dopadne... Jen jsem si říkala, jestli nevíte, jestli se za to platí, co je k tomu potřeba, atd... Ach jo, další blbost na vyřizování navíc :-)
Profilova fotka
Asi jo, u nás jsou taky před radnicí vyhrazené místa pro svatby, ale myslím, že i u toho kostela s tím nějak musejí počítat. Tak tam zkus zavolat...
Profilova fotka
No Ivi, tak dalece s přemýšlením zatím nejsem.... Hlavně je to různé město od města, takže bychom Ti taky a si neporadili.... :-(
Profilova fotka
Já si dnes objednala plovoucí svíčky ve tvaru srdce...Ale zatím ni nikdo nepotvrdil objednávku.... tak snad to bude v pohodě....
Profilova fotka
jéé, Peti, to je hezký :-) A v jaké barvě? a odkud? :-N
Profilova fotka
Vsechny zdravim. Minuly tyden jsem byla zkouset saty.Mela jsem jich asi 10 na sobe a mam 3 favoritky. Kazdymu se libi neco jineho, tak nevim, pro co se rozhodnou. Chtela jsem si take zalozit album,ale pocitac doma je bohuzel trochu nemocny a porad vypadava a nechce me to odeslat fotky na email..No mazec, mrzi me to. rada bych se pochlubila a rada znala vas nazor. Vitam mezi nas nove dubnacky..S pritelem jsme se koukaly po snubnich prstynkach, je opravdu z ceho vybirat..Asi to bude chvilku trvat, nez si je vybereme. S kaminkem bych take urcite nevolila. Nerada bych ztratila kaminek a pak z toho byla nestastna..Jinak uz mame zadanou zakazku oznameni. Tak uz cekame,az nam dojde. Chceme totiz zvat vsechny o vanocich, az prijedou navstevy..Puvodne jsem mela take vybranou barvu oranzovovou,ale zkousela jsem si saty s vinovou vysivkou, opravdu nadherne, trochu netradicni.., tak jsem ted na vazkach, jak se nakonec rozhodnu., Predbezne mam domluvenou kadernici. V lednu se s ni domluvim, co a jak. Cukrovi uz je take nadreknute.. Preju krasny vecer. Diky za ohlasy. Lenka.
Profilova fotka
Ahoj Ivi, červené - la luminaria.
Profilova fotka
Jé, to je romantika :-N Taky asi budu chtít plovoučky |-|
Profilova fotka
Včera jsme s miláčkem vybírali oznámení. Máme asi deset favoritů :-) A k tomu dalších několik, kdyby se dala změnit barva :-N
Profilova fotka
Lastep, gratuluju ke zkoušení ;-) Až to půjde, tak nám všechno do toho albíčka nahaž, ať se můžeme pokochat ;-)
Profilova fotka
lastep: jj chceme vidět zkoušky... ;-) Jinak my si oznámení budeme dělat sami, už mám vybráno a předběžně napsáno. Miláček to vytiskne. Takto jsme to dělali i švagrový. My nepotřebujeme nějaké vymačkávané či extra. Sice by to bylo hezké, ale v tom počtu lidí by se to prodražilo. A jelikož se nám kapsa prohne jinde, tak alespoň na tomto trochu ušetříme... :-N
Profilova fotka
Jo, my taky o tom uvažovali, že si to uděláme sami, lae myslím, že by to nebylo ono... :-| V tom rozpočtu se to už asi stejně celkem ztratí... ;-)
Profilova fotka
Tak mi volala mamka, že mi přišel závoj :-) Juchůůů mám ohromnou radost a už se těším,až si ho zítra zkusím :-N Ušila mi ho ewulia tady z bazaru, tak pak dám vědět. Byla moc ochotná, poslala mi předem vzorky a dokonce mi tam udělala nějaké drobné změny. Já se těším jak malá :-)
Profilova fotka
Ivi, blahopřeji k závoji. Tak objednávku mám potvrzenou. Svíčky budou, ale až na konci ledna. Ale já na ně přece nespěchám . :-) My si oznámení asi budeme taky tisknout, nejde mi ani tak o prachy, ale pro ten pocit to jsme udělali my.... ;-) A že to nevypadá tak profesionálně, no a...
Profilova fotka
No já si dnes závoj přiobjednala k šatům. Takový dlouhý až na zem...Jsem taky zvědavá. ivulla: budeme čekat na fotečky v albu.
Ahoj, všechny zdravím. Taky mě to čeká v dubnu, přesně 12.4. 2008, člověk si říká, že je čas, ale na druhou stranu ho moc nezbývá. V albu mám i fotečky vyvolených šatiček, doufám, že se mému miláčkovi budou líbit.......... už se na ten den moc těším.
Profilova fotka
Ahoj Irislavko, máš špatně datum na fotce, tak si ho oprav, ať víš kolik dní Ti zbývá do svatby. ;-) Vítám Tě mezi náma. A máš hezké album.
Profilova fotka
Peti - blahopřeji k potvrzení objednávky :-) Věruš a odkud jsi objednávala? Irislavko, vítej mezi námi :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?