Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
my spolu budeme v květnu 8 let, máme roční dítě a bydlení taky už vyřešené, tak se to u nás dlouho čeká, ale chtěli jsme mít na to vlastní peníze, tak to muselo počkat.
Profilova fotka
Andry, tak to se fakt asi nabízí, ta svatba :-) Já být váma, tak asi zvolím restauraci, kde vaří líp a má lepší reference, 5 km není zas tak moc... ;-) Právě jsem si trošku "vyladial" album. Konečně jsem se trošku dostalak html úpravě :-D
Profilova fotka
Ivi, no mě teď nejde tvoje album otevřít vůbec :-(
Profilova fotka
to je teda divný... :-( Mně to normálně funguje =-)
Profilova fotka
ahoj holky...tak jsme včera objednali snubáčky....jsem z nich naprosto nadšená, nakonec vyhrály ty, co jsem si je vysnila....mám malou ruku, tak jsme museli vybírat nějaké jemňoučké, aby mi slušel....a ženich se nakonec přizpůsobil.jsou od Primossy - pod stromečkem už určitě budou.
Profilova fotka
Jéé, Miri, tak to moc gratuluju :-) A co do alba fotečku nedáš? Jsme zvědavý!
Profilova fotka
Miri, to se máte. ;-) My se půjdeme podívat v sobotu na ty stříbrno ocelové s přítelem. Slyšela jsem, že ale tato kombinace dost praská. Tak nevím zda to rysknout.... :-(
Profilova fotka
miri9: tak gartuluji k prstýnkům. Nám se také líbily od Primossy, takže uvidíme jsetli nakonec zvítězí. Ještě chci vidět nějaké naživo od dariag, ty jsme zatím viděli jen na netu a také se nám líbili... x-)
Profilova fotka
foto bude až za měsíc, až přijdou...na netu primosy tyhlety totiž vůbec nemají a ani jsem je nikde nenašla...jsou kombinací bílého, žlutého a červeného zlata, nakonec jsme vzdali i kamínek....protože prý často vypadávají :)) a my bychom rádi prstýnky spíš na ruce než v reklamaci :))
Profilova fotka
Miri, to chápu, určitě je lepší mít prstýnky na ruce ;-) Já mám teda zkušenost, že když je to udělaný pořádně, tak to drží =-) Ale jistotu, že nevypadnou máte jenom, když tam nejsou :-D My zatím s prstýnky otálíme... :-| Teď se chystáme spíš na oznámení a objednání muziky a cukroví...
Profilova fotka
no my zatím nevíme, kde budeme mít oslavu....tak ještě čekáme s oznamkem, abychom mohli rovnou objednat i pozvánky. a taky nemůžu pořizovat žádné dekorace, protože nevím, jestli budeme mít nakonec interiér, do kterého se nám bude hodit červená :)) takže prstýnky jsou jediné, co na ničem jiném nezávisí....nakonec je objednací lhůta měsíc, takže to těsně stíháme na toho ježíška :)) docela to letí, co? před pár dny to bylo ještě půl roku do svatby a teď? :-p
a tak koukám, že už je zde duben 2008, to to utíká :-) Holky přeji vám příjemné přípravy ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
děkujeme :)) ty už ses vdávala loni....a moc ti to slušelo :)) přeju hodně štěstí....
Profilova fotka
Já se kamínků taky bojím, měla jsem za život 2 prstýnky s malím kamínkem z bílého zlata a z obou mi kamínek vypadl do měsíce :-(
Profilova fotka
ahojky holky, já mám na ruce přes půl roku prstýnek se 6 kamínky a zatím dobrý,nic nevypadlo. Ale asi záleží na provedení. Jak jsem už asi tady říkala, já bych chtěla s kamínkem a přítel bez, takže nějakou takouvou podobnou sadu vybereme.
Profilova fotka
Mně zatím kamínek v zásnubáku taky drží :-) Ale mám ještě jeden prstýnek, kde jsou tři kamínky a z toho jeden vypadl taky asi po měsíci a po následné opravě vždycky znovu a pak jinej... :-S Škoda. Nakonec jsem to vzdala, jeden kamínek tam prostě chybí a další už nevypadávají ;-)
Profilova fotka
a jinak dobré ráno :-)
Profilova fotka
já dostala k 18i nám s kamínkem a doposud zcela bez problému....mám ho už 11let :)) a na zásnubním zatím taky drží....doporučoval nám zlatník, abychom se koukali, kolik zlata ten kamínek překrývá.....čím víc, tím samozřejmě líp....
Profilova fotka
miri, takto je přesný :-) Pokud drží kamínek dost zlata, je to O.K. ;-)
Profilova fotka
dobré ráno holky,chci se Vás zeptat,máme termín svatby v dubnu 26.,ale přítel se obává z nepřízně počasí,máme to totiž venku.Co Vy na to?je tady taky taková nevěsta?
Profilova fotka
Ahoj Katy, myslím, že risk je to vždycky - mít svatbu venku... V dubnu už bývá hezky, letos bylo nádherně, loni byl skoro ještě sníh... =-) ALe stejně tak může v červenci lít jak z konve... Chce to mít určitě i mokrou varinatu nedaloeko v záloze ;-) Jinak ale myslím, že nejsi jediná, bylo tu pár holek, co chtěly mít svatbu v dubnu venku :-)
Profilova fotka
tak to já mám asi smůlu :-( Katy: no duben je aprílový. Letos byli 30 stupňové vedra, ale taky se může stát, že bude sněžit. Počasí je nevyspitatelné a v dubnu to platí dvojnásob. Ale já to risknu, protože věřím, že bude krásně. Ale svatbu budeme mít ve vniítř. Ale velmi často bývá o kolo 20 hezky..... ;-)
Profilova fotka
ahoj, já jsem taky uvažovla o svatbě venku , tedy tu afterparty. A modlím se aby bylo pěkně. Ji¨nak jsme se rozhodli,že to raději uděláme v nedaleké hospodě, ale stejně se modlím kvůli počasí, páč ubytovna pro hosty je jen letní, a jsou problémy s vodou. aby to nedopadlo, že hosté nebudou mít kde spát. Nechci je taxíkama rozvážet do nedalekého města na ubytovnu.
Profilova fotka
no právě,obáváme se,že nám budou padat trakaře,ale já si to nějak nechci připustit.Sice nám řekli,že když bude pršet,tak obřad bude v obřadní síni,ale jsem ochotná se vdávat i pod deštníkem :-S a ostatní se snad přizpůsobí :-N .Hostinu máme tak na půl uvnitř a napůl venku,jen se obávám,že když bude pršet,tak se do restaurace všichni nevejdeme.No jsem ráda,že v tom nejsem sama a teď už musíme jen věřit,že bude náááádherně :-D
Ahojky, my taky máme naplánovanou svatbu v dubnu. Termín máme 26.4.08. Jediné co máme, tak zamluvený termín a já vybrané svatební šaty. To jsem byla celkem v šoku, když jsem si vybírala šaty v Andělském studiu v Praze(mooc doporučuji, milá, ochotná slečna) a ptala jsem se zda je potřeba šaty již zarezervovat, tam mi slečna oznámila, že dělají rezervace na záři 2008. To mi příjde trochu přehnané:-). Teď přemýšlíme o svatebním oznámení, jelikož přítel je ze Slovenska a v lednu bude naše poslední návštěva jeho rodiny před svatbou,tak už je rovnou chceme osobně pozvat. A tak tu brouzdám na fotkách z příprav a přemýšlím o výzdobě svatebního stolu. Asi vyhrává oranžovo krémová.U vás už probíhají nějaké přípravy? Jitka
Profilova fotka
Ahoj Jitko, vítám Tě mezi námi dubňačkami. Dokonce máme stejný termín. A jak jsem na tom s přípravami dozvíš v mém albu. ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím bobrici, taky mám stejný termín. Máme zarezervovaný termín, restauraci, hudbu, šaty a fotografa, to je zatím vše, nějak to nechávám vše po novém roce...jinak jsem taky čekala že na mě budou koukat jak na blázna, že už chci šaty na duben, ale prý už mají rezervaci na léto 08 a prý jsem přišla akorát.
Profilova fotka
Vítám nové dubňačky. bobrici: já byla v salonu evanie na Knížecí v Praze, taky moc milá slečna. A stejně, rezervace už na léto 08. Nakonec jsem ale raději volila variantu ušití šatů přes ebay (hlavně z důvodu úspor a klidu jestli je zničím nebo ne).
Profilova fotka
Ahojky holky, taky vítám všechny nové spojence!! Já jsem dneska byla ve svatebním salonu a mám už rezervované moc krásné šatičky, ale nemám je nikde na obrázku!! bobrici: myslíš že ta kombinace barev je dobrá, taky nad tím uvažuju, stůl nám v restauraci vyzdobí sami, ale musíme si vybrat barvu, já mám ráda zelenou, ale nevím jestli je to vhodné na svatbu!!
Profilova fotka
Ahoj :-) Vítám všechny nové dubňačky! Moni, tak je aspoň trošku přibliž - popiš :-) Mooc Ti gratuluju k výběru! ;-) Konečně se to trochu pohnulo, co? :-N A jinak já si myslím, že kombinace krémová-oranžová je O.K. ;-) Oranžová je moje nejoblíbenější barvička, takže jsem měla při výběru barvy svatby jasno. Jen jsem teď zjistila, že oranžová je teď "moderní", tak se mi do toho moc nechtělo (nerada chodím s davem...), ale nakonec jsem se na to vykašlala a myslím, že oranžová je parádní. Ale pokud chceš zelenou, tak bych se toho vůbec nebála! Zelený svatby mi přijdou moooc krásný! Třeba se mi ve výzdobě moc líbí zelený jablka ;-) A jestli si nejsi jistá, klidně bych šla do kombinace: zelná + oranžová :-) Je to krásná jarní kombinace ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?