Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Věruš, já tohle vím :-) Jem jsem si říkala, jestli bys mi na něj neposlala link...? Já je našla jen tady: http://cgi.ebay.com/W013-Yellow-New-b... To se mi zdá celkem dobrý, jen má celkem málo prodejů... =-)
Profilova fotka
svatební šaty už mám, ale ráda bych si koupila i společenský. Ty oranžový patří k mým favoritkám :-)
Profilova fotka
tak já ho musím najít
Profilova fotka
ty jo, nechte toho nebo je budu chtít taky ;-)
Profilova fotka
ivulla. Mě se taky moc líbí, uvidím jak na tom budu s penízkama... http://cgi.ebay.com/New-Sexy-Wedding-...
Profilova fotka
Tak nevím, objednala jsem si dlouhý závoj,ale nevím zda ho užiju. No a šaty na afterparty, když o tom tak přemýšlím, tak nám tam bude hrát country kapela, tak se asi převleču do džín.... =-)
Profilova fotka
Věruš, díky :-) Jsou ještě levnější, než co jsem našla já ;-) Perfekt! A kolik si vzal za poštovný? Je to těch 150 USD? To je zase celkem dost! =-)
Profilova fotka
Věruš, však takový šaty se hodí i k jiným příležitostem, než jako popůlnoční ;-) Já už popůlnoční mám, ale bude plesová sezóna a já jsem zjistila, že moje nynější "róba" už je trošku "jetá" ve švech... :-x
Profilova fotka
proč by se Ti dlouhý závoj nehodil? Zkusíš ho k těm šatům a uvidíš ;-) Kdyžtak ho prodáš 8-)
Profilova fotka
holky a jaký oblek bude mít váš ženich? já bych si přála světl, jenže ten můj o tom nechce ani slyšet a tak sháníme hnědý...a samozřejmě je nikde nemají :))
Profilova fotka
Miri a co takhle světle hnědý? ;-) To bude mít můj miláček. Náramně mu padne. Sehnali jsme ho v OP Prostějov. Původně o tom taky nechtěl ani slyšet, ale když se do toho vložilo víc lidí, nechal si poradit :-) Musíš najít spojence! :-D
Profilova fotka
no, spojence...to bude ono :)) jenze on ho chce pak nosit do práce a má pravdu, že je světle nepraktický...v OP maj opravdu jeden krásný světle hnědý a u Blažka zase krásný hnědý proužkem...ale my musíme prý mít hnědý a bez vzorku, ach jo :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, ještě přibíráte do diskuze nové nevěsty na duben? Přiznám se, že jsem včera dostala termíny na příští rok, chtěli bychom předběžně 12. dubna 2008, ale ještě jsme pro to nic neudělali, takže až mrkneme na 3 nejdůležitější (podle mě) věci - obřad, hostina a šaty v tomto termínu, tak teprve zjistíme, jestli je to reálné. Nejsme typy, kteří by to nějak prožívali, tak doufáme, že by se to zvládnout dalo ;-)
Profilova fotka
A taky hned vidím, že tady mám krajanku - Miri9, ahoj, to budeme mít třeba podobné poznatky, akorát, že Ty už asi budeš mít všechno zjištěné ;-)
Profilova fotka
ahoj Andreo...vítám tě mezi nás, já myslím, že vše zvládneš učitě....my máme zatím pouze domluvený termín svatby a nic jiného, bydlíme daleko, tak vše organizujeme velmi telegraficky....na Moravu se dostaneme až v půlce prosince a pak během týdne budu muset naopak zařídit vše...to už se těším :)) kde se budeš vdávat??
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Ahoj Andrej, taky tě vítám ;-) My toho taky moc nemáme, resp. skoro nic :-)
Profilova fotka
tak to jsem si oddechla, i když vám tak úplně nevěřím, že jediné co máte je datum ;-) :-) Vidím, že těch krajanek tady mám více. Budu se vdávat v Odrách, tam bydlím. Jaro2008 asi v Ostravě, že? A Miri9 bydlí v Čechách a svatbu budeš mít doma? Přesně v Nj?
Profilova fotka
Jojo Andrej, já se budu vdávat v Ostravě - Porubě na radnici - viz moje album :-) No ještě mám spoustu představ :-)
Profilova fotka
dvě kamarádky se mi vdaly loni, tak spolehám na jejich nedávné zkušenosti, ta jedna teď bydlí v Ově a šaty si vybírala někde na Svinově snad - prý je to v rodinném domku, rodinný přístup, rodinné ceny ;-), tak si ji domlouvám jako průvodce.
Profilova fotka
no jo, já se před lety odstěhovala do K. Varů...kde jsem si našla i ženicha :)) ale vdávat se budu doma u maminky, bydlíme v Kuníně, kde je na to zámek hned přes řeku jako dělaný....až dlouho se na to těším, že to bude právě tam....sice trochu komplikované, ale co by člověk pro svou svatbu neudělal, co?
Profilova fotka
Ahojte holky jsem právě na noční a děsně se mi chce spát, ale tak snad to ještě vydržím a ráno už budu s miláčkem! Ahojky Andreo vítám tě ;-) , já se budu vdávat 12.4.2008, tak by jsme měli stejný datum :-N , a jinak neboj to lechce naplánuješ, času ještě dost, to se neboj a máš kolem sebe lidi kteří ti aspoň poradí! ;-) jdu pracovat, papa ;-)
Profilova fotka
jé tady je to samý moravák, né, že bych jim nadržovala ;-) , ale je to příjemné vědět, že někdo "za rohem" řeší stejné věci jako já? V Kuníně mám spolužačku a ve F-M jsem trávívala prázdniny, teda v Místku, mám tam rodinu a pár známých. Mně by se teda líbilo toho 19. 4. více, ale nebudu to dramatizovat, na úřadě mají 12., tak to "přežijeme". A Kunín je krásný, tam by se mi to taky líbilo :-)
Profilova fotka
Ahoj holky ivulla: ty popůlnoční jsem ještě neobjednávala, ale to poštovný většinou sedí, nebo se mu dá napsat a on ti napíše přesnou cenu do ČR. Poštovný za svatební mě stojí 119 USD...Každej prodejce to má různě-prý to stojí tak od 100 do 200. Jinak jsem hrozně zvědavá,jak budou vypadat. Podle toho si od něj objednám ještě ty popůlnoční, ale ještě fakt nevím jaký. No s tím závojem uvidím, asi ho objednám, ještě ale musím sehnat spodničku pod šaty.
Profilova fotka
Hezký začátek týdne všem, vítám "nováčka" :-) Andreu.
Profilova fotka
Ahojky, tak mi ráno volala kamarádka. Byla na dovolené a tak se teprve teď z mailu dozvěděla o naší svatbě. Úplně jsem jí vyrazila dech... :-D Před půl rokem měla svtabu a my jsme říkali,že se brát nebudem,že je času dost.... ]-( :-o ;-( x-)
Profilova fotka
Hezké dobré ráno :-)
Profilova fotka
Taky vítám Andreu mezi námi ;-) Určitě máš ještě čas.
Profilova fotka
Věruš to všechno určitě seženeš ;-) Času dost a tady v bazaru se občas něco objeví - i novýho ;-) A však půl roku je dost času, no ne ? :-D
Profilova fotka
Holky, je tu někdo?? :-( Byli jsme v sobotu na svatbě kamarádovi :-) Bylo to fajn, pěkně jsem si zařádila na tanečním parketu po dlouhé době. Dokonce tak, že mi okolní tenačnice rodrtily podpatky nárt :-S
Profilova fotka
Hezké dopoledne, tento týden mám za úkol skočit na matriku (i když zrovna na to je čas) objednat termín, aby to už bylo jako "hmatatelné" a taky vybrat místo pro oslavu, máme 2 typy, jeden je blízko a nově opravený, ale jídlo nic moc extra a druhé o 5 km dál a hodně to chválí i domluvou. tak se poptáme a uvidíme. u nás velký výběr na malém městě není, tak to mám zjednodušené. A pak to hlavní, sdělit to o víkendu rodinám ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?