Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Miri: to máš pravdu - vlastní bydlení je vlastní bydlení. :-) Ivi: Já skočím na PC hned jak není doma, protože pak není šance :-D Nebo se někdy dohodnem - že během zpráv já a pak on :-D :-D On je maniak do hudby a mixování...
Profilova fotka
Tak to my doma net nemáme, každý si ho užijeme přes den v práci. a pokud bude, tak mám pc a noťas, tak se podělíme :-D
Profilova fotka
My taky net nemáme, v práci mám služební ntb, takže když něco potřebuji dělat tak si ho vezmu domů... ale bez připojení... ale to mi stačí v práci...
Profilova fotka
U nás už proběhla diskuze, zda bysme koupili nějaký ten notebook...ale zatím jsou na řadě důležitější věci. No ale hned bych ho brala, někdy je nepohodlné sedět na židli, nedá se to přeneést...tak bych se přesunula třeba na gauč...to by bylo pohodlí a každý by si dělal svoje :-D :-)
Profilova fotka
Tak Holky to jsem ráda, že nejsem na tom takhle sama! Já mám sice s miláčkem vlastní byt, takže máme soukromí, ale když je miláček na škole tak jsem u rodičů a tu mám net, miláček net nemá ale má ntb, tak když budem chtít tak si ho pořídíme! Ale na konci února miláček bude končit a budem spolu snad každičký den, já se tak těším!! Denska se mi zdál příšerný sen, jsem se probudila s pláčem!! Holky co kupujete svým miláčkům na vánoce?? nevím si rady!! :-N
Profilova fotka
Mončo - my jsme psali Ježíškovi ;-) Já jsem z domova zvyklá psát Ježíškovi, mám mladší ségru tak jsme s ní spali Ježíškovi i v puberťě a píšu ze srandy Ježíškovi do teď. Snad jsem žádný rok nevynechala. Letos i loni jsme psali s přítelem... Letos minulý víkend.... takže mám seznam dárečků.... Tak mu nějaké z toho seznamu koupím a jiné budou jako překvapení.... Ale Vánoce letos budou v duchu svatebním....
Profilova fotka
Peťo tak miláček mi řekne co by tak chtěl, ale chci mu koupit něco z lásky, aby věděl jak moc ho miluju, ale nemůžu přijít na to co by to mělo být!! :-(
Profilova fotka
jj, dárky z lásky si asi člověk musí vymyslet srdíčkem sám :-(
Profilova fotka
Peti, to je krásný! ;-( Jsi mě úplně dojala :-N Fakt! Co se týče společnýho bydlení, právě s miláčkem debatujeme, jestli je lepší pořídit byt v Brně, nebo baráček u Brna.... Vzhledem k tomu, že bych ráda brzy po svatbě přesedlala na modrýho koníka, :-N si říkám, že baráček by byl lepší... Počítač přinesl do našeho bytu miláček, já notebook chtěla, ale PC nám stačí... ;-)
Profilova fotka
Přítel chtěl baráček a já raději byt. Přece jenom jsou ty ceny pořád trošku nižší..... A hlavně jsem nechtěla vyloženě na vesnici. Tak jsme si koupili byt s tím, že budeme jezdit k přítelovu tatínkovi, který bydlí cca 30 km od nás na víkendy.... bydlív domečku na vesnici.... ;-) Já vyrůstala v paneláku a ve 12 jsme se přestěhovali do baráčku na vesnici... A musím říct, že jsem byla o hodně štastnější v tom paneláku. Je asi lepší vychovávat děti v baráčku ze zahradou... ale nemusí tomu tak být...
Profilova fotka
Péťo, souhlasím....my jsme měli naprosto stejné dilema, nakonec jsme to vyřešili bytem v klidné okrajové čtvrti města, takové už skoro vesnici, kde máme od domu 100 metrů začátek lesa....partner vyrostl v centru v bytě a já zase na vesnici, nakonec jsme zvolili kompromis a jsem za to mo ráda....už je proto, že vidím , že Petr chodí z práce čím dál tím později a nějaké domácí práce má tak jeden víkend za čtvrt roku, to by ten náš domek asi brzo vypadal :)) s počítačem to teď máme tak, že máme PC, který přinesl Petr ze svého starého domova; doposud jsme měli můj noťas, který nám už "naštěstí" přestal fungovat :)) Petr ho pořád tahal do obýváku, pořád na něm něco tvořil a současně u toho koukal na TV, teď se mu do pracovny k počítači tolik nechce a je to trošku výhoda...chodí dříve spát :))
Profilova fotka
Jj, holky, trošku vám závidím ta "menší" města. V Brně znamená okrajová část většinou panelákové komunistické sídliště nebo umělý satelit narychlo "upečených" novostaveb. V případě, že má někdo takových 6 milionů, tak se může podařit sehnat menší řadový baráček v některých částech, které byly ještě před sty lety součástí vesnic v okolí Brna... Z jedné strany je ale většinou rušná komunikace a z druhé železniční trať :-( Jinak je potřeba si přihodit... Trošku to přeháním, ale v podstatě to tak je... Pak si říkám, že stejně musíme jít do půjčky (hypotéky) a baráček se dá udělat tak, aby nás to zpočátku úplně nevysálo a přidělávat postupně... No uvidíme. =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré páteční ráno, kočky :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak s tím bydlením je u nás taky problém. Hlavně kvůli práci. Oba pracujeme v Praze,ale každý na opačným konci. Já mám práci hned za panelákem kde bydlím s rodiči, přítel bydlí na vesnici kousek od své práce. Ale vzhledem k cenám bytů v Praze uvažujem o baráčku u Prahy. Ale nemůžeme nějaký přehnaný částky páč zatím oba dva děláme ve státním sektoru... :-|
Profilova fotka
Jj, je to všude komplikovaný :-| Ale hlavně, že se milujeme a jsme spolu šťastní :-)
Profilova fotka
JJ, Ivi hlavně že jsem šťastní - no já bydlela v pronájmu v Praze a můj přítel všude a nikde.... Nakonec jsme si pořídili byt v Benešově.... Já dojíždím a on si našel práci přímo v Benešově..... Na byt v Praze jsme fakt neměli.... :-( Ale jsem za ten co máme moc ráda.... ;-) A přeji dobré ránko ;-)
Profilova fotka
ahoj všichni, musím se vám pochlubit, jaké mi včera ježíšek vybral kráááásné šatičky....asi budou popůlnoční, i když nevím, když mám svatbu asi červenou, jestli se hodí :)) visí v albíčku.
Profilova fotka
o půlnoci už to bude včem jedno, že ty barvičky se k sobě zas až tak nehodí. Jinak hezké šatičky...
Profilova fotka
Miri, ty jsou fakt moc hezký! :-) Patří k mým oblíbeným barevným kombinacím :-) Moc gratuluju! Odkupak je máš? :-)
Profilova fotka
Taky myslím, že to nevadí, že jsou jiné barvy, než bude laděná svatba ;-)
Profilova fotka
zakoupeno v likvidaci :)) ruší nám tu ve Varech jediný obchod se společenskými šaty =-) původní cena 12 000, nyní 2 500, to je kauf, co? a díky
Profilova fotka
téééda 12 000??? Jsou hedvábný? ;-) To bych za ně teda asi nedala, ale 2500 mi přijde dobrý :-) Rozhodně dobrej kauf! :-)
Profilova fotka
No já taky koukám po ještě jednech šatičkách na afterparty. Jinak svatební jsem už vydražila, tak teď budu napjatě čekat.... x-)
Profilova fotka
Jé, Věruš, tak který to nakonec vyhrály? :-)
Profilova fotka
Tak nakonec ty druhý, co víc kopírují postavu. 5. obrázek od konce v mém albu
Profilova fotka
Skvělá volba! ;-) Btw - ty oranžový na afterparty jsou naprosto parádní! Odkud je z ebay máš? :-N
Profilova fotka
ivulla: ano z ebay. A právě počkám jak se mi budou líbit a možná od něj vezmu i ty oranžový, jsou fakt hezký...
Profilova fotka
blahopřeji ke svatebním... a ty oranžové jsou taky krásné...
Profilova fotka
Na kolik tam vyjdou? Smím-li se ptát? :-) A od kterýho prodejce je teda bereš?
Profilova fotka
ivulla: musí se vybrat prodejce, se ketrým mají lidi dobrý zkušenosti a má pozitivní ohlas (feedback), vyjdou mě cca na půlku než co mi nabízeli půjčení v obou dvou salonech v Praze... ;-) Není to originál, ale to mě v celku nevadí, hlavně když budou hezké a budou sedět...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?