Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Akorát jsem počítala s jiným poštovným, minulý týden mi napsal pošt. 69 USD a ted už 119 :-.
Profilova fotka
to je docela rozdíl :-(
Profilova fotka
jo a blahopřeju k rozhodnutí ;-)
Profilova fotka
no teď budu čekat 2 dny jestli mi to akceptuje...
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Já tomu ebay moc nerozumím, ale oni tam nemají konečnou cenu? To jako že ty nějakou nabídneš a pak třeba smlouváte? Miláček včera dorazil domů, tak jsem mu v rychlosti ukázala dvoje šaty - no jedny se mu líbily (ty na tom netu - herrndorff - ale bylo už pozdě večer...a říkal, že už teď určitě vyrazíme do obchodů - jééé já se už těším, ale teď začne to, co některým z vás - rozhodování :-D
Profilova fotka
jaro2008: no u některých prodejců to jde,smlouvat
Profilova fotka
No my se budeme muset o víkendu vydat znovu na nějaké prstýnky, abysme věděli kolik nás budou stát a konečně se dohodnout. Sice jsou do měsíce hotové, ale říkala jsem si,že by to byl hezký dárek pod stromeček... ;-)
Profilova fotka
my si je taky nadělíme pod stromeček, pokud teda stihneme do té doby obejít ta zlatnictví :)) vůbec, letos budou takové svatební vánoce.....už aby to bylo :))
Profilova fotka
jaro: díky za tip na herrndorff, jsou tam úžasné kousky, myslím, že si domluvím schůzku ;-)
Profilova fotka
miri: přesně, já teď v práci nedělám nic jinýho než přemýšlím a vybírám....
Profilova fotka
to se máš, já sedím u PC, píšu dokumentaci a škubou mi prsty, jak se mi chce klikat na svatební inspiraci :))
Profilova fotka
tak jsem zkoukal herrnfdorf - o tom jsem nevěděla a mají fakt krásné šaty - především ty společenské ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
taky si myslím, dokonce jedny, kdyby se hodily do bílé, by byly i krásné svatební, mám je už v albíčku
Profilova fotka
jj, hezké a myslím že z více by jich mohlo být svatebních ;-)
Profilova fotka
jj já na to taky koukala, společenské šaty mají hezké,ale svatební bych si tam nevybrala...
Profilova fotka
každá máme jiný vkus a je to dobře -jinak bychom se vdávali ve stejných šatech ;-)
Profilova fotka
jj já nic neříkám, jen že ze svatebních se mi tam žádné obzvlášť nelíbily.... ;-)
Profilova fotka
jsou méně zdobené, ale to teď podle mně dost frčí.....např. když jsem šla nakouknout tady vedle do jednoho salónu a chtěla jsem nějaké s krajkovou vlečkou nebo perlami na živůtku, tak se paní chytila za hlavu, že je minulý týden právě všechny vyřadili, protože prý už nevěsty chtěj jen ty absolutně jednoduché :-D ale koukm, že náš spolek je docela do romanticka a to je fajn.....
Profilova fotka
věrko: věděla bys, který výrobce vytvořil ty, co máš v albu úplně poslední??
Profilova fotka
Ahoj holky, to jsem ráda, že jsem vám přihrála další inspiraci. Já jsem to našla úplně náhodou :-) Taky se mi tam pár šatů líbí.
Profilova fotka
Holky je mi smutno, právě před chvíli jsem sama dokoukala horórek, trochu jsem se bála! Miláčka mám daleko je na intru a přijede mi až v pátek já to bez něho asi nevydržím, už chci aby měl po škole a byl tu se mnou!! :-( :-( :-( A na šaty se asi konečně zajdu kuknout příští týden, no doufám že nějaké na mě budou!! :-N :-( ;-) jsem unavená, ale nechce se mi jít spát, ale vám přeju dobrou noc, papa ;-)
Profilova fotka
Mončo, to ti přesně rozumím. Jirka má povolání, kdy v podstatě skoro celý pracovní týden není doma :-(
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Mončo, taky ti rozumím, já jsem měla to samé, v úterý se mi vrátil po týdnu a příští týden odjíždí zase a teď už to začne asi pravidelněˇ, takže si budu muset zase zvyknou být týden sama, pár dní s ním a zas týden sama...Je to blbé, ale co se dá dělat. O to víc se pak na sebe těšíme :-)
Profilova fotka
tak koukám, že je nás tady osamocených a přitom před svatbou víc :-|
Profilova fotka
No tak to já sama nejsem... Akorát vždy třeba jeden den v týdnu Pavel nejede ke mě ale je u nich doma. Ale to spíš já jedu tam. Jsme takoví dojížděcí, jsme od sebe 50 km a ještě nemáme vyřešený bydlení do budoucna, oba bydlíme u rodičů...
Profilova fotka
Holky, naprosto vám rozumím. Mira má taky práci, kdy bývá přes týden pryč. Loni to bylo hrozný, pracoval i v soboty a daleko, takže přijel v sobotu večer, v neděli odpočíval a dospával, co nestihl přes týden a v pondělí hodně brzo ráno už zase jel do práce... :-( Mně to teda fakt vadilo hodně, letos se nechal šoupnout na pracovní místo bíž k našemu "doupěti" a teď dojíždí sem, což je podstatně lepší. I když má to taky svoje "mouchy". ;-)
Profilova fotka
Holky nezoufejte, bude líp x-)
Profilova fotka
Věrko: no trošku to má i výhodu - můžu být na počítači kdy chci a jak dlouho chci :-D :-D
Profilova fotka
tak to já to mám úplně naopak....u nás jsem pořád v tahu já, protože musím sloužit v nemocnici....ale je fajn, že pak se Petr těší, že další den budu doma s ním; my už spolu přes rok bydlíme a dokonce od ledna ve vlastním a je to paráda....
Profilova fotka
Leni, tak to je přesný ;-) Bydlíme v garsonce a teď, když Mira přijede domů, tak vyžaduje vypnuté spotřebiče tak od devíti hodin... 8-( a já pak dvě hodinky čumákuju do stropu |-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?