Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Taky nemas nikoho nad sebou ted? :-D Me uz prijde zitra :-D Ale jsem rada, pristi tyden tu uz koncim, tak se zacinam pomalu stehovat z bytu a z prace :-D a zarizovat spoustu veci ]-( Holky kolik vam je? jestli to neni tajne :-) Nebo mi pisnete do posty zdejsi :-))
Profilova fotka
Pavlí - kam se stěhuješ? Do baráčku? Mně je 23 ;-)
Profilova fotka
Já 24 .. jj, do baráčku, je to 100km dál od práce, takže opouštím i práci, tak to bude změn :-o
Profilova fotka
jůůůůů , nějakou práci už máš? já taky přemýšlím o změně, my jsme se stěhovali vloni - teda jen já o 50km - nebo vlastně oba - odešli jsme z Phy a Luboš se vrátil jakoby domů, akorát , že nebydlíme s rodičema
Profilova fotka
Ahojky, mě je 27, Ostrava :-) Termín budem objednávat asi v září. Jinak zatím nic nemáme. Koukám, že ten pokec se tu rozjel :-) Zdravím
Profilova fotka
mě bude 25
Profilova fotka
tak to je fajn, že tu jsme +- nějaká ta chvilka stejně mladý :-D :-D :-D nene, právě že žádnou práci ještě nemám ... :-| Taky se stěhuji z Prahy ;-) Budem bydlet s přítelem u moji mamky, máme rodinej baráček, který volá po rekonstrukci :-x
Profilova fotka
pavlí - jo tak to něco zkousne, jsme rekonstruovali celej loňskej rok jaro2008 - no jedeme tady jak draci holky mohla bych ještě poprosit o jména? Já jsem edita :-D
Profilova fotka
Katka :-D
Profilova fotka
Pavlina, to je prekvapko, co? :-D
Profilova fotka
no to teda zkousne :-( Ani to snad radsi nechci pocitat, budem menit strechu, bourat pricky, delat vodu kvuli koupelne, WC a kuchyni ... no radsi nepocitat ... Vy jste rekonstruovali baracek nebo byt?
ahoj holky můžu se přidat? :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
Jasne ze jo :-)
Profilova fotka
Tak jsem ted nakoukla do diskuze, zda na stul jmenovky ci ne :-D Dost jsem se pobavila, ale zadna sranda se asi dohodnout na zasedacim poradku ]-(
Profilova fotka
tak moc mě těší pavlí - rekonstruovali jsme půl baráčku, je teda pravda, že bez střechy, ale i tak jsme v tom byli za moc - nové rozvody - elektrika, voda, odpady,.... tyhle hrubé práce jdou rychle, ale pak to nahodit, vymalovat, atd, to bylo hrozný, jsme půl roku bydleli v sutinách ahoj vevisku :-D tak nám o sobě něco pověz :-D
jmenuji se veronika, jsem z olomouce a je mi 26let a svatba by měla být asi 12. dubna 2008, ale ještě to nemáme zamluvený.zatím vybíráme hospodu jinak nic neřeším si myslím že je i brzo na šaty ne? nevím proto jsem tu abych vše okoukla. jo a už asi vím jakej budu mít učes.viděla jsem ho u emispheare v albumu asi víš o kterém mluvím je moc krásný. jinak takovou rekonstrukci jsme dělali dva roky a od listopadu konečně bydlíme, byl to děs. a vy jste odkud holky a kolik vám je?
Profilova fotka
Já jsem Lenka :-)
Profilova fotka
verčo, tak to budeme mít stejný termín u Nás na matrice to zamlouvají až v lednu, takže buď v klidu, jen mě celkem překvapila hospoda, byli jsme zamlouvat v červnu a měnili jsme termín, protože už byla zamluvená leni - těší mě :-D
Profilova fotka
holky nedeste me s tou rekonrstrukci :-) My budem v podstate taky rekonstruovat pulku, horni patro a pudu. Chteli jsem zacit uz ted, ale nakonec jsme se rozhodli, ze bude lepsi to udelat vsechno najednou :-o Jinak jeste jednou ahoj Veru, jsem Pavlina 24 :-D momentalne z Prahy, ale za tyden uz se stehuju na Vysocinu :-) Taky datum presne jeste neni, ale chtela bych konec dubna, uvidi se jak bude volno na zhricenince hradu (teda doufam, radnice nemam rada) :-)) Myslite ten účes napůl rozpuštěné vlasy? Mooc pěkný ... já sem dodám zbytek fotek doma, ukládala jsme si je do PC a tady v práci je nemám :-)
jo přesně ten účes.no my hospodu ještě nezamlouvali jen jsme zkoušeli jídlo.zdálo se mi brzo to zamlouvat ale jak vidím tak asi není brzo.jo to jo to máme stejný termín leni :-D chceme obřad na hradě tak tam to asi zamluvit dřív co?
Profilova fotka
Ahoj Edito, Katko, Pavlíno a Veroniko :-) Taky mě těší. Já jsem v práci a nějak mi to nevyhází s časem napsat něco delšího, tak píšu heslovitě. Zbytek až budu doma :-D Verčo: já mám 19.4. - ty jsi o týden dříve ;-) Zatím ahoj
Profilova fotka
pavlí - ničeho se neboj - uvidíš , uteče to jak voda, až se udělají ty hrubé práce, tak to bude v pohodě,... při tom se nadělá nejvíc bordelu ]-( veru - stejný termín máš se mnou :-D
aha a nechceš napsat jméno tvá přezdívka je celkem dlouhá a složitá na přepsání teda aspon pro mě 8-)
Profilova fotka
no jasně, už jsem psala, jsem edita a je mi 23
aha tak promiň jsem to asi přehlédla. :-N
Profilova fotka
v pohodě, nic se neděje :-D
Profilova fotka
Teda jsem si rano rikala, jakou mam dneska pohodicku a kdyz chci jit domu, tak zase nejaky zadrhel :-S Premyslite o nejake vetsi svatbe? Nebo jen tak neco v rodinnem kruhu?
Profilova fotka
no my to budeme mít tak, že obřad+ oběd rodina - a pak večer dorazí kamarádi - takže na oběd tak dvacet lidí a k večeru nás bude tak 60 včetně muzikantů
Profilova fotka
A vše v jedné restauraci, nebo se budete na večer někam přesouvat? Já vůbec nemám představu |-| Na obídek bych taky zašla jen s rodinou, i tak nás je skoro 30 :-D A možná večer nějaký rautík, ale jestli v té samé restauraci nebo jinde či doma .... a jestli zvát příbuzenstvo a do toho kamarády ??? Dilema jak hrom :-D
Profilova fotka
no budeme to mít v jednom,... ono je to s příbuznejma krásný, ale nevim, co bych tam s nima pak měla dělat,... pak přijdou kamarádi a bude sranda :-D :-D :-D raut jsem chtěla původně taky, ale je pravda, že přítelova rodina by se styděla si pro to chodit :-| tak to musím udělat klasicky, aby jim to donesli před čumák :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?