Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
ahoj Věrko. já už pro Sorbona taky hlasovala..je to sympaťák závidím všem, kdo mají volný víkend, já zase trčím v práci...bohužel :-|
Profilova fotka
Ahojky, mockrát holky děkuju. Jo a psala jsem 2 prodejcům na ebay, jestli mi ušijou šaty podle obrázku, tak jeden by mi je ušil za 120 dol. ale chce nevratnou zálohu 60 a pak mi pošle obrázek jestli se mi tak líbí...
Profilova fotka
Ahoj holky, přeju hezký začátek týdne.... ;-)
Profilova fotka
Ahoj ahoj :-) Taky vás zdravím.
Profilova fotka
Věrko, jak dopadl seznamovací víkend?
Profilova fotka
jaro: ahoj, víkend dopadl dobře... Měli jsme na chatě závěrečnou chatařskou zábavu s muzikou (i když kapela hrála hrozně), takže jsme se nenudili. Mylsím, že ani jedna strana z toho nebyla špatná, i když všem bylo druhý den špatně :-D Na chatě se jim líbilo, hospoda a ubytovna na svatbu taky, takže super ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno slečny :-)
Profilova fotka
Jééé, tak to je fajn, že vám to dobře dopadlo :-)
Profilova fotka
Věruš: taky jsem už poslala Sorbonovi hlas ;-) (někdy v pátek, myslím. S těma šatama - jaký je to prodejce? Jestli má dobrý reference, tak bych to na Tvým místě i zkusila... =-) 60 USD není až tak závratná částka u šatů... :-) A který by jsi teda chtěla?
Profilova fotka
ivu: díky za hlas prodejce je ebridalstore-holky říkaly,že je v pohodě, a ještě mi poslal odkaz na další svůj obchod gianinarbridal. Já právě nevím, ta nevratná záloha mě trochu odrazuje. Jo a ty šatičky co jsem mu posílala jsou v mým albu ty druhý hned na začátku. Ty jsem zkoušela (ta rozmazaná fotka). No rozhoduji se ještě pro jedny, ty poslední v albu. Hrozný dilema ]-(
Profilova fotka
My včera s přítelem konečně snad už definitivně rozlouskli, místo konání hostiny. I když to byla fuška! ;-) Měli jsme sraz s tím majitelem hotelu ve Vyškově a ve všem nám vyšel vstříc. (když ptáčka lapají... :-o , ale snad to nebude platit..., vypadal fakt ochotně). Takže jsme se rozhodli, že budeme mít hostinu tam :-) Bude to sice hrozně rozlítaný, protože obřad chceme v Brně. Ráno se sejdeme ve Vyškově - pojedem hromadně do Brna a zpátky do Vyškova. Ale většina svatebčanů má Vyškov po cestě, nebo ve Vyškově bydlí :-) Tak to není až tak neúnosný... A já jsem fakt ráda, že jsme se nakonec shodli pro ten Allvet. Jsou tam příjemní a vetřícní a jeto tam hezký :-) Jupíí jou :-D
Profilova fotka
Věry: ber to zase tak, že on potřebuje taky nějakou záruku, že neušije šaty, který mu tam pak zůstanou a třeba je neprodá... a mě nepřijde těch 5-600 (nevim, jakej je kurz) až tak moc... ;-) pokud jsou s ním dobrý zkušenosti...
Článek se načítá
Profilova fotka
Teda 1000-1200... ;-)
Profilova fotka
Ivi, tak to blahopřeji. Další důležitý krok za váma. Já jsem se byla kouknout v sobotu po Benešově po prstýnkách. Koukala jsem na ocelové. Našla jsem v jednom zlatnictví takové jednoduché- prožky po obvodu matné leské. Prý je to ocela a stříbro. Rytí do nich je zdrama a cena od 1000 do 1.200 za jeden. Tak tam za 14 dní vezmu přítele co na to bude říkat.....
Profilova fotka
Peti, tak to je dobrá cena :-) My zatím prstýnky nevybíráme. Teď chceme začít okukovat oznámení, protože bysme je chtěli mít už tak na konci ledna. Budou Vánoce, já budu dělat ty státnice, tak ať to máme už pořešený. Ale pravda je, že prstýnky bysme měli taky už začít pomalinku řešit... Tak Ti přeju, ať se mu taky líbí :-) Nemáš nějakou fotku? Nebo aspoň nějaký podobný, pro představu?
Profilova fotka
Ivi: gratuluju k rozhodnutí :-) Nás to definitivní rozhodování ještě čeká :-) Peťo: to je dobrá cena ;-) Nevíte, jestli to rytí bývá zdarma i u žlutého zlata? Nebo to mají už nějak v té ceně?
Profilova fotka
Leni, to záleží většinou na výrobci. Někteří to dělají zdarma, někteří si za to nechají zaplatit zvlášť podle toho, kolik tam toho budete chtít vyrýt. Někteří to nedělají vůbec, tak pak musíš prstýnky odnést ěkam jinam na rytí...
Profilova fotka
No my chceme prstýnky z bílýho zlata nebo kombinace bílýho a žlutýho...
Profilova fotka
Ivi: aha, díky za info :-)
Profilova fotka
Leni: Není zač ;-)
Profilova fotka
Holkyyy, povídejte něco, tady v práci je to nějaké mrtvé (teda ne že by mě to nějak vadilo, ale ať to nevypadá, že tu jen tak sedím a čučím do blba, tak ať můžu ťukat do klávesnice :-D ) Znáte některá obchod v Praze - jmenuje se to Herrndorf - nevím, jestli to píšu správně - prodávají tam plesové a svatební šaty, v pátek jsem to našla na netu a některé mě tam docela oslovily. Prý to posílají i poštou...ale není to risk, jen se přeměřit a objednat?
Profilova fotka
jaro: no nuda je, já celej den vybírám šaty:-) Doma mi teda řekli ať objednám tedy ty repliky maggie Sottero, ty poslední v albíčku. No a vidíš, taky se jen přeměřím a objednám a budu doufat,že mi budou sedět...
Profilova fotka
Věruš: no já ještě počkám, až se vrátí přítel z Čech, abych mu to ukázala, co na to říká. Mě se tam líbily šaty za 3999,- a určitě chci zajít ještě do nějakého obchodu, jestli něco nebudou mít. Ale na těch stránkách mějí některé šaty fakt moc krásné. Když nic nenajdu tady v Ostravě, tak bych to možná aj riskla. Snad by to šlo ještě třeba upravit, kdyby něco nesedělo.
Profilova fotka
Teda holky já se v práci nenudím. Právě jsem namlouvala desetiletou holčičku. :-D To byla docela sranda :-p Teď se chystám do města kvůli dárku pro kamaráda a jeho v sobotu nastávající ženu :-) Vymysleli jsme pro ně pyžama s fotkou toho druhýho a pod tím napsaný jméno a 17.11. Den boje za svobodu... :-D
Profilova fotka
Leni, tak je hoď do albíčka, ať se můžeme pokochat :-)
Profilova fotka
Já zase vybírám a ebay dárek pro přítele. Koženou bundu...
Profilova fotka
Jo a už mám vyhlídnutou bižu na netu - svatební ráj - štrasový náhrdelník, náramek, náušnice a jednoduchou čelenku, ale čekám právě na ty šaty, aby se to hodilo do výstřihu a tak. Před chvílí jsem se dívala do plánovače a už mi bývá 159 dní do svatby, to se nějak moc rychle krátí. Přítel mě už doma uklidňoval, ať neplaším, že se mnou určitě půjde nakupovat. No doufám, doufám :-D
Profilova fotka
Leni, já přítelovi šaty ukazovat nebudu. Jen jsem mu naznačila, když se ptal,že budou korzetové a s tím souhlasil,
Profilova fotka
Já jsem příteli ukázala skoro před půl rokem, co se mi zhruba líbí, on k tomu řekl svůj názor, že se mu líbí spadlá ramínka a tehdy se mu nelíbily ty "šlehačkový" sukně. Teď ale nedávno nějakou takovou viděl a zase se mu to líbilo, takže myslím, že je mu to stejně jedno. ale moje šaty neviděl :-) a uvidí je až ve svatební den na mně ;-) Ví ale, že už je mám definitivně vybraný a teď se snaží nenápadně vyzvídat. :-) Je u toho vždycky roztomilej :-N
Profilova fotka
Ahoj Ivi, tak jsem našla podobný prstýnek. Mlůže být s kamínkem, bez kamínku a ty proužky se střídají....

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?