Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Dobré ráno holky, já mám teď nějak fofry... Potřebuju konečně dokončit a poslat práci do školy, kromě toho otravujou furt v práci a do toho ještě musíme vymýšlet, co s tou restaurací... :-o Už mi jde ze všeho hlava kolem. Dneska zřejmě zase jen na skok... My v kostele budeme mít taky varhany... Ale na faře mají taky skvělej sbor a kdyby se s nima dalo nějak domluvit, tak by to byla naprostá paráda. Zpívali na té mši, když jsem byla křtěná a bylo to naprosto úžasný. A když by to nešlo, tak mám v záloze kamarádky, co zpívají v kvartetu a ty jsou taky super (i když jinak :-)) Spíš si lámu hlavu co s hudbou na večer... to bude ještě taky oříšek. Jsem z hudební rodiny a pokud to budou nějací amatéři, co zpívají nebo hrajou jenom trošku falešně, tak to prostě minimálně polovina svatebčanů zaručeně pozná... :-|
Profilova fotka
Teda kde jste všechny?? =-)
Profilova fotka
Ahoj Ivi, já jsem tu. Tak já si objednala na doporučení nějakého DJ. Ale neznám ho, tak budu doufat že to bude dobrý. Dále bych si přála aby mi na ty varhany hrál svatební pochod kamarád. Tak doufám, že to bude možné zařídit. Toho panáčka a panenku na auto jsem schovávala schovávala, aby to přítel nenašel a on včera našel fakturu, na které si přečetl že jsem je objednala :-( Mělo to být přkvapení... :-(
Profilova fotka
máme termín, to je paráda....tak my se bereme 19/4 v Kuníně...hned mi odlehlo. jak je to tam s hudbou jsem se při vší té radosti zapomněla zeptat :-N
Profilova fotka
Ahoj holky, ahoj Ivi, Peťo :-)
Profilova fotka
Jéé, Peti, to je škoda :-( Ale tak snad to přece bude pěkný dárek pod stromečkem, vždyť jste přece dospělí ;-) Miri: Gratuluju k termínu :-) To je super, hned o strost míň ;-)
Profilova fotka
Právě jsem si přesunula práci, co jsem dneska měla udělat, na zítřek a teď utíkám do města. Koupit ségře na Vánoce přístroj na výrobu cukrové vaty :-D a Mirečkovi pro opravenej oblek. To jsem ani netušila holky, že se mi v něm může tak moc líbit. Když si to oblíkne, tak bych na něho hnedka skočila. Nevim, jestli na to má vliv, že vím, že je to svatební... :-N Ale je v něm fakt sekáč 8-)
Profilova fotka
Ahoj hoky, zdravím Mám hrozný dilema se šatama. Nevím,jestli ještě obcházet salony a zkoušet nebo si raději už objednat na ebay. Protože čím víc zkouším, tím víc nevím. Mám 2 favoritky,ale dneska jeěte budu brouzdat netem :-)
Profilova fotka
Veruš, to záleží na tobě, ale pokud si rozhodnutá si je objednat šaty z e-bay a netoužíš příliš chodit po salonech, tak si je už objednej..... ;-)
Profilova fotka
Ivi, dospělí sice jsme ale aspoň na vánoce bychom si rádi zahráli na děti.... Miri: gratuluji k termínu
Profilova fotka
spetra: no když já si zkoušela ty z ebay...:-)
Profilova fotka
Peti, já to chápu, ale tak však ještě vymyslíš nějakou ptákovinu, co mu přihodíš pod stromeček k panáčkovi a může se radovat jak malej ;-) To se přece stane, i když to zamrzí :-x
Článek se načítá
Profilova fotka
Věruš, být Tebou si objednám šaty z ebay, ať máš před svatbou ještě nějakou rezervu, kdyby s nima byl nějakej problém... A klidně ještě obcházela salóny ;-) Pak kdyby se Ti náhodou ty z ebay nelíbily, tak je zaručeně střelíš za stejnou cenu. :-)
Profilova fotka
Veruš, pokud mezi těma 2 jsou šaty, které jsi si zkoušela zároveň jsi na e-bay. Tak do toho jdi ;-) Ivi: to víš, že vymyslím, žádné hrůzy z toho nedělám jen mě to jak říkáš zamrzelo
Profilova fotka
Holky dík, ještě jsem fotky poslala 2 kamarádkám na nezávislou konzultaci a uvidím.
Profilova fotka
Holky, na jaké stránce hledáte ty šaty ebay, chci se kouknout o čem pořád mluvíte??
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás při pátku zdravím. Tak kamarádka mi zamíchala s výběrem, líbí se jí ty, který nemám v užším výběru... :-N monca.b: Šaty jsem si zkoušela v salonech a dají se koupit na ebay, mám je v albu...
Profilova fotka
A prosím prosím, pošli mi odkaz na tu stránku! ;-)
Profilova fotka
http://clothing.listings.ebay.com/Wed...
Profilova fotka
Ahojky holky, kde pak jste? :-) Věruš, no to je právě to nejhorší, že Ti stejně každý člověk poradí jinak... takže se nakonec budeš muset rozhodnout sama.....
Profilova fotka
Ahoj Peťo, taky si říkám - nikde nikdo :-) Já jsem měla trochu krušnější ráno v práci :-| Ale už se to uklidnilo. Zatím. Já už se táááák těším domů. Pejska mám u rodičů, milého někde Čechách - tak budu doma sama samotinká. No tak to vidím na večer u tv nebo spíš pc a asi popřemýšlím, co dáme na to naše oznámení :-) Jo a úklid mě čeká :-(
Profilova fotka
Tak Leni to jsme na tom úplně stejně :-( Taky budu doma sama a čeká mě to co tebe.... :-(
Profilova fotka
No nás čeká o víkendu seznamování rodičů. Nejdříve přítelovu mamku s manželem, berem je k nám na chatu, kde se bude konat afterparty po svatbě, tak to poznají. A je tam v sobotu zábava, tak se alepoň rozptýlí. Tak snad to dobře dopadne... :-N
Profilova fotka
matonko: zavidím :-) hned bych někam jela (teda ne zrovna s přítelovýma rodičema), ale jenom s ním. Peťo: venku počasí nic moc, tak protáhnem těla s vysavačem :-D :-D
Profilova fotka
Holky, kdybyste chtěli - soutěžíme s pejskem ve fotosoutěži, dejte nám hlas ;-) http://www.pejsek.cz/souteze/foto?id_...
Profilova fotka
Jo a pejsek je Sorbon :-N
Profilova fotka
Matonko: díky moc! Ale z těmi šaty to budu mít ještě hodně těžké, doufám že nějaké brzo seženu!! Dneska mám noční, tak jdu odpočávat s miláčkem!! zatím papa
Profilova fotka
Holky, krásné ráno přeji, i když tu dnes asi žádná nebudete... :-) Dřív jsem se sem nedostala...! To se mi dlouuuho nestalo, abych měla takovou honičku. Ale teď už je to lepší ;-) Vyjet někam s přítelem na víkend by se mi taky chtělo. Za týden jedeme kámošovi na svatbu, tak si užijeme aspoň tam :-D (Pobereme trošku inspirace ;-) )Měli jsme být dneska ve Vyškově, zajít si na oběd do toho hotelu a máme domluvenou schůzku s tím majitelem... Ale miláček musel do práce 8-( Doufám, že se tam nezdrží moc dlouho... Počasí je stejně pod psa, tak nic neudělají...! Jo a když jsem u toho psa :-D Věruš, já vám chtěla poslat hlas, ale tam se musí vyplnit jméno, adresa...? =-) Nechce se mi to vyhledávat... Ale proč to musí vyplnit hlasující - já přece nic nevyhraju... A nechci, aby mi posílali nějaký letáky... :-x
Profilova fotka
Ahoj Ivi, dobré odpoledne :-) Já tu jsem :-) Já jsem měla v práci den nic moc, doufám, že v pondělí to bude ok :-D Já mám teď přítele pracovně v Čechách, někde u Plzně, myslím. Matonka je Věrka ? Ahoj Věruš - já jsem Lenka. No já se taky dívala na to hlasování, trochu mi vadí, že se tam musí dát email, taky nechci, aby mi pak něco chodilo. Ale tak já to risknu :-D Máš můj hlas ;-) Hezký víkend všem. Já tu určitě bude brouzdat :-D
Profilova fotka
Odhlasováno, šoupla jsem tam mail, který moc nepoužívám :-D No ještě, že jich mám víc :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?