Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
z divadelní vědy a z interaktivních médií. Teď se právě chystám pokročit v napsání práce na druhý obor :-| Už mě to moc nebaví. Abych to už měla za sebou :-(
Profilova fotka
to věřím.....docela obdivuju, že ses pustila najednou do zkoušky a přípravy svatby. tohle jsem já právě nechtěla.....takž proto svatba takhle brzo, abych pak měla dost času na přípravu a nemusela si kazit přípravu na svatbičku :))
Profilova fotka
A ty děláš co miri??
Profilova fotka
Jj, já si to plánovala taky tak, jenže pak jsem bohužel v červnu státnice neudělala, takže to mám teď zbytečně složitý :-| No snad teď, když už vím, do čeho jdu, tak to bude lepší... =-)
Profilova fotka
A co teda děláš, Miri?
Profilova fotka
ivi: tak to přeju pro tentokrát hodně štěstí!! ;-)
Profilova fotka
Je Ivi, ty máš v lednu státnice, já v červnu :-(
Profilova fotka
ivi: a co státnice teď v září? nebyly? Já školu dodělala v červnu, ale dělala jsem to při práci... ;-) Tak holky! BYla jsem na další zkoušce, fotk mám v albíčku.... x-)
Profilova fotka
V září jsem ke státnícím nešla, my máme ve studijním řádu, že můžeme na reperát státnic až v následujícím semestru, no a to je leden. Tak snad se už zadaří! Hlavně se musím uklidnit, v červnu jsem totiž vybouchla s nervama. Bylo to moc dlouhý a velkej zápřah na nervy, na kterej jsem asi nebyla zvyklá, takže jsem to nakonec vzdala :-(
Profilova fotka
Věruš: všechny šaty máš krásný!!! Mě se na Tobě líbí ty s tou modrou výšivkou, i když moc nejde poznat, že tam je... ;-) A co Ty? už máš vybraný?
Profilova fotka
ivulla: No já tam šla s tím, že jsem měla vybraný šaty u Artí a v tom salonu je měli, tak jsem je zkoušela hned jako první. Ale měly jich zase jako vždy moc nádherných, no vyzkoušela jsme jich snad 8 :-N Pak se mi líbily ty champagne s tím závojem, vypadalo to nádherně...
Profilova fotka
Však to je dobře, že jich zkoušíš tolik :-) Aspoň si to pořádně užiješ ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ivulla: jenže pak člověk neví, který si vybrat :-N
Profilova fotka
no, to jo, ale Tobě stejně sluší všechny ;-) A jakou jsi dělala školu?
Profilova fotka
ivulla: Já dělala ekonomku ale v JH, poslední 2 roky, předtím 3 roky ZF JČU v Budějkách...
Profilova fotka
ivulla: No v tomhle salonu bylo blbý, že mi ty šaty moc neseděly. V tom prvním prostě řekly, vy máte vel.36 a dávali mi šaty té velikosti. Tady to neměli seřazený a říkali, že by se upravily a to se mi nelíbilo...
Profilova fotka
já budu dělat příští rok atestaci z pediatrie.... Ivi, já myslím, že te´d už bude ta státnice v poho.....protože budeš řešit hlavně svatbu a nějaká státnice tě nerozhází, ne? :-p
Profilova fotka
ahoj holky, dneska jsem tu takyyyyy, ale koukám, že to tu nějak brzo utichlo :-) matonko: ahoj, dívala jsem se ti do alba - z té druhé várky zkoušení se mi líbí první, druhé (jsou zajímavé, takové nevšední) a pak čtvrté a ty s tou modrou výšivkou (není na fotce vidět, ale sluší ti). Ty máš ale postavu jakou proutek, tak to musí být radost zkoušet :-) Já jsem ještě na šatech nebyla. Zatím ahoj ;-)
Profilova fotka
A ještě jedna otázka. Holky, jak to budete mít s hudbou na obřadu? Budou vám tam hrát něco živě nebo budete mít cd se svojí hudbou? Já pořád nevím. Na radnici hrají varhany a housle a mají seznam hudby - já jsem si to prošla a našla jsem 7 skladeb, které jsem si stáhla a moc se mi líbí, ale hraje to celý orchestr nebo je to třeba s klavírem... a tak nevím, jak to bude znít, když to budou hrát jenom 2 nástroje. Jestli nebude leší to vypálit a přinést to cd, ale to zas nevím, jak to může být dlouhé. Poradíte mi? A už vůbec nevím, které ty skladby vyberu - hrajou jenom 3 + jednu vstupní (a s tou vstupní taky moc nevím, mě se nelíbí ten klasický svatební pochod).
Profilova fotka
ahoj, kdyby mě mohly hrát na svatbě varhany, tak bych určitě neváhala....to je nádhera, jen e třeba najít ty pravé písně. jak to bude u nás nevím, jen zatím vím, že rozhodně nebudu chtít mendelsonů svatební pochod....zatím pro nás jako nástupní vede Alžbětinská serenáda....
Profilova fotka
miri: ahoj - u nás hrají jako vstupní kromě té klasické (ta tam je ve dvou verzích) ještě něco od Verdiho (něco z Aidy myslím) a pak z Rusalky (Květiny bílé) - to je pěkné, ale zas nevím, jestli to není moc rychlé. A pak ještě něco, ale teď si nevzpomenu. Nakonec to dopadne, že to risknu a pak stejně budu tak nervózní, že to nebudu ani vnímat :-D Alžbětinskou serenádu taky hrají, ale ne jako nástupní.
Profilova fotka
jaro2008: děkuji, ale o to horší je vybrat si:-) Ty šaty co se mi líbily od Artí jsou v albu poslední. A s tím závojem se mi taky líbily. Ach jo... No až si vyzkoušíš pár šatů tak taky asi nebudeš vědět. Já nejdřív myslela,že mi budou satčit jednoduché, ale po vyzkoušení těch princeznovských si nemůžu pomoct.... x-) A hudba na obřadu? Počítám, že tam mají nějaký výběr a hrají to na varhanech, to jsme fakt ještě neřešili, jelikož ještě nemají vypsaný termín na matrice....
Profilova fotka
jaro: anebo se zkus kouknout na nějaku přechozí svatbu, jak jim to zní....
Profilova fotka
tak jsem holky vlezla do diskuze - Na kolik vás vyšla svatba?....a trochu mi při tom čtení vyschlo v ústech :-N asi se z toho placení zmrcnu a to je teprve začátek :-(
Profilova fotka
matonka: No já jsem v některých věcech hrozně nerozhodná a rozumím ti, že po zkoušce šatů nevíš, které vybrat. Byla bych na tom asi stejně. No však příkladem je ta hudba - a to už jsem úplně vypustila skladby, které se mi líbily předtím a teď už se mi nelíbí. Jsem hrozná :-D Ale včera jsem se zaposlouchala do jedné z těch 7 a tu bych na obřadu chtěla. No uvidím za týden, měsíc jestli zase nezměním názor :-D
Profilova fotka
miri: myslíš jako na nějakou cizí svatbu? Jé tak to bych si tam netroufla vlést. No my jsme tam byli předloni (tuším) jedné známé na svatbě, ale už si nepamatuju co tam hráli a jak to znělo, ale pak jsme byli na vítání občánku s mojí neteří a to se mi líbilo, akorát, že hráli jiné skladby. ketti: já už to nechcu ani počítat, ta částka se vyšplhala nějak moc vysoko. A to jsem si říkala, že budeme mít spíše menší svatbu, že to nebude stát moc. No nějak jsem se přepočítala :-D
Profilova fotka
jaro: jj já jsem taky říkala malou. A to když se minulý měsíc vdávala skorošvagrová a měli přes 45 lidí tak jsem říkala, ježišmarjá :-D No a já jich budu mít skoro 80
Profilova fotka
věruš: já taky studuji na ZF JČU, dnes už EF JČU :-) jinak mě se tentokráte nejvíce líbili ty co máš u nich napsáno hezký živůtek. To je dobře že zkoušíš hodně, já taky zkoušela.... ;-)
Profilova fotka
Leni, my budeme mít svatbu v kostele, takže varhany ;-) Kety: já to ani nehodlám počítat na kolik mě svatba příjde - to bych se musela zvláznit :-( Jen doufám, že to bude z čeho zaplatit...
Profilova fotka
Ahojky holky: No tak já jsem zatím do svatby žádné peníze nevložila a myslím že budu jen platit prstýnky, svat. oznámení, nějaký alkohol a kytky! Jinak to asi budou mít nastarost naši rodiče, njn jsme dost mladí aby jsme si všechno platili!! A s tou hudbou by mě to taky zajímalo, já vůbec nevím jak to tu u mě chodí, budu se jít muset poptat na matriku! Vy jste všechny takové studenky, že mě teď i mrzí že jsem nešla dál, dneska jsem se přepracovala, a to pracuju jen pár měsíců!! Ale práce v nemocnici dá pořádně zabrat :-| :-( !! Jdu spát děvčata, ať zítra na noční nezalomím ;-) !

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?