Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Jaro: jsem byla s pátek v soliteru, cenu docela fajn, ale nic se mi tam nelíbilo, aspoň mě nic neokouzlilo! A to druhé nevím kde je!! byla jsem po osrtavě ještě ve dvou a tam taky nic moc, takže nevím nevím! A s kamínky bych nechtěla!!
Profilova fotka
Dobré ráno slečny v novém týdnu :-) Matonka: 80 lidí je teda pořádnej zástup gratulantů. Taky jsem celkem ráda, že náš počet hostů nepřesáhne 50. Ale původní odhady jsme měli taky na cca 80 =-) Lastep: Co se týče alb: pokud chceš vidět album někoho, kdo je v diskuzi, stačí kliknout na ikonku foťáčku vpravo nahoře u příspěvku od dané osoby. Pokud znáš jen její nick, tak musíš album vyhledat mezi fotoalby (buď z příprav, či ze svatby), nech si alba seřadit podle autora... ;-) S kytkou Ti asi pradí květinářka. Záleží na tom, jak velkou a z čeho si ji představuješ... Nějaká menší jednoduchá se dá určitě sehnat třeba i za 500,-. Ale pokud chceš, aby bylo kytkama ozdobený třeba celý auto, tak se cana může vyšplhat i desetinásobně výš =-) Monca: Já studuju a když pracuju, tak stejně většinu dělám doma na PC, nebo maximálně, když mě potřebují osobně, tak seběhnu dvě patra do práce ;-) Moc gratuluju k postupům v přípravách! Máte toho už dost, to smekám :-N Leni: A kde jste se byli naobědvat? Nemají stránky? Důležitý je, že vám chutnalo a jestli bylapříjemná obsluha, ale jestli byste se tam nevešli... 8-( A s rodiči a svatbou - už začínám rezignovat. Mamka teďka o víkendu řešila, jak se dostane babička s dědou k nám, kdo je kdy přiveze... 8-( Se mi zdá, že na takový detaily je ještě dost času... Nutila mě ale, abych se nějak vyjádřila a když jsem to udělala, tak se to zase nelíbilo Mirovi, kterej mi to potom večer o samotě pěkně vytmavil, že si vymýšlím něco sama bez předešlé konzultace s ním... :-S Tak to mi ještě chybělo, abych se dohadovala kvůli svatbě i s ním... :-| Ale nakonec jsme to my dva nějak vyřešili a mamaka si bude muset počkat na konečný verdikt až na později ;-) Peti: já mám prstýnek se třemi kamínky, co jsem kdysi dostala od ségry a jeden z nich mi vypadl okamžitě. Tak jsem to reklamovala... pak asi ještě pětkrát, pak jsem to nehcala spravit jinde - opět bez úspěchu... :-( Je to fakt asi problémový... Ale zásnubák drží :-) Už ho mám přes půl roku, nesundávám ho a kamínek drží perfektně! x-) Tak snad mu to vydrží... Leni: Parádní, že máš konečně zase album! ;-) Gratuluju :-N
Zdravím všechny nevěsty, případně i ženichy. Po delší odmlce jsem tu zas :) Včera jsme se byli s nastávající podívat na módní přehlídce svatebního domu Kleinod. Řeknu vám, docela sranda. DJ nestíhal permanentně měnit vinily :-) , německá majitelka nestíhala čaštinu a co se týče místa- nebylo si kam sednout už půl hodiny před začátkem. Ale to nejdůležitější-šaty, ty byly docela OK. Ze všech modelů se nám líbily jen troje z toho důvodu, že nevěsta nechce mít vzadu řadu knoflíčků :(. Kolekce 2008 si myslím, že se jim docela vydařila, myslím si, ale že cena se jim povedla extrémně u každého modelu. Pokud se některá rozhodnete pro Kleinod, máte záruku, že šaty budou perfektní a při půjčení nebudou nikterak poškozeny. Půjčují je jenom třikrát a pak je stahují. To se samozřejmě promítá i do ceny. Jinak prstýnky jsou už ready :)
Profilova fotka
ahoj holky, já dneska jenom rychlovka. Ivi: já ti pak napíšu o té restauraci doma, ju ;-)
Profilova fotka
Leni: O.K. Těším se :-)
Profilova fotka
ca...: To vypadá skoro jako reklama ;-) Tak jsem se mrkla do Tvojeho alba na šaty, ale můj styl to není =-) A já už stejně šaty mám... :-N A co přítelkyně, vybrala si teda některý? A tak nám aspoň dej vaše prstýnky do alba, ať se taky pokocháme... ;-)
Profilova fotka
tak jsme v sobotu obcházeli klenotnictví na prstánky. Některý jsou teda pěkně drahy, ale zaujaly nás ve zlatnictví Primossa. Z jejich nabídky jsme si nevybrali, ale pak nás upoutaly jedny, který jako náhodou měli na skladě, v obou našich velikostech i v krabičce:-) Takže uvidíme :-)
Profilova fotka
Matonka: super :-) Jestli se vám oběma líbily, já bych moc neváhala... Možná to byly poslední kusy a pak už je neseženete. =-) Na druhou stranu chápu, že to nechcete uspěchat ;-)
Profilova fotka
Vy ste rychlíci, já se budu snažit sobotu přítele dokopat alespoň do jednoho zlatnictví.... ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak konečně doma a klid na psaní :-) monca: to druhé Karel Stoch je v Mariánských Horách v Ostravě a pobočku mají i v Porubě u Duhy. Já mám zásnubní prstýnek taky s kamínky (je jich tam sedm), nosím ho už 2 roky a téměř denně a pořád vypadá dobře. Ten je ze zlatnictví Soliter. Ivi: no nás bude 30-35 a jedna nevěsta, s kterou jsem si psala tam měla 40 lidí a říkala, že se tam v poho vlezli a bylo místo i na tanec. Vaří tam dobře, obsluha taky dobrý a počítali jsme tam stoly...no vlezli bysme se tam, ale nezdálo se nám tam méně místa na tanec, ale v nejhorším bysme to asi vzali. Mají tam rozumné ceny. Stránky jsou http://restaurace-pizzerie-kavarna.co... - teď jsem se tam dívala a mají nový design stránek. Ještě rozmýšlíme. Zatím to rozhodně nezavrhujeme. Pan majitel o mě ví, že bysme měli i záíjem. Já bych to chtěla i s ubytováním na jednom místě a to tam je. Ostraváci by jeli domů a přespolní by byli tam. Aspoň jsme se v sobotu dobře najedli a udělali si hezkou procházku - viz ty dvě fotky v mém albu. Ach jo, ten taťka to myslí dobře, ale trošku se mi v neděli zdálo, že nám tlačí svoje představÿ o svatbě, o průběhu... Já budu moc ráda, když bude hlavní koordinátor v den svatby, ale naše představy ať moc nemění. Peťo, já jsem ještě ve zlatnctví nebyla, jsme na tom stejně. Jenom vím, kam chceme zajít nejdříve.
Profilova fotka
zítra odpolko jdu zase do jiného salonu zkoušet šaty, tak jistě dám vědět. Jo a mají tam jedny šaty, co jsem si vybrala u Arti na ebay, tak jsem zvědavá, protože to jsou favoritky:-)
Profilova fotka
čauky, já tu zítra zas nebudu moct přes den být :-( Tak si zase počtu až jak budu doma. Ale ve středu už doufám tu budu brouzdat jako obvykle :-D Zatím ahoj :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni - tak já ani nevím, kam chceme zajít nejdříve :-(
Profilova fotka
Dobre dopoledne :-) Koukam, ze u vsech pripravy postupuji, docela to leti, co? ;-) Ja stale nic :-D
Profilova fotka
Teda ... kdepak jste vsichni :-) Tady paradne snezi :-o
Profilova fotka
Leni, vypadá to fakt dobře, ta resturačka ;-) Salónek sice vypadá vcelku menší, ale poku d byste to měli v té restauraci... Tam se mi to zdá být O.K. =-) My ještě o prstýnkách moc ani nemáme představu... :-| Takže to zatím musí počkat... Věruš: Tak to je paráda, už se moc těším na další várku fotek ze zkoušení ;-) Pavli: tady taky pořádně sněží... =-) Už tu začíná být pomalu Mrazíkovo :-N
Profilova fotka
p-avlina: kde sněží? :-S
Profilova fotka
matonko, snezi u Humpolce :-) Teda ted uz ne, ale cele dopoledne to byla podivana :-D
Profilova fotka
Tady teď zase leje... Hlasujte prosím pro mého pejska Sorbona ve fotosoutěži. http://www.pejsek.cz/souteze/foto?id_... Díky moc
Profilova fotka
ahoj holky, tak mě krachnul kameraman, tak mám fakt radost ]-(
Profilova fotka
kettinka: jéé to je smůla, tak sháněj jinýho, máš někoho v zásobě? :-|
Profilova fotka
Věruš: mně taky úplně nejvíc zatím nadchly v Primose - kombinace bílo, žluté červené zlato.....nikde jinde jsem takové neviděla. v neděli jsem vzala Petra na kukando do výlohy a on ukázal přesně na tytéž...tak mám radost a už se těším, až mi konečně schválí u nás na úřadě datum...že by zítra? :-|
Profilova fotka
miri9: no já volala na matriku v Píksu a tam ten termín budou vyhlašovat až v půlce prosince a prý stačí, když si ho zamluvíme začátkem ledna. Takže s tímhle si starosti nedělám. No prstýnky... chtěla bych je pod stromeček... ;-) No chic se ještě podívat v reálu na dianag v Praze revoluční, tam se nám na netu taky líbila jedna kolekce a nebyly drahý,...
Profilova fotka
matonka: právě že nemám, u nás je to docela problém někoho sehnat, celej den hledám na netu, v seznamu a fakt nic....no tak budeme kdyžtak bez videa no, hlavně že se máme rádi 8-)
Profilova fotka
kettinka: A co třeba nějaký kamarád? My teda extra někoho shánět nebudeme, doufáme, že se toho někdo ujme, kamery tam budou...
Profilova fotka
Keti: to je nepříjemné, ale furt lepší teď než den před svatbou.... věřím, že se Ti ještě podaří sehnat...
Profilova fotka
matonka: z nějakého záhadného důvodu nám dělají s termínem dost drahoty, takže než ho budu mít potvrzený, nebudu raději objednávat ani nic jiného...a když pořád nic nemám, tak začínám být nejen já dost nervní :))
Profilova fotka
miri: tak já až budu mít šaty, tak budu mejšťastnější... to ostatní už v provnání bude brkančka (přeháním). Ale opravdu, nejvíc si oddechnu, až budu mít šaty a prstýnky.
Profilova fotka
Jé holky, já si nejvíc oddechnu, až si konečně vybereme jednu z těch dvou hospod, pořád jsme to ještě nerozlouskli, máme zarezervovaný obě, přičemž v jedné jsme už měli zaplatit skoro 10.000 za nájem jako zálohu. (chtějí to nejpozději půl roku předem a to už je pryč) :-| Jsme v tom fakt nemožní...! A pak si hlavně oddechnu až konečně udělám v lednu státnice. To se budu moct konečně na svatbu fakt těšit. :-D Pokud je teda udělám. :-S Ketty: to je blbý :-( A není teda lepší porozhlídnout se i třeba jinde? Většina kameramanů Ti na svatbu klidně přijede, pokud jim zaplatíš cestu a třeba to bude i nakonec lepší ;-)
Profilova fotka
ivi: a z čeho děláš státnice??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?