Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ahoj Monci. Vítej :-) Nejdřív si zamluvte termín na matrice (nebo na zámku, v kostele...) pak si zkuste najít vhodnou restauraci (to byste měli vědět, kolik vás bude) a už taky můžeš začít pokukovat posvatebních šatech ;-) To prozatím asi stačí. A pro inspiraci si tady prohlídni pár alb a založ si svoje ;-)
Profilova fotka
Ahojky ivulko No termín už mám zařízený na matrice! A s tou hostinou to bude těžší, doufám, že něco dobrého se najde!!Až bude chvilka tak kuknu na ty alba a určitě založím, ale budu si muset najít ten čas, o víkendu tu nebudu a zítra se asi pujdem mrknout na prstýnky! Díky moc, ZATÍM PAPA
Profilova fotka
monca.b: tak to se máš, my termín ještě zamluvený nemáme :-N Jinak se poohlížej po šatech a dělej si seznam lidí, který pozveš a podle toho sestav předběžný rozpočet.
Profilova fotka
Jeje rozpočet, tak to asi nic pro mě nebude, to budu muset nechat na miláčkovi nebo rodičech! :-N
Profilova fotka
Mony, tak vidíš, a pak že ještě nic nemáte! 8-) Když máte zamluvenej termín, máte jednu z podstatných věcí :-) Tak jen tak dál ;-)
Profilova fotka
Tak to je pak super, ještě si musím vyřídit občanku, za měsíc mi doprší platnost!! a pak dořeším to papírovaní se svatbou, ale to už bude maličkost. Jak tak vidím miláčkovu maminku tak hostina bude brzi taky zamluvená!! Jen budu muset šetřit a pujde to takovou rychlostí dál, nevím jestli nemám přibrzdit! :-)
Profilova fotka
žádnej strach, aspoň budete mít všechno zařízený a už budete moct všechno jen dopilovat ;-)
Profilova fotka
To je taky pravda, no doufám že to proběhne v klidu! ;-) A jak jste v přípravě na tom ostatní??
Profilova fotka
Ivi: aha - tak to doufám taky, že to s manželem výjde na poprvé :-) Mončo - vítej mezi náma ;-)
Profilova fotka
spetra: díky za přivítání ;-)
Profilova fotka
monca.b: tak já sepisuju lidi, teď ještě musím dokopat toho mýho ,aby mi řekl koho tam chce ze svý vesnice. No a rozpočet, abych věděla kolik mám našetřit. A zkouším domlouvat místo afterparty u nás na chatě...
Profilova fotka
jo, úplně jsem zapomněla - včera jsem měřila tu panenku - průměr sukně - když je na autě je 80 cm
Článek se načítá
Profilova fotka
Je tady někdo z okolí ostarvy?? :-) :-)
Profilova fotka
mončo: ahoj, já jsem přímo z Ostravy :-)
Profilova fotka
Dobré ranko! Pátek konečně. Tak co plánujete na víkend? Já jsem drahé polovičce řekla, že o víkendu musíme dát dohormady už seznam lidí, abychom mohli začít počítat...
Profilova fotka
Dobré ránko, tak nás čeká posvícení - takže budu vařit, pect a smažit pro návštěvy ;-)
Profilova fotka
Ahojky, tiše závidím, protože můj přítel je dneska doma a já musím být v práci :-| Mám slíbený v sobotu oběd v restauraci, tak se už těším. A v neděli jdem na oběd k mamce - měla včera narozky. Tak to bude mňam víkend :-D Mě už se včera nějak nechtělo, ale o víkendu sem šoupnu nějaké ty obrázky ;-)
Profilova fotka
No Leni, můj přítel sice ještě není doma, ale za hodinu bude. A já se tady v práci trápím a jsem hrozně unavená.
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Matonko, pěkný plán :-) To je důležitý. My asi pojedeme nejdřív k přítelovým rodičům a pak za mojí mamkou (taťka není doma). Měli bysme zajít na hroby zapálit svíčky... |-|
Profilova fotka
Peti, tak ať se zadaří. To bude určitě příjemné :-) (co je to za svátek? Kdy a proč se to slaví...?)
Profilova fotka
Leni, nemáme náhodou stejnou mamku? =-) Ta moje měla taky včera narozky :-D Zítra jí budeme taky přát ;-)
Profilova fotka
Leni a na album už se těším! ;-)
Profilova fotka
My se včera probírali katalogy snubních prstenů. No, neshodli jsme se... :-( Tak ještě jsme říkali, se zeptat, zda nám mohou udělat pro každého jiný. Mě se líbí s kamínkem a přítelovi ne. ale teĎ jsem koukala na dianag.cz a tam mají kolekci, kde manželka má s kamenem a manžel ne, takže mu to ukážu
Profilova fotka
matonko, to je celkem běžný, že ženich má bez kamínku a nevěsta ten samý s kamínkem (nebo s více kamínky) ;-) My zase budeme mít asi kombinaci bílýho a žlutýho zlata. A přítel bude mít převahu bílýho a já žlutýho... Každej totiž nosíme jinou barvu šperků... ;-)
Profilova fotka
Věruš, tak jsem Ti jukla zase do alba, jak tam máš přidaný ty šaty od Arti :-) Ty druhý jsou fakt naprosto úžasný! Patřily taky k mým favoritkám ;-)
Profilova fotka
Peťo, ahoj, no já to tu v práci dneska nějak plantám, zase jsem zaspala, ale tím že je přítel dnes doma, tak už jsem nemusela jít ven s pejskem a stihla jsem to, i když jsem se musela proběhnout na tramvaj. A jsem nevyspaná |-|
Profilova fotka
Ivi: ahoj, to je náhodička :-D Asi za 14 dní má narozky ještě budoucí tchán, proč má pořád někdo narozky :-D Já nevím co pořád vymýšlet za dárky (a zvláště jemu).
Profilova fotka
Však tchánovi snad vymyslí dárek Tvůj nastávající, ne? Já mamce koupila krásný růůůžový hodinky ;-)
Profilova fotka
ivulla: no mě se líbí ty předposlední... :-) je to hrozný rozhodování. No doufám, že se nějak shodnem na prstýnkách. Teď jsem mu nějaký poslala a docela se mu líbily...
Profilova fotka
hodinky jsme taky mamce kupovali :-) No on taky neví co koupit, asi to skončí u nějakého dobrého pití :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?