Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Leni, nesmíš se nechat otrávit :-( Takových prudilů tady je ]-( Nás Tvoje představy zajímají! ;-) Na zbytek se vykašli! Účes bych chtěla asi taky polorozpuštěný... A k těm mojim šatům to snad i půjde, budu mít i závoj a to myslím hraje taky důležitou roli ;-)
Profilova fotka
Ivi: tak jo, tak jak budu doma a přítel mě pustí k pc, tak tam něco hodím :-)
Profilova fotka
Super Leni :-) Už se těším!!! :-N
Profilova fotka
No já taky nevím co z vlasama, zatím. Mám krátké. Ale mám příčesek, tak uvidím ;-)
Profilova fotka
ivu - pěkný šatičky , moc Ti slušej ;-)
Profilova fotka
Tak jsem přidala do alba fotky těch mých šatů. Je to blbě vidět, protože mají v tom salónu záměrně tmu... Ale ve skutečnosti jsou mnooohem hezčí ;-) matonka: Však i krátký vlasy vypadají dobře. Je tady plno nevěst, který se vdávaly s krátkýma vlasama a mě to přijde O.K., když to někomu sluší, why not? 8-) Já mít krátký vlasy nemůžu... :-|
Profilova fotka
leni - když to řeknu na plno, tak se na všechny vy*** , tady to ani jinak nejde :-| je tu pár kokotů, ale s tim nic nenaděláš, ty jsou všude :-(
Profilova fotka
Ivi: moc hezké fotky :-) Edit - ahoj :-) výstižně řečeno :-D
Profilova fotka
ivulla: Krásný šaty jsi vybrala... moc ti to sluší. ;-)
Profilova fotka
Děkuji :-N |-|
Profilova fotka
Ivi: to máš radost z toho, že jde konečně do e.bay ;-) Leni: tak to je pohodička, takhle si zkoušet účesy... už se těším na fotky ;-)
Profilova fotka
Ahoj Peťo: no já už se moc na to česání těším a jak tam půjdu, tak splaším někde digi foťák :-) Album založím ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Peti: Jsem na ebay zvědavá. :-) Jsou s tím asi dobrý zkušenosti... Tak mě zajímá další názor. Možná si tam koupím nějaký večerní šaty... ;-) Mám radost, že bude mít matonka třeba hezký šaty - a levně ;-)
Profilova fotka
ahoj dnes :)) Ivi: moc dobrý výběr, sluší ti to i na fotce, tak co teprve realita ;-) já mám taky krátké vlasy a snad poprvé v životě mi to vadí....když vidím ty krásné kreace s dlouhými. s těmi mými se dá vymyslet už jen jediné...dohola 8-) ...taky mám docela starost o účes, protože tam, co se budu vdávat znám jedinou kadeřnici...ke které chodí moje rodina a ta když mě česala na svatbu mé sestry (tehdy jsem měla nejdelší v životě, schválně jsem je nechávala dorůst kvůli tomu) tak to nakonec dopadlo úplně tragicky....vypadala jsem tak na 50 :-( ....tak nevím, snad to teď zvládne lépe. chtěla bych do vlasů nějaké kytky...tak když tak jich tam dám tolik, že vlasy nebudou vůbec vidět :-)
Profilova fotka
Miri: do hola :-D To mě teda pobavilo ;-) Však když půjdeš na zkoušku účesu, tak by to mělo dopadnout O.K., ne? Aspoň jí řekneš, jak si to představuješ... ;-)
Profilova fotka
peťo - je to krutá realita, ale co už s tím :-D :-D :-D miri9 - chce to dobrou kadeřnici,... ta Ti i z krátkejch vlasů je schopná udělat něco překrásnýho,... příklad, já mám kadeřnici v Pze,... vdávat se budu v Hoře,.. nechci riskovat to, že se nechám učesat někde tady,.. radši si přivstanu a pojedu ke své, kde vim, že todopadne dobře,...
Profilova fotka
emispheare: já mám sice taky kadeřnici v Praze, ale svatba bude v Písku a pojedem tam den předem, takže budu shánět kadeřnici tam. Ale snad kámošky něco doporučí..
Profilova fotka
verčo - to je taky řešení,.. ale chce to někoho otestovanýho :-) na slepo bych do toho fakt nešla,... vloni se mi vdávala kamarádka,.. šla k nějaký neznámý kadeřnici - dopadlo to strašně, tak jí to musela pak přečesat kosmetička,... asi tak,... :-(
Profilova fotka
no já přemýšlám jestli jít k neznámé kadeřnici, nebo sice k otestované - ale na jednoducém stříhání - jak to bude vypadat s účesem nevím. Ale možná to risknu, protože určitě chci jednou na zkoušku... a vlastně stejně to budu mít s kometičkou...
Profilova fotka
no já nevim jestli kosmetičku, jestli se nenalíčit sama... v každým případě si nechám udělat tak týden před gelovky
Profilova fotka
já si říkám jestli budu oblečená nalíčená, učesaná za 9.500, nebo za 10.000 je jedno.... A myslím, že se budu cítit mnohem líp, když zajdu ke kosmetičce a nebudu se líčit sama...
Profilova fotka
Holky, já se budu nejspíš líčit sama. Mám doma "kosmetickej salón" a líčení mě baví, tak si ani neumím představit, že by mě líčil někdo jinej... ;-) ke kadeřnici si asi zajdu, máme dvě známý, který by přicházely v úvahu, tak si nechám poradit od mamky... :-) A určitě si zajdu na zkoušku - trošku představu mám, takže snad se to povede - nejdůležitější asi je, aby mi trošku jště narostly vlasy... A nehty si taky nechám udělat. Ale zajdu si radši nejdřív tak měsíc dva předem, abych si na to zvykla :-) A pak si je nechám udělat i na nohách! Jééé, na to se těšííím :-N
Profilova fotka
no právě, já mám "svou" kadeřnici 500km daleko od svatby....tak to asi nepůjde. a navíc, kdo ¨vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému, takže reference je sice pěkná věc, ale k ničemu, když není odzkoušená na vlastním preparátu. tak ještě bych mohla zkusit účes u více kadřnic a uvidím, jenže nevím, jestli to budu stíhat....znamená to několk dovolených předem a cestu na Moravu. kosmetičku bych si ráda taky zajistila....já se nenalíčím tak pěkně, jako profesionálka, to je jasná věc...a ty gelovky. kdo s tím máte zkušenosti? poraďte mi, jak dlouho to pak na prstech drží?? a kolik to asi stojí? já totiž nesmím mít gelovky v práci. tak abych to hned druhý den nemusela sundavat. jedině, že bychom jeli na svatebku hned ze svatby, to by bylo bájo. ale to asi nevyjde :-S
Profilova fotka
Miri: nehty Ti vydrží aspoň měsíc. Ale samozřejmě se dají sundat i dřív... Proč je nemůžeš mít v práci? Když je nebudeš mít moc dlohý, můžeš s nima klidně dělat všechno ;-) Stojí to kolem 500,- Ale upozorňuju, že každá manikérka používá jiný lepidlo a některý drží podstatně míň... :-| Doporučuju buď si zjistit reference, nebo si zajít na nehty radši dřív a když by to nedrželo, zkusit to jinde... ;-) Navíc poprvé je to vždycky o cosi dražší a když to potom jen udržuješ, bývá to už levnější ;-)
Profilova fotka
jj já jsem si dělala gelovky v červnu a vydrželi mi přes měsíc, pak to odrůstá a nakonec to sloupneš. A jak říká ivulla, pokud je zbrousíš nakrátko, tak je můžeš mít při všem. Záleží komu jaká délka vyhovuje. Já se pak na doplnění vykašlala a jeli jsme na dovču. Takže teď mám příležitost a důvod tam zase zajít.
Profilova fotka
miri: to máme přesně stejný problém, akorát já to mám "jen" 300 km, ale znamená to tam vždycky dojet, vzít si dovolenou :-( Nehty také plánuji si nechat prvně udělat doma abych si na to zvykla a pak si nechám doplnit těsně před svatbou.... Hold si někoho namátkově vyberu a půjdu na zkoušku. Když mi pak nebude vyhovovat půjdu jinam.... a tak dokola. Ale tajně doufám, že to výjde hned na poprvé... ;-)
Profilova fotka
Peti: Jako s manželem ;-) :-D
Profilova fotka
Ivi: teď nevím k čemu to je: jako s manželem
Profilova fotka
Zdravím všechny! Přidávám se k vám, svatbu máme domluvenou na 12.4.2008!! Ale jinak nic jiného nemám domluveného, ani vybraného, kdo poradí s čím začít??
Profilova fotka
Peti: ty nehty - píšeš, že doufáš, že to vyjde hned napoprvé. A já dodávám - jako s manželem ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?