Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
Ivi: aha, tak to je jiná. Ale snad to zvládnete na tu 11:30 :-)
Profilova fotka
fotky jsou v albu ;-)
Profilova fotka
Peti: A to se snima budete scházet ještě před obřadem někde? Nebo je necháte někde přenocovat? Nebo nebudete zdobit jejich auta a sejdete se až na obřadě...? =-)
Profilova fotka
Ketty: Nááádhera! Za 1. naprosto nechápu, jak jsi to udělala, že jsi tolik zhubla! Jsi fakt kočka - nádherná ženská s krásnou postavou a ohromnou vůlí. To fakt obdivuju!!! Za 2. Ti vzhledem k za 1. sluší úplně všechny šaty!!! :-)
Profilova fotka
Mě teda nejvíc zaujaly ta předposlední... Mají fakt zajímavý to "uchycení" vlečky a sukně. Můžeš z nich mít "šlehačku" :-) ... Je to fakt zajímavý, originální ;-)
Profilova fotka
kettinka: souhlasím s Ivčou - máš pěknou postavu a šaty ti sluší!!! :-)
Profilova fotka
Kettinko: moc ti to v šech šatech sluší - postava se Ti fakt povedla - mě se nejvíc líbí šlehačka? Jak ty jsi se v nich cítila?
Profilova fotka
Ahoj lepstep: já už fotografa i kamaramana mám předběžně zamluveného. Ale uvažuju o změnně fotografa. Bliže o naší přestavě se s kameramanem budeme domlouvat až po novém roce. Pokud maminka nestojí o to, aby jsi šla z domu, který je její, tak bych to vůbec neřešila..... a šla z tvého součaného bydliště.
Profilova fotka
holky děkuju Vám všem, jste moc hodný :-) spetra: no původně jsem si šlehačky zkoušela tak z recese, že "tohle" fakt mít nemůžu...a ono ejhle asi bych mohla ;-)
Profilova fotka
kettinka: mě se nejvíc líbí ty na 6. fotce
Profilova fotka
holky už jste řešili fotografa?Já když slyším ty ceny tak se mi dělá trochu mdlo... :-N u nás chtějí kolem 5ti tisíc za nafocení obřadu, před obřadem pár fotek a po a plus vyvolání fotek se platí navíc....zdá se mi to teda dost ]-(
Profilova fotka
Ivi, nemáme to ještě přesně rozmyšleno. Ale dali jsme to na 11:30 schválně. kdyby se náhodou někdo chtěl ještě ten den i vrátit. Myslím, že auta zdobit nebudeme, ale asi je necháme přijet k rodičům, tam jim dáme trochu občersvení a vyrazíme na obřad - od rodičů do kostela je to asi 6 km....
Článek se načítá
Profilova fotka
Kety, máš pravdu jsou to hrozné ceny za fotografa 2.500 za pár fotek v parku - tj.15 minut focení nebo pak okolo 5.000 jak říkáš ty. Tak zvažuju, kterou možnost....
Profilova fotka
Ahojky ... tak jsem se konecne procetla na konec :-) Lestep, ja myslim, ze klidne muzes jit z baracku, kde bydlis, nebo odkud jde Tvuj pritel? My bydlime s pritelem u nas doma a zatim jsme dohodli, ze se budem chystat spolu u nas a sraz hostu bude taktez u nas z obou stran :-) Ale zatim nevim, jaky na to bude ohlas od rodicu :-( Jak to mate vy? Kdo bydlite s pritelem?
Profilova fotka
Jj, tak to se asi dá stihnout :-) Já bych ráda měla svatební kolonu. Počítali jsme to a budeme mít asi 10-12 aut. Takže je hodlám všechny nazdobit. Některý asi zvládneme už den předem (ty co budou moct být v garáži) a zbytek - většinu budeme řešit asi až se sejdem u nás... Takže počítám s dvěma hodinama na zdobení aut. Což je snad maximální doba... Ketty: Ty šlehačkový se mi taky líbí :-) Pěkně Ti sedí! ... Všechny jsou pěkný ;-)
Profilova fotka
My bydlíme společně, ale já půjdu od rodičů - mamča na tom docela lpí, a mě to nějak obzvlášť nevadí, tak proč ji neudělat radost. :-)
Profilova fotka
My bydlíme taky spolu - v Brně. Já pocházím z Vškova a odtud taky pojedem společně všichni do Brna. Přítel je z Holešova a Vyškov mají po cestě do Brna, takže pojede se svojí stranou do Vyškova pro mě a zbytek rodiny a společně pojedeme do Brna na obřad. A pak nejspíš zase zpátky do Vyškova na hostinu. :-N My bysme se stejně u nás v Brně scházet nemohli... Máme malinkou garsonku ve středu města - není tu prostor ani pro lidi ani pro auta... Takhle je to prostě nejjednodužší a aspoň mě ženich uvidí až úplně celou našňořenou :-N A naši i jeho rodiče si to taky rádi užijou, že jim letí ptáče z hnízda ;-)
Profilova fotka
Pavli, jak je? :-) Už máš nějaký plán na tu návštěvu Brna? Co takhle třeba příští sobotu? (10.11.) přítel totiž zrovna bude pracovat, takže bych aspoň nebyla sama... :-N
Profilova fotka
tak mi zrovna přišla košile pro ženicha - asi mu ji přinese ježíšek ;-)
Ahojky nevěstinky... my by sme chtěli mít svatbu taky v dubnu, ale nemyslíte že už je pozdě??? Má to ještě vůbec cenu jít něco obíhat??? Je to naše takové neplánované rozhodnutí =) prosím poraďte Y../!
Profilova fotka
yanushka:určitě v pohodě, času dost :-)
Profilova fotka
yanushka: taky říkám v klidu, já se teprve poohlížím po šatech...po Novým roce bude ještě na všechno času dost... ;-)
:-) tak to jsem ráda.. snad to v pohodě zvládnem :-N
Profilova fotka
Mam se pracovne, takze by moihlo byt i lip :-) 10.11. by mel mit pritel zrovna skolu ... tak bych se mohla kouknout, zda bych prijela :-)
Profilova fotka
Yanushka: Vítej :-) Nějak nás přibývá, slečny. To je dobře :-N Určitě je času dost. My tady zatím jenom ve většině případů plkáme a stejně se zatím rozhodujem... :-p Když se do toho s přítelem trošku opřete, tak to určitě všechno pohodlně stihnete. Pěkná svatba se dá naplánovat i za dva měsíce, nebo taky za dva týdny ;-)
Profilova fotka
Pavli, tak to by bylo fajn :-) Však ona práce přejde... A když ne, tak si dej na chvilku oraz - práce bude my nebudem :-D
Profilova fotka
yanusha: vítej mezi námi dubňačkama, to v pohodě zvládnete ;-)
Profilova fotka
jinak mi bydlíme s přítelem spolu, ale asi 300 km od místa svatby - takže výjezd bude od mých rodičů ;-)
Profilova fotka
kettinko: moc ti to sluší, mně se teda líbí kromě předposledních taky i ty poslední.... yanushko: to víš že všechno stihneš....spousta času, věřím tomu, já zatím kromě svědků nemám taky nic...ani ten termín :)) co se týče hodiny svatby, já bych nejraději co nejpozději, abych si mohla přispat....nenávidím brzké vstávání a když si vzpomenu, že kadeřnice a kosmetička pro mně a ségru a mámu zbere tak 3hodiny, nejlépe tak 12.30....a hosté budou snad v klidu, máme všechny moc zdaleka....např. ženich a rodiče to mají 500km...tak většinu chci ubytovat už den předem v tom místě, kde nakonec bude hostina....aby se ráno pěkně vyspali a přijeli odpočatí a s dobrou náladou...jen abych sehnala nějaké místo pro tolik lidí, ale snad jo, jsem optimistka...te´d jdu chyta bronz, aby mi šatičky na zkoušení slušely....jsem totiž jinak docela bledule
Profilova fotka
:-) :-) Ahojky. diky za ohlasy. Jsem rada, ze mate stejny nazor jako ja. Bala jsem se, ze je to blbe nejit z domu od rodicu, ted mam alespon lepsi pocit..Je pravda, ze se da svatba pripravivit za 2 mesice, mozna i driv,ale asi to musi byt pekna makacka a taky clovek musi slevit ze svych pozadavku, kdyz neco chce a uz neni volny termin atd.. Kadernici a kosmeticku¨, kterou mam vyhlidlou, mam asi 15 km od mista bydliste. Jeste jsem ji nekontaktovala,ale chci tak ucinit, behem 14 dni. Co kytky holky?Jakou mate predstavu? Jak moc dopredu se musi zadat objednavka? Nechci prijit do kvetinarstvi a vypadat jako blbec, kdyz ji budeme objednavat uz ted nebo kdy je ten spravny cas??? Kytku vyzvedava zenich v den svatby ze??Ale vybirame ji oba?? Jezisek nam asi donese prstynky..Co vy, jak jste na tom?Dobrou noc..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?