Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
emispheare-tak to mi uz doma cunika nemame, leda ze by jsme slipky zarizli :-D Delam si legraci!No ja to do Vanoc tajit budu, mohlo by to byt prekvapko pod stromecek :-) Katko, taky me napadlo, ze bych si zaskocila jen s kamoskou kouknout jaky typ satu a treba bych umluvila segru k usiti svych vlastnich, kdyby to vyslo levneji nebo stejne ;-) Ale to bych uz neutajila vubec nic :-D Musim si zalozit albicko, kam si dam svoje typy ... koukala jsme na vase a moooc pekny :-)
Profilova fotka
no a jak to, že ty ještě nemáš, no - jak mi to vysvětlíš :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
mmm ... nebyl cas :-D Taky je toho strasne moc, takze vyber je dost zdlouhavý :-D
Profilova fotka
jen aby :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
určitě s sebou pak vemu foťák a ráda vyslechnu vaši kritiku a tipy, který šatičky budou nej, no ale koukala jsem na půjčovny svatebních salonu u nás v okolí a je to tedy bída ;-( , asi budu muset vyrazit do většího města :-(
Profilova fotka
kettinka - já taky jedu na zkoušení do Brna - to jen z toho důvodu, že mě v Pze naštvali :-D :-D :-D :-D foťák na tuty s sebou, .... :-D
Profilova fotka
holky víte co je nejhorší, vypadáme tu sice jak blázni že 7 měsíců dopředu už plašíme se svatbou :-N ale ono to tak rychle uteče :-( , uvidíte že zachvíli už budeme probírat svatební oznámení, prstýnky, šatičky..... =-)
Profilova fotka
no koukala jsem, ze tu je i diskuse cerven 2008 :-D Mas pravdu, ono to pak strasne leti a lepsi se alepson dusevne pripravit uz ted ;-) Aspon neni kam spechat, vklidu vsechno ocihnout atd. Jinak uz jsem si neco dala do albika, ale myslim, ze vse bude nakonec uplne jinak ... uvidi se po nejake zkousece strihu satu. Emispheare, jedes az do Brna? Z Kutne Hory? Tak to jsem zvedava, co ja poridim v Jihlavě :-( Asi bych se tam měla poohlídnout dřív, než zjistím, že se budu poohlížet i někde dál :-o
Profilova fotka
Pavlina - pěkný album - octubre - ty jsem původně chtěla taky,.. mají je většinou jen v belle - ale můžeš si vybrat jakoukoliv - bohužel jsou tak oblíbené, že je teď nemožné si je vyzkoušet - leda až někdy v říjnu - co jsem mluvila se salonem, ty druhé krajkové - ty mají v caxe v olomouci -ale docela dost holek psalo, že jsou kráté jedu do belly proto, že je tam super přístup těch holek a šaty zamlouvají už teď ,... v Pze mi řekli , ať se dotavím někdy v prosinci - s tím sem je poslala do háje,....
Profilova fotka
až v prosinci, se zbláznili ne?! :-(
Profilova fotka
asi tak,... vzhledem k tomu, že chci obřad v dubnu, tak jsem je s tim poslala do háje - konkrétně jsem se ptala v ass
Profilova fotka
wow ... koukam, ze mas pekny prehled :-) Ja se v tech nazvech vubec nevyznam :-) Ale ted koukam na ty saty salonbella - bomba :-) Ale pochybuju, ze nekdo pojede se mnou do Brna kvuli satum :-( Leda sestricka :-D Nebo by mi je mohla spichnout :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
to já doufám, že v listopadu nejdýl budu mít šatky zamluvený :-N
Profilova fotka
ketti a co uz mate zamluvene? Myslim misto na svatbu a termin?
Profilova fotka
ještě nic, matriky budu obvolávat asi zítra
Profilova fotka
mi zatim taky nic :-) Musime promyslet presne datum a pak se optat :-) Chtela bych na zhricenine hradu :-x Ale musi se tam pak do kopce lesem pesky :-/
Profilova fotka
my =-)
Profilova fotka
P_avlina - kterou zříceninu myslíš? no jo to víš,... koukám na ně už od února :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
hrad Orlík mám namysli :-D Tak to od února máš už pěkný přehled, já to necham asi na rijen listopad ... okouknu neco u nas a kdyz nebude co delat, tak s ebudu muset vydat nekam dal ... sic se mi nechce jet trebas do Brna, ale je to snad jednou za zivot, tak at uz stoji ty satecky za to :-D
Profilova fotka
no jasně , budeš nebezpečně krásná :-D :-D :-D :-D :-D hrad orlík? Počkej sem nějak mimo - tam jsem byla je to tak dva roky a dopravila Nás tam lodička :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D bylo to docela v slušným stavu a žádným temným lesem jsem nešla 8-)
Profilova fotka
emisphire: koukala jsem do Tvého alba - budeš mít svatební kytici z kopretin?
Profilova fotka
hele ty šaty s tou krajkou a přepadlýma ramínkama máme snad tady všechny v albu :-)
Profilova fotka
Na šaty jsem se byla podívat s mamkou (u nás v malém městečku na Moravě). Po Praze chodím s kamarádkama, v Brně sama....
Profilova fotka
ahoj spetro - takhle nekřesťansky ráno? :-D nene nebudu, všichni mě od toho zrazují, ale původně jsem chtěla,.. přemýšlím nad tulipánama nebo růžema - ale chci smetanovou barvu no jo, skoro každá je tam má, ale málokomu budou slušet už si se byla podívat na šaty?
Profilova fotka
emispheare, tohle je zhricenina Orlik :-D Je to shoda nazvu :-D spetra, tak to mas taky slusnej prehled uz, vid? Kdyz jsi byla v Praze, Brne i na Morave :-) Ja snad zajedu za kamoskou a dojdem nekam mrknout v Jihlave, at vim, jaky strih alepson .... Hm, ty krajkove jsou opravdu krasne, ale presne tak, nemusi sedet kazdemu, na modelkach vypadaji vsechny uzasne nafocene :-D
Profilova fotka
přesně, ale to je tak velikost 34 a do toho by se mi tak vešla asi jen ruka :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahoj dubňačky :-)
Profilova fotka
ahojky, jak se dneska máme?
Profilova fotka
Ahojky ... ja jsem ted posledni dobou v jednom kole, ale dneska tu nemam sefa, tak se kapicku ulejvam :-D
Profilova fotka
pavlí - ale jen malinko, co? To já taky, ale za týden mi to skončí :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?