Duben 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, jelikož tady ještě není zastoupený duben 2008, tak jsem se rozhodla založit nové téma. Taky plánujeme svatbu v dubnu a nevím, jestli není na přípravu moc brzo? Budu ráda, když se tady sejdeme a vyměníme si inspirace ...
Profilova fotka
ivčo - usnula v procesu? :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
jj :-D Nakonec nic nepotřeboval, takže si jdu nakoupit ;-)
Profilova fotka
Jako že jsi usnula v práci na hodinu a půl?
Profilova fotka
ivu - tak to je vostrý :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
No já totiž až tak docela do práce nechodím... ;-) Ale mám práci ve stejným baráku, kde bydlím. A když něco potřebujou, tak mi volají :-) Takže to až tak v práci nebylo :-D To by asi nebylo O.K. :-p
Profilova fotka
Dobré ráno holky... Tak jak pak jste si užily víkend?
Profilova fotka
Ahoj holky, víkend byl ve znamení domluvy spaní na místě oslavy. Zatím se nic moc nedomluvilo...chjo, komplikace s termínem, páč ještě asi bude zima, na ubytovně se netopí a nebude puštěná voda...:-( Tak to taky možná dopadne, že budu hledat něco jinýho :-S
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Profilova fotka
ahoj kettinka - tak jak bylo na šatičkách? Teda doufám, že se nepletu ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Profilova fotka
Jasně, Ketty, co šatičky? matonka: To mě mrzí, bez topení a vody... :-| nic moc. A kde to mělo být?
Profilova fotka
jj nepletete na šatičkách ok, napíšu víc po obědě, máme poradu tak nemůžu moc psát :-( , ale šatičky mě mile překvapili, cpali mě i do velikosti 36 ale nenacpali, takže jsem nakonec zkoušela 38čky :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
Já si víkend celkem užila. ;-) Už jsem tu psala, že se mi drahouška společně s jeho rodiči podařilo přesvědčit, aby si koupil nový, světlý oblek na svatbu. Já jsem tomu ale nevěřila pořád, že to klapne. A... Už ho má doma :-) Jupíííí! V sobotu se nám nějak dařilo... Koupil k němu rovnou i boty, pořídili jsme i košili a já navíc sehnala parádní hodinky pro mamku k narozkám ;-)
Profilova fotka
mám to i s fotodokumentací, tak mě pak zkouknete a kritizujte ;-)
Profilova fotka
Ketty, no tak vidíš! :-) To je super! 8-) Už se těším po obědě, teď hurá do práce :-) Doufám, že máš i nějaké fotečky ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) My o víkendu dobrý - přijeli přátelé, co budou i na svatbě, tak jsme dost povídali i o svatbě (naší i jejich), bylo to super. :-) Jinak přípravy u nás stále beze změn :-S
Profilova fotka
Leni to nevadí, hlavně, že si nějak ujasňujete tu představu :-)
Profilova fotka
keti - tak po obědě sem na to nalítnu,... :-)
Profilova fotka
Jéé, málem bych zapomněla, včera jsme ještě byli za farářem a domluvili se s ním pevně na datu a už máme i čas :-N 11:30. Je to sice dost brzo, ale máme mezi svatebčany několik cukrovkářů a ti přece jen nemůžou jíst ve čtyři... Navíc jsme i domluvení, kdy budeme chodit na přípravu. Pan farář byl na nás moc hodnej a pořád se usmíval :-)
Profilova fotka
ivul - gratuluju :-)
Profilova fotka
Ahoj Ivi, gratuluji k termínu i času. My budeme mít svatbu o týden později ve stejný čas.... Už jste začali chodit na nějaké předsvatební přípravy?
Profilova fotka
Ketty, to bylo starostí a nakonec velikost 38, balhopřeju a těším se na fotky ;-)
Profilova fotka
Peti - jako do kostela? To ne. Máme naplánovanou přípravu až od začátku dubna. Je to na šest týdnů - každý pondělí ve skupince a potom ještě individuálně s oddávajícím knězem, takže to do toho 19. dubna krásně stíháme :-) Teď bysme ale měli asi začít chodit aspoň trochu pravidelně na nedělní mši... =-)
Profilova fotka
Jé my datum půjdeme zamlouvat až po novým roce. Ptala jsem se a prý to stačí. Ono v dubnu toho asi moc není. A prý stejně i kdyby bylo plno, tak nás tam někam vměstnaj :-)
Profilova fotka
kettinko: tady gratuluju k šatičkám :-) Ivi: Já myslím, že to není brzo, že je to tak akorát, my to máme v 11:00. Ivi, no představy jsou, ale když se rozhodnem, že už půjdem něco zařídit, tak nám do toho něco vleze. Jen doufám, že to u těch představ nezůstane. Konec roku je tu co by dup.
Profilova fotka
Ivi, tak mi už na přípravu chodíme - teda byli jsme na jedné. Ale je to dáno tím, že budeme mít svatbu 300 km od našeho současného bydliště. Tak si ty základní přípravy chceme odchodit doma a zbytek vždycky jednou za čas v místě svatby... abychom pak nemuseli jezdit každý týden napřípravy....
Profilova fotka
Pro upřesnění - příprava nám začíná na začátku ÚNORA, myslím rychleji, než píšu... =-) Leni: Někdo právě musí přijet na obřad víc, jak 100km a je jich většina... Všichni se asi sejdem u nás, což je od místa obřadu cca 30km (a ostatní to mají po cestě). Tak jsme to spočítali, že než načančáme auta a chvilku posedíme... tak budem potřebovat tak dvě hodiny :-| Na obřadě abysme byli radši dřív, hodinu potřebujem na cestu, takže abysme tak v deset vyrazili od nás, mínus ty dvě hodiny... oni by teda měli přijet tak v osm... A mají to hodinu cesty, takže v sedm vyrazit... :-S Před tím se ještě chtějí scházet u ženicha, tak to aby si dali sraz tak o půl sedmé... A vzhledem k tomu, že někteří to mají k ženichovi i dalších 80km, tak to teda mají co dělat. ;-) Ale to jsou kamarádi, tak to možná dopadne tak, že přespí v Holešově u nich na chatě... No jsem teda sama zvědavá! :-)
Profilova fotka
Ivi, u nás to má polovina hostů 300 km a obřad máme na 11:30.
Profilova fotka
Ahojky. Zdravim pri pondelku. Dneska jdu na nocni, tak uklizim a varim. Pak budu odpocivat. Chtela jsem poprosit o radu...Bydlim s pritelem u jeho rodicu na zahrade v domecku po babicce. Mam zde nahlaseny i trvaly pobyt, takze tim patrim take do jine farnosti, nez kde jsem bydlela. To by bylo v pohode, to mame vyresene. Se svou mamkou ted nemam nejaky extra vztah. Ona ani moc nesouhlasi s mou svatbou. Ne ze by se ji nelibil zenich,ale pry ze jsem dlouho chodila s jednim klukem(6 let) a se snoubencem jsem ted 1,5 roku. Zda se ji to malo,abych si ho jeste brala. To ja ale neresim. Chtela bych se chystat na svatebni den v nasem domecku a jet do kostela take odtud a ne od mamky. Je to hodne blby?Chtela bych znat nazor nestrannych lidi. Bracha me rika, at to vubec neresim a jdu z domu, kde ted bydlim a ne od mamky..Chystat se tam, kde pro to nema vlastni mama pochopeni me prijde blby..Asi bych si i ten den neuzila.. Jinak by se chtela vyjadrit k diskuzi o svatebni ceste..Zatim jsme o tom se snoubencem nejak nemluvily, uvidi se,ale urcite bysme chteli nekam jet.. Cukrovi budu domlouvat s tchyni v listopadu. Uz mame nejaky typ,tak jsem zvedava..Co kameramana a fotografa.Kdy budete domlouvat? Nebo uz mate?Zdravim vsechny. Ahoj Lenka..
Profilova fotka
Ahoj Lastep: Naprosto souhlasím s Tvým bráchou :-) Bydlíš tam a pokud by ses neměla ve svém "rodišti" cítit dobře, bylo by to jedině na škodu... ;-) To je můj názor. Jinak točit nám svatbu bude můj kámoš a stříhat taťka - taťka totiž točí svsatby, video je jeho koníček - ale tu svojí dcery by si měl užít :-) Fotit bude nejspíš kámoška (taky amatérka, ale s krásnýma fotkama...) ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?